zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 1 marca 2021

recenzja: Różni Wykonawcy "Cut Your Head Before They Do - 3 way split"

28.05.2004  autor: Zwierz
okładka płyty
Nazwa zespołu: Różni Wykonawcy
Tytuł płyty: "Cut Your Head Before They Do - 3 way split"
Wydawcy: Surgical Diathesis Rec
Rok wydania: 2003
Subiektywna ocena (od 1 do 10): 7

Ta płyta to potrójny split "bulgoczących" polskich zespołów spod znaku death, gore i grind. Wszystkie zaprezentowane utwory pochodzą z nagrań koncertowych. Czuć w nich ducha podziemnych koncertów, na których były nagrywane, ale jakość nie jest tragiczna, a wręcz zaskakująco dobra. Spora dawka brutalnych dźwięków, bez pardonu i litości dla fanów trzech formacji, którzy musieli zapewne poczuć przejeżdżający po nich walec tam pod sceną. Mus dla fanów, a dla niedowiarków, twierdzących, iż nie da się dobrze nagrać brutalnego łomotu, dobry przykład, że jest inaczej.

Niestety z powodu braku poligrafii listę utworów podam poniżej, mając pełną świadomość jej niekompletności: Parricide "Hammer Smashed Face" (cover Cannibal Corpse), "Dady's Death", Patologicum "No Meat No Eat" "Pavulon Ambulance" oraz Deformed - "Prelude", "Bullet In My Head", "Blood", "E.I.A.F.T", "Sterilize Zone", oraz "Six Years" (bonus z MCD zespołu)

Ogółem jest to osiemnaście kawałków, żywego, miażdżącego polskiego death/gore/grindu, w sumie prawie 40 minut. Wydawnictwo zawiera również obszerną sekcję multimedialną, w której znajdują się zapisy wideo koncertów każdego z zespołów (po jednym), zdjęcia z tras, na których nagrywany był materiał itp. Smaczny kawałek żywej historii akurat dla fanów i nie tylko.

Komentarze
Dodaj komentarz »