zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 4 sierpnia 2020

Utwór "Army Ant" House of Death do odsłuchu

30.10.2019 12:15  autor: Krasnal Adamu, źródło: profil House of Death na Facebooku

Hardrockowy House of Death, nowy projekt muzyków Anti Tank Nun, udostępnił do odsłuchania utwór "Army Ant". Kompozycja pochodzi z debiutanckiego albumu grupy, zatytułowanego "Midnight Special", który zespół zamierza wydać własnym sumptem w listopadzie albo grudniu 2019 roku. Dystrybucją zajmie się Metal Mind Productions.

House Of Death powstał z inicjatywy Adama Bielczuka. Gitarzysta do współpracy pozyskał swoich kolegów z Anti Tank Nun: Titusa, który tym razem postanowił ograniczyć swoje obowiązki do gry na basie, oraz perkusistę Bogumiła Krakowskiego. Posadę wokalisty muzycy zaproponowali Juanowi Carlosowi Cano, którego Titus poznał jako uczestnika "The Voice of Poland" - zwycięzcy edycji programu z 2014 roku. W lipcu 2019 roku zespół wszedł do studia w celu nagrania materiału na swój pierwszy album. Wkrótce potem, we wrześniu, grupa zadebiutowała na scenie, na festiwalu "Summer Dying Loud".

Jako pierwszy do odsłuchania udostępniony został utwór "Waging War".

Przypominamy, że w listopadzie zespół odbędzie minitrasę koncertową. Oprócz Kędzierzyna-Koźla, House of Death grać będzie jako support. Bilety na koncert w Zabrzu zostały wyprzedane.

8.11 - Poznań, "U Bazyla" (+ Hunter)
Bilety: 40 zł, 45 zł (przedsprzedaż) i 50 zł (w dniu koncertu)

9.11 - Kędzierzyn-Koźle, "Kameleon Jazz Club" (+ Rollin Jester)
Bilety: 35 zł (przedsprzedaż) i 40 zł (w dniu koncertu)

10.11 - Zabrze, "Wiatrak" (+ Nocny Kochanek, Ereles)

Komentarze
Dodaj komentarz »