zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 18 lipca 2019

Terminy koncertów - Warszawa

Województwo:

Nd Pn Wt Śr Cz Pt So
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
Kliknij datę, nazwę zespołu, miasta lub klubu!
Impetuous Ritual; Ascended Dead
Warszawa, Chmury, 18.07.2019 (czwartek) (szczegóły) Koncert Impetuous Ritual, Ascended Dead
Orcus O Dis; Enragement; Middle Finger; Moruga; Sunsmoke
Warszawa, VooDoo, 19.07.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Orcus O Dis, Enragement, Middle Finger, Moruga, Sunsmoke
Cloud Maze; Bloody Mess; Burn the Map
Warszawa, Potok, 19.07.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Cloud Maze, Bloody Mess, Burn the Map
Birds In Row; Heavy Heart; Chavire Warszawa, Pogłos, 20.07.2019 (sobota) (szczegóły)
Nashville Pussy Warszawa, Hydrozagadka, 21.07.2019 (niedziela) (szczegóły)
Jungle Rot; Une Misere Warszawa, Pogłos, 21.07.2019 (niedziela) (szczegóły)
Combichrist Warszawa, Proxima, 24.07.2019 (środa) (szczegóły)
Neurosis; Yob; Kowloon Walled City
Warszawa, Progresja Music Zone, 26.07.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Neurosis, Yob, Kowloon Walled City
Royal Blood Warszawa, Palladium, 26.07.2019 (piątek) (szczegóły)
Summer Fog Festival 2019
Nick Mason's Saucerful of Secrets
Warszawa, Korty Legii, 27.07.2019 (sobota) (szczegóły)
D.R.I. Warszawa, Pogłos, 28.07.2019 (niedziela) (szczegóły)
Soulfly Warszawa, Proxima, 28.07.2019 (niedziela) (szczegóły)
The Contortionist Warszawa, Hydrozagadka, 8.08.2019 (czwartek) (szczegóły)
D.O.A.; TZN Xenna; Krain
Warszawa, Pogłos, 8.08.2019 (czwartek) (szczegóły) Koncert D.O.A., TZN Xenna, Krain
Ignite; CF98 Warszawa, Pogłos, 18.08.2019 (niedziela) (szczegóły)
Metallica; Ghost; Bokassa
Warszawa, Stadion Narodowy, 21.08.2019 (środa) (szczegóły) Koncert Metallica, Ghost, Bokassa
Duff McKagan
Warszawa, Stodoła, 22.08.2019 (czwartek) (szczegóły) Koncert Duff McKagan
Metalowe Zwierzaki vol. 11
Alpha Zero; Derwana; Hope Forsaken
Warszawa, Chmury, 24.08.2019 (sobota) (szczegóły)
Endless Rum European Tour
Lagerstein; Deloraine; Wolfarian; Put' Solntsa; Morhana
Warszawa, VooDoo, 30.08.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Endless Rum European Tour
Pandrador; Sacrimonia Warszawa, VooDoo, 7.09.2019 (sobota) (szczegóły)
Der Weg Einer Freiheit; Downfall Of Gaia Warszawa, Pogłos, 10.09.2019 (wtorek) (szczegóły)
Nile; Hate Eternal; Vitriol; Omophagia
Warszawa, Progresja Music Zone, 10.09.2019 (wtorek) (szczegóły) Koncert Nile, Hate Eternal, Vitriol, Omophagia
What We Feel; Mister X; Wolftrap13
Warszawa, Pogłos, 15.09.2019 (niedziela) (szczegóły) Koncert What We Feel, Mister X, Wolftrap13
DevilDriver; The Sixpounder; Minetaur Warszawa, Proxima, 16.09.2019 (poniedziałek) (szczegóły)
Tomb Mold; Ritual Necromancy; Of Feather and Bone
Warszawa, Pogłos, 19.09.2019 (czwartek) (szczegóły) Koncert Tomb Mold, Ritual Necromancy, Of Feather and Bone
The Gathering
Warszawa, Progresja Music Zone, 21.09.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert The Gathering
Airbourne Warszawa, Proxima, 25.09.2019 (środa) (szczegóły)
Legendy Metalu
Vader; Kat & Roman Kostrzewski; Acid Drinkers; Quo Vadis
Warszawa, Progresja Music Zone, 27.09.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Legendy Metalu
Johnny Wolga; Bombat Belus; Inhalators Warszawa, Pogłos, 27.09.2019 (piątek) (szczegóły)
Behemoth; Zeal & Ardor; Whoredom Rife; In Twilight's Embrace
Warszawa, Expo XXI, 29.09.2019 (niedziela) (szczegóły) Koncert Behemoth, Zeal & Ardor, Whoredom Rife, In Twilight's Embrace
Eyehategod; o.d.r.a. Warszawa, Pogłos, 30.09.2019 (poniedziałek) (szczegóły)
Protector; Imperator
Warszawa, Hydrozagadka, 4.10.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Protector, Imperator
Mini Dożynki Tour 19's
Tassack; Exist; Night Lord; Inner Rage
Warszawa, 2koła, 4.10.2019 (piątek) (szczegóły)
Rob Coffinshaker's Underground Fire; Them Pulp Criminals
Warszawa, Hydrozagadka, 5.10.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert Rob Coffinshaker's Underground Fire, Them Pulp Criminals
Morne; Storm of Sedition; The End Of Warszawa, Pogłos, 8.10.2019 (wtorek) (szczegóły)
Infernal War; Totenmesse; Moloch Letalis; Martyrium; Despised Cruelty
Warszawa, VooDoo, 12.10.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert Infernal War, Totenmesse, Moloch Letalis, Martyrium, Despised Cruelty
Ufomammut Warszawa, Hydrozagadka, 12.10.2019 (sobota) (szczegóły)
Venflon; Plan
Warszawa, VooDoo, 12.10.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert Venflon, Plan
The Dog; Chaver Warszawa, Pogłos, 13.10.2019 (niedziela) (szczegóły)
Bongripper; Belzebong; Telepathy Warszawa, Pogłos, 14.10.2019 (poniedziałek) (szczegóły)
New Model Army Warszawa, Proxima, 16.10.2019 (środa) (szczegóły)
It Follows; Those Who Seek; Sky Collapse
Warszawa, VooDoo, 18.10.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert It Follows, Those Who Seek, Sky Collapse
Machine Head Warszawa, Progresja Music Zone, 19.10.2019 (sobota) (szczegóły)
Heilung Warszawa, Palladium, 22.10.2019 (wtorek) (szczegóły)
Aborted; Entombed A.D.; Baest
Warszawa, Proxima, 23.10.2019 (środa) (szczegóły) Koncert Aborted, Entombed A.D., Baest
Archive
Warszawa, Torwar, 25.10.2019 (piątek) (szczegóły) Koncert Archive
Varathron; Lucifer's Child
Warszawa, Hydrozagadka, 26.10.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert Varathron, Lucifer's Child
Volbeat; Baroness; Danko Jones
Warszawa, Torwar, 29.10.2019 (wtorek) (szczegóły) Koncert Volbeat, Baroness, Danko Jones
Kissin' Dynamite; BlackRain Warszawa, Hydrozagadka, 2.11.2019 (sobota) (szczegóły)
Killswitch Engage Warszawa, Stodoła, 4.11.2019 (poniedziałek) (szczegóły)
Zeppelinians Tribute Band Warszawa, VooDoo, 8.11.2019 (piątek) (szczegóły)
Jinjer Warszawa, Hybrydy, 9.11.2019 (sobota) (szczegóły)
Destroyer 666; Dead Congregation; Nocturnal Graves; Inconcessus Lux Lucis
Warszawa, Proxima, 10.11.2019 (niedziela) (szczegóły) Koncert Destroyer 666, Dead Congregation, Nocturnal Graves, Inconcessus Lux Lucis
Sacred Reich; Night Demon
Warszawa, Proxima, 12.11.2019 (wtorek) (szczegóły) Koncert Sacred Reich, Night Demon
Amenra; E-L-R; YLVA Warszawa, Progresja Music Zone, 14.11.2019 (czwartek) (szczegóły)
Mark Lanegan Band Warszawa, Proxima, 19.11.2019 (wtorek) (szczegóły)
Wardruna
Warszawa, Palladium, 21.11.2019 (czwartek) (szczegóły) Koncert Wardruna
Alter Bridge; Shinedown; The Raven Age
Warszawa, Hala Bemowo, 23.11.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert Alter Bridge, Shinedown, The Raven Age
Annihilator
Warszawa, Proxima, 24.11.2019 (niedziela)
(koncert przeniesiony z 25 listopada 2018 roku)
(szczegóły)
Koncert Annihilator
Moonspell; Rotting Christ
Warszawa, Progresja Music Zone, 25.11.2019 (poniedziałek) (szczegóły) Koncert Moonspell, Rotting Christ
The National Warszawa, Torwar, 25.11.2019 (poniedziałek) (szczegóły)
Royal Republic Warszawa, Stodoła, 2.12.2019 (poniedziałek) (szczegóły)
Dezerter Warszawa, Proxima, 6.12.2019 (piątek) (szczegóły)
From Voodoo to Zen Tour Polska 2019
Tides From Nebula; Rosk
Warszawa, Progresja Music Zone, 7.12.2019 (sobota) (szczegóły) Koncert From Voodoo to Zen Tour Polska 2019
Cult Of Luna; Brutus; A.A. Williams Warszawa, Progresja Music Zone, 8.12.2019 (niedziela) (szczegóły)
Eluveitie; Lacuna Coil; Infected Rain
Warszawa, Progresja Music Zone, 11.12.2019 (środa) (szczegóły) Koncert Eluveitie, Lacuna Coil, Infected Rain
Merry Christless 2019
Triumph of Death; Furia; Dodheimsgard; Bolzer; Blaze of Perdition; Matterhorn
Warszawa, Progresja Music Zone, 15.12.2019 (niedziela)
(koncert przeniesiony z 14 grudnia)
(szczegóły)
Koncert Merry Christless 2019
Sabaton; Apocalyptica; Amaranthe
Warszawa, Torwar, 24.01.2020 (piątek) (szczegóły) Koncert Sabaton, Apocalyptica, Amaranthe
Abbath; 1349; Vltimas Warszawa, Progresja Music Zone, 9.02.2020 (niedziela) (szczegóły)
HammerFall Warszawa, 18.02.2020 (wtorek) (szczegóły)
Rammstein Warszawa, Stadion Narodowy, 17.07.2020 (piątek) (szczegóły)