zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 23 lipca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 280
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (37)
- gitarzysty (20)
- basisty (32)
- perkusisty (51)
- inne (8)
- wokalista (30)
- gitarzysta (34)
- basista (24)
- perkusista (12)
- inne (4)

Ogłoszenia: kontakt

Blackened616
Poznam dziewczynę słuchającą rocka i metalu,
23.07.2017
kogoś spokojnego i stabilnego emocjonalnie, do stałego związku, gdyż marzę o trwałej romantycznej miłości. Mam na imię Michał, w sierpniu będę miał 27 lat, aktualnie mieszkam w Bytomiu, ale zastanawiam się nad przeprowadzką do Świnoujścia kiedyś w przyszłości. Jestem radosny, przyjacielski, spokojny ale i bardzo wrażliwy. Rysuję, piszę wiersze, poza tym interesuje mnie ezoteryka, rozwój osobisty, zbieranie płyt i gadżetów rockowych, metalowych, biografie i czasopisma muzyczne i moda alternatywna. Słucham wielu odmian rocka i metalu, ulubione to thrash, groove i death metal. Mam długie włosy i parę dredów, osoba na zdjęciu to ja. Wzrost 183 cm.
justyna1985
Witam. Czasami piszę teksty, maluję obrazy
19.07.2017
surrealistyczne, słucham głównie muzykę rockową, metalową. Chętnie poznam osobę podobną do siebie, która mogłaby być inspiracją. Mile widziane osoby z woj. wielkopolskiego i dolnośląskiego. Mile widziane również, które nie boją się podróżować. Pozdrawiam.
chopinka1988
Szukam osób, które chętnie popiszą o muzyce.
18.07.2017
W swoim prawie 30-letnim życiu słuchałam wielu gatunków, więc: nieważne czego słuchasz. Wymienimy się zdaniami? Chętnie wysłucham kazań na tematy muzyczne. Jeśli chcesz się wygadać - pisz.
Chętnie poznam miłośniczkę metalowych klimatów,
14.07.2017
w przedziale wiekowym od 30+, celem nawiązania bliższej znajomości, a co dalej to czas pokaże. Cos o mnie, hm? Długowłosy, trochę samotny i otwarty na nowe znajomości - najlepiej z woj. Zachodniopomorskiego lub Wielkopolskiego. Zapraszam do kontaktu.
32-letnia fanka mocniejszego grania pozna
4.07.2017
ludzi w zbliżonym wieku i podobnej słabości do gitarowych riffów celem wymiany korespondencji i ewentualnych spotkań towarzyskich. Brakuje Ci bratniej duszy, z którą możesz porozmawiać o wszystkim? Pisz Jestem otwarta na ludzi z całej Polski. Lubię podróżować.
Szukam kompana(-ów) na tegoroczny Summer
1.07.2017
Dying Loud. Wyjazd najlepiej ze stolicy. Chyba po nicku skapną się, że nie jestem babą i "matrymoniałów" nie będzie.
Pizza to śmiertelnie groźny wróg. Samemu
28.06.2017
jej nie pokonam, potrzebna wspólniczka do powalenia i zabicia tej bestii. O terrorze pojedynku z herbatą owocową bez wsparcia nie wspomnę. 35-letni, wciąż długopierzasty, lubiący Alestorm i drobne królewny śmieszki żółw Ninja czeka.
alpacino92
25-letni postrzeleniec z Warszawy poszukuje
24.06.2017
pozytywnie zakręconej towarzyszki z dystansem do samej siebie. Wiek dowolny. Fajnie jak by lubiła różne rodzaje muzyki tak jak ja (od muzyki elektronicznej przez blues aż po heavy metal). Przy takim zestawieniu mielibyśmy wiele tematów do rozmów przy piwku oraz wiele eventów do obskoczenia. Reszta wyjdzie w praniu.
Szukam ludzi do śmigania na koncerty, Warszawa.
23.06.2017
29 l., biały facet hetero (najmniej modne combo dziś).

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy nauka lub obowiązki zawodowe utrudniają Ci uczestniczenie w koncertach?