zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 marca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 327
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (50)
- gitarzysty (32)
- basisty (48)
- perkusisty (50)
- inne (8)


- wokalista (18)
- gitarzysta (36)
- basista (20)
- perkusista (15)
- inne (4)

Ogłoszenia: kontakt

Szukam spontanicznej duszy płci damskiej
27.03.2017
do spędzania czasu na różne szalone sposoby. Koncerty, weekendowe wypady daleko poza Warszawę (a może i Polskę), próbowanie nowych rzeczy (bungee, skok ze spadochronem, cokolwiek na co będziemy mieli ochotę). Niestety moi znajomi nie mają czasu, chęci, ani pieniędzy. Ja mam to wszystko i szukam kogoś do towarzystwa.
Dziewczyna, lat 32, metal, introwersja, czarny
24.03.2017
humor szuka dziewczyny, ot taka fantazja. Za inne wiadomości podziękuję.
ubukolaj
Poznam dziewczynę z okolic Gdańska. Dwudziestokilkuletni,
14.03.2017
spokojny, pozytywny domator. Jeżeli chodzi o muzykę to staram się nie ograniczać ale ostatnio to raczej progresywny rock-metal. Chętnie wybiorę się na koncert, piwo czy do kina. Możemy też zwyczajnie popisać. Poza muzyką, motoryzacja i szeroko pojęte tematy medyczne.
Witam. Poszukuje fajnego damskiego towarzystwa,
10.03.2017
najlepiej w wieku 29 - 34 lat z Wawy, celem wspolnego wyskoczenia na koncert, piwko. Mam 36 lat.
Warszawa, chłopczyk, w teorii prawie 25,
10.03.2017
w praktyce hm. Poznam ciekawych ludzi (tak, faceci też) którzy z metalem mają co najwyżej tyle wspólnego ile Metallica na Black-loadach. Jestem popapranym kompozytorem OSTa do własnego życia, przez większość czasu ślipiącym w partytury i unikającym jakichkolwiek form pracy. Ludzie mający ze mną stycznosć na co dzień twierdzą, że pieprzę za dużo głupot. Więc - jak się dogadamy, będzie Eldorado i boląca od śmiechu przepona. Ale jak poczuję, że nie jestem wśród "swoich" momentalnie zesztywnieję i zamilknę. Aha, jestem jakby "zaszyty" więc abstynent z przymusu. Odstraszyć mnie można polityką oraz wielkimi skupiskami ludzi.
Cześć. Poznam dziewczynę z Krosna i bliskich
8.03.2017
okolic ale nie jest to warunek bo równie dobrze możesz być z innego regionu. Po prostu chciałbym mieć kogoś do kogo mógłbym się odezwać, napisać z pytaniem m.in. Jak minął Ci dzień? itp. Wymienić się poglądami odnośnie muzyki, życia czy ogólnie gdzieś wyjść by rozświetlić szary dzień. Coś o mnie? Mam 29 lat i naprawdę nie wiem co mógłbym o sobie więcej napisać. Oczywiście uwielbiam metal, literaturę, kino, RPG oraz długie spacery bez jakiegokolwiek celu. Pozdrawiam.
Warszawa. Z tej strony miła, spokojna dwudziestokilkulatka.
5.03.2017
Uwielbiam koncerty w tej chwili chyba nade wszystko, słucham różnej muzyki najczęściej oczywiście w klimatach rock, metal, 70's (zespoły np. Helloween, Iron Maiden, Rainbow, Anthrax, The Vintage Caravan, Blues Pills, Deep Purple). Lubię przyrodę, fotografię, poezję, rysowanie i fantasy (literatura, film, wszelka sztuka styl i klimat). Trochę śpiewam. Nie kręcą mnie melanże. Popiszę z podobnymi sobie osobami. Pozdrawiam.
Nadchodzi wiosna, czy wraz z nia budza się
4.03.2017
do zycia piekne dziewczeta, poszukujące uśmiechu, radości i muzyki przy wytrawnym winie. Lub winka przy wytrawnej muzyce? Koncerty Loreeny, Maidenow i Gunsow w tym roku przed nami. Metallica pewnie się tez odezwie. Masz ochote zalozyc wiosenny wianek i pousmiechac się do mnie. Pisz smialo. Ja już się uśmiecham.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło się, że wprowadziły Cię w błąd fałszywe informacje przeczytane w internecie (poza Prima Aprilis)?