zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 grudnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 173
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (41)
- gitarzysty (15)
- basisty (27)
- perkusisty (29)
- inne (4)
- wokalista (13)
- gitarzysta (12)
- basista (8)
- inne (5)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - inne

Dwóch gitarzystów grających (na razie) głównie
18.12.2018
Metalikę poszukuje perkusisty, basisty i wokalu do założenia nowego świeżego składu. Gramy for fun, bez spiny - ważne żeby była dobra zabawa.
Cześć, poszukujemy basisty(-tki) i wokalisty(-tki).
18.12.2018
Może być 2w1. Warszawa. Gitarzysta i bębniarz już są. Gramy ze sobą od kilku miesięcy i mamy wspólnie świetną chemię muzyczną. Każdy z nas spędził ze swoim instrumentem co najmniej połowę życia i przewinął się przez kilka składów. Nie znaczy to, że jesteśmy wymiataczami i tylko takich osób poszukujemy. Muzyka jest prosta. To głównie energiczne rockowe, hard rockowe kawałki bez zbędnego napinania się. Jest też trochę miejsca na inne style, przewijają się czasem elementy bluesa i funku. Nie mamy nagrań, więc można nas posłuchać póki co tylko na próbie. Zapraszam do kontaktu.
Sucha Beskidzka. Gramy klimaty metalcore.
14.12.2018
Szukamy drugiej gitary, basu i wokalu (darcie mordy lub czysty wokal najlepiej jedno i drugie). Wiek i doświadczenie nie gra roli, najważniejsze chęci. My 23-24 lata. Celujemy we własny materiał.
Kraków. Grasz na perkusji lub basie? Madnight
5.12.2018
Lunarium poszukuje ludzi chętnych do zaangażowania się w nietypowy projekt muzyczny. Dołącz do nas i stwórzmy razem coś wyjątkowego. Z naszej strony zapewniamy przyjazną atmosferę (w ekipie: wokal, gitara, klawisze) oraz własną salę prób. Pierwsze koncerty już za nami. Mamy niemal gotowy materiał, który zarejestrujemy w studio na początku przyszłego roku. Pozostajemy otwarci na inne propozycje np. growl czy elektronika.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy świąteczne prezenty związane z muzyką są najlepsze?