zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 20 kwietnia 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 168
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (39)
- gitarzysty (16)
- basisty (20)
- perkusisty (25)
- inne (11)
- wokalista (9)
- gitarzysta (20)
- basista (9)
- inne (1)
inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - inne

Cześć, poszukuję osób do cover bandu - składu
16.04.2019
elektrycznego. Póki co klasyczne numery: Iggy Pop, Van Morrison, Neil Young, Robert Palmer, Sade, Ohio Players, Sex Pistols, Ramones, Dire Straits, Waterboys, Supertramp, Wishbone Ash, Nalepa, Dżem (to tak na pierwszy sort.)
Siemka, szukam ludzi z Gostynia i okolic
15.04.2019
do założenia hardrockowo-punkowej kapeli. Interesuje mnie tworzenie naszej własnej muzyki, mam obecnie dostępną salkę do grania. Szukam ludzi poważnych na próby chcących coś zbudować. Mój wiek 29 lat, jestem gitarzystą, klawiszowcem, kompozytorem, osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.
Kapela alternatywno-rockowa poszukuje człowieka
9.04.2019
od elektroniki. Kogoś, kto ubarwiłby naszą muzykę dodatkowymi, industrialnymi i psychodelicznymi dźwiękami, ale bez popadania w przesadną dyskotekę. Dobrze gdyby obsługiwała też jakiś instrument klawiszowy. Warszawa.
Łódź. Szukamy do zespołu akordeonisty(-tki).
3.04.2019
Gramy lekką muzykę akustyczną, lekki rock, art pop, indie, trochę nietypowo. Materiał autorski. W składzie mamy gitarę akustyczną, wokal męski, wokal żeński, bas, perkusjonalia. Gramy koncerty i mamy dalsze plany.
Szukamy utalentowanych muzyków do zespołu
1.04.2019
w klimatach: art rock, progressive, ambient, rock atmosferyczny. Dużo przestrzennego dźwięku, głębi, efektów i wyrazistego bitu, melodyjnego wokalu płynącego z instrumentami. Próby w Złotowie. Instrumenty poszukiwane: klawisze, gitary, bas, wokale, sax, flet, syntezator. Przesłanie tekstowe będzie dotyczyć wiary, duchowości, mistycyzmu, uwielbienia Boga. Muzycy z okolic: Złotów, Piła, Wałcz, Jastrowie, Szczecinek, Chojnice, Człuchów itp.
Witam, poszukiwany basista ognisty i wokalista
29.03.2019
siarczysty do siania mordu i grozy na scenie, granie raczej ciężkie aczkolwiek czasem może być miło i delikatnie zależy od humorku, przede wszystkim poszukiwane są osoby z pasją i chęciami niż boskimi umiejętnościami. Gramy własny materiał, mamy dobrą ocieplaną sale z nagłośnieniem i potrzebujemy właśnie ciebie.
Warszawa. Dwie dziewczyny postanowiły razem
28.03.2019
śpiewać. Wszystko idzie pięknie, ale brakuje instrumentów. Poszukujemy: gitarzysty akustycznego, cajonisty oraz innych instrumentalistów. Chcemy grać akustycznie, folkowo, klimatycznie. Spotykamy się w piątki na Ursynowie. Zachęcam do kontaktu.
Poszukiwany basista oraz klawiszowiec. Jest
27.03.2019
gitara i perkusja, a także pomysł na siebie. Potrzeba nam ludzi otwartych, z pasją i chęcią do wspólnej pracy. Nie zależy nam na ludziach o przerośniętym ego. Szukamy umiejętności współpracy i wszechstronności. Będziemy balansować na granicy stylów - rock, post rock, psychodela, jazz. Pojawiają się także u nas ciężkie riffy i elektronika. Lubimy improwizować. Nasze najważniejsze wpływy - Pink Floyd, Queen, Miles Davis, Machavishnu Orchestra, Weather Report, Dream Theater, Steven Wilson, Tides From Nebula, Toto, Jan Garbarek, Living Colour. Mamy salkę w Rybniku, godziny prób do ustalenia.
Zespół z okolic Zabrza i Gliwic szuka wokalisty
25.03.2019
i gitarzysty. Własna sala prób super atmosfera i masa materiału. Gatunek ostry rock (lekki i melodyjny metal). W składzie już są gitara, bas, bębny i klawisze.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jesteś nowoczesna(y)?