zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 21 listopada 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 265
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (50)
- gitarzysty (26)
- basisty (26)
- perkusisty (41)
- inne (11)
- wokalista (26)
- gitarzysta (27)
- basista (13)
- perkusista (13)
- inne (6)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - inne

Zespól MemoCrasher szuka basisty i perkusisty,
18.11.2017
którzy faktycznie potrafią panować nad swoimi instrumentami, obracają się w klimatach rock-metalowych. Na nowy rok planujemy wydanie 2-giej płyty i przymierzamy się do częstszego koncertowania. Obecnie stacjonujemy w Katowicach. ale jeżeli jesteś zdyscyplinowany to miasto nie gra roli, bo nie planujemy grać na okolicznych festynach dla znajomych. Jeśli byłbyś zainteresowany, zobacz nasz materiał na utubie i daj znać. Pzdr.
Poszukiwany wokal i perkusja do formującego
11.11.2017
się zespołu. Nie mamy ustalonego konkretnego gatunku, ale lubimy używać zarówno ciężkich przesterowanych gitar, jak i akustycznych. Nastawiamy się głównie na własny materiał. Nie chcemy wirtuozów, ale kogoś kto ma choć trochę pojęcia co robi. Raczej szukamy kogoś kto jest mniej więcej w naszym wieku. Obecny skład to 2 gitary i bas.
Kabaret Trzecia Strona Medalu szuka muzyka.
11.11.2017
Szukamy osób, które chcą się zaangażować oraz tworzyć autorski materiał. Jeśli czujesz, że scena to Twój żywioł, a kontakt z publicznością nie sprawia Ci problemów - napisz. Preferowany instrument - zaskocz nas.
Poznań. Szukam osób do grania w klimatach
8.11.2017
rock, alternatywa, nowa fala (Janerka, Republika itp.), bez ciężkich brzmień, do utworzenia składu - perka, gitara, wokal, klawisz, sax. Pozdr.
Lublin. Szukam wokalu (czysty i scream, growl,
3.11.2017
koniecznie męski) i basisty do nowo powstającego zespołu grającego ambient z elementami metalcore, prog metalu, rocka. Nie chce podrabiać żadnego składu więc rzucę paroma zespołami w którym kierunku chcę iść (Architects, ERRA, Periphery, Parkaway Drive, I Prevail). Obecnie wynajem jakiejś salki potem jak uformuje się skład można pomyśleć o czymś na stałe.
Sarna - czyli zupełnie nowy trójmiejski zespół
30.10.2017
rockowy poszukuje muzyków wszelkich instrumentów (basisty, klawiszowca, gitarzysty). Celem Sarny jest nagrać wielki album z kilkunastoma utworami, które na stałe wejdą do kanonu polskiej muzyki rockowej. Jesteśmy również otwarci na różne inne instrumenty. Dołącz do nas i wnieś cegiełkę swojej wrażliwości i talentu. Co mamy zamiar grać? Rocka emocjonalnego, ekspresyjnego z elementami melodyki romantycznej. Na dzień dzisiejszy wydaje nam się, że może to być zbliżone do tego, co dzieje się na "OK Computer" zespołu Radiohead.
Łódź. Zespół szuka skrzypka. Gramy akustycznie
29.10.2017
rock i alternatywny pop, różnorodnie, materiał własny. Obecnie w składzie: gitara akustyczna, akordeon, wokal męski i żeński. Dobre umiejętności, własny sprzęt i dużo chęci, płeć i wiek nieistotne.
TomaszM81
Część ludzie. Zapraszamy wokalistów gitarzystów
28.10.2017
trębaczy itd. Nowopowstała kapela rockowa, hard rock, progresywny i ekskluzywny rock, troszkę bluesa i metalu niezbyt mocnego bo są lepsi od tego. Sala prób jest, nagłośnienie wokalu jest, piecyk jakiś także się znajdzie.
Szukam ludzi chętnych do stworzeniaamatorskiego
27.10.2017
zespołu i wspólnego cieszenia się muzyką. Interesuje mnie zarówno rozpracowywanie coverów (punk, punk rock, hard rock, metal) jak i otwartość na tworzenie własnych kawałków. Nie szukam wirtuozów, bo sama wirtuozem nie jestem ale zależy mi na ludziach zdecydowanych, ogólnie ogarniętych, nastawionych na rozwój, dla których muzyka to pasja. Gram na gitarze, wiek 40+.
Perkusista i basista poszukiwani do zespołu
24.10.2017
blues-hard-rockowego. Mile widziane osoby mieszkające w Krakowie z pasją do tego rodzaju muzyki i czujące ją, bez większych problemów psychicznych, destrukcyjnych nałogów, nie mające kłopotów z samodyscypliną. Zespół gra własny materiał i aktualnie ma opracowane ok. 15 utworów. Zapraszam do kontaktu.
Szukamy samplera, klawisza, tła, smaczki
24.10.2017
hardrock, numetal full skład koncertujący. Czaisz Korn, Deftones itp., to wiesz wszystko pisz.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co robisz, kiedy gwiazda wieczoru gra beznadziejnie źle?