zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 15 grudnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 195
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (30)
- gitarzysty (23)
- basisty (32)
- perkusisty (31)
- inne (7)
- wokalista (12)
- gitarzysta (27)
- basista (8)
- perkusista (10)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

kazamat
Bydgoszcz. Zespół Kazamat poszukuje zaangażowanego
12.12.2017
perkusisty. Łączymy black metal z elementami melodic death. Gotowy, godzinny materiał, pełen skład oprócz garów. Sala w Bydgoszczy. Próbki na priv.
Zespół z Warszawy poszukuje perkusisty. Aktualny
10.12.2017
skład do 2 gitary i bas. Mamy doświadczenie sceniczne. Posiadamy własny materiał i korzystamy z własnej sali prób. Gramy metal. Próbki mogę wysłać na maila.
Katowicki zespół grający muzykę w klimatach
9.12.2017
rock, metal poszukuje perkusisty do współpracy sesyjnej na poczet koncertu z okazji 10-lecia zespołu.
Zespół szuka perkusisty z własnym sprzętem.
9.12.2017
Gramy szeroko pojętą muzykę rockową. Mamy własny materiał i planujemy nagrywanie w styczniu. Mamy doświadczenie studyjne i sceniczne. Wiek około studyjny. Wymagane zaangażowanie i czas na próby i koncerty.
Hej, jesteśmy ze Śląska (okolice Katowic)
8.12.2017
i szukamy perkusisty do składu. Można nas posłuchać wspisując na saundcloud "piotr modes". Jeśli masz ochotę pograć w podobnych klimatach, napisz do nas.
Pilnie poszukiwany perkusista rockowy grający
5.12.2017
z serducha, mamy własną salkę prób z wyposażeniem, tworzymy własną muzę. Jeśli jesteś zainteresowany - zapraszamy na próbę.
Wokalistka i gitarzysta ze Szczecina szukają
5.12.2017
perkusisty. Podstawowe informacje: gramy muzykę rockową z elementami innych gatunków muzycznych, gramy własne kompozycje po polsku, utwory posiadają aranżację ale pozostawiamy przestrzeń dla Twoich pomysłów, próby raz w tygodniu w dni robocze po południu (koszty wynajmu sali rozkładane będą proporcjonalnie na każdego członka zespołu), zaczynamy od stycznia. Płeć, wiek, przekonania religijne nie są dla nas istotne. Szukamy osób pozytywnie nastawionych do świata, punktualnych, słownych, kochających grę na instrumencie. Dla zainteresowanych wysyłamy próbki.
aftd
Radom i okolice. Początkujący zespół poszukuje
4.12.2017
perkusisty w wieku 16-25 lat. Co do typu muzyki - głównie rock, metal, nie ograniczamy się do jednego stylu. Na razie zaczynamy od coverów, później chcemy zacząć tworzyć własne kawałki. Nasz obecny skład to 2 gitary, bas oraz wokal. Ćwiczymy na wyposażonej salce dwa razy w tygodniu.
scorpionx
Nameless Disease poszukuje perkusisty. Gramy
4.12.2017
death metal, deathcore. W 2016 wydaliśmy pierwszą płytę. Niestety proces przygotowywania materiału na drugą został wstrzymany z powodu odejścia naszego dotychczasowego pałkera. Jeżeli czujesz się na siłach aby przystąpić w nasze szeregi i zająć jego miejsce napisz na priv. Ogłoszenie kierujemy do perkusistów z małopolskiego i podkarpackiego.
Śląsk, Rybnik, Czerwionka, Knurów, Orzesze
3.12.2017
i okolice. Zespół w klimatach rockowych (czasem ostrzej, czasem łagodniej) z damskim wokalem poszukuje perkusisty(-tki). Próby mamy w Rybniku w poniedziałki po 17:00.
Siema, punkrockowego pałkera szukamy we Wrocławiu
3.12.2017
i okolicy. Kapelka jest oldboyska, poruszamy się między punkiem i rockiem. Nie szukamy mistrza świata ważniejsze żeby czaić bazę i mieć jakieś garki bo salka jest dostępna. Pozdrawiam.
Vladyslav
Szukam perkusisty dla studenckiego zespołu
3.12.2017
najliepiej z średnio zaawansowaną wiedzą języka angielskiego Próby będą się odbywać w Warszawie na Mokotowie co najmniej 3 razy w tygodniu po szóstej.
Siemanejro. Poszukujemy dobrego perkusisty.
2.12.2017
Klimaty thrash metalowe ale z elementami hardcore i metalu. Brakuje tylko perkusisty. Jeśli chciałbyś pośmigać z nami na bębnach daj znaka. Mamy bardzo dobry materiał na płytę, którę chcemy wydać w 2018 r. a potem koncerty i promo. Daj znać. To na Ciebie czekamy. Nie musisz być super pro. Ważne że czujesz rytm. Reszty się nauczysz. Pozdro.
Jesteśmy z Warszawy. Gramy melodyjnego rocka
2.12.2017
i poszukujemy perkusisty, który potrafi utrzymać rytm. Zespół się nazywa Kancelaria Rocka. Ewentualne próbki na priv.
Qrius
Klimaty The Kills, Jack White, QOTSA i inne
2.12.2017
dźwięki z domieszką fuzzów wszelakich. Szukamy perkusistki lub perkusisty. Uwaga - nie musisz być technicznym mordercą. Wymagane poczucie rytmu, feeling, groove, oraz wyobraźnia. Sala w DG lub S-cu. Jesteśmy w przedziale 25-35 lat i szukamy osoby o poukładanych w głowie klepkach. Piątej może brakować, co wskazane, ale pozostałe muszą być odpowiednio poustawiane. Mentalne małolaty niemile widziane. Jeśli na chwile obecną jesteś bez sprzętu, również się odezwij.
Zespół doom metalowy ze Śląska poszukuje
29.11.2017
perkusisty. Jesteśmy początkujący, więc ważniejsze dla nas są wyobraźnia i chęć grania, niż duże doświadczenie. Szukamy osób z Katowic, Gliwic i okolic. Stawiamy na tworzenie klimatu i dobrą atmosferę.
Zespół Between Nothing poszukuje perkusisty.
28.11.2017
Jesteśmy z Poznania i gramy melodic death metal, więc jeśli lubisz szybkie tempo i interesuje Cię granie w doborowym towarzystwie to koniecznie się odezwij. W celu zapoznania się z naszą twórczością zapraszamy na nasz profil na Facebooku i YouTube.
Perkusista do zespołu blues-hard-rockowego
27.11.2017
poszukiwany. Mile widziana osoba mieszkająca w Krakowie z pasją do tego rodzaju muzyki i czująca ją, bez większych problemów psychicznych, destrukcyjnych nałogów, nie mająca kłopotów z samodyscypliną. Zespół gra własny materiał i aktualnie ma opracowane ok. 15 utworów. Zapraszam do kontaktu.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często zmieniasz telefon komórkowy?