zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 59
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- gitarzysty (10)
- basisty (3)
- perkusisty (10)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Katowice, Chorzów, okolice. Poszukiwany perkusista
2.10.2022
do trio w klimacie punk, thrash, stoner. Mamy za sobą pierwsze amatorskie demo oraz kilkanaście koncertów, w tym również w zacnych miejscach i w towarzystwie znanych kapel, dobry odbiór przez słuchaczy. Jest materiał na płytę, nagrania rozpoczęte. Próby raz w tygodniu, zwykle wtorek, środa. Szukamy kogoś kto lubi energiczne granie i szybko opanuje obecny repertuar bez rewolucji aranżacyjnych - dodam, że nie jest on skomplikowany. Planujemy nagrania i kolejne koncerty. Mile widziane jakieś doświadczenie studyjne i sceniczne oraz nastawienie na wartościowy przekaz. Porcja muzyki i więcej info w wiadomości prywatnej.
Szukam perkusisty do grania metalu. Może
2.10.2022
właśnie to Ty? Więcej info w wiadomościach prywatnych.
Zespół heavy folk metalowy szuka perkusisty,
15.09.2022
mamy salkę w Knurowie koło Gliwic, gramy hobbystycznie szukamy kogoś na gary nie musisz być wymiataczem gramy bo lubimy bez spiny. Pozdro.
yaro
Trójmiasto, grupa sympatycznych ludzi, pasjonatów
13.09.2022
i miłośników rocka szuka do swojego składu ogarniętego (nie po wideokursie na YT) perkusisty(-tki). Wiek bez znaczenia, im więcej tym lepiej. Własna salka 24/7, świeżo wydana płyta (materiał do ogarnięcia) i pomysł na kolejną. Wymagana gra z klikiem, na dwie stopy, warsztat, sprzęt, dyspozycyjność i entuzjazm. Próby min. 2x w tygodniu w Nowym Porcie. Kasy z tego nie będzie, ale może być niezły fun. Kontakt na priv, podeślę link do płyty.
Warszawa. Gramy heavy metal z elementami
9.09.2022
progresywnymi. Mamy cały skład, brakuje nam tylko perkusisty.
Warszawa i okolice. Zespół heavy metalowy
7.09.2022
poszukuje zawodowego perkusisty do pracy w studio. Niezbędna znajomość Guitar Pro. Mile widziana umiejętność programowania linii perkusji w programach typu Cubase czy Pro Tools. Więcej szczegółów na maila.
Szukamy perkusisty z zacięciem do metalowego
7.09.2022
grania. Mile widziany człowiek z poczuciem humoru, metronomem, podwójną stopą, a nawet blastami. Planowane miejsce prób to Kotłownia Sosnowiec.
Egzekutor
Egzekutor - poznański zespół wykonujący muzykę
4.09.2022
metalową poszukuje perkusisty. Mamy w dorobku jedną EP w klimacie thrash-groove metal i praktycznie gotowy materiał na pełny album rozszerzający koncepcję o wpływy metalu progresywnego. Główną tematyką twórczości jest sprzeciw wobec skostniałej rzeczywistości układów politycznych i manipulacji społeczeństwa. Jeśli umiesz dobrze nawalać w gary i podzielasz naszą koncepcję, zapraszamy do kontaktu. Oferujemy: salę prób w Poznaniu, koncerty pod egidą patronatów medialnych. Oczekujemy: dyspozycyjności minimum raz w tygodniu, umiejętności gry na instrumencie, własnego sprzętu, zaangażowania.
Warszawa. Hej, szukamy perkusisty do naszego
4.09.2022
zespołu - Dekada Czterech. Gramy wspólnie od ponad 3 lat (gitara, gitara + wokal, bas), nagraliśmy demo z 3 kawałkami, mamy 10 gotowych kawałków i chemy wyjść poza salę prób z koncertami plus mamy pomysły na kolejne kawałki. Czekamy na Ciebie.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Którą wokalistkę lubisz najbardziej?