zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 21 maja 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 168
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (34)
- gitarzysty (19)
- basisty (27)
- perkusisty (18)
- inne (5)
- wokalista (19)
- gitarzysta (11)
- basista (9)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Witam, szukamy perkusisty. Gramy w klimatach
20.05.2019
stoner rock, mamy gotowy autorski materiał (obecny perkusista niestety nie ma już czasu na próby). Mamy do dyspozycji własną sale prób w Brzesku (z podstawowym zestawem perkusyjnym do użyczenia). W składzie gitara-wokal, bas. Na priv wyślę próbki.
Zespół z gotowym materiałem i nagranym demem
19.05.2019
szuka perkusisty. Gatunek: energiczny grunge, hard rock.
V...
Black metalowa kapela z Wrocławia Antiflesh
19.05.2019
poszukuje perkusisty. Mamy już ustalone terminy 2 festów.
rbz
Toruń. Poszukiwany perkusista. Tworzymy w
18.05.2019
klimacie hard rock, heavy metal, grunge. Jesteśmy muzykami z doświadczeniem - koncertujemy i nagrywamy od wielu lat. Szukamy osoby kreatywnej, umiejącej się odnaleźć w takich klimatach, ze swoim sprzętem. Mamy własną salę prób. Więcej info na priv.
Humbucker Cafe
Cześć, szukam perkusisty do kontynuacji projektu
18.05.2019
instrumentalnego, mieszającego różne gatunki od alt rocka, przez funk, blues, ambient do jazz rocka, czy co nam z tego wyjdzie. Próby raz w tygodniu w studiu w warszawskich Pyrach (okolice zjazdu z S2 przy ul. Puławskiej). Do posłuchania na bandcamp - nicpewnego. Pozdrawiam.
Lublin. Poszukiwany perkusista do powstającego
15.05.2019
składu. Klimaty metalcore, djent, prog. Dysponujemy 8 numerami (część z nich wymaga jeszcze kosmetyki). Szukamy w pełni zaangażowanej i sprawnej technicznie osoby. Wszystko, co robimy, zapisujemy w tabach - nutach, dlatego od perkusisty również wymagamy zapisu swoich partii. Osobom zainteresowanym możemy podesłać numery w formie gp5, gpx, pdf, midi. Zapraszam do kontaktu priv.
Zespół grający mieszankę hard rock heavy
9.05.2019
metalu z kobiecym wokalem szuka perkusisty mamy własną w pełni wyposażoną salkę w Knurowie dojeżdżamy z Pyskowic, Czerwionki i Rydułtów jest gotowy materiał trochę koncertów za sobą. Próbki naszego materiału możemy wysłać na mail.
Matun94
Siema, zespół grający death metal szuka perkusisty,
8.05.2019
któremu nieobca jest szybka gra, ale przy tym pewne "wyrafinowanie". Płyta jest, koncerty też, własna sala prób i konkretne plany również. Materiał na priv, pozdro.
Poszukujemy perkusisty do tworzącego się
7.05.2019
zespołu. Kogo? Energiczny, mogący poświecić kilka godzin w tygodniu na próby, osobę z wizją i wrażliwością artystyczną, która wniesie coś od siebie i będzie miała chęć ciągle się rozwijać. W składzie mamy już wokal, gitarę, bas. Jesteśmy młodymi ludźmi z wizją świata stojącego otworem bez żadnych ograniczeń. Inspirują nas zespoły i artyści tacy jak: Howlin Wolf, Chuck Berry, Muddy Waters, The Rolling Stones, Bob Dylan, The Doors, Jimi Hendrix, Jefferson Airplane, The Who, Janis Joplin. Czujesz, że dogadasz się z nami muzycznie? Odezwij się do nas i zacznij z nami tworzyć. Naszym celem jest granie na żywo, nagranie dobrego materiału.
etam
Warszawa. Tworzymy nowy projekt skladajacy
6.05.2019
sie z muzykow obecnie aktywnych we wlasnych macierzystych zespołach - info na priv. Chcemy stworzyc wspolny poboczny projekt gdzie muza bedzie wypadkowa naszych inspiracji (od Alice in Chains, Pattona poprzez Tremontiego, Alter Bridge i konczac na Slipknocie, Jinjer czy Gojira). Chcielibysmy stworzyc cos dynamicznego i poszukujacego. Jest nas trzech. Wokal i 2 gitarzystów. Wszyscy doświadczeni z bardzo dobrymi skillami, aktywni muzycznie. Poszukujemy sprawnego technicznie, doswiadczonego perkusisty z wlasnym sprzetem. Szukamy osoby, ktora sie zaangazuje, pojedzie w trase i wyda z nami plyte z koncem roku. Wszelkie linki probki priv. Pozdr.
Ejdi_Wild
Witam. Poszukujemy ogarnietego perkusisty
4.05.2019
do nowo powstałego składu rockowego. Kontakt priv.
Szukamy perkusisty. Jest nas dwóch - bas
2.05.2019
i gitaro-wokal. Aktualnie jesteśmy w rytmie szybkiego punka, jednak nie mamy nic przeciwko temu, by w drodze twórczej ewolucji stworzyć coś niesklasyfikowanego. Nie jesteśmy profesjonalistami i nie szukamy profesjonalisty. Szukamy osoby chcącej tworzyć "własną działkę" w zespole, gotowej poświęcić na próby choć 1 dzień w tygodniu. Gramy i mamy własny materiał, ale dalej, chcemy robić coś nowego.
bartazel91
Z kolegą gitarzystą (gram na basie) otwieramy
2.05.2019
wspólny projekt, do którego poszukujemy perkusisty. Koncepcja jest prosta i konkretna - gramy muzykę ciężką, ale też melodyjną (tworzymy i eksperymentujemy w obrębie gatunków takich jak np. hard rock, grunge, metal, rock alternatywny itp.). Mamy swoje miejsce na próby (darmowe). Wymagany własny sprzęt. W razie pytań odezwij się na priv.
bikinikill
Zabrze. Zespół szuka perkusisty do uzupełnienia
29.04.2019
składu. Własna salka na wyłączność. Więcej informacji na PW.
Poszukiwany doświadczony bębniarz, z profesjonalnym
29.04.2019
podejściem do grania, zdecydowany, konkretny, z własnym sprzętem, gotowy do działania do aktualnie tworzącego się bandu. Materiał jest, próby w Tychach. Rock, hard rock, heavy, california.
Tarnowskie Góry. Gitara i bas, 18 lat, zero
29.04.2019
doświadczenia. Szukamy metalowego perkusisty. Wpływy: Metallica, Anthrax, Iron Maiden, Black Sabbath. Mamy trochę riffów. Ja (gitarzysta) jestem aktualnie w zespole, ale obecny perkusista i basistka ciągle omijają próby, dlatego chcę założyć nowy zespół, na razie chcę spróbować pograć z kimś nowym, jeśli będziemy się dobrze zgrywać to zaczniemy grać regularnie. Mam też w zapasie drugiego gitarzystę i wokalistę, ale na razie się uczą, bo dopiero niedawno ich do tego namówiłem.
axm
Pulsu i fonii. Druciarze (gitara i bas) poszukują
27.04.2019
brakujących ogniw - pędzącego jak lokomotywa perkusisty i polskojęzycznego, gromkiego zawiadowcy. Wykonujemy muzyczne twory ze sfer kamieni i metali ciężkich z licznymi poza dziedzinowymi brudami. Inspiracje nowoczesne z mnogimi ukłonami w stronę klasyki. Przykłady pomijamy by nie narzucać mylnych skojarzeń. W przygotowaniu kilkanaście produktów. Niektóre w fazie szkiców, ale większość już w zgrabnej formie tzn. rażą uszy falami dźwiękowymi zgodnie z tym, co nam się uwidziało. Mieszanka agresywnych, ale i też spokojnych dźwięków. Próbki ślemy pocztą elektroniczną. Bio: roczniki 91 i 89. Wiele muzycznych przejść za sobą. Poznań.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zwracasz uwagę na oświetlenie na koncertach?