zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 14 listopada 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 165
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (33)
- gitarzysty (19)
- basisty (28)
- perkusisty (18)
- inne (4)
- wokalista (6)
- gitarzysta (20)
- basista (5)
- inne (7)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Siema. Zespół rockowy z Poznania pilnie poszukuje
14.11.2019
doświadczonego perkusisty. Mamy własny materiał, który sukcesywnie nagrywamy, gramy regularnie koncerty, nagrywamy klipy. Potrzebujemy bardzo ogarniętego i dyspozycyjnego perkusisty z własnym sprzętem. Mamy salkę prób w Poznaniu z nagłośnieniem (próby raz w tygodniu). Oczekujemy poważnego podejścia do współpracy.
Warszawa. Zespół grający melodyjny doom-death
14.11.2019
metal szuka perkusisty(-tki). Klimaty My Dying Bride, stara Anathema, stary Paradise Lost. Mamy doświadczenie, wydany materiał, dobre recenzje i plany koncertowe. Wiecej informacji i materiał na priv.
Częstochowa. Perkusista poszukiwany zamiar
11.11.2019
założenia boysbandu od podstaw rock, hardrock. Kontakt priv.
Marock992
Gliwice, 19-21 lat. W składzie basista, dwóch
10.11.2019
gitarzystów, klawiszowiec i w tym wokalista. Tworzymy swoją muzykę. Głównym nurtem jest alternatywa, rock, psychodelia i elektronika, jeśli jesteście zainteresowani to zapraszamy do kontaktu chętnie podeśle jakieś demo.
RobRock
Sosnowiec. Perkusista z wyobraźnią, który
7.11.2019
chciałby się zapuścić w okolice instrumentalnego, psychodelicznego rocka, post, space, stoner itp., itd., proszony o kontakt.
masniaq
Warszawa. Cześć, poszukuje perkusisty który
7.11.2019
chciałby dołączyć do zespołu. Klimaty około rockowe. Materiał, własna salka, sprzęt, mix na uszach itd. jest. Ekipa w wieku około 30-34 lat. Cel zespołu? Nagranie fajnej "płyty" być może z kilkoma ciekawymi klipami, z pełną świadomością, że może się nie zwrócić. Po prostu ma to sprawiać Ci przyjemność.
Warszawa - poszukiwany perkusista, black
6.11.2019
metal. Nie interesuje nas pseudointelektualny bełkot w tekstach, występowanie w koszulkach Sabatonu i granie na pokazach talentów. Od osoby zainteresowanej oczekujemy umiejętności wystarczających na wytrzymanie blasta i nie rozjeżdżania się na próbach. Wizerunkowo tradycyjnie kolce i farba, więc nażelowane włosy odpadają. Stylistycznie do końca lat 90-tych z własnym podejściem. Próby do dogadania, na razie wynajmowanie sal na godziny, wiek 21 w górę.
bartogrind
Cześć. Szukamy z NTT perkusisty lub perkusistki,
31.10.2019
który(-a) będzie gotowy(-a) zagrać koncerty, ale niekoniecznie chce lub może angażować się w 100% w kolejny zespół. NTT ma perkusistę, jednak przez zobowiązania zawodowe nie jest on w stanie stawić się na każdy "spontaniczny" koncert. Dlatego szukamy osoby, która lubi grać koncerty, ale nie ma siły lub czasu na pełen angaż w całe życie zespołu (nagrania, sesje foto, klipy, promo itd.). Nie wykluczamy wynagrodzenia za realizację takiego side-projectu.
Gitarzysta i wokalista zapraszają do nowego
29.10.2019
projektu blues-rockowego sekcje rytmiczną. W planie luźne spotkania muzyczne raz w tygodniu. Ważne są chęci do gry, spotkań i koncertów. Materiał to na tym etapie covery ale można też przynieść coś swojego. Kogo szukamy: ludzi którzy grają dobrze, szukających luźnego projektu, dysponujących czasem na próby raz w tygodniu, ludzi w wieku 25-45, chcących bez presji spędzić wartościowy czas i rozwijać pasję. Zapraszam do kontaktu.
Trójmiejski projekt w klimatach folk, power
25.10.2019
i symfoniczno metalowym szuka perkusisty. Więcej info na priv.
Elias
Hello, potrzebny bębniarz do zespołu metalowego,
25.10.2019
jest sala prób, dobre warunki i lokalizacja, potrzebne tylko chęci do dobrej współpracy, jesteśmy z Lublina.
Dwóch gitarzystów posiadających spore doświadczenie
25.10.2019
szuka pozostałych muzyków do składu. Klasyczny rock w stylu ONA, Kowalska czy zespół Bracia. Szczytno.
Koebane
Poszukiwany perkusita, okolice Tychow, Bielska.
25.10.2019
Gotowy materiał, ale także dużo nowych numerow do ogarniecia. Spore doświadczenie sceniczne jak i studyjne. Nu metal, alternative, metalcore. Ambitny, młody skład. Wiek 20-30.
Cześć. Warszawa. Nazywamy się Rudy Kot i
22.10.2019
gramy wspólnie od maja tego roku. W repertuarze mamy własne kawałki na pograniczu indie, soulu i folku. Jesteśmy niezależni i alternatywni. Czasem przywalimy z pazurem, a czasem spokojnie i przyjemnie. W składzie mamy wokal, klawisze-akordeon, bas-melodice-ksylofon i gitarę. Jedyne czego nam potrzeba to perkusja-cahoon. Zależy nam żebyś był muzykalnym i fajnym człowiekiem który będzie trzymać nas w ryzach tempa.
Witam, jako gitarzysta szukam perkusisty
21.10.2019
z pasją do grania szeroko pojętego metalu, progressi, rocka. Osoby która na postawiony przed zespołem problem, potraktuje jako wzywanie. Mam 35 lat, własny sprzęt, sporo pomysłów na materiał i jeszcze więcej chęci do grania. Jeśli traktujesz muzykę jako hobby które daje Ci dużo satysfakcji a przy okazji chciałbyś podzielić się swoimi umiejętnościami tworząc fajny materiał a tym samym kapele. Zasięg mojej mobilności: od Krakowa po Śląsk.
hal_1989
Łódź. 30-letni songwriter-gitarzysta-wokalista
20.10.2019
z dużym doświadczeniem scenicznym i studyjnym zakłada nowy zespół w klimatach hard rock, nu metal w stylu Rise Against, Linkin Park, Bullet for My Valentine. Mam już bardzo dobrego basistę. Mam również napisaną całą płytę, którą planujemy niebawem rejestrować. Teksty po polsku, ponieważ mierzę w polskie radio. Uwaga: to jest poważny projekt z określonymi celami, wymagający zaangażowania i sumienności. Podwójna stopa raczej konieczna, choć partie nie będą wybitnie wymagające. Demówki dostępne od ręki.
Llewelyn
Gitarzysta poszukuje perkusisty do wspólnej
20.10.2019
gry. Ciężkie riffy. Próby możemy organizować gdzieś w Wawie.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jesteś altruistą?