zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 maja 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 54
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (13)
- basisty (7)
- perkusisty (12)
- inne (1)
- basista (4)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Maszyna1
Cześć. Zespół lekko punkowy o ciężkim i dynamicznym
27.05.2020
brzmieniu szuka pałkera. Inspiracja takimi zespołami jak wczesny Tool, Nirvana, Black Sabath, ale też No Means No, Dead Cennedys, Godflesh czy Baroness.
Malignant
Katowice i okolice. Poszukiwany sprawny bębniarz
25.05.2020
do grania melodic death metalu. Sala, studio, materiał i perspektywy. Wszystko podane na srebrnej tacy. Więcej info na priv.
Witam, szukamy perkusisty z okolic Tarnów,
24.05.2020
Bochnia, gramy hard rocka, stoner (mamy gotowy materiał). W składzie gitara-wok. i bas, w wieku 35+. Projekt raczej pół amatorski, tzn. najważniejsza jest dobra zabawa i przyjemność z wspólnej gry, więc nie szukamy profesjonalisty nastawionego na życie z grania. Posiadamy własną salkę z sprzętem. Próbki na priv.
slawodr
Kraków. Szukamy sprawnego perkusisty metalowego.
23.05.2020
Nazywamy się Dirtred, mamy na koncie kilka mniejszych wydawnictw i planujemy kolejne. W muzyce jest sporo groove, zdarzają się blasty, szybkie tupa-tupa, czasami zabawy z metrum. Do odsłuchu na youtube, spotify i innych streamingach. Polecam.
Lublin. Hej, szukamy perkusisty, który dopełni
23.05.2020
nasz skład. Muzyka z pogranicza rocka i metalu. Mamy miejsce do grania na wyłączność. Próby raz w tygodniu. Jesteśmy w wieku 24-34. Mogę podesłać instrumentalne demówki na priv. Wasze zdrowie.
Trójmiasto i okolice. Szukam pałkera do kapeli
21.05.2020
w klimatach starej Szwecji od Dissection do Nihilist. Gotowy materiał do nagrania.
TomaszM81
Zespół z Olsztyna szuka perkusisty. Style
20.05.2020
w jakich się obracamy to pop-rock, rock, hard rock. Szukamy osoby dla której instrument nie jest obcy, osoby pewnej siebie, potrafiącej improwizować. Kilka utworów gotowych. Jesteśmy gotowi na koncerciwa. Gotowy materiał na płytę. Sala prób w Olsztynie.
hal_1989
Łódź. Nowy zespół w klimatach hard rock,
19.05.2020
radiowy metal poszukuje perkusisty. Inspiracje: Rise Against, Linkin Park, Bullet for my Valentine. Średnia wieku: 29 lat. Pierwsze LP jest w tym momencie miksowane, premiera na jesień, niebawem zaczynamy kręcić teledyski. Wymagana gra z klikiem, podwójna stopa bardzo wskazana. Konieczna sumienność i praca we własnym zakresie, to jest poważny projekt. Cały skład jest, salka jest, demówki dostępne od ręki.
arkasam
Siema. Poszukiwany perkusista z okolic Wałbrzycha.
12.05.2020
Jestem gitarzystą wywodzącym sie z ciężkich klimatów jednak postanowiłem założyć projekt hardcore'owy. Riffy, rap, growl trochę sampli. Jeśli masz ochotę zagrać razem z nami zapraszam. Posiadamy własną profesjonalną sale prób z możliwością nagrywania, brakuje nam tylko bębniarza.
Warszawa. Zespół rock and rollowy szuka perkusisty.
12.05.2020
Niedługo (w lipcu) ciekawy koncert. Reszta składu jest zgrana, czekamy na ciebie.
Zespół Not This Time z Łodzi. Gatunek hardcore
3.05.2020
- metal. Poszukujemy sprawnego i dyspozycyjnego perkusisty. Sala w centrum miasta. Nie wymagamy częstych prób, nastawienie na koncertowanie i pracę własną. Zapraszamy do zapoznania się z naszą muzyką na FB oraz na wszystkich serwisach streamingowych. Jesteśmy przed wydaniem kolejnej EP. Szukamy ludzi konkretnych oraz zdecydowanych na pracę i aktywne prowadzenie zespołu oraz budowania nowych kompozycji. Zapraszam do kontaktu.
bartogrind
Cześć, doświadczony skład metalowy (klimaty
2.05.2020
Hatebreed feat. Chris Barnes z czasów Maximum Violence na wokalu) z przetartymi ścieżkami i businessplanem poszukuje na stałe sprawnego perkusisty. Nie oczekujemy umiejętności grania blastów w 320 bpm przez pół godziny. W zasadzie nie potrzebujesz grać blastów, ale podwójna stopa to mus. Mamy własną salę w centrum i jest możliwość gry na wstawionym tam zestawie. Jedno EP zostało wydane i jest na platformach streamingowych, drugie EP jest już zmiksowane, czeka na lepsze czasy by je promować na koncertach. Granie na poważnie: klipy, foto, trasy i festiwale. Zero "cringe'u". Więcej info na priv. Pozdro.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy potrafisz rozpoznać dźwięk flażoletów?