zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 24 września 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 176
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (39)
- gitarzysty (16)
- basisty (21)
- perkusisty (31)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Witam, szukamy perkusisty do projektu z mocnym
24.09.2018
riffem (żadne oldschoolowe bluesy, hard rocki czy metale). Mile widziany własny sprzęt, minimalna dyspozycyjność i umiejętności pozwalające grać. Więcej info na priv.
Kraków. Cześć. Poszukujemy perkusisty do
23.09.2018
kwartetu grającego własna muzykę. Jeżeli brzmienia takich wykonawców jak Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Free, Lynyrd Skynyrd są Ci bliskie to zapraszamy do kontaktu. W zespole na tę chwilę są: wokalistka, gitarzysta i basista. Zainteresowanym prześlemy nagrania.
Katowice i okolice. Poszukujemy perkusisty
23.09.2018
do skompletowania całego składu. Chcemy przede wszystkim tworzyć własny materiał. Próby odbywają się w Katowicach (wynajmujemy salkę).
Warszawa. Szukamy perkusisty. Klimaty progresywno-rockowe
19.09.2018
czy progresywno-metalowe, z domieszkami rozmaitych innych gatunków, żeby było ciekawiej. Technicznie zdarza nam się nietypowe metrum, rozbudowana aranżacja. Coś już nagraliśmy, chcielibyśmy grać stary materiał i pracować sobie nad nowym. Przede wszystkim dla własnej radości.
hudziktzn
Perkusista poszukiwany. Gramy w klimatach
17.09.2018
NWOBHM - folk dorzucając trochę thrashu. Mamy za sobą sporo koncertów w Krakowie i parę wyjazdowych, przed nami dalszy rozwój. Płeć nie ma dla nas znaczenia. Ważne byś był człowiekiem zdolnym poświęcić swój czas na 3 lub 4-godzinną próbę w weekend i czasem wyskoczyć do knajpy albo za miasto i dać solidny występ. Wymagamy rzetelności i długoterminowego zaangażowania się, bo do muzyki podchodzimy tak z pasją, jak i na serio. Ale też żadne z nas snoby, zaczęliśmy od zera jak każdy. Więcej szczegółów na priv. Pozdry.
Szukamy perkusisty do power trio. Na stałe.
16.09.2018
Do gotowego materiału i tworzenia nowego. Z inwencją. Mobilnego. Gramy, nagrywamy, koncertujemy. Klimaty okołorockowe, raczej alternatywa, niż mainstream. Możemy grać w całej aglomeracji. Linki, nagrania i szczegóły w pw.
Lublin. Potrzebny perkusista do trio grającego
14.09.2018
coś co by było pewną syntezą ambitnego thrashu i melodyjnego doomu, ze wszystkim co w okół tego orbituje i to przenika. W skrócie jeśli twoją biblią są płyty takie jak Years of Decay, Victims of Deception i Rust in Peace, ale słuchasz też rzeczy typu Jex Thoth, Candlemass, Sleep to zapraszam. Muza w której jest miejsce i na skill i na feeling. Jednak bardziej niż umiejętności liczy się osłuchanie w tym gównie i tzw. czajenie bazy.
Cześć, szukam osób do stworzenia projektu.
14.09.2018
Muzyka - w dużym skrócie "alternatywny-groove-metal". Osadzone granie w średnim tempie, ale bez stonerowego nudzenia. Ponieważ z doświadczenia wiem, że kompletowanie całego składu kończy się klapą chcę zaczać od perkusisty z którym ogram pomysły a potem dołączymy bas, wokal i być może drugą gitarę. Nie jestem najlepszym gitarzystą na świecie, ale mam bardzo dużo pomysłów, wizję i poczucie estetyki. Mam nagranych sporo pomysłów, zainteresowanym podeślę linki. Mam swoje graty i transport więc lokalizacja prób dowolna.
Zespół z okolic Katowic, Mikołowa, poszukuje
14.09.2018
dyspozycyjnego i mobilnego perkusisty. Chodzi nam o kogoś z dość dobrym warsztatem, kto opanuje dotychczasowy materiał i zacznie tworzyć z nami nowy. Bardzo zależy nam na osobie, która będzie się mogła zaangażować w naszą działalność z pasją. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem w wiadomości prywatnej.
Instrumentalny projekt poszukuje perkusisty.
12.09.2018
Złożone partie solowe w przestrzeni ciężkich rifow w zroznicowanych tempach. Próby Wrocław.
Witamy, Olsztyn. Poszukujemy bębniarza, bez
10.09.2018
spiny i jakiegoś wielkiego parcia na trasy koncertowe, ale chcącego pograć dla przyjemności, również koncerty dla publiczności. Posiadamy już materiał do grania i ciągle tworzymy nowy w stylu rockowym, raczej wolniej niż szybciej. Interesują nas brzmienia raczej melancholijne niż tempo 270. Sala prób w Olsztynie. Zapraszamy do kontaktu.
Krakowski zespół blues-hard-rockowy poszukuje
10.09.2018
perkusisty z Krakowa lub okolic, najlepiej z jakimś doświadczeniem (nie szukamy osób początkujących).
Warszawa, potrzebny perkusista lub perkusistka
9.09.2018
do świeżo złożonego składu. Gramy skate punk, coś jak Offspring, NOFX, Pennywise, Propagandhi, Lagwagon, Bad Religion itd. Zależy nam bardziej na chęciach i kreatywności niż technicznym wymiatactwie.
KTPband
Katowicki zespół rockowy, z ponad dziesięcioletnim
9.09.2018
stażem poszukuje perkusisty. Interesują nas osoby chętne na stałą współpracę, jak i na współpracę tylko koncertową.
Rock-pop-funk zespół z Lublina z 5-letnim
8.09.2018
stażem, szuka perkusisty. Do ogarnięcia materiał koncertowy i tworzenie nowych kawałków.
Okolice Katowic. Brak garowego do stworzenia
8.09.2018
zespołu od podstaw. Klimaty rockowe, nastawione na energiczne i luźne granie, żeby robić power na koncertach. Mile widziany wiek 18-25.
Wrocław, prog, death, groove. Szukamy perkusisty,
8.09.2018
który chciałby dołączyć do młodego, nowo powstałego zespołu (na razie mamy 2 gitary, wokal). Przyda się perksusista zdolny do grania ekstremalnego metalu, potrafiący wzmocnić zespół groovem i energią. Pozytywne nastawienie również mile widziane.
Plethora
Świdnicko-wrocławski zespoł Plethora poszukuje
6.09.2018
perkusisty. Gramy szeroko pojęty heavy-progressive metal z dużą ilością melodii oraz żeńskim wokalem. W zeszłym roku wydaliśmy debiutancką płytę. Jeżeli lubisz takie klimaty w metalu, jesteś dobry technicznie, dysponujesz czasem i przede wszystkim masz chęci to zachęcamy do kontaktu i zapraszamy na wspólną próbę. Z naszej strony gwarantujemy zaangażowanie i profesjonalne podejście do tego co robimy, pozytywne nastawienie, kilka zaplanowanych koncertów, pracę nad drugim albumem oraz możliwość grania prób gdzie tylko będzie Ci pasować.
Z kolegą poszukujemy perkusisty do klimatów
2.09.2018
sludge doom metal jak to ma mniej więcej brzmieć mogę podesłać kawałki które nagrywaliśmy na razie w warunkach domowych.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jaki był dla Ciebie letni sezon koncertowy 2018?