zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 maja 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 201
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (40)
- gitarzysty (24)
- basisty (33)
- perkusisty (31)
- inne (8)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Kraków - bas i gitara szukają perkusisty
22.05.2018
(płeć obojętna) do hard rocka, blues rocka, prog rocka i stonera w jednym. Riffowo, motorycznie i melodycznie. Na maila podeślę próbki naszych pomysłów. Wiek bez znaczenia, ale wymagamy techniki i opanowania instrumentu.
Kraków. Poszukujemy perkusisty. Jeżeli brzmienia
19.05.2018
takich wykonawców jak Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Free, Lynyrd Skynyrd są Ci bliskie to zapraszamy do kontaktu. W zespole na tę chwilę są: wokalistka, gitarzysta i basista. Wiek nie ma dla nas znaczenia liczą się umiejętności. Sami jesteśmy po 30 i posiadamy doświadczenie sceniczne i studyjne. Zainteresowanym prześlemy nagrania.
Katowicki zespół, z dziesięcioletnim stażem,
16.05.2018
grający muzykę w klimatach rock, hard rock, metal poszukuje perkusisty. Interesują nas zarówno osoby chętne na stałą współpracę jak i na współpracę koncertową.
Ekstremalny garowy poszukiwany w trybie pilnym.
16.05.2018
Kierunek mniej więcej - Wintersun, Dimmu borgir. Muzycy z dużym doświadczeniem. Wiek nie gra roli, ważne zaangażowanie, chęci i umiejętności. Dla poważnie zainteresowanych wysyłam próbkę na maila.
Uappa
Kraków. Thrash metalowy Terrordome poszukuje
14.05.2018
perkusisty. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Nowo powstający zespół w klimatach rockowych
14.05.2018
(typu Evanescence) szuka sekcji rytmicznej (perkusja i bas). Próby najpewniej w Gdańsku. Zależy nam na dobrym brzmieniu, nastawiamy się na solidną pracę i dużo grania. Szukamy ludzi rzetelnych i konsekwentnych, najlepiej z doświadczeniem. Więcej info priv.
Katowice, Sosnowiec. Gitarzysta i basista
14.05.2018
w wieku ok. 40 lat stabilnych emocjonalnie szuka garmana ogarniającego w klimatach hard core, AF, itp., mamy własną salkę oraz sprzęt i oczywiście spore doświadczenie. Nasze oczekiwania to własny sprzęt i obecność na próbie przynajmniej raz w tygodniu. Siekać możemy w Katowicach lub Sosnowcu temat do uzgodnienia.
Katowice i okolice. Szukamy do gotowego składu
14.05.2018
(wokal, git., bas) perkusisty. Klimaty alternative, folk, indie pop (Kortez, Fismoll, Podsiadło, Natalia Przybysz, Radiohead, Coldplay, The XX, Tom Rosenthal, Beach House). Zdecydowanie widzimy w tym projekcie perkusję elektroniczną lub pady, wsparte graniem na żywych bębnach. Próby raz w tygodniu. Kontakt priv.
ObywatelTomek
Gdańsk. Tworzący się zespół w składzie bas
11.05.2018
i gitara grający muzykę ciężką ale również akustyczną w klimatach 2Tm2,3, Luxtorpeda, Armia, poszukuje muzyków - głównie perkusisty, wokalisty, ale nie odmówimy też osobom grającym na innych instrumentach. Płeć bez znaczenia. Naszym celem jest zarówno gra dla przyjemności jak również rozwój projektu. Więcej info na priw.
Cześć, poszukujemy perkusistę. Skwierzyna.
11.05.2018
Mamy 2 gitary, bas, salę prób. Klimaty stary, dobry heavy metal.
Warszawa. Gram na basie, śpiewam, piszę teksty
9.05.2018
(polski). Szukam sprawnego perkusisty, który potrafi grać oszczędnie i pomysłowo. Klimaty: Victims Family, NoMeansNo, Talk Talk, DEVO, itp, czyli granie głównie sekcyjne.
Poszukiwany perkusista z okolic Tychów, Katowic,
9.05.2018
do luźnego grania muzyki w klimatach rockowych. Wymagane jest jakiekolwiek ogranie i dobre nastawienie. Mile widziane osoby w przedziale wiekowym 18-24.
Shyuda
Cześć. Rozwijający się skład post-punkowy
6.05.2018
szuka perkusisty. Mamy sporo pomysłów, swobodę działania i tworzenia. Inspirujemy się The Cure, Killing Joke, The Smiths, The Sound itp., itd., ale nie zamierzamy ograniczać się do jednego konkretnego gatunku. Chętnym podeślemy próbki kompozycji.
Poszukujemy bębniarza do oldschool death
6.05.2018
metalu. Jeśli jesteś fanatykiem starej szwedzkiej i amerykańskiej sceny, to jest to to, czego właśnie poszukujesz. Próby odbywają się regularnie w każdą niedzielę we Wrocławiu. Więcej info na priv.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół ludzi
5.05.2018
kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka perkusisty(-tki). Klimaty melodyjnego, ale nieschematycznego metalu z przełomu lat '80, '90, '00. Na początek parę coverów, potem zobaczymy. Jeżeli masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Pełny skład z dużym doświadczeniem muzycznym
4.05.2018
i scenicznym z gotowym materiałem na demo, poszukuję perkusisty, klimaty jakie gramy to coś w stylu Conflikt, The Casualties, One Way System, GBH, zapraszamy do współpracy.
Witam, mamy w zespole basistę i 2 gitarzystów
3.05.2018
szukamy perkusisty lub zespołu, który ma ochotę pograć rock progresywny - materiał autorski. Mój wiek, ponad 40 lat, Poznań, reprezentujemy poziom średni. Serdecznie zapraszam. Rock progresywny, metal, jestem otwarty na propozycje.
Warszawa - perkusista poszukiwany. W składzie
2.05.2018
dwie gitary i bas. Nasz wiek 22-25 lat. Gramy metal. Bardziej groove niż szybkość. Znajdą się elementy southernu, klasycznego heavy, trochę melodyjnego metalu (lubimy riffy w harmoniach), trochę techniki, aczkolwiek bez uderzania w skrajne kierunki. Wszelkie death, grind, gore i inne raczej odpadają. Nie gramy też thrashu. Zależy nam żeby perkusista mógł ogarniać materiał w domu i przychodził na próby przygotowany. Grywamy raz w tygodniu, najczęściej w Hear Studio, umawiamy się.
Powstający zespół folk metalowo - kaszubski
1.05.2018
poszukuje perkusisty, któremu nie są obce Kaszuby. Kawałki dotyczyłyby życia dawnych i współczesnych Kaszubów. Jeśli zainteresowało Cię moje ogłoszenie - pisz na priv.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy Twój słuch jest tak samo dobry jak kiedyś?