zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 11 kwietnia 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 65
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Zespół z Wrocławia szuka perkusisty do grania
10.04.2021
muzyki z gatunku post, sludge, doom metal. Do naszych głównych inspiracji można zaliczyć takie kapele jak Neurosis, Hangman's Chair, Cult of Luna, Dirge, czy też Crowbar. Wszyscy mamy już pewne doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Pod poprzednim szyldem zdążyliśmy wydać epkę i trochę pokoncertować. Obecnie skupiamy się na pracy nad nowym materiałem, którego spora część jest już gotowa. Zainteresowanym chętnie prześlemy próbki materiału.
Perkusista metalowy wanted. Katowice, Sosnowiec
8.04.2021
i okolice. Temat pilny. Warunki profesjonalne, własne studio. Zero ściemy - tylko profesjonalne podejście akceptowalne. Wchodzisz? Sprawdź czy warto. No to na zdrowie.
Cześć. Poszukuję perkusisty do zespołu grającego
8.04.2021
death i black metal. Interesuje mnie współpraca stała. Mieszkam w Rzeszowie ale jestem w stanie dojeżdżać na próby do dowolnego miejsca w Polsce, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Chcę grać i promować własny materiał. Bardzo chętnie udzielę więcej informacji i podeślę materiał demo prywatnie. Pozdrawiam.
new
Poszukiwany perkusista z Warszawy. Biegła
7.04.2021
technicznie gra z metronomem. Projekt rockowy. Szukamy najlepszych.
Grindcore, death-grind. Granie w starym stylu.
5.04.2021
Zero napinki. Click i twin konieczne, ale bez blastów łupanych non-stop. Bez robienia sobie jajec w lirykach (zero: alco; agro; xxx; vege, political; itp.). Z chęciami, wizją, czasem i przede wszystkim doświadczeniem z mojej strony. Szukam garowego. Osłuchanego, zdecydowane gościa, który "wie czego chce". In vein: Terrorizer (stary), Locku Up, Repulsion.
Zespol grajacy melodyjny rock szuka perkusisty.
31.03.2021
Mamy wlasna salke. Zagralismy pare koncertow, nagralismy EP i szlifujemy material na płytę. W składzie doświadczeni muzycy. Luzna i przyjazna atmosfera.
Slava Warszawo. Grupa dzikich wikingów (jest
29.03.2021
też pani wiking jak widać) poszukuje perkusisty lub perkusistki do grania muzyki czarnej jak noc w klimatach folkmetalowych. Mamy materiał na koncert (dokładnie sztuk utworów 6), który wciąż się rozwija. Jesteśmy ambitni, zmotywowani, mamy regularne próby i przy weekendzie dobre piwko w łapce oraz imprezy zamknięte. Nie mamy tylko bębniarza, który stałby się integralną częścią świetnej wesołej ekipy.
abedar
Witam. Poszukuję muzyków: wokalisty, perkusisty,
28.03.2021
oraz ludzi grających na innych instrumentach (płeć i wiek bez znaczenia, ja ma 49 lata). Założeniem mojego projektu jest granie dla przyjemności, bez zbędnego stresu oraz zagranie kilku fajnych koncertów ku radości swojej i znajomych. Chciałbym tworzyć muzykę około rockową.
Siema zespół black metalowy szuka perkusisty
19.03.2021
w wieku od 14 do 16 lat miasto dowolne bo jak na razie robimy i gramy przez discord.
new
Warszawa. Szukam perkusisty z doświadczeniem
17.03.2021
studyjnym, nagrywanie z metronomem. Melodyjny rock z domieszką progresji. Czasami trudniejsze rytmy.
Szczecin, Poznań. Zespół death metalowy złożony
16.03.2021
z muzyków zespołów takich jak Quo Vadis, Nex lub Mesmerized poszukuje perkusisty. Na koncie dobrze przyjęta EPka (recenzowana w Metal Hammer, Violence Online czy Chaos Vault). Inspirujemy się zespołami takimi jak Ulcerate, Gorguts, Ad Nauseam, Hate czy Redemptor, więc dużo ciężaru, mroku i dysonansu, całość grana na 7 oraz 8-strunowych gitarach, także jest nisko. Umiejętnościowo to przede wszystkim blasty, podwójna stopa oraz granie do metronomu. Kończymy nagrywać EPkę i powoli startujemy z długograjem.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ilu twórców teledysków potrafisz rozpoznać po stylu?