zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lutego 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 60
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- basisty (5)
- perkusisty (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Cześć, jesteśmy kapelą z Mielca. Nazywamy
28.01.2023
się Wrok. Gramy metal. Szukamy perkusisty. Nasza muzyka dostępna jest na YT.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw poszukuje perkusisty.
27.01.2023
Muzyki można posłuchać na Spotify i na naszym kanale YouTube oraz na Facebooku. Próby gramy raz w tygodniu w dogodnym dla każdego dniu tygodnia. Mamy na koncie dwie płyty kończymy pracę nad trzecią płytą, w tym roku planujemy wejść do studia. Jesteśmy aktywni koncertowo graliśmy z takimi zespołami jak Kreator, Vader, Decapitated, Sanctuary, Rotting Christ, Overkill, Destruction, Kat oraz wiele innych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt oraz próbki perkusji z naszą muzyką.
Radut
Lublin. Zespół grający klasyczny heavy metal
24.01.2023
z damskim wokalem rekrutuje na stanowisko pałkera. Mamy doświadczenie, własny materiał, salę prób, koncertujemy i działamy. Nasze wymagania to względna dyspozycyjność, aktywne współdziałanie, gra na podwójnej stopie. Reszta do dogadania. Zapraszamy do kontaktu.
Forbidden Omen. Krakowski zespół slavic death
24.01.2023
metalowy. W 2021 roku dzielił scenę z legendarnym zespołem "KAT & Roman Kostrzewski" oraz wydał pierwszy album, Ancestral Rituals, we współpracy z wytwórnią Szataniec, który zebrał pozytywne recenzje z Polski, Francji, Austrii, Grecji, Czech i Niemiec. Na koncie ma kilkadziesiąt koncertów, w tym z zespołami "Velesar", "Runika", "Synapsa". Został jednym ze zwycięzców Gostyńskich Rockowań 2022 gdzie zagrał przed zespołem "Dezerter".
Warszawski zespół Carrion Breed (death-thrash)
21.01.2023
poszukuje perkusisty. Jeżeli jesteś dyspozycyjny, masz zacięcie do grania, jesteś zaprzyjaźniony z metronomem i nie przerażają Cię blasty w tempie 190 bpm, to pisz. Mile widziane doświadczenie koncertowo-studyjne. Krótko o nas: zespół powstał w połowie 2015 roku. W ówczesnym składzie spłodziliśmy kilkanaście utworów, ale tylko 3 z nich zostały zarejestrowane studyjnie (demo do odsłuchu na bandcamp). W 2017 roku zawiesiliśmy działalność. W lipcu 2022 podjęliśmy decyzję o reaktywacji. Materiał jest, chęci są. W składzie gitara i bas-wokal. Brakuje jedynie bębniarza. W planach LP oraz koncerty.
Szukamy perkusisty do nowopowstałego projektu
21.01.2023
groove, thrash, death metalowego. Mamy 30-40 lat, próby 1-2 razy w tygodniu w Będzinie. Naszych wcześniejszych rzeczy można posłuchać na fb Basement.
Szukamy perkusisty z zacięciem do metalowego
16.01.2023
grania. Mile widziany człowiek z poczuciem humoru, metronomem, podwójną stopą, a nawet blastami. Planowane miejsce prób to Kotłownia Sosnowiec.
Cześć. Szukam perkusisty do projektu Alone
15.01.2023
In One. Posiadam sporo materiału w gatunku metalowym. Muzyka inspirowana jest takimi zespołami jak: Korn, Slipknot, System Of A Down. Mam sale prób oraz własny sprzęt (perkusja, mikrofony itp.). Salka znajduje się w Stargardzie do której dojeżdżam samochodem ze Szczecina, więc nie będzie problemu z transportem. Chętne osoby zapraszam do kontaktu.
SignOfDeath
Zespół Sign Of Death z Mannheim w Niemczech
8.01.2023
szuka dobrego i doświadczonego perkusisty. Bez obaw - mówimy po polsku, niemiecku, angielsku a nawet grecku. Muzykę znajdziesz na naszej stronie. W tym roku (2023) planujemy nagrać pełny album oraz zagrać wiele koncertów w Niemczech, Polsce, Grecji i innych krajach UE. Jeśli technicznie czujesz się na siłach grać naszą wersję metalu, a ewentualna przeprowadzka do Niemiec nie jest dla Ciebie przeszkodą, zapraszamy do kontaktu. Stay heavy.
Cześć. Nazywamy się The Ace of Void i szukamy
5.01.2023
perkusisty. Jesteśmy zespołem grającym rocka inspirowanego latami 70-90 ubiegłego wieku. Próby mamy w Rudzie Śląskiej ale nasz basista dojeżdża spod Opola i po drodze może zgranąć na próbę. Szukamy kogoś kto chce grać koncerty, czuje te klimaty, potrafi improwizować i współtworzyć muzykę i ma na to czas chociaz raz w tygodniu. Mamy na koncie 2 ep, których można posłuchać praktycznie wszędzie wliczając w to Spotify i Tidal. Jeśli czujesz, że to dla Ciebie - pisz.
yaro
Trójmiasto. In.Stand. Grupa sympatycznych
4.01.2023
ludzi i miłośników rocka przygarnie do swojego składu ogarniętego (nie po wideokursie na YT) perkusistę(-tke). Wiek bez znaczenia, im więcej tym lepiej. Własna salka 24/7, świeżo wydana płyta (materiał do ogarnięcia) i pomysł na kolejną. Damski wokal, teksty po polsku. Próby w Nowym Porcie, min. 2x w tygodniu. Wymagany warsztat, własne graty, dyspozycyjność i entuzjazm. Kasy z tego nie będzie, ale może być niezły fun. In.Stand - Dark Equator do posłuchania w serwisach streamingowych oraz na YT. Kontakt na priv.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się napisać list (tradycyjny lub elektroniczny) do muzyka?