zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 28 listopada 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 71
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (16)
- gitarzysty (10)
- basisty (6)
- perkusisty (14)
- inne (3)
- wokalista (6)
- basista (1)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Materiał na płytę gotowy, potrzeby perkusista
27.11.2021
grający na dwa kopyta i blasty. Zespół z doświadczeniem wieloletnim. Muzyka w stylu np. Immolation czy Morbid A. Wrocław i okolice. Zapraszamy.
Warszawa. Zespół electro pop rockowy z gotowym
22.11.2021
materiałem i składem w postaci wokalistki, gitarzysty i basisty szuka perkusistki. Mamy dużo własnych utworów, gramy koncerty (perka leci z podkładu, chcemy zamienić ją na żywe granie). Wymagamy poważnego podejścia, zaangażowania w pracę nad muzyką - plus grania z klikiem.
Szukamy perkusisty. Muza raczej ciężka, trochę
22.11.2021
metalcore, trochę black metal, trochę prog. Jest materiał, jest reszta składu. Najchętniej Warszawa i okolice, ale zdalnie też umiemy pracować. Próbki na priv.
Halo Warszawa. Nazywamy się Likho i do naszej
20.11.2021
nie do końca małej gromadki poszukujemy operatora bębnów i talerzy. Gramy połączenie melodic deathu z folk metalem z corowym wokalem. Podwójna stopa nie tyle mile widziana, co obowiązkowa. Oferujemy regularne próby, koncerty, perspektywę EPki i regularne próby.
Basista i gitarzysta szukają bębniarza do
20.11.2021
pogrania muzyki w klimatach szeroko pojetego rocka (alternatywa, funk, elementy progresji, grunge). Nie gramy coverów, mamy sporo ciekawych pomysłów, do ich zrealizowania potrzebujemy właśnie Ciebie. Od perkusisty oczekujemy dostępności raz w tygodniu do 2 godzin, zaangażowania w twórczy proces. Próby na terenie Warszawy Mokotów, średnia wieku 40 lat.
Cześć. Zespól z Warszawy szuka perkusisty.
16.11.2021
Jest gitara, bas, wokal, oraz obecny perkusista który z braku czasu opuszcza zespól wraz z przybyciem jego następcy. Jeśli chodzi o styl w jakim się poruszamy to np. grunge czy stoner. Nie upieramy się tez na konkretny styl i chcemy żeby muzyka była efektem pracy wszystkich muzyków. Próby dwa razy w tygodniu przy Blue City. Link do nagrań z prób (jeszcze bez wokalisty) na priv.
Potrzebny perkusista do grania heavy-metal.
13.11.2021
Muzyka pod wpływem AC/DC, Def Leppard, Van Halen, Accept. Warszawa.
Egzekutor
Egzekutor - poznański zespół wykonujący szeroko
11.11.2021
pojętą muzykę metalową poszukuje perkusisty. Mamy w dorobku jedną EP w klimacie thrash-groove metal i praktycznie gotowy materiał na pełny album rozszerzający koncepcję o wpływy metalu progresywnego. Główną tematyką twórczości jest sprzeciw wobec skostniałej rzeczywistości układów politycznych i degrengolady społeczeństwa. Jeśli odczuwasz w sobie tę niechęć i potrafisz grać na perkusji przywitamy Cię z otwartymi ramionami. Oferujemy: salę prób w Poznaniu, koncerty pod egidą patronatów medialnych. Oczekujemy: dyspozycyjności minimum raz w tygodniu, umiejętności gry na instrumencie, własnego sprzętu, zaangażowania w procesy twórcze.
Witam. Zespól blues & rock przygarnie
9.11.2021
perkusistę. Próby w Żorach piątek o 20.00, skład 2 gitary, bas i wokal materiał nowy, kompozycje autorskie do aranżu. Oczekujemy zaangażowania ale bez żadnej spinki na luzie, dobra zabawa i muzykowanie. Więcej na priv.
relentless
Amerykański zespół heavy metalowy Relentless
9.11.2021
z Wrocławia poszukuje perkusisty w stylu bardzo wczesnego Megadeth, Motorhead i Mercyful Fate. Mamy setlistę naszych starszych piosenek i obecnie piszemy do nowego albumu. Chce grać na żywo jak najszybciej. Wiek nie jest ważny, ale potrzebujemy kogoś z czasem, aby zaangażować się w częste ćwiczenia i granie.
Cześć, szukam muzyków którzy działają w homerecordingu
6.11.2021
(perkusisty, basisty, wokalisty) w celu wymiany plików i stworzenia czegoś wspólnego. Gatunek: ciężko i z kopem.
setnica
Siema. Zespół z kilkuletnim stażem poszukuje
5.11.2021
perkusisty. Gramy szeroko pojęty metal - jest w czym rzeźbić. Szukamy człowieka który umie grać i chce grać. Własna salka - możliwość ćwiczenia w niej ile dusza zapragnie. W planach nagranie płyty pod koniec roku. Zainteresowanym podeślę materiały.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Po ilu nutkach rozpoznajesz 'Enter Sandman'?