zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 23 marca 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 282
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (64)
- gitarzysty (26)
- basisty (38)
- perkusisty (41)
- inne (7)


- wokalista (20)
- gitarzysta (31)
- basista (20)
- perkusista (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Sproket_74
Warszawa. Szukamy perkusisty. Zespół w składzie
21.03.2018
dwie gitary, wokal i bas poszukuje sprawnego, zaangażowanego perkusisty w klimatach hardcore-punk. Szukamy kogoś z warsztatem i pomysłami lubiącego grać koncerty. Mamy wydaną płytę i robimy materiał na kolejną. Własna sala prób i sprzęt. Zaplanowane gigi. Poważnie podchodzimy do grania. Mamy już swoje lata (35+) i oczekujemy kogoś kto temu podoła. Pozdro. Więcej na stronie: Facebook - HumanRightsBand.
Wokalistka, basista oraz gitarzysta ze Szczecina
21.03.2018
szukają perkusisty. Podstawowe informacje: gramy muzykę rockową z elementami innych gatunków muzycznych, gramy własne utwory (teksty w języku polskim), próby raz w tygodniu w dni robocze po południu (koszty wynajmu sali rozkładane są proporcjonalnie na każdego członka zespołu, około 75 zł miesięcznie na osobę). Płeć, wiek, przekonania religijne itp. nie są dla nas istotne. Szukamy osób pozytywnie nastawionych do świata, punktualnych, słownych, kochających grę na instrumencie. Dla zainteresowanych wysyłamy próbki naszych utworów. Chcesz do nas dołączyć? Napisz.
Beatles1996
Wrocławski zespół rockowy w składzie wokal,
21.03.2018
bas, 2x gitara przygarnie perkusistę. Szukamy kogoś, kto potrafi grać z klikiem, ma czas na 1-2 próby w tyg. w godzinach popołudniowych, jest zdyscyplinowany oraz ma doświadczenie zespołowe i koncertowe. Jesteśmy nastawieni na tworzenie autorskich numerów, koncertowanie i granie na poważnie. Muzycznie najbliżej nam do Muse, The Kills, Nothing but Thievs, Led Zeppelin Jacka White'a itp. Wiek studencki. Mile widziane demówki i poważne oferty.
Kancelaria Rocka. Jesteśmy z Warszawy, gramy
19.03.2018
melodyjnego rocka i szukamy perkusisty, który potrafi równo zagrać, najchętniej po 40, ale może być też młodszy. Dotychczasowy perkusista po 5 latach wspólnego grania poszedł w czystą komercję, a my gramy przede wszystkim dla pasji, a jeżeli coś więcej z tego wyjdzie, to dodatkowa sprawa. Mamy bardzo dużo materiału i jesteśmy w trakcie nagrywania profesjonalnej płyty. Strona zespołu na facebooku. Pierwszej płyty zrealizowanej samodzielnie można posłuchać na spotify lub iTunes Store.
Poszukiwany perkusista do powstającego zespołu
19.03.2018
folk-metalowo kaszubskiego. Muzyka koncentrowałaby się na łączeniu ludowych kaszubskich utworów z ciężkim brzmieniem. Teksty dotyczyłyby życia dawnych Kaszubów. Jeśli masz głowę pełną pomysłów i zaciekawiło Cię to ogłoszenie - zapraszam do kontaktu. Okolice Gdańska - Żukowo.
Witam, poszukuję perkusisty z okolic Bielska
19.03.2018
do opracowania nowego materiału, nagrania płyty, koncertów, dobrej zabawy. Jeżeli masz już pewne doświadczenie i umiejętności, słuchasz takich zespołów jak Deftones, Marilyn Manson, Tool, ale też Puscifer, czy Portishead itp. to Twój gust muzyczny będzie idealnie się wpasowywać. Oczywiście sprzęt we własnym zakresie.
Poszukiwany perkusista. Potrzebny jest ktoś,
12.03.2018
kto zagra równo, z Abletonem i odnajduje się w klimatach alt rocka wzbogacanego elektroniką. Dodatkowym atutem - i rozumiem, że proszę o sporo - byłoby wspomaganie wokalu zza bębnów. Serio, wystarczyłoby zwykłe skandowanie, bez wokalnego talentu. Pozdrawiam.
Zespół black metalowy z Wrocławia poszukuje
11.03.2018
perkusisty do składu. Na swoim koncie mamy wiele koncertów, festiwali i wydane demo. Aktualnie kończymy pracę nad nowym LP. W planach mamy kolejne eventy. Głównym wymaganiam jest umiejętność grania blastów. Więcej informacji oraz próbki nowego materiału na priv.
Kalimera
Do wrocławskiego projektu w klimacie prostego,
12.03.2018
siermiężnego metalu poszukiwany jest perkusista. Wiek i doświadczenie nie mają większego znaczenia, wysoka kultura osobista i nienaganna aparycja również nie stanowią dodatkowego atutu. Co innego umiejętność gry na podwójnej stopie, szczypta pomysłowości i zapał. Odsłuch - Soundcloud - Mouth of Erebos. Playlista zawiera utwory, które wymagają troskliwej ręki i nogi pałkarza. Perkusja jest w nich zaprogramowana i pełni tylko funkcję poglądową.
komornik11
Kraków, szalony bębniarz poszukiwany do szalonej
9.03.2018
kapeli NWOBH w stylu Iron Maidem. Więcej info na pw. Pozdro.
Witam. Zespół rockowy poszukuje perkusisty.
9.03.2018
Na koncie dwie płyty, w planach kilkanaście koncertów w Polsce i za granicą do końca lipca. Zainteresowanych proszę o kontakt na privie, podam więcej szczegółów. Pozdrawiam.
vince
Zespół Crosswave (Łódź) poszukuje perkusisty
7.03.2018
z Łodzi lub okolic. Gatunek jaki gramy: metal alternatywny, industrial, crossover. Wymagania co do bębniarza: własny zestaw perkusyjny. Mamy własną salkę i sprzęt nagłośnieniowy, wydaną niedawno płytę i sporo nowego materiału w zanadrzu. Próbki muzyki: YT - crosswaveband.
Szukamy perkusisty do zespołu metalowego.
6.03.2018
Mamy resztę składu. Nagraliśmy sporo autorskiego materiału.
Revenge Insanity z Gdańska poszukuje pałkera
6.03.2018
co lubi grać deathcore, wpływy Emmure, UABB, Whitechapel, Attila, Carnifex, PWD. Linki w wiadomosci priv.
Trzech gości (gitara i wokal, bas i wokal
5.03.2018
i gitara i wokal) z dużym doświadczeniem (studio, scena) szuka perkusisty. Jesteśmy po 30, próby w weekendy. Własne pomieszczenie i sprzęt (perkusje też mamy swoją). Kogo nie szukamy - z cała pewnością gościa, który gra w wielu kapelach, człowieka, który szuka miejsca, żeby zaczepić się ze swoim bandem i potrzebuje kanciapy. Marudera i napinacza. Gwiazdy i obiboka tez nie szukamy. Gramy na luzie, znamy się ładnych parę lat, nie robimy nic na siłę. Demo i EP w całość do odsłuchu YT: Theriotes. Jest bardzo duża ilość materiału napisanego, cały czas powstaje nowy, nic tylko ogrywać z żywymi bębnami.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ile filmów długometrażowych oglądałaś(eś) wielokrotnie?