zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 maja 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 201
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (40)
- gitarzysty (24)
- basisty (33)
- perkusisty (31)
- inne (8)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

Perkusista i basista poszukują gitarzysty
22.05.2018
lub gitarzystki do budowy nowego projektu. Miejsce do grania tuż przy stacji SKM Gdynia Redłowo. Dni i godziny grania do uzgodnienia. Tematy szerokie, od rocka alternatywnego, Grunge po elementy hard rocka, metalu, punka. Mile widziane osoby 30+. Nie napinamy się, po prostu lubimy grać. Poprzednie kapele Zoltan Maggi i Ockin do obejrzenia na YT i F.
odohodo
Wrocławski zespół deathcore - slam - core
22.05.2018
szuka gitarzsty. Stawiamy na kreatywność i sumienną pracę zespołową. Jeśli chodzi o sam zespół, jesteśmy już trochę na wrocławskiej scenie choć sami jesteśmy w wieku studenckim, mamy umówione koncerty oraz zrobiony materiał, teraz czekamy jedynie na Ciebie. Więcej informacji, linki do muzy itp., na priv.
Basistka (24 lat) szuka gitarzystki gitary
22.05.2018
elektrycznej (w podobnym wieku) do pogrania w wolnym czasie. Słucham The Rolling Stones, Black Sabbath, The Animals, Led Zeppelin, Motley Crue itp. Czasami nudno się gra samemu.
Warszawa. Zespół metalowy Steel Habit szuka
22.05.2018
gitarzysty rytmicznego. Szukamy człowieka z zaangażowanego, z własnym sprzętem oraz z doświadczeniem scenicznym i studyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z zespołem na FB oraz YouTube.
Kapela z Wrocka pilnie potrzebuje gitarzysty.
19.05.2018
Mamy duże doświadczenie koncertowe. Gramy riffy rockowe underground trochę psychodelii i punka. Nie gramy coverów, zależy nam na "szerokim" graniu, dziwne tajemnicze akordy. Na próbach bawimy się muzą, nie ma spiny i takich tam. Zapraszamy.
Łódzki zespół Komora szuka gitarzysty lub
19.05.2018
klawiszowca do grania klimatów rockowych, czasem klasyczny hard rock, czasem ballada. Szukamy ludzi otwartych na muzykę, jak i na ludzi. Materiały dla zainteresowanych na priv.
Marcin_
Olkusz, małopolskie. Poszukiwany gitarzysta
16.05.2018
rytmiczny do zespołu Acjaton jako wypełnienie dla gitary prowadzącej. Muzyka autorska w klimacie hardrock, rock, metal, ballady. Gramy koncerty, niedługo nagrania w studio, materiał gotowy do grania. Zainteresowanych zapraszam na priv.
Cieszyn, Ustroń. Zespół Infected, grający
16.05.2018
cięższe klimaty, poszukuje gitarzysty. Gramy mocny metal-thrash, mamy własną salkę prób, jesteśmy niezależni. Mamy gotowy materiał. Jeżeli lubisz mocne granie i solówki nie są dla ciebie problemem, dołącz do nas.
Witam. Zespół z Gdańska szuka gitarzysty
14.05.2018
do współpracy. Klimat okołometalowy. Zainteresowanym podeślę próbki i na pewno się jakoś dogadamy. Pozdrawiam.
Szukamy człowieka który pogra (nowe nagrania,
14.05.2018
koncerty) w projekcie nastawionym na muzykę folk, folk-rock, rock z udziałem instrumentów akustycznych i mniej standardowych, repertuar raczej zasobny w patos granie bardzo melodyjne. Próby w Gdyni, zainteresowanym w razie czego mogę wysłać co się do tej pory nagrało. Mile widziana umiejętność śpiewu lub gry na dodatkowym instrumencie.
jacekw1
Zespół Stay Heavy poszukuje gitarzysty solowego.
11.05.2018
Na koncie nagrany w 2010 roku materiał pod nazwą R.I.S. nowy materiał do nagrania, sala prób w Gliwicach, w składzie ludzie którzy z niejednego pieca korzystali. Szukamy osoby, która będzie gotowa zaangażować się w prace nad nowym materiałem, nagrywanie i koncertowanie. Dysponujemy sprzętem na poziomie salą prób na wyłączność, tak że nie ma obaw o dźwiganie sprzętu, można go bezpiecznie zostawić i zamknąć. Zapraszamy do kontaktu, zainteresowanym przesyłamy materiały, linki itp.
Rybnik. Metalowy zespół poszukuje gitarzysty(-tki),
9.05.2018
któremu (której) nie straszne jest granie solówek. Interesują nas osoby tylko i wyłącznie tkwiące w klimatach metalowych z poważnym podejściem do grania. Wiek do 35 lat.
tomekkadziewicz
Zespół Nautilus poszukuje drugiej gitary,
9.05.2018
nie szukamy sprintera solowego odgrywajacego solówki bez opamiętania, tylko kogoś kto trafnie zagra temat. 7 numerów skończonych, kilka w trakcie pracy. Tematy bluesrockowe, zainteresowanym podeśle próbkę. Próby w Nowym Dworze Gdańskim.
giger2
Warszawa. Poszukiwany gitarzysta. Gramy szeroko
9.05.2018
pojęty metal z naciskiem na groove i melodię - główka chodzi, ale i pośpiewać się da. Nie ma nie wiadomo jak niskich strojeń, gramy w standard D i drop C. Staramy się mieć w miarę poważne podejście do grania, bo poświęcamy na to większość swojego wolnego czasu. Jesteśmy zgranym składem, każdy z nas coś tam już kiedyś zagrał, dlatego nawet skromne doświadczenie w grze w zespole oraz własny sprzęt bardzo mile widziane.
The Farsk. Rybnik i okolice, szukamy gitarzysty
6.05.2018
do kontynuacji rozpoczętego projektu, klimaty szeroko pojęty rock-blues. Gramy utwory z już nagranej płyty i szlifujemy materiał na nową. Koncerty już w kalendarzu. Kilka coverów również mamy w repertuarze. PW.
Poszukiwany gitarzysta do grania szatanów
3.05.2018
w piwnicy (jesteśmy w trakcie tworzenia materiału, póki co wpływy muzyczne to black oraz doom). Wymagania to oczywiście jakieś umiejętności, dyspozycyjność na choć jedną próbę w tygodniu, własny sprzęt i chęci grania. Próby w centrum Sosnowca, wszyscy piękni młodzi przed 40.
Zespół Shelter poszukuje gitarzysty rytmicznego
1.05.2018
z okolic Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina, Katowic, Jaworzna, Olkusza. Gramy muzykę oryginalną (przynajmniej tak nam się wydaje, ha ha), chcemy łączyć gitarowe brzmienie z dźwiękami elektrycznymi. Szukamy kogoś kto będzie chciał wtopić się w zespół i stać się jego częścią. Mamy dużo materiału.
alpacino92
Witam. Poszukuję ludzi którzy podobnie jak
27.04.2018
ja są zafascynowani nietypowymi skalami (egipska, arabska, wschodnioazjatycka) do stworzenia projektu muzycznego. Klimaty podobne (mniej ambitne z powodu braku odpowiednich umiejętności) do tego co prezentuje Tool czy też Primus, zahaczające też o stonera. Mam już parę fajnych pomysłów ale niestety mam ograniczoną ilość kończyn, toteż szukam kogoś do pomocy. Więcej info na prv.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy Twój słuch jest tak samo dobry jak kiedyś?