zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 16 stycznia 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 164
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (32)
- gitarzysty (17)
- basisty (21)
- perkusisty (31)
- inne (10)
- wokalista (8)
- gitarzysta (19)
- basista (7)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

Radut
Lublin. Działający aktywnie zespół rock-metalowy
15.01.2019
z damskim wokalem poszukuje gitarzysty solowego. Gramy głównie własny materiał. Preferowany wiek od 25 lat, wymagana dyspozycyjność na próby i koncerty, gotowość do sprawnego opanowania materiału, poważne podejście do tematu. Początkującym dziękujemy. Chętnych zapraszamy do kontaktu.
Poznań. Poszukiwany gitarzysta do grania
14.01.2019
nowoczesnych odmian metalu (Jakby mieszanka Fit For An Autopsy, Gojira, Architects). Potrzebna osoba, która ma doświadczenie w graniu i tworzeniu muzy oraz jest się w stanie zaangażować w zespół. Podchodzimy profesjonalnie i z zaangażowaniem. Więcej priv.
Warszawska Deforma poszukuje ogarniętego
14.01.2019
gitarzysty rytmicznego, jeśli nietypowe metrum wyższe tempa i drop-C nie sprawia Ci trudności oraz łapiesz kawałki ze słuchu i wzroku, dyscyplina nie jest Ci obca. Jeżeli umiesz wgrać się do utworu, dodać ciężki rytmiczny riff do melodii oraz przy okazji nie zagłuszyć basu który też ma swoją istotną rolę musi być go słychać, zapraszamy do nas, gramy metal, ciężki nieklasyczny, wokal growle, screamy, czasem czysty. Potężnie brzmiące bębny, agresywna ale wysoce nasycona melodią gitara prowadząca, przesterowany grający równo bas, chcemy zmontować materiał koncertowy i właśnie do tego potrzebny nam jesteś ty.
Skomrok
Gramy klimat z pogranicza melodic death-black
12.01.2019
metalu z klimatycznymi wstawkami gitarowymi. Od gitarzysty wymagamy zaangażowania. Gramy tylko w weekendy i stawiamy na pracę w domu. Zespoł jest nowy, kawałki są trzy. Szukamy kogoś w zbliżonym wieku 30+.
Cześć, planujemy reaktywować Temper Temper.
11.01.2019
Jest perkusja i wokal z gitara. Potrzebna druga gitara i bas. Jest dużo gotowego materiału koncertowego, wydana płyta, sala prób 24/7 brakuje tylko pełnego składu. Masz sprzęt umiejętności i czas i leży Ci taka muza to pisz i gramy. Sprawdź materiał na YT Temper Temper Plague.
Cześć. Poszukujemy gitarzysty do zespołu
8.01.2019
hardcore - crossover. Klimat - szybko i selektywnie. Dużo thrashowych patentów i dużo klepy. Mamy duże doświadczenie koncertowe i studyjne w innych zespołach z regionu. Jest super zrobiona, duża sala w Sosnowcu. Na pierwsze próby możemy też udostępnić dobrej klasy sprzęt.
Łódź. Szukamy ogarniętego ze swoim instrumentem
6.01.2019
gitarnika solowego do death-prog metalu. Dalsze info na pw.
Witajcie. Olsztyn. Poszukiwany operator wiosła
6.01.2019
sześciosznurkowego, potrzebny zapał, doświadczenie w grze, gotowość do komponowania i koncertowania. Gwarantujemy chamstwo, ciągłe narzekanie i przemoc psychiczną połączoną z szyderczym uśmiechem paranoidalnym. Dasz radę?
Poszukiwany gitarzysta solowy do metalu znający
4.01.2019
przynajmniej podstawy gry i umiejący budować własne aranżacje. Materiał podsyłam zainteresowanym mailem.
Lublin. Witam. Poszukiwany 2 gitarzysta do
4.01.2019
wspólnego napisania materiału sprawnie poruszający się w klimatach prog metalowych, djentowych i corowych. Szukamy osoby w pełni zaangażowanej, czytającej nuty oraz z własnym sprzętem. Aktualnie zespół jest zawieszony do czasu napisania kompletnego materiału. Materiały mogę podesłać w formie nut, tabów gpx., gp5. Na wszystkie dodatkowe pytania odpowiem priv.
Bieniu
Puławy. Prężnie niedorozwinięty zespół metalowy
4.01.2019
ROT poszukuje gitarzysty solowego. Gramy własny repertuar, jesteśmy otwarci na nowe propozycje. Zgniła mieszanka każdego podgatunku metalu - pokaż, co Ci w duszy gra. Nagrane EP, kolejne nagrania w drodze, zaplanowane koncerty. Sala prób bez opłat, wymagany własny sprzęt. Zapraszamy.
Cześć. Poszukujemy basisty do zespołu hardcore
2.01.2019
- crossover. Klimat - szybko i selektywnie. Dużo thrashowych patentów i dużo klepy. Mamy duże doświadczenie koncertowe i studyjne w innych zespołach z regionu. Jest super zrobiona, duża sala w Sosnowcu. Na pierwsze próby możemy też udostępnić dobrej klasy sprzęt.
Marcin_
Zespół Acjaton poszukuje gitarzysty rytmicznego
29.12.2018
na druga gitarę. Muzyka jaką gramy to mieszanka rock, metal, hardrock, ballady z kobiecym wokalem. Próby odbywają sie w Olkuszu. Zespół posiada bogaty materiał i wszyscy dołożymy starań do jego jak najlepszego opanowania przez nowych członków zespołu. Oczekiwania zespołu do nowych członków - przede wszystkim chodzi o zaangażowanie w projekt, granie z nami systematyczne, ćwiczenia i słuchanie lidera zespołu, dostosowanie się i odnalezienie w nowej roli.
Rybnik. Zespół w klimatach heavy-thrash z
28.12.2018
naciskiem na thrash poszukje gitarzysty, ktory ogarnie temat solówek. Więcej info na priv.
Wrocławski zespół Moyra poszukuje gitarzysty.
19.12.2018
Gramy melodic death, modern metal. Gwarantujemy: profesjonalne podejście do grania, czyli przede wszystkim zaangażowanie i pozytywne nastawienie, przyjazną atmosferę, dużo koncertów na fajnych scenach. Wymagamy: umiejętności technicznych, umiejętności pracy w zespole, wystarczy, że szukasz rozwiązań problemów i jesteś słowny (np. dotrzymanie umówionych terminów, prób, koncertów).
Rybnik, rytmiczny thrash metal, gotowy materiał,
19.12.2018
szukamy perkusisty, gitarzysty, basisty ze Śląska. Info facebook - necropl.
elthildotte
Radom. Szukamy gitarzysty do nowo powstającego
17.12.2018
zespołu. Planujemy grać muzykę z gatunku hard rock-metal. Chcemy, aby był to zespół pokroju Nocnego Kochanka, Kabanosa etc., czyli po prostu robiący sobie jaja z życia.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy masz poczucie humoru?