zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 59
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- gitarzysty (10)
- basisty (3)
- perkusisty (10)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

yaro
Trójmiasto, grupa sympatycznych ludzi, pasjonatów
28.09.2022
i miłośników rocka szuka do swojego składu ogarniętego (nie po wideokursie na YT) gitarzysty(-tki). Wiek bez znaczenia, im więcej tym lepiej. Własna salka 24/7, świeżo wydana płyta (materiał do ogarnięcia) i pomysł na kolejną. Wymagany warsztat, sprzęt, dyspozycyjność i entuzjazm. Próby min. 2x w tygodniu w Nowym Porcie. Kasy z tego nie będzie, ale może być niezły fun. Kontakt na priv, podeślę link do płyty.
Cześć, skład bas, gitara, perkusja szuka
28.09.2022
do zespołu 2-giego gitarzysty w klimatach punkrock, heavy metal, hardrock. Próby w Lesznie.
Trzech (perkusja, bas, wokal) poszukuje komponującego
28.09.2022
gitarzysty lub klawiszowca. Spokojne klimaty, czasem coś z nerwem. Jesteśmy w wieku 40+, ale nie grzeszymy wirtuozerią. Raczej wspólnie chcemy się doskonalić i rozwijać. Dwóch tekściarzy w zespole, więc ze słowem nie będzie problemu.
Doświadczony zespół rockowy z gatunku rock
19.09.2022
and roll, rock classic, z 12-letnim stażem i szeregiem zagranych koncertów, przyjmie pod swoje skrzydła sprawnego i zaangażowanego gitarzystę solowego. Nasz dotychczasowy as gitary musiał niestety wyjechać na dłuższy czas, dlatego sprawa pilna, bo repertuar szeroki i plany bogate. Wszelkie pytania proszę kierować priv, Poznań, okolice.
sakkath
Cześć, z tej strony zespół Cortege (death
17.09.2022
metal) z Rybnika. Poszukujemy gitarzysty z własnym sprzętem i zaangażowaniem do gry. Próby w Rybniku. Zespół wydaje właśnie kolejną płytę, podpisany kontrakt z wytwórnią. W planach koncerty. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na priv, lub przez media społecznościowe.
Warszawa. Gramy power metal, speed metal
14.09.2022
w stylu Helloween z lat 80, ale z dodatkiem progresywnego metalu. Generalnie coś troszkę w stylu Symphony X, tylko bez klawisza. Brakuje nam jednego gitarzysty.
sbg
Jeśli w Twojej straconej duszy gra old schoolowy
13.09.2022
black-death metal to dobrze trafiłeś. Zespół Infernal Legion z Gliwic szuka ogarniętego w temacie gitarzysty i wokalisty po roszadach w składzie. Na koncie parę wydawnictw, w planach koncerty. Wymagamy bezwzględnego ogarnięcia w temacie i w miarę sprawnego posługiwania się instrumentem, zapałem i chęciami można nadrobić wszelkie niedociągłości w graniu. Próby przy osiedlu Waryńskiego w Gliwicach.
basowy
Zespół w stylu rockowego gitarowego grania
4.09.2022
z wieloma wpływami różnych styli muzycznych poszukuje gitarzysty z pasją gry. My ze swej strony oferujemy dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju muzycznego i wspólnego tworzenia materiału.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Którą wokalistkę lubisz najbardziej?