zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 kwietnia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 73
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

bushman182
Gdańsk. Szukamy gitarzysty do dosyć specyficznego
30.03.2020
składu. W założeniu chcemy grać mieszankę CKOD i rocka alternatywnego z domieszką elektroniki i popu z lat 2000. Brzmi dziwnie? Tak. My też jesteśmy dziwni. Są gary, bas, wokal i potrzeba jeszcze gitarzysty, jakbyś umiał obsłużyć kontroler MIDI, klawisz to super. Potrafisz być liderem? Też super. Mamy po 29 lat i szukamy kogoś nie tylko od prób, ale żeby móc się spotkać we dwójkę przy płynach lub kawce i komponować razem. Jesteśmy muzykami z wieloletnim dośw. scenicznym oraz studyjnym.
Tom Skonam
Kompozytor DAW-klawiszowiec 40+ poszukuje
30.03.2020
gitarzysty, który dogra partie gitar do moich nagrań. Klimaty nowofalowe w połączeniu z gotykiem industrialem i metalem (taki jest zamiar). Współpraca online.
Hej wioślarze ze Śląska i Zagłębia (Katowice,
25.03.2020
Będzin). Zespół Defusion szuka ogarniętego czasowo axemana rytmicznego z możliwościa wgrywania drugich solówek. Budujemy własny projekt choć covery też. Próby 2 razy w tyg. minimum, w obecnej sytuacji możliwość pracy zdalnej - wstępnie gotowe scieżki, podkład. Wiek - byle zaangażowany. Chcemy odpalić prom jak tylko odlecą korona-kosmici. Własna sala, studio amatorskie do nagrywania. Jak chcesz pograć do piwka - to nie z nami. Tylko konkretna, trzeźwa załoga.
Trójmiasto, potrzebny gitarzysta do zgranego
24.03.2020
projektu umiejetnosc gry na akustycznym instrumencie bedzie duzym plusem. Klimat pop-rock.
Metalowy zespół ze Skoczowa szuka gitarzysty.
14.03.2020
Mamy trochę własnego materiału. Jesteśmy podwójnie dorośli. Luźne granie bez spiny.
Witaj, Cieszyn i okolice. Z tej strony zespól
14.03.2020
Infected. Poszukujemy gitarzysty(-tki) który(-a) dopełni nasz skład. Gramy thrash metal naszymi inspiracjami są Testament, Metallica, Megadeth, i inni. Próby mamy w Lesznej Górnej na naszej prywatnej salce. Mamy nagrany materiał i chcemy wyjść poza salke. Wymagania: sprzęt, mobilność, chęć do gry, umiejętność grania solówek. Zapraszamy do współpracy. Pozdrawiam.
frrrrantic
Cześć. Szukamy gitarzysty do nowego projektu
11.03.2020
muzycznego cos a la death core (Fit For Autopsy, Thy Arts is Murder). Gwarantujemy luz, bez zbednego spinania się, rodzinną atmosfere i moc muzycznych uniesien. Jestesmy z Zagłębia.
Łódź, zespół poszukuje sprawnego, twórczego
9.03.2020
i chcącego uczestniczyć w projekcie death-prog gitarzysty solowego. Zainteresowanym wysyłam material na maila. Pozdrawiam.
Warszawa. Szukamy drugiego gitarzysty do
6.03.2020
hardcore punkowego projektu. Nie wymagamy wirtuoza wiosła ale zależy nam na dyspozycyjności min. raz w tygodniu, zaangażowaniu i zainteresowaniu wspomnianym stylem muzycznym.
LTC
Death metalowy zespół Cortege pragnie podjąć
5.03.2020
współpracę z gitarzystą. Oczywiście musi to być człowiek mobilny i ze swoim sprzętem. Próby w Rybniku. Przed nami koncerty i nagranie nowej płyty. Materiał poglądowy to teledyski pt. "Habemus papam" i "Hallowed be thy name", które z łatwością znajdziecie na YT.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy obecnie poświęcasz więcej czasu na słuchanie muzyki niż miesiąc temu?