zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 25 marca 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 190
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (41)
- gitarzysty (20)
- basisty (21)
- perkusisty (29)
- inne (10)
- wokalista (8)
- gitarzysta (24)
- basista (9)
- perkusista (13)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

Szukamy gitarzysty do klimatów hard rockowych
24.03.2019
(szybkie, jak i wolniejsze utwory). Sala w Neonice na Tuwima. Materiał własny powyżej godziny. Próby dwa razy w tygodniu. Mamy zaplanowane występy.
Zespół z Gdyni szuka gitarzysty chcącego
18.03.2019
grać coś w rodzaju atmospheric pagan folk black metalu. Więcej info na priv.
Warszawa. Gitarzysta poszukiwany. Gramy w
15.03.2019
rockowym składzie, choć bardziej alternatywnie. Piosenki są po polsku, coś już nagrane, kolejne numery w drodze. Jeśli chcesz dołączyć, masz pomysły i otwartą głowę, daj znać. Nazywamy się Mons.
Warszawa. Szukam drugiego gitarzysty do muzyki
15.03.2019
okołometalowej, tj. metalcore, elementy melodic, post hc i klasycznego heavy - mam gdzieś jak kto sobie to nazwie. Jest trochę materiału, możliwość rejestracji i perspektywa wyjścia na scenę. Podstawą musi być dobrze zgrana sekcja gitarowa, więc liczę na poważne podejście. Cała reszta na pw.
Zespół HellRose szuka gitarzysty, gramy hard
15.03.2019
rocka głównie własne kompozycje, wymagania: dyspozycyjność, umiejętności, doświadczenie, kreatywność, dobry sprzęt. Próby w centrum Łodzi.
Warszawa. Szukamy gitarzysty, klimat heavy-thrash
15.03.2019
z elementami death. Gotowy materiał i chęci do działania. Jak jesteś zainteresowany lub zainteresowana, napisz.
Kraków - szukamy gitarzysty, ambitnego i
13.03.2019
znającego temat bluesa, starego hard rocka a la lata 70, jest też trochę progresji oraz funku pomieszanego z soulem. Solóweczki i aranże wymagane. Płeć i wiek bez różnicy. Resztę na pw, pozdrawiam.
parzydlak
Nie szukam drugiego Geordie Walkera, ani
12.03.2019
Jamesa Williamsona. Szkoda czasu na drugiego Tomasza Adamskiego. Szukam pierwszego Ciebie lub pierwszej Ciebie. Wiatru w nieograniczonej przestrzeni. Nie mam sali prób, ani czasu, ani możliwości, ale jeśli masz pomysł jak wznieść muzykę z poniższego linku na wyższy poziom to może się dogadamy. Soundcloud - semolinaorkiestra.
Poznań. Doświadczony zespół poruszający się
12.03.2019
w klimacie nu, melodic, core, groove poszukuje gitarzysty(-tki) (bez wskazania na gitarę rytmiczną, solową). Zależy nam przede wszystkim na osobie dyspozycyjnej na próby 2x w tygodniu, zaangażowanej w życie zespołu oraz chcącej rozwijać siebie, a przy tym cały projekt. Oczywiście z własnym sprzętem. Nie poszukujemy koniecznie osoby doświadczonej, liczą się przede wszystkim chęci i otwarty umysł. Płeć oraz wiek nie grają roli. Na tę chwilę gramy w składzie: wokal, gitara, bas, perkusja. Posiadamy również własną salkę. Więcej na priv.
Świętochłowice i okolice, gitarzysta solowy
11.03.2019
poszukiwany, hard rock. Evil Walks - tribute band AC/DC poszukuje gitarzysty solowego. Jeśli grasz na gitarze jak Angus, jesteś fanem AC/DC, masz image "z epoki", czas i chęci do gry - pisz. Więcej info na priv.
Cześć. Jestem gitarzystą z Rudy Śląskiej
10.03.2019
rock, blues w ostateczności coś cięższego. Poszukuję ludzi do założenia zespołu: gitarzysty solowego, perkusisty, gitarzysty basowego oraz wokalisty. Granie chciałbym by było traktowane na luzie i bez spiny, ale jak będzie okazja gdzieś zagrać czemu nie. Posiadam salkę do grania tylko dla naszego zespołu. Jeśli jesteś chętny - napisz.
Zespół StoneRiver szuka drugiego gitarzysty.
8.03.2019
Jest materiał, własna salka, wszystko czego potrzeba. Więcej info na priv.
Bełchatów. Gitarzysta poszukiwany. Zespól
8.03.2019
grający współczesnego rocka w składzie bas, gitara, bębny i wokalistka szuka kreatywnej gitary. Mamy zalążki materiału lecz jeszcze sporo pracy przed nami. Każdy z nas gra na codzień w innych kapelach wokalistka jest absolwentką akademii muzycznej. Posiadamy salkę i gramy raz w tygodniu.
Jareks
Poszukiwany sprawny technicznie gitarzysta,
4.03.2019
który ogarnie partie rytmiczne i solowe. W zespole ma być jedna gitara. Muzyka to mieszanka hard, classic, prog i pop-rocka. Metrum niekoniecznie cały czas na 4/4. Własna sala prób dostępna 24/7. Wymagane profesjonalne podejście do grania, posiadanie wolnego czasu na co najmniej dwie próby w tygodniu, szerokie horyzonty muzyczne, dobre graty i pozytywne spojrzenie na świat.
Witam. Szukam gitarzysty sprawnie poruszającego
28.02.2019
się w klimatach prog metalowych, djentowych, core'owych, do stworzenia silnego bandu. Piszę własne numery, posiadam zawodowy sprzęt oraz sporo pomysłów. Wszystko co robię zapisuję w formie nut, tabów. Inspiracje: Periphery, Novelists, Erra, Parkaway Drive, Animals As Leaders, Vitalism, Killswitch Engage. Na wszystkie pytania chętnie odpowiem priv. Zainteresowanym mogę podesłać moje własne numery. Zapraszam do współpracy.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół ludzi
25.02.2019
kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka gitarzysty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego metalu z przełomu lat 90-tych. Na początek parę coverów, potem zobaczymy. Jeżeli jesteś 30+, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
bartok6969
Cześć, zespół z Puław poszukuje chętnego
24.02.2019
gitarzysty do grania death metalowej muzyki. Wymagany własny sprzęt. Więcej info priv.
Stone Warm
Poszukiwany gitarzysta do kapeli w klimacie
24.02.2019
stoner, doom, sludge, psychedelic. Pierwowzór: Black Sabbath, Led Zeppelin. Nowoczesna inspiracja: Ufomammut, Meshuggah. Woj. śląskie. Próby w komercyjnych salach prób, które są dostępne w okolicy. Szybko rozwijający się materiał.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często bywasz w muzeach?