zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 listopada 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 256
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (48)
- gitarzysty (24)
- basisty (26)
- perkusisty (45)
- inne (10)
- wokalista (25)
- gitarzysta (24)
- basista (13)
- perkusista (12)
- inne (5)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

Warszawa. Poszukiwany doświadczony gitarzysta
17.11.2017
do składu grającego własną niebanalną muzykę. Aktualny skład to bębny, bas, klawisze-wokal w wieku 40+. Własna salka, regularne próby i kilka gotowych numerów. Bez ciśnienia i napinki ale z zaangażowaniem, żeby nie wstydzić się koncertować z gotową muzyką. Jeśli inspiruje cię r&b, funk, rock, worldmusic i chcesz wyruszyć w ciekawą podróż po różnych stylach muzycznych to dobrze trafiłeś. Próbki na maila. Zapraszam do kontaktu.
jacekw1
Zespół metalowy Stay Heavy szuka gitarzysty
17.11.2017
solowego. Sala prób w Gliwicach jest trochę materiału nagranego i trochę do nagrania. Szukamy tylko poważnej osoby wiedzącej czego chce i potrafiącej używać gitary i wzmacniacza. Zapraszam do kontaktu.
Szukamy gitarzysty okołometalowego. Mamy
15.11.2017
salkę w Gdańsku obok Centrum Handlowego Oliwa. Wszystkich zainteresowanych proszę o podanie maila w celu przesłania naszego dema. Pozdrawiam.
SevenChurches
Drugi gitarzysta do death metalu. Własna
14.11.2017
salka, średnia wieku 22 lata. Kilka wydawnictw i kilkanaście koncertów na koncie. Warszawa.
Szukamy gitarzysty, ewentualnie basisty.
14.11.2017
Jest perkusista i gitararzysta ale chętnie przesiądzie się na basa. Gramy swoje rzeczy, nie covery, na luzie, dla frajdy. Klimaty rockowe ale spokojne. Mamy 40+, gramy co trzeci tydzień, ponieważ perkusista pracuje za granicą. Jesteśmy z Gdyni i gramy w wynajmowanej salce z pełnym wyposażeniem na Obłużu. Jeżeli komuś taki układ odpowiada to zapraszam.
Zespół Trichomes (Wałbrzych) poszukuje gitarzysty
11.11.2017
z własnym sprzętem, mobilnego z otwartą głową. Jesteśmy świeżo po wydaniu debiutanckiego krążka. Nagrania i więcej informacji na prv.
Zespół Styxx (heavy metal) po reaktywacji
8.11.2017
poszukuje gitarzysty solowego. Materiał, własna salka prób na terenie Sławkowa (ok. Dąbrowy Górniczej) z bardzo dobrymi warunkami, gwarantujemy fajną atmosfere dobre mozliwosci koncertowania. Zespoł ma na koncie troche gigów kilka lat temu. Ciekawa skoczna muza po polsku. Wiek 30-45, oczekujemy zaangazowania, chęci sprzętu, nie szukamy wirtuozów o mniemaniu kosmity lecz początkującym dziekujemy, próby w niedziele popoludniami.
Sosnowiec, Katowice, okolice. Zespół Forge
7.11.2017
of Clouds (sludge, post metal, doom) poszukuje drugiego gitarzysty, który ma umiejętności i swój sprzęt. Oczywiście wymagane także chęci Facebook - ForgeOfClouds.
Zespół szuka gitarzysty do zespołu punk,
6.11.2017
speed metal. Wiek 20-30. Zainteresowani, podsyłajcie próbki jeśli macie.
Heya, mamy projekt rap-hip hop w Pabianicach
6.11.2017
k. Łodzi - są gotowe kompozycje, jest wokal, bas i drums potrzebna gitara, ogrywamy powoli demko i planujemy trochę pracy przy zgrywaniu.
bl000dy
Zespół Bleeding Healer z łódzkiego szuka
3.11.2017
gitarzysty. Obracamy się w klimatach prog death (nie chodzi tu bynajmniej o djentopodobne progi), otwarci na wszelkie inspiracje płynące od innych gatunków. Choć na razie daleko nam jeszcze do tego, to zespół ma dążyć w stronę połączenia ekstremalnych odmian metalu z wybranymi elementami jazzu celem odnalezienia swojego brzmienia. Nasze brzęki i trzaski podeślę na PW, chyba że znajdziecie je w odmętach internetu. Inspiracje: Death, Spiral Architect, Watchtower, Psychotic Waltz, Atheist, Cynic, Iron Maiden, Behemoth, Decapitated, Chuck Schuldiner, Andy Summers, Steve Rothery, Paul Masvidal, Ron Jarzombek, Richard Christy, George Kollias.
Witam. Zespol (gitara bas wokal perka) szuka
3.11.2017
gitarzysty rytmicznego. Klimaty rock pop. Salka wlasna na Halembie (Ruda Slaska). Wiecej priv. Pozdrock.
Katowice i okolice. Poważny projekt metalowy
3.11.2017
poszukuje gitarzysty solowego. Już niebawem pojawi się nasze ep, w planach oczywiście liczne koncerty dlatego poszukujemy kogoś kto jest na pewno zaangażowany. Więcej info na priv zapraszam.
Llewelyn
Gitarzysta i perkusista poszukują drugiego
1.11.2017
gitarzysty. Lubimy klimaty takie jak: Lamb Of God, Sepultura, Gojira, Death itd.
revolve
Szukam gitarzysty(-tki) do akustycznego grania
2.11.2017
w 2 lub 3 osoby. Klimaty Kaleo, Seafret, James Bay. Jeśli jednak szkoda Ci czasu aby spotkać się i pograć nie marnujmy swojego czasu, Łódź.
Bytom, poszukiwany gitarzysta, zespół underground,
27.10.2017
nasz przedział wiekowy 35-45 lat, własna sala osób.
Zespół Neith poszukuje gitarzysty. Muzyka
27.10.2017
to hard rock połączony z cięższymi brzmieniami. Wymagany własny, konkretnie brzmiący sprzęt, zaangażowanie, mobilność oraz umiejętności w pisaniu ciekawych i melodyjnych partii solowych. Próby odbywają się w Koziegłowach gdzie mamy dobrze wyposażoną salę. Kanał youtube - neithgroup.
Warszawa - metalowy zespół szuka sprawnego
27.10.2017
gitarzysty rytmicznego. Dużo solówek i melodii w harmonii. Generalnie heavy metal, lubimy Iron Maiden, Therion, Nightwish itp. Mamy gotowy materiał, gotowy do koncertów.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co robisz, kiedy gwiazda wieczoru gra beznadziejnie źle?