zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 24 września 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 176
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (39)
- gitarzysty (16)
- basisty (21)
- perkusisty (31)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

ceboolion
Hej. Zespół Qualia (Facebook - qualiabandofficial)
19.09.2018
poszukuje gitarzysty prowadzącego. Muza - ogólnie pojęty progress metal (djent to jest to co chcielibyśmy rozwijać). Próby raz w tygodniu (jeżeli masz czas na regularne próby to pisz). Sprzęt: gitary 7-ki w dropie, sprzęt musisz posiadać. Nasz wiek to 30+ (Twój nie jest tak istotny - najważniejsza jest chęć tworzenia muzyki). W chwili obecnej nagrywamy stary materiał i planujemy wydać EPkę - pracujemy oczywiście nad nowymi kompozycjami. Mamy salę (na wyłączność) na Ursusie. Pozdro.
jlfishologist
Szczecin. Szukam gitarzysty zainteresowanego
19.09.2018
współpracą przy tworzeniu zespołu w klimatach indie rock, indie pop. Wiek nieistotny, materiał jest, ale docenimy wkład własny w komponowanie.
Wokalista szuka śpiewającego gitarzysty,
19.09.2018
który chciałby założyć zespół w klimatach Alice in Chains. Mam trochę materiału. Zależy mi na fajnych harmoniach. Katowice.
Gdańsk, do nowego zespołu szukam gitary,
14.09.2018
poziom średnio zaawansowany, klimaty raczej spokojne, potrzebna motywacja do pracy, częstych prób i robienia postępów do coraz lepszego grania, zapraszam do kontaktu.
urbanDiscipline
Cześć, poszukiwany człowiek dla którego nie
12.09.2018
jest problemem wsiąść do pociągu i cieszyć się życiem grając albo próbując grać. Posiadamy własną salę prób, myślę że na początku 2, 3 razy w tygodniu trzeba się widywać, pisz pw, pozdro.
Hej, kapela z Wrocławia pilnie poszukuje
10.09.2018
gitarzysty. Gramy rocka, trochę mocnego riffu, trochę undergroundu, trochę przestrzeni. Gitarzysta będzie pierwszym gitarzystą bo gitarmana od smaczków już mamy (skład: sekcja, git., wokal i twoja git.). Mamy autorski program. Jeśli chcesz pograć w miłej atmosferce to pisz.
Katowice o okolice. Zespół o zajawakach głównie
9.09.2018
rockowych ale i bluesowych, funkowych szuka gitarzysty. Nie szufladkujemy muzyki. Szukamy kogoś odpowiedzialnego i zdecydowanego, potrafiącego się odnaleźć w danym klimacie, kogoś kto swobodnie improwizuje i cieszy się w 100% muzyką. 2-3 próby w tygodniu. Więcej info na priv.
Radut
Lublin i okolice. Działający aktywnie zespół
5.09.2018
rock-metalowy z damskim wokalem poszukuje gitarzysty solowego. Gramy głównie własny materiał. Preferowany wiek od 25 lat, wymagana dyspozycyjność na próby i koncerty, gotowość do sprawnego opanowania materiału, poważne podejście do tematu. Chętnych zapraszamy do kontaktu.
frrrrantic
Cześć. Poszukiwany gitarzysta solowy. Musi
4.09.2018
być stereotypem metala brudasa, posiadać absurdalne poczucie humoru, mieć spory dystans do siebie i tego co sie dzieje wokół. Gwarantujemy rodzinną atmosferę, długie wieczory przy zielonym frugo i regularne wymiany bielizny. Najlepiej 30+ ale dla młodszych brudasów również mamy otwarte ramiona. Próbke twórczości wysyłam na maila.
Seadream, alternatywny rock z domieszka elektroniki,
31.08.2018
psychodelii, post rocka, romantyzmu i groovu, poszukuje muzyków do współpracy. Jako dwuosobowy kolektyw multinstrumentalno-wokalny poszukujemy sekcji rytmicznej, myślących szerzej o kompozycji i produkcji. Idealny byłby perkusista zdolny do grania z podkładem lub kombem perkusji akustyczno-elektronicznej oraz kreatywny basisto-gitarzysta w jednym. Posłuchaj materiału z pierwszej płyty a jeśli zainteresuje cię klimat - prześlemy demo koncepcyjne drugiej płyty, bardziej zaawansowane aranżacyjnie. Proby w sali ze sprzetem Gdynia centrum. Facebook - seadream. band.
Gitarzysta solowy poszukiwany do zespołu
31.08.2018
w klimatach hard&heavy 80s, 90s. Gitara, bas i perkusja poszukują gitarzysty solowego do swojego projektu. Mamy 8 swoich kawałków gramy oczywiscie covery ale głównym celem jest tworzenie własnego materiału. Inspiracje zespołami Whitesnake, Steel Panther, Dokken star IRA. Własna sala prób na wyłączność na Gocławiu. Wiek 28-35 lat, ludzie z doświadczeniem. Jeśli lubisz i potrafisz grać partie solowe Satrianiego, Vai'a, Gilberta czy G. Lyncha to jest ogłoszenia dla Ciebie. Próbki naszego grania dostępne na maila. Pzdr.
Kapela szuka gitarzysty gramy mieszanke thrash-death
28.08.2018
metalu, mamy swoj material Śląsk wiecej info na priv.
Nowo powstały zespół, aczkolwiek szybko rozwijający
28.08.2018
się poszukuje drugiego gitarzysty. Zespoły z jakich czerpiemy inspiracje to As I Lay Dying, Parkway Drive, All That Remains. Wiek nie gra roli, liczy się zaangażowanie i głowa pełna riffów.
a.lan
Warszawa, zespół rockowy szuka gitarzysty
28.08.2018
solowego. Obecny skład: wokal, gitara, perkusja, bas. Na koncie 1 płyta studyjna. Pozdrawiam.
Sekcja rytmiczna szuka gitarzysty do grania
26.08.2018
w klimacie kalifornijskiego punk rocka. Na początek będzie do nauczenia parę kawałków, np. Offspringa, starszego Green Day'a. Próby w Warszawie.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jaki był dla Ciebie letni sezon koncertowy 2018?