zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 13 listopada 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 174
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (34)
- gitarzysty (14)
- basisty (22)
- perkusisty (27)
- inne (5)
- wokalista (13)
- gitarzysta (20)
- basista (11)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

Szczecin. Zespół po kilku latach przerwy
11.11.2018
poszukuje gitarzysty rytmicznego z doświadczeniem i własnym sprzętem. Gramy rocka (na pograniczu Pearl Jam, Metallica, Alice in chains, Nine Inch Nails itp.). Póki co rozkręcamy się grając covery, w planach kompozycje własne (posiadamy kilka nagranych pomysłów, które z czasem chcemy rozwinąć). W składzie gitara prowadząca, bas, wokal, perkusja. Próby średnio raz w tygodniu, głównie w weekendy.
Lublin. Poszukiwany 2. gitarzysta dobrze
9.11.2018
czujący się w klimatach prog metalowych oraz djentowych. Mamy własną salę prób oraz parę core'owych numerów. Nastawieni jesteśmy bardziej na techniczne granie. To czego wymagamy to: poważne podejście do grania, własny sprzęt, posiadanie Guitar Pro i umiejętność korzystania z niego, umiejętności kompozytorskie. Numery mogę wysłać w tabie lub nutach. Po dodatkowe informacje zapraszam priv.
Hej chcesz grać bluesa-rocka dołącz do nas
6.11.2018
mamy sale prób w Świętochłowicach i miłą atmosfere mamy po 50 lat ale w muzyce nie ma barier wiekowych czekamy na ciebie.
Lubelskie. Poszukujemy gitarzysty do kapeli
4.11.2018
grającej muzykę w klimacie blackened death metal. Nie zamykamy się na eksperymenty ale z założenia ma być ciężko. Regularnie koncertujemy i rozwijamy projekt. Więcej informacji na pm.
Siemanko przyjaciele, szukamy gitarzysty
1.11.2018
solowego do formującego się składu grającego rocka lat 80 przesłanie, opisywanie szarej rzeczywistości, autentyczność i co w połączeniu daje fajną dawkę pozytywnych dźwięków.
Bełchatów. Perkusista i basista z doświadczeniem
1.11.2018
studyjnym oraz scenicznym oraz wokalistka (absolwentka akademii muzycznej) poszukują gitarzystę do nowo powstającego projektu. Ogólnie szeroko pojęty rock coś blisko Comy z elementami post-rocka tylko, ze z damskim wokalem. Miejsce do grania w Bełchatowie.
Poszukiwany gitarzysta do zespołu hardcore,
30.10.2018
crossover thrash. Mamy doświadczenie, mamy sprzęt, mamy materiał. Muzyka "prosto w ryj". Dużo klepy, dużo energii. Zadowoleni będą zarówno fani Agnostic Front jak i Slayera. Próby w Sosnowcu w profesjonalnie przygotowanej sali. Na początek możemy udostępnić dobrej klasy sprzęt gitarowy.
Mario Biel
Zespół Deadly Vision grający cięższe klimaty
28.10.2018
szuka drugiego gitarzysty. Materiał na nową płytę prawie gotowy, potrzebne tylko chęci i ogień, próby w Sosnowcu. Facebook - deadlyvisionband.
Warszawski zespół grający współczesny metal,
27.10.2018
poszukuje drugiej gitary, nie pytaj co gramy bo na to nie ma określenia, nie gramy jak ktoś, jest to wciąż powstający i formowany autorski materiał, każdy ma swoje odmienne inspiracje z których powstaje materiał, skład jest pełen oprócz drugiej gitary, stroimy w drop C i nie zamykamy się na żaden konkretny styl. Gramy tak jak nam się podoba, jest ciężar jest melodia i charyzma na wokalu, agresywna gitara, solidne bębny i słyszalny bas, jeżeli tego szukasz to i my szukamy Ciebie.
Metalowy zespół Issel z Wrocławia szuka gitarzysty.
26.10.2018
Mamy na swoim koncie świeżo wydaną płytę oraz zaplanowane koncerty. Gramy muzykę progresywną więc nie szukamy osoby początkującej. Mamy autorski materiał koncertowy w drop C. Nie gramy coverów. Mamy własną salkę we Wrocławiu. Próby gramy 1, 2 razy w tygodniu. Wymagania: dyspozycyjność, zaangażowanie, umiejętności, własny sprzęt.
Zespół Plemiono ze Środy Wielkopolskiej poszukuje
22.10.2018
gitarzysty. Posiadamy salkę w pełni wyposażoną, wystarczy pojawić się z gitarą i ewentualnymi efektami. Mamy zrealizowany materiał na koncert. Kwestia zagrania 3-4 prób i ogrania bieżącego materiału i możemy koncertować. Wymagamy chęci do gry wiek nie ma znaczenia, umiejętności nie muszą być na wysokim poziomie ważne żeby były wystarczające aby opanować bieżący materiał, jak najbardziej w tym pomożemy, chętnie dodamy także kompozycje własne gitarzysty.
thrashka7
Chcę założyć zespół. Jestem z okolic Krakowa.
14.10.2018
Szukam perkusisty, basisty i drugiego gitarzysty. Sam śpiewam i gram na gitarze (7 strun) i komponuję. Podstawą będzie muzyka w stylu Type o Negative z odwołaniami do chrześcijaństwa i katolicyzmu. Szukam osób potrafiących grać.
Zespół szuka gitarzysty z Olsztyna. Mamy
14.10.2018
własne utwory gramy też covery. Mamy gdzie grać w skład w chodzi perkusja, bas, gitara prowadząca. Wymagany własny wzmacniacz. Więcej na priv.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy umiesz śpiewać przeponą?