zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 lipca 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 188
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (32)
- basisty (32)
- perkusisty (36)
- inne (2)
- wokalista (10)
- gitarzysta (23)
- basista (16)
- perkusista (11)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

Gliwice i okolice. Gitarzyta i jednocześnie
20.07.2018
wokalista szuka drugiej gitary (najlepiej akustycznej) do nowopowstałego projektu. Klimat: Bob Dylan, The National, Queens of the Stone Age, The White Stripes, Eddie Vedder. Nic skomplikowanego. Teksty po polsku i po angielsku. Wiek 30 lat.
BadToTheBone
Warszawa. Szukamy gitarzysty do współpracy
2.07.2018
- przeróbek istniejących numerów i do tworzenia nowych. Można nas posłuchać: soundcloud - tycjancosmicgirl. Zapraszam na priv.
Kraków. Progresje, improwizacje, post rock,
2.07.2018
muzyka filmowa. Idea zespołu opiera się na licznych improwizacjach w duchu muzyki progresywnej, malowniczej, przestrzennej. Wychodzimy od jednego konkretnego motywu, aby poniosło nas w zaklęte, nieznane rewiry. Mam w zanadrzu cztery, pięć utworo-pejzażów stworzonych z poprzednim składem, chciałbym stworzyć z nowym składem przynajmniej jeden nowy pejzaż, ale za to bardzo piękny. Potrzebuję gitarzysty z kilkoma przyjemnymi ambientowymi efektami (strymony itd.).
TomaszM81
Witam. Poszukujemy gitarzysty rytmicznego,
30.06.2018
klawiszowca. Olsztyn. Sala prób, ewentualnie sprzęt na start.
Soul Collector (thrash metal, Rybnik) poszukuje
29.06.2018
gitarzysty. W 2014 wydaliśmy debiutancki album Thrashmageddon, w 2016 split z kanadyjskim Reanimator zatytułowany In Union We Thrash, na koncie udział w licznych kompilacjach. Scenę dzieliliśmy z takimi zespołami jak Hirax, Artillery, Mech, Alastor, Horrorscope, The No Mads czy Terrordome. Dysponujemy profesjonalną salą prób oraz dostępem do studia nagraniowego. Wymagany własny sprzęt, doświadczenie studyjne, umiejętności oraz chęć do gry.
Stormwitch
Speed - thrash - black - obskurny heavy rodem
27.06.2018
z piekła. Staroszkolna kapela (demo, EP i split CD na koncie) poszukuje świeżej krwi w osobie gitarzysty. Niestety obecny rezyduje na Antypodach, co zasadniczo uniemożliwia koncertowanie. Do opanowania 7 utworów (plus cover) oraz wspólne komponowanie nowych. Chains and Leather.
Hej, kapela z Wrocka poszukuje gitarzysty.
26.06.2018
Gramy generalnie muzę rockową, mocny riff, trochę alternatywy, trochę post punkowych brzmień, dynamiczma sekcja. Skład: git., sekcja i wokal, potrzebujemy drugiego gitarzysty a właściwie pierwszego riffowego, nasz gitarman robi smaczki, klimat, solówki. Oczywiście rola nowego gitarzysty nie będzie się ograniczać tylko do grania riffowego. Mamy swój projekt, brakuje tylko drugiej gitary. Nie gramy coverów. Chcesz pograć, w fajnej atmosferze, to pisz, namówimy się na próbę. Pozdrawiam.
tomekkadziewicz
Zespół Nautilus szuka drugiej gitary, tematy
25.06.2018
blues rockowe. Profesjonalna próbownia w Nowym Dworze Gdańskim. Zainteresowanym podeśle próbki.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Wolisz pizzę na cienkim czy grubym cieście?