zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 listopada 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 159
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (32)
- gitarzysty (16)
- basisty (27)
- perkusisty (18)
- inne (4)
- wokalista (6)
- gitarzysta (21)
- basista (5)
- inne (7)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

Royal Age
Zespół Royal Age poszukuje gitarzysty solowego.
12.11.2019
Gramy metal z rockowymi elementami. Mamy spore doświadczenie sceniczne na mniejszych i większych scenach. Na YouTube, Spotify i innych platformach znajdziesz 3 nasze mini albumy. Posiadamy prócz tego sporo nienagranego materiału, który regularnie koncertujemy. Co tydzień gramy próby w sali na wyłączność. Jeżeli masz odpowiedni warsztat i pasję, lubisz pozytywny przekaz, dysponujesz czasem na taki projekt, to warto spróbować.
Zespół rockowy szuka dobrego gitarzysty który
12.11.2019
potrafi improwizować, nie bedzie na scenie stał jak słup tylko sie poruszał trochę, ma głowę pelna pomysłów na utwory. Nie jestesmy początkujący tylko mamy na swoim koncie składankę, teledysk i trochę zagranych koncertów.
Poznań. Zespół szuka drugiej gitary, bez
4.11.2019
znaczenia czy solowa czy rytmiczna, ponieważ gitarzysta grający w naszym zespole świetnie radzi sobie w tej i w tej. Więc po co nam drugą gitara? A, no po to, aby można było stworzyć ciekawe motywy m.in. harmonię. Chcemy, aby gitary się nawzajem uzupełnialy tworząc niebywałe dzieło. Gatunek jaki nas interesuje to deathcore. Mamy wokal, gitarę, bas i perkę. Brakuje tylko Ciebie. Zespoły, którymi się inspirujemy to najwyższej klasy pozycje w piekle Whitechapel, Thy Art Is Murder, Carnifex, Sold Soul, Shadow of Intent, Angel Maker. Jeżeli czujesz się dobrze w tych klimatach - napisz.
Warszawa - nowo powstały zespół szuka drugiej
31.10.2019
gitary - klimaty typu Alcest - do posłuchania na bandcamp.
Witam, szukamy gitarzysty a nawet dwóch,
28.10.2019
do zespołu heavy, thrash, power metalowego, mamy trochę własnego materiału, próby w Skoczowie.
Witamy, zakładamy zespół rockowy i potrzebujemy
26.10.2019
gitarzysty rytmicznego na przyzwoitym poziomie. My bierzemy na siebie tworzenie materiału, a od nowego członka przydałby się zmysł organizacyjny. Chodzi nam o rockową przygodę nieograniczoną do sali prób. Jeśli muzyka jest dla ciebie najważniejsza zapraszamy serdecznie. Aha, wiek najlepiej od 30-tki wzwyż. Malkontentom dziękujemy.
Trójmiejski projekt w klimatach folk, power
25.10.2019
i symfoniczno metalowym szuka gitarzysty. Więcej info na priv.
Jesteśmy w trakcie zaawansowanych prac nad
25.10.2019
drugą EPką. Wpływy: Ulcerate, Gorguts, Ad Nauseam, Hate, Nightmarer - dużo dysonansu, nisko strojonych instrumentów oraz niestandardowych zagrywek. Próby w Pile. O więcej szczegółów oraz po utwory zapraszam na priv.
Witam, szukam do naszego zespołu drugiego
24.10.2019
gitarzysty. Gramy thrash metal. Perkmen, gitarzysta, basik z wokalem, materiał jest. Próby raz w tyg w Poznaniu. W razie pytań pisać. Dzięki. Wiek nie ma znaczenia.
Katowice i okolice, gram na perkusji, planuje
24.10.2019
założyć kapele metalową. Najlepiej jak jesteś średnio zawaansowany, masz własny sprzęt, jesteś około 30 roku życia i nie boisz się diabła w muzyce.
Halo, halo. Zespół Shelter poszukuje gitarzysty
21.10.2019
rytmicznego, który nie boi się nowych wyzwań, ciekawej i ambitnej muzyki. Poszukuje ludzi z pasją do muzyki, szczególnie tej z pogranicza alternatywy, indie, artpop z okolic Dąbrowy, Sosnowca, Jaworzna, Mysłowic czy Katowice. Na priv podsyłam próbki. My już działamy, potrzebujemy tylko ciebie. Jest dużo materiału, fajna atmosfera. Zapraszam na priv.
hal_1989
Łódź. Poszukiwany gitarzysta prowadzący do
20.10.2019
nowego projektu w klimatach hard rock, nu metal w stylu Rise Against, Linkin Park, Bullet for My Valentine. Teksty po polsku. Bardziej potrzebujemy sprawnego instrumentalisty niż kompozytora (songwritera zasadniczo już mamy). Wymagany level: bardziej Hetfield, Richard Kruspe niż Petrucci (solówki będą sporadyczne). Konieczne zaangażowanie i sumienność, to jest poważny projekt z ambitnymi, radiowymi celami. Demówki dostępne od rąsi.
LTC
Death metalowy zespół Cortege poszukuje gitarzysty.
20.10.2019
Oczywiście musi to być człowiek ze swoim sprzętem i mobilny. Próby mamy w Jastrzębiu-Zdroju. Facebook - cortege.poland.
Szczeciński zespół Dyabol poszukuje doświadczonego
20.10.2019
gitarzysty solowego. Mamy na koncie jedną płytę, własne studio nagrań, próby gramy na Pomorzanach. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdrawiam.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jesteś altruistą?