zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 20 stycznia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 109
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (24)
- gitarzysty (12)
- basisty (16)
- perkusisty (15)
- inne (2)
- wokalista (9)
- gitarzysta (13)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

Siekiera21
Poszukujemy gitarzysty o zacięciu solowym,
10.01.2020
który uzupełniłby brzmienie kapeli. W skrócie: czadowe okołometalowe granie z nastawieniem na wartościowy przekaz w języku polskim. Próby dotychczas w Sosnowcu, niedługo natomiast planujemy przenosiny do Gliwic. Trzeba mieć swój piec. Jesteśmy 30+. Nasze "Demo 2019" można posłuchać na YT. Zespół Memento Mori.
Zespół z wieloletnim doświadczeniem hard-rockowy
10.01.2020
szuka gitarzysty solowego który nie bedzie stał na scenie jak słup czuje rock and roll i potrafi improwizować.
Wałbrzych i okolice. Poszukiwany gitarzysta
7.01.2020
w klimatach Whitechapel, Gojira, Lamb of God oraz klimatach postowych. Więcej na prv.
Zespół grający muzykę folk rock-metal szuka
7.01.2020
gitarzysty. Istniejemy od ponad 5 lat, na koncie mamy ponad 100 koncertów. Obecnie jesteśmy w trakcie nagrywania materiału na drugą płytę. Wymagamy zaangażowania i dyspozycyjności. Próby odbywają się najczęściej w Sosnowcu. Facebook - cronicaPL.
Radut
Lublin. Działający aktywnie zespół rock-metalowy
6.01.2020
z damskim wokalem poszukuje gitarzysty solowego. Gramy głównie własny materiał. Wymagana dyspozycyjność na próby i koncerty, gotowość do sprawnego opanowania materiału, poważne podejście do tematu. Dziękujemy początkującym oraz traktującym granie stricte zarobkowo. Chętnych zapraszamy do kontaktu.
Warszawa. Witamy, zakładamy zespół rockowy
6.01.2020
i potrzebujemy gitarzysty rytmicznego na przyzwoitym poziomie. My bierzemy na siebie tworzenie materiału, a od nowego członka przydałby się zmysł organizacyjny. Chodzi nam o rockową przygodę nieograniczoną do sali prób. Jeśli muzyka jest dla ciebie najważniejsza zapraszamy serdecznie. Aha, wiek najlepiej od 30-tki wzwyż. Malkontentom dziękujemy.
Cześć. GItarzysta solowy poszukiwany do istniejącego
3.01.2020
zespołu grającego muzykę z okolic rocka, hard-rocka, grunge'u.
frrrrantic
Cześć. Poszukiwany gitarzysta solowy bez
28.12.2019
kija w czterech literach, który odnajdzie się w ciężkim gatunku muzyki metalowej a najlepiej gdyby kostkował na 7 strunach. Gwarantujemy rodzinną atmosferę, bez spinania i gwiazdorzenia. Dla zainteresowanych wysyłam próbkę, żeby mieć świadomość o co nam dokładnie chodzi. Jestesmy z Zagłębia.
since1988
Lublin i (opcjonalnie) okolice. Szukamy gitarzysty
23.12.2019
do zespołu grającego w klimatach death, black, slam metal. Materiał jest, sala prób również, perspektywy na granie po Polsce także. Wymagania raczej oczywiste. Własny sprzęt i zaangażowanie na poziomie przynajmniej jednej próby tygodniowo. Więcej na pv.
Jareks
Warszawa. Poszukiwany sprawny technicznie
21.12.2019
gitarzysta do zespołu grającego mieszankę hard rocka, classic rocka, progresji i jeszcze kilku stylów. Nie szukamy muzyka sesyjnego, grającego w kilku kapelach, tylko gościa, który zaangażuje się w sprawy zespołu i będzie chciał wspólnie tworzyć nowy materiał oraz czerpać radość z grania koncertów i nagrywania w studio. Ważne żeby miał profesjonalne podejście do grania, czas na próby i na koncerty, szerokie horyzonty muzyczne oraz żeby posiadał dobre graty. Jesteśmy doświadczonymi muzykami z kilkoma setkami koncertów na koncie oraz nagranymi kilkoma płytami. Do dyspozycji własna sala prób dostępna 24/7, ogrzewana, z całodobową ochroną.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy widziałaś(eś) "Kult. Film"?