zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 21 czerwca 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 59
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalista (3)
- basista (6)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - gitarzysty

Poszukujemy drugiego gitarzysty do grania
15.06.2021
w klimatach industrial metal (Devin Townsend, Godflesh, Pitchshifter). Posiadamy profesjonalną salkę do grania. Wymagany własny sprzęt (gitara 7-strunowa, choć to nie warunek, wzmacniacz i paczka). Miejsce grania prób - Krzanowice, Opole. Gramy zarówno w tygodniu jak i w weekendy. Kwestia dogadania. Wiek bez znaczenia. Możliwość podesłania utworów.
Tom Skonam
Witam, gitarzysta rock - metal do współpracy
14.06.2021
poszukiwany, klimaty Sisters of Mercy, Fields of the Nephilim, The Nefilim, Samael, Paradaise Lost.
sbg
Witam, szukamy gitarzysty do składu. Death
12.06.2021
-black metal bez żadnych współczesnych udziwnień. Stara dobra i sprawdzona klasyka. Gramy jakieś 2 miesiące, ogarniamy 3 covery i jesteśmy na etapie kończenia pierwszego wałka. Jeśli jesteś zainteresowany(a), to oczekujemy umiejętności zagrania: Dark Funeral "Hail Murder", Behemoth "Heru Ra Ha", Cryptopsy "Graves of the Fathers". Próby odbywają się póki co w Połomii (niedaleko Tarnowskich Gór). Ja dojeżdżam z Gliwic, więc możemy zabierać się razem.
dexterity
Cześć, jesteśmy zespołem z Lublina. Gramy
10.06.2021
mieszankę nu-metalu, hardcore'u, groove'u. Poszukujemy drugiego gitarzysty do składu. Strojenie do drop A. Mamy za sobą sporo koncertów i wydaną EP-kę. Szczegóły na priv.
Wrocław, metalowy zespół z doświadczonymi
9.06.2021
muzykami w składzie szuka zaawansowanego technicznie gitarzysty. Nasza muza łączy w sobie elementy prog, thrash i death metalu. Ze swej strony gwarantujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie. W lipcu ukazuje się nasz debiutancki longplay, który zamierzamy od jesieni promować koncertami.
Warszawa. Poszukiwany gitarzysta(ka) do nowoczesnego
6.06.2021
hard rocka - heavy metalu w B standard (preferowana siódemka). Szukamy osoby o dobrych umiejętności solowych i rytmicznych, z kreatywnym podejściem (tworzenie kawałków, linii rytmicznych i solowych, współaranżowanie kawałków), z otwarta głową na pomysły oraz z doświadczeniem zespołowym. Jesteśmy nowo uformowanym składem. Są wokal (czysty), gitara, bas i perka, każdy z nas ma doświadczenie zespołowe, koncertowe, studyjne. Mamy własną sale prób (na wyłączność) na Pradze Południe. Regularne próby co tydzień w środy. Chcemy grać i tworzyć swoją muzę, aktualnie kończymy 3. nasz kawałek. Zapraszam do kontaktu.
Reysp, zespół grający heavy metal, szuka
3.06.2021
gitarzysty. Próby w Warszawie, aktualnie nagrywamy płytę. W serwisach Youtube i Spotify znajdziecie próbki pod nazwą zespołu (np. utwór "Last Battle" czy "Down From The Sky"). Jeśli pasujesz do tego klimatu i masz skilla na gitarze, to prosimy o kontakt zdecydowane osoby.
since1988
Lublin. Zespół, grający w klimatach blackened
1.06.2021
death metal, szuka gitarzysty. Na koncie demo i epka, aktualnie przygotowujemy materiał do LP. Po szczegóły zapraszam na priv.
Szukam drugiej gitary do stworzenia zespołu
22.05.2021
w klimacie post punk, surf punk, grunge i punk rock. Główne inspiracje to ssshhhiiittt, Wavves, Nirvana, Descendents, Black Flag i Minor Threat.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy znasz na pamięć teksty utworów, których słuchasz?