zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 25 kwietnia 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 152
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (34)
- gitarzysty (16)
- basisty (17)
- perkusisty (22)
- inne (11)
- wokalista (9)
- gitarzysta (20)
- basista (7)
- inne (1)
inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - klawiszowca

setnica
Hej, zespół grający symfoniczny metal (Epica,
15.04.2019
Nightwish, Sonata Arctica, każde z nas wnosi coś od siebie) poszukuje klawiszowca. Mamy próby w Krakowie lub Tarnowie, 1-2 razy w miesiącu, kilka gotowych kawałków (już z klawiszami ale inwencja twórcza jak najbardziej mile widziana). Do szczęścia potrzebujemy człowieczka który wie jak naciskać klawisze, cała reszta zespołu gotowa do działania.
Zespół rockowy Green District z Katowic,
6.04.2019
szuka klawiszowca z doświadczeniem. Kogoś kto podchodzi do sprawy poważnie i jest rzetelny (będzie stawiał się regularnie na próby, przygotowany). Gramy na wysokim poziomie dlatego też szukamy kogoś ambitnego i żądnego sukcesu. Kogoś, kto wniesie coś własnego do zespołu grą i osobowością. Gramy od roku w składzie wokal, perkusja, bas, dwie gitary i każdy ma 10+ lat doświadczenia w grze na swoim instrumencie plus doświadczenia z poprzednich zespołów. Obecnie gramy covery zespołów i wykonawców takich jak: Toto, Lombard, Maanam, Breakout, Lenny Kravitz, Jimi Hendrix itp.
Łódź. Szukamy do zespołu keyboardzisty(-tki).
3.04.2019
Gramy lekką muzykę akustyczną, lekki rock, art pop, indie, trochę nietypowo. Materiał autorski. W składzie mamy gitarę akustyczną, wokal męski, wokal żeński, bas, perkusjonalia. Gramy koncerty i mamy dalsze plany.
Jest gitara i perkusja, a także pomysł na
30.03.2019
siebie. Potrzeba nam ludzi otwartych, z pasją i chęcią do wspólnej pracy. Nie zależy nam na ludziach o przerośniętym ego. Szukamy umiejętności współpracy i wszechstronności. Będziemy balansować na granicy stylów - rock, post rock, psychodela, jazz. Pojawiają się także u nas ciężkie riffy i elektronika. Lubimy improwizować. Nasze najważniejsze wpływy - Pink Floyd, Queen, Miles Davis, Machavishnu Orchestra, Weather Report, Dream Theater, Steven Wilson, Tides From Nebula, Toto, Jan Garbarek, Living Colour, Sepultura. Mamy salkę w Rybniku, godziny prób do ustalenia.
Zespół 30+ z Imienia szuka do bluesrock,
29.03.2019
rocka, new edge, punk, rock and roll ogólnie własne kompozycje. Zespół w budowie od podstaw wszystkie tematy otwarte. Baza w domu kultury Sokolnia.
Hej. Gramy rocka progresywnego. Szukamy klawiszowca
26.03.2019
magika, który będzie mógł wnieść piękną kosmiczna moc w nasze utwory. Trzeba zrobić fajny dywan, czasem wrzucić jakiś szum morza, spiew ptakuff i z lekka ponaparzać na Hammondzie i przygrać na pianinku. Potrzebny wrażliwy człowiek, pasjonat a nie wirtuoz. Sala prób w Sosnowcu. Przyjazna atmosfera. Możemy też próbować w okolicy Będzina (Sarnów). Mamy gitare, wokal-gitara, perskusje i bas (4 osoby). Pisz na priv. Wiek nie ma znaczenia.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy lubisz oglądać musicale?