zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 11 kwietnia 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 65
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - klawiszowca

kwasny
Siema wszystkim. Poszukiwany klawiszowiec
6.04.2021
do projektu około blues, rock, jazz. Próby raz w tygodniu w Świętochłowicach w godzinach wieczornych. W składzie wokal, bas, gitara i perkusja. Szukamy osoby która ubogaci nasz autorski repertuar. Nie musisz być wirtuozem, ważne są chęci i żeby materiał który być może będziesz z nami wykonywać Ci się podobał. Chętne osoby zapraszam na priv. Pozdro.
Shyuda
Nights of Eternal poszukuje keyboardzistki
3.04.2021
lub keyboardzisty. Jesteśmy młodym polskim zespołem z pogranicza black, gothic, alternatywy, metalcore, łączącym metaforyczne teksty z szorstkim, choć melodyjnym brzmieniem. Brakuje nam klawiszowca. Do tej pory wydaliśmy na własną rękę dwa single. Na próby zazwyczaj wyruszamy ze Szczecinka, więc jest to "miasto docelowe" spotkań wszystkich członków zespołu. Wymagania: własny instrument i chęci. Wszystkie zainteresowane istoty zapraszamy do kontaktu.
Czołem. Poszukujemy klawiszowca ze sprzętem,
3.04.2021
umiejętnościami i zaangażowaniem. Gramy melodyjny rock-metal, progresję, choć nie zamykamy się na inne. Mamy własną sale prób w Siemianowicach Śląskich. W obecnym składzie zaczynamy, więc po próbki zapraszamy na próbę.
guarinerri
Zespół muzyczny z Łodzi pilnie szuka klawiszowca.
21.03.2021
Bogaty materiał autorski. W przygotowaniu kolejne nagrania studyjne.
Cześć. Zespół Trippin'dog szuka klawiszowca,
14.03.2021
gościa od elektroniki oraz wokalisty - w szczególności od rapu. Nasze inspiracje to m.in.: Prodigy, Massie attack, Nine Inch Nails, Gojira, Porcupine Tree, Ghostemane, i wiele innych. Nagraliśmy Epkę i przymierzaliśmy się do nagrania long playa ale cóż siła wyższa. Teraz szukamy człowieka lub dwóch do opracowania materiału. Szukamy ludzi, którzy wejdą w to na maksa. Zależy nam na loopowaniu jak i zarówno graniu live. Jesteśmy z Gdańska.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ilu twórców teledysków potrafisz rozpoznać po stylu?