zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 17 sierpnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 193
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (47)
- gitarzysty (15)
- basisty (26)
- perkusisty (28)
- inne (4)
- wokalista (17)
- gitarzysta (19)
- basista (13)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

Potrzebny basista do zespołu rockowo - metalowego.
17.08.2018
Lokalizacja: Poznań, Swarzędz. Szukamy osoby chcącej grać dla siebie, ale z zapałem i werwą, którą stać na systematyczność. Nieistotne są dla nas umiejętności, wystarczą podstawy i duże chęci. Poszukujemy ochotnika od lat 15 do 20. Zapraszamy.
Nowo powstający zespół z Lublina, tworzony
17.08.2018
przez muzyków z doświadczeniem scenicznym i studyjnym, poszukuje basisty. Preferowane gatunki: punk rock, melodic hardcore z odchyleniami w stronę rocka alternatywnego oraz post-hardcore'u. Wymagania: chęć do grania. Nasz cel: niezobowiązujące tworzenie i granie muzyki, z perspektywą koncertów w przyszłości. Pisz PW. Zapraszamy.
Witam. Basista poszukuje drugiego basisty
16.08.2018
z Gdyni, Sopotu i Gdanska i okolic. Mam własny koncept instrumentalny z własnymi utworami i cała płyta nagrana (10 utworów). To są różne style muzyki połączone, ale głównie blues i rock połączony z chillout i inne style. Proszę o kontakt na PW. Wyśle utwory do przesłuchania. Pozdrawiam serdecznie.
bartok6969
Poszukiwany basista do deathmetalowego zespołu
14.08.2018
Conveyor z Puław (okolice Lublina). Rzeźbimy we własnych utworach, mamy wydany debiut i zamierzamy wystąpić na żywo pod koniec września. Wymagany jest własny sprzęt. Więcej szczegółów na priv.
Koebane
Śląsk. Poszukiwany solidny basista ze sprzętem
14.08.2018
oraz warsztatem muzycznym, do łojenia muzy z pogranicza alternatywnego metalu, metalcore, nu metal, prog metal. Gramy już kilka lat, mamy za sobą sporo koncertów oraz wizytę w studiu. Niestety skład się posypał przez wakacje i wyjazdy zagraniczne. Sporo gotowego materiału oraz nowych nieogranych jeszcze numerów. W planach nagrywanie EP-ki i spory rozwój. Szukamy kogoś ambitnego, kogoś kto dołoży coś od siebie w zespole. Okolice Bielsko-Biała, Tychy. Własna sala prób. Wiek 20 - 30 lat.
Katowice i okolice, formujący się zespół
7.08.2018
poszukuje basisty. Interesuje nas blues (ale nie żaden Dżem tylko taki surowy, czarny), soul, funk, trochę muzyki eksperymentalnej. Pozdrawiam.
Hej, witajcie. Poznań. Zespół grający szeroko
6.08.2018
pojętą muzykę rock'n'rollową z lat 70, 80, 90 (GNR, AC/DC, Led Zeppelin itd.) szuka basisty. Mamy swoją salę prób, a także swój materiał jak i covery. Więcej info priv. Czekamy na Ciebie.
Częstochowa, Kluczbork, Olesno, Lubliniec,
5.08.2018
Katowice, Bytom itd. Zespół metalowy poszukuje basisty. Liczy się solidne zaangażowanie i fantazja. Materiał gotowy do nagrań na EP.
Częstochowa, Katowice i okolice. Kapela metalowa
5.08.2018
szuka basisty. Obszerny materiał do nagrań jest. Potrzebna osoba z zaangażowaniem do pracy i niestandardowym podejściem do tematu.
Częstochowa i okolice (Kluczbork, Namysłów,
1.08.2018
Olesno, Lubliniec, Katowice, Bytom itd.). Zespół metalowy poszukuje basisty. Liczy się solidne zaangażowanie i fantazja. Materiał gotowy do nagrań na EP.
Kraków. Cześć. Zespół poszukuje perkusisty.
29.07.2018
Jeżeli brzmienia takich wykonawców jak Led Zeppelin, Jimi Hendrix, Free, Lynyrd Skynyrd są Ci bliskie to zapraszamy do kontaktu. W zespole na tę chwilę są: wokalistka, gitarzysta i basista. Jesteśmy po 30 i posiadamy doświadczenie sceniczne i studyjne. Zainteresowanym prześlemy nagrania.
Warszawski zespół rockowo-popowy szuka basistki.
25.07.2018
Szukamy kogoś, kto poważnie zasngażuje się w działalność muzyczną i koncertową. Mamy dużo własnego materiału.
Cześć. Nowopowstały zespół szuka basu do
24.07.2018
zespołu w klimatach core'owych połączonych z elektroniką (i tu nie chodzi o Attack Attack). Jeśli miałbym określić zamierzany styl, to byłoby to cos a la Enter Shikari z płyt The Mindsweep, A Flash Flood Of Colour.
Zespół Pandora z Wrześni poszukuje basisty.
24.07.2018
Mocne granie - w przewadze własny materiał. Zapraszamy niezobowiązująco na próbę. Sam ocenisz czy cie to kręci i wchodzisz w to czy nie.
Szukam basisty do gry w klimatach sludge,
22.07.2018
post-metal, mniej słodzenia, więcej ciężkich transowych riffów. 3 kawałki do odsłuchania na profilu udreka na bandcamp.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co sądzisz o polskiej muzyce ludowej?