zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 18 lutego 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 117
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (21)
- basisty (14)
- perkusisty (23)
- inne (5)
- wokalista (7)
- gitarzysta (10)
- basista (5)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

Bębniarz i wokalista kompletują skład. Doświadczeni
17.02.2020
i zdeterminowani do tworzenia muzyki. Prosimy o poważne podejście do tematu. Jesteśmy otwarci na propozycje kierunku gry, nie mamy nic przeciwko klawiszom i saksofonowi. Kierunek który obieramy to melodyjny rock z uderzeniem gdzie trzeba. Zachęcam, pograjmy. Próby okolice Katowic.
Basista(-tka) poszukiwany(-a) do hard&heavy.
15.02.2020
Zgrany zespol, 8 wlasnych kawałków oraz covery, własna sala prób na Goclawiu-Grochowie, próby z rególy raz w tygodniu. Najchętniej bas 5-tka, strój Eb. Próbkami możemy się wymienić na maila. Zapraszam do współpracy.
Zespół Putrid Evil szuka basisty. Mamy materiał
15.02.2020
na kolejny materiał. Szukamy kogoś konkretnego kto odnajdzie się w klimacie. Bandcamp - putridevil.
last_in_line
Wrocław. Powstający amatorski projekt o roboczej
15.02.2020
nazwie Holy Diver poszukuje basisty. Celem projektu jest granie całego albumu Holy Diver na żywo - głównie dla dobrej zabawy, ale jeśli wyjdzie z tego coś, z czym można wyjść na scenę to czemu nie. Wymagania: chęci, czas na próbę 1x w tygodniu. Bycie fanem Dio wskazane.
Humbucker Cafe
Cześć, szukam basisty (i perkusisty) do projektu
13.02.2020
instrumentalnego inspirowanego graniem spod znaku El Ten Eleven, Totorro, czy From Monument to Masses. Próby raz w tygodniu w Warszawie lub Podkowie Leśnej.
Cześć. Sosnowiec i okolice. W składzie mamy
10.02.2020
gitarę elektryczną i wokal damski. Sala prób jest dostępna. Muzyka - klimaty Riverside, Tides From Nebula, Linkin Park, Ghost Brigade. Docelowo rock progresywny. Docelowo - nie mamy zamiaru grać do kotleta tylko na poważnie. Wchodzimy na rynek i robimy dobrą i niekomercyjną robotę. Raz w tygodniu mamy lekcje z wokalu i gry na gitarze - trwa to już jaki czas ale czujemy się na siłach żeby grać już na scenie dlatego próby byłyby 2 razy w tygodniu. Chcemy znaleźć ludzi z którymi założymy zespół i wspólnie eksperymentując wypracujemy nasz wiodący styl. Zapraszamy ludzi 18+ (sami mamy 28 i 29 lat). Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia się na pierwszą próbę.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół sympatycznych
9.02.2020
ludzi - kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego rock-metalu z przełomu lat 90-tych. Materiał własny. Profesjonalne podejście i zaangażowanie wymagane. Jeżeli jesteś 30+, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Zespół Firlith poszukuje basisty lub basistki.
7.02.2020
Istniejemy od 2018 roku i wykonujemy epic melodic metal, nie ograniczamy się do konkretnych brzmień i inspiracji. Oczekujemy zaangażowania, mile widziana chęć eksperymentowania oraz improwizowania. Własna salka, systematyczne próby i dobra atmosfera gwarantowane.
Gitarzysta 7 strun i perkusista szukają basisty
4.02.2020
do grania death, thrash, black metalu. Wymagamy dyspozycyjności, zaangażowania i poważnego podejścia do gry. Jesteśmy nastawieni na własny materiał. Próby w Zabrzu. Więcej info na priv.
Hey. Frei Warschau (w sieci jest nas dużo,
1.02.2020
na bandcampie cała płyta) właśnie się reaktywuje. Używamy basu klawiszowego (jak Doorsi) a chcemy wrócić do strunowego. Jak podpasuje muza dajcie znać. Oczekujemy stylowego grania i gratów. Umiejetność śpiewu miłe widziana.
Tworzymy nowy twór muzyczny. Jest wokal i
28.01.2020
dwie gitary. Perkusista w trakcie rozmów. No i jeżeli grasz na basie przynajmniej nieco lepiej niz zupelnie poczatkujacy i masz ochotę pograć bez ciśnienia (póki co dla rozrywki) to szukamy właśnie Ciebie. Co chcemy grac? Rock, metal, blues, byc moze cos w stylu Black River. Mamy bank pomysłów. Wiek w zasadzie nie gra roli. Pisz śmiało. Jesli nie grasz wystarczająco dobrze, to właśnie jest okazja zeby sie podciagnac. Zapraszamy (rowniez wymiataczy).
Siema, nowo powstający zespół szuka basisty
20.01.2020
z własnym sprzętem. Jest bębniarz, wokal i gitara, chcemy grać nisko zachaczając o styl takich zespołów jak Kat czy Ghost. Mamy sporo doświadczenia z poprzednich zespołów, próby w Radzionkowie. Więcej info na priv.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy lubisz cover bandy wykonujące muzykę jednego zespołu?