zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 17 lutego 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 199
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (45)
- gitarzysty (21)
- basisty (19)
- perkusisty (34)
- inne (2)
- wokalista (16)
- gitarzysta (23)
- basista (10)
- perkusista (10)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

Witam, nowo powstały skład szuka basisty.
17.02.2019
Oferujemy własną salkę prób (na granicy Katowic i Chorzowa). Klimaty rockowe z domieszką metalu. Pozdrawiam i zapraszam na priv.
nicko_n
Bytom. Rock. Zespół Okruszek nie ma szans
16.02.2019
poszukuje basisty. Gramy ponad 2 lata, wiek ok. 37 l., pijemy. Mamy całe wyposażenie, (basowe też). Kilkadziesiąt koncertow za sobą wydany teledysk i singiel. Chcemy wydać kolejny singiel. 0 konfilktów.
Cześć. Jestem gitarzystą z zamiłowaniem do
13.02.2019
rocka i bluesa (i w tym stylu gram podkłady rytmiczne). Mam 53 lata i do gry na gitarze wróciłem z pasji, gdy przeszedłem na emeryturę. Poszukuję ludzi do założenia zespołu: gitarzysty solowego, perkusisty, gitarzysty basowego oraz wokalisty. Poszukuję osób, które granie traktują jako hobby, a nie chęć uzyskania jakichkolwiek korzyści. W Świętochłowicach posiadam salę prób z pełnym nagłośnieniem do wokalu oraz przygotowaną do grania całego zespołu. Jeśli jesteś chętny - napisz. Pozdrawiam.
Zespół w klimatach rock'n'rollowych i rock-popowych
12.02.2019
poszukuje basisty (sugerowany wiek 20-30 lat). Próby w Katowicach, materiał autorski, nie zamykamy się na zagranie kilku coverów. Mamy profesjonalne i ambitne podejście do gry. Próby dwa razy w tygodniu i koncerty. Jeśli byłbyś zainteresowany wyślij priv - podam więcej szczegółów.
Do prostego rock and rolla w Warszawie potrzebny
8.02.2019
basista. Dużo materiału, tylko zgrać i koncertować.
Lublin. Zespół z własną salka i gotowym materiałem
8.02.2019
poszukuje doświadczonego basisty z własnym sprzętem. Metal nowoczesny.
ghozty
Świdnica. Hard rock. Zespół Toxide szuka
6.02.2019
basisty. Poszukiwany basista do zespołu grającego rock, hard rock. Mamy salkę, a w nasz skład wchodzi: gitara prowadząca, perkusja i wokal. Szukamy muzyka, który chce wnieść świeżą krew, dużo pozytywnej energii i własne pomysły. Wymagania: doświadczenie w graniu z zespołem, własny sprzęt, dyspozycyjność, pozytywne nastawienie, chęć współtworzenia zespołu. Mamy własny materiał, zaplanowane koncerty, mnóstwo pomysłów i pozytywnej energii.
Umiesz trochę grać na basowej gitarze? A
6.02.2019
grasz proste schematy, które nie są najważniejsze? Najważniejsze abyś słyszał co grasz. A jak podoba Ci się Deep Purple czy Black Sabbath to napisz.
Poszukiwany basista do tworzącej się kapeli
6.02.2019
(obecnie na pokładzie jest już wokal, jedna gitara i perkusja). Klimaty które nas interesuja to: deathcore, melodic death metal, metalcore i tym podobne, temat do dogadania. Posiadamy sale prób w Sosnowcu. Jesteś chętny pisz na priv.
Poszukiwany basista do zespołu w stylu hadrd
1.02.2019
rock, grunge, nasz przedział wiekowy 19-21, okolice Torunia. Po więcej zapraszam na pw.
mako84
Doświadczony zespół z Wrocławia szuka konkretnego
26.01.2019
basisty. Klimaty Black Label Society, Texas Hippy Coalition - hard rock, tłuste riffy. Mamy swój autorski materiał (set ok. 1:20). Utwory na Ep-kę zarejestrowane w profesjonalnym studiu, czekają tylko na ścieżkę basu, mamy doświadczenie koncertowe, studyjne, swoją sale na wyłączność, mamy sprzęt i ludzi którzy zajmują się social mediami, fotami, nagrywkami itp. Szukamy konkretnego gościa który się zaangażuje i podejdzie poważnie do tematu. Gramy też akustycznie. Wiek nie tak ważny, ale żeby wszystko grało ok. 30-tki. Pozdro.
Jesteśmy zespołem z własnym materiałem oraz
22.01.2019
nagranym albumem. Zależy nam na kimś, kto dołączając do zespołu opanuje 11 utworów i jednocześnie będzie miał śmiałość i chęć do tworzenia nowego materiału. Nie oczekujemy byś grał z prędkością 200 km na godz. Gramy rock, coś pomiędzy Big Day a Mannamem. Próby odbywają się w Czeladzi 1 raz w tygodniu z wokalem i 1 raz (wedle potrzeb) sami muzycy. Posiadamy salę prób w cywilizowanym budynku, w którym można zostawić np. piec. Można nas podejrzeć tu: facebook - cieniecienie. Będzie miło jak wyślesz próbki grania.
Szczecin i okolice. Zespół Depravity poszukuje
21.01.2019
basisty. Gramy szeroko pojęty death metal, z naciskiem na atmosferę, niepokój oraz dysonans, coś z pogranicza Ulcerate, Gorguts czy Ad Nauseam. Mamy na koncie dobrze przyjętą EPkę, bardzo niedługo wychodzi nowy singiel. W tym roku nagrywamy album. Mamy wszystko - salę, utwory, endorsementy, resztę składu oraz koncerty - pozostaje tylko bas. EPka dostępna na Youtube. Depravity - New World Order.
astronom
Gitarzysta-wokalista oraz perkusista ze Szczecina
20.01.2019
szukają basisty. Podstawowe informacje: gramy muzykę rockową z elementami innych gatunków muzycznych, gramy własne utwory (teksty w języku polskim), próby raz w tygodniu w dni robocze po południu, utwory zazwyczaj są przygotowywane wstępnie w plikach mp3 w sposób umożliwiający również ćwiczenia w domu. Płeć, wiek, przekonania religijne itp. nie są dla nas istotne. Szukamy osób pozytywnie nastawionych do świata, punktualnych, słownych, kochających grę na instrumencie. Dla zainteresowanych wysyłamy próbki naszych utworów.
Sam Som
Formacja Sam Som z Katowic i Sosnowca. Szukamy
19.01.2019
basisty jeżeli lubisz łoić na basie paluchami lub zaiwaniać kostką przeznaczenia dodatkowo lubisz mocne brzmienie i riffy jesteś nam potrzebny. Dla chętnych prześlemy probki nagrań oraz udustępnimy studio nagrań w celach rekrutacji, facebook - somrocksam.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jest dla Ciebie ważne, jak muzycy podczas koncertów poruszają się na scenie?