zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 maja 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 54
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (13)
- basisty (7)
- perkusisty (12)
- inne (1)
- basista (4)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

Warszawa. Szukamy chętnych na bas, bo niestety
29.05.2020
skład nam się uszczuplił po covidowym przestoju. Gatunkowo punktem wyjścia jest skate punk na modłę hamerykańską, ale gramy co nam podejdzie, więc kawałki są różnorodne i mają naleciałości innych stylów. Sporo numerów mamy gotowych i prawie gotowych, chcemy w najbliższej przyszłości wejść do studia i pokazać się ludziom. Od dłuższego czasu próbujemy w sprawdzonej salce na Mokotowie, ale kwestia jest do dogadania, gdyby komuś to nie odpowiadało. Próbki i pytania na priv, zapraszam.
Poszukiwany basista, który naprawdę uczciwie
25.05.2020
potrafi grać, zna wszystkie tonacje, rozumie harmonię i wie co z czego i dlaczego wynika w muzyce. A nie ktoś, kto kupił basówkę przedwczoraj i umie jedynie równo nabić cztery dżwięki. Gramy materiał autorski rockowy ale przystępny dla słuchacza. Z własnymi pomysłami u nas nie poszalejesz, ale jeżeli ślepo się dopasujesz i będziesz zaangażowany i słowny to oferujemy pracę w naprawdę solidnej firmie.
Nowo tworzony rockow zespol z Gdanska - Zukowa
21.05.2020
szuka basisty w wieku 20+ z wlasnym sprzetem. Nie oczekujemy profesjonalisty, ale dobrego poczucia rytmu, checi do grania bez spiny, czasu na proby, checi koncertowania po zgraniu calej ''paczki''.
Zespół z doświadczeniem poszukuje basisty.
12.05.2020
Obecnym celem jest nagranie płyty. Gramy metal, w naszym dorobku są dwie EP-ki oraz spora liczba koncertów. Jesteśmy z Tychów. Zapraszamy do kontaktu. Wszystkim zainteresowanym podeślemy nasz materiał.
Nazywamy się Kuduz. Szukamy basisty. Jesteśmy
9.05.2020
w wieku przed i po 30. Gramy rock-metal, z odrobiną grunge, alternatywy, hardcore, etc. Granie raczej hobbystyczne, ale z nastawieniem na tworzenie swojej muzyki, z opcją grania na żywo. Warszawa.
Warszawski zespół Men Of The Wild Age obracający
8.05.2020
się w klimatach stoner-hard rock poszukuje basisty. Szukamy muzyka z własnym sprzętem, poważnie podchodzącego do tematu zespołu (regularne próby to podstawa). Doświadczenie studyjne i koncertowe będzie dodatkowym atutem.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy potrafisz rozpoznać dźwięk flażoletów?