zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 23 czerwca 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 60
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

Cześć. Jesteśmy zespołem, któremu najbliżej
17.06.2021
do funk - rocka. Obecnie gramy w Sosnowcu. Poszukujemy basisty, który miałby czas raz w tygodniu (w większości w niedziele) z nami grać. Mamy materiał, który jest do doszlifowania w pełnym składzie. Dla zainteresowanych oczywiście prześlę jakieś próbki. Zachęcam do kontaktu, czekamy na Ciebie. Pozdrawiam.
Poszukujemy basisty, gramy co piątek w Bielsku-Białej.
13.06.2021
Nasze dotychczasowe kawałk znajdziesz na YouTube - Niedziela Robocza. Obecnie gramy też sporo coverów. Aktualna rozpiętość wiekowa 26 - 45 lat.
Zespół rockowy Śrubka szuka bratniej duszy
9.06.2021
basowej do powalenia na kolana pięknym basem w doborowym towarzystwie instrumentalistów (klawisze, perkusja, gitara i wokal). Mamy 35 - 40 lat i reaktywujemy zespół już znany wielu rockmaniakom. Chcemy powrócić w innej formie, ale dalej trzymając kanony rocka, punka, hard rocka. Fajnie, jakbyś mógł nam podesłać jakieś dotychczasowe nagrania. Sala prób Warszawa Praga. Pozdrawiam.
Trójmiasto, zespół sympatycznych ludzi, kochających
1.06.2021
rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(ki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego rocka - metalu z przełomu lat 90. Własny, świeżo zarejestrowany w studio materiał, salka na wyłączność 24/7, próby 2 razy w tygodniu. Własny sprzęt i zaangażowanie wymagane. Jeżeli masz powyżej 35 lat, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Cześć. Szukam basisty(ki) do rozszerzenia
1.06.2021
projektu. Muzyka własna pop rock, indie i pokrewne. Lędziny. Gorąco zapraszam. Dojrzały muzyk, kompozytor, gitarzysta, aranżer. Własne studio, opieka MOK Lędziny.
ahead_lodz
Hej. Jesteśmy z Łodzi. Szukamy basisty do
26.05.2021
kapeli rock - metal. Chodzi nam o człowieka, który wie, do czego służy bas i potrafi się nim sprawnie posługiwać. Przyzwoity sprzęt mile widziany. Więcej info na priv.
Hovercraft
Katowice i okolice. Hovercraft poszukuje
24.05.2021
basisty. Lubisz rock, jazz, grunge czy trip hop? Jeśli tak, to to jest ogłoszenie dla Ciebie. Fajnie, jeśli oprócz gry palcami ogarniasz też kostkę. Wiek ok. 28-35.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Która muzyka góralska jest najlepsza?