zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 stycznia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 109
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (25)
- gitarzysty (13)
- basisty (17)
- perkusisty (14)
- inne (2)
- wokalista (7)
- gitarzysta (13)
- basista (4)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

Człowieka ogarniającego bas do zespołu rockowego,
17.01.2020
potrzebne jakieś ogranie, zapał i czas do grania, salkę na próby mamy w Gdyni. Reszta składu doświadczeni i konkretni muzycy.
Cześć, zespół Fright Night poszukuje kogoś
17.01.2020
na stanowisko basisty. Inspirujemy się takimi bandami jak: Danzig, Black Sabbath czy Type O Negative. W marcu lub najpózniej w kwietniu tego roku nagrywamy mini - album. Posiadamy sporo autorskiego materiału, więc jest w czym rzezbić i co nagrywać. Zapraszam do kontaktu.
Częstochowa i okolice. Poszukiwany basista
16.01.2020
do grania heavy-thrash metalu. Klimat Slayer, Metallica. Po 1 osoba która umie grać. Po 2 osoba konkretna ambitna której zależy grać koncerty nagrywać płyty. Po 3 osoba dyspozycyjna (próby dwa razy w tygodniu). Wiek do 25 lat. Więcej info na priv.
Warszawski zespół Men Of The Wild Age obracający
16.01.2020
się w klimatach stoner, hard rock poszukuje basisty. Poszukujemy muzyka z własnym sprzętem, mile widziane doświadczenie studyjne i koncertowe.
Tutaj zespół Juga, nasze uszanowanie, gramy
15.01.2020
rocka z elementami psychodelii i grunge. Warszawa i okolice. Mamy po 26 lat i szukamy basisty, który ma czas się zaangażować. Dzielimy z dwoma zespołami salę prób przy rondzie Wiatraczna, w zależności od potrzeby gramy od 2 do 4 razy w tygodniu po 3 h. Jesteśmy w trakcie nagrywania dema i pracujemy nad nowym materiałem w pełni po polsku, na ten moment mamy godzinę w pełni autorskiego materiału, w większości po angielsku.
Zespół Putrid Evil szuka basisty. Mamy dorobek
12.01.2020
wydawniczy, materiał do nagrania. Szukamy osoby, która mniej więcej odnajdzie się w klimacie muzycznym. Próby w Sopocie. Bandcamp - putridevil.
Szukam basisty lub basistki z własnym sprzętem.
10.01.2020
Nieważne czy masz doświadczenie sceniczne czy studyjne. Grunt żebyś umiał(-a) grać i chęć zaangażować się w zespół. Gramy muzykę z gatunku alternative metal. Inspiracje czerpiemy z takich grup jak Godsmack, Disturbed, Dillinger Escape Plan, Machine Head, Bring Me The Horizon czy In Flames. Mamy wydana 1 EPke i materiał gotowy na LP. Kawałki możemy podesłać na priv. Próby: raz w tygodniu, we wtorek, czwartek o 18. Gdynia Chylonia.
pasazer
Zespół Cienie poszukuje basisty. Na koncie
10.01.2020
nagrana płyta. W planach kolejny album na który jest już połowa materiału. Gatunek oscyluje w obrębie rocka, bluesa oraz funku z domieszką innych stylów lżejszych i mocniejszych. Posiadamy własną darmową salę z nagłośnieniem w Czeladzi. Dla chętnych zostanie przesłany materiał do opanowania na próbę. Zależy nam na osobie dyspozycyjnej, która poważnie podejdzie do tematu grania i rozwoju zespołu.
Poszukiwany basista. Nowy zespół budujący
8.01.2020
się od podstaw chcący obracać się w klimatach rock-blues w ostateczności coś cięższego. Są już 2 gitary, wokal i perkusista. Granie w luźnej atmosferze i bez spiny, ale jak będzie okazja gdzieś zagrać nie ma problemu. Posiadamy salkę do grania w Świętochłowicach.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół sympatycznych
8.01.2020
ludzi - kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego rock-metalu z przełomu lat 90-tych. Materiał własny, próby w Gdańsku - własna salka 24/7. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i własny sprzęt wymagane. Jeżeli jesteś 30+, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Poszukiwany basista black-death metalowy.
7.01.2020
My w wieku około 30 lat. Rybnik, Gliwice i okolice.
Warszawa. Poszukiwany basista, który naprawdę
6.01.2020
uczciwie potrafi grać, zna wszystkie tonacje, rozumie harmonię i wie co z czego i dlaczego wynika w muzyce. A nie ktoś, kto kupił basówkę przedwczoraj i umie jedynie równo nabić cztery dżwięki. Gramy materiał autorski rockowy ale przystępny dla słuchacza. Z własnymi pomysłami u nas nie poszalejesz, ale jeżeli ślepo się dopasujesz i będziesz zaangażowany i słowny to oferujemy pracę w naprawdę solidnej firmie.
Warszawa. Witamy, zakładamy zespół rockowy
6.01.2020
i potrzebujemy basisty na przyzwoitym poziomie. My bierzemy na siebie tworzenie materiału, a od nowego członka przydałby się zmysł organizacyjny. Chodzi nam o rockową przygodę nieograniczoną do sali prób. Jeśli muzyka jest dla ciebie najważniejsza zapraszamy serdecznie. Aha, wiek najlepiej od 30-tki wzwyż. Malkontentom dziękujemy.
Cześć. Szukamy pana basowego. Gramy mocno
4.01.2020
i diabelsko ale z ładną melodią (chyba). Gwarantujemy sumienność, zaangażowanie ale również wzajemny szacunek i duże poczucie humoru. Dla zainteresowanych przesyłam próbki. Zagłębie i okolice.
Gliwicki heavy metalowy band Drakon poszukuje
19.12.2019
kandydata na stanowisko gitarzysty basowego. Wszelkie info na priva.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy widziałaś(eś) "Kult. Film"?