zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 14 sierpnia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 84
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (8)
- basisty (15)
- perkusisty (14)
- inne (2)
- wokalista (11)
- gitarzysta (10)
- basista (1)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

wojtech111
Cześć. Zespół Bullshit Artist szuka basisty.
7.08.2020
Materiał do odsłuchania na YT. W skrócie - mamy gotowy materiał i set koncertowy. Na obecną chwilę szukamy kogoś głównie pod kątem koncertowym. Jak wiemy ten sezon jest inny niż wszystkie ale jakieś pojedyncze sztuki na jesień już dogadujemy. Materiał przesyłamy do przygotowania na odległość w formie audio plus tab. Jesteśmy z Gostynia Wlkp. Wymagana obecność na próbach 1 na 2-3 tygodnie. Zwykle gramy pełny set koncertowy plus poszczególne numery jeśli wymagane jest jakieś ich dopracowanie. W salce dostępny jest head i paczka do basu.
Warszawa. Basista(-tka) poszukiwany(-a) do
30.07.2020
hard&heavy 80s, 90s (najlepiej bas 5-ka). Zgrany zespół 2x gitara i perkusja poszukuje basu do swojego projektu. Mamy 9 swoich kawałków gramy kilka coverow ale głównym celem jest tworzenie i granie przede wszystkim własnego materiału. Inspiracje zespołami typu Whitesnake, Steel Panther, Dokken, Winger, stara IRA. Mamy własną sale prób (na wyłączność) na Grochowie (próby z reguły raz w tyg.). Jesteśmy zgrani i z doświadczeniem. Próbki naszego grania dostępne na maila. Granie to dla nas hobby ale podchodzimy do tego poważnie żeby rozwijać naszą twórczość ale atmosfera jest spoko i na luzie. zapraszam do kontaktu. Pzdr.
Poszukiwany bas do powstającego zespołu.
29.07.2020
Co będzie grane? Wszystko co dobre, klimaty typu Motley Crue, Airbourne, Motorhead i inne. Wiek od 16 do 24 lat, dobrze gdyby był mobilny.
Grupa czterdziestolatków+ szuka basowego
28.07.2020
do rockowej zabawy. Podstawy improwizacji mile widziane.
No siemanko, szukamy basisty do naszego jeszcze
28.07.2020
nie założonego zespołu. Mamy kilka utworów trochę grungowych, albo coś w ten deseń. Nie oczekujemy super umiejętności, bo chcemy się dobrze bawić, a jedynie twojego czasu. Próby w okolicach Bytomia, Katowic. Mamy 21 lat. Walcie śmiało bo nudzi nam się już granie bez nikogo na basie.
Warszawa. Poszukiwany basista, który naprawdę
27.07.2020
uczciwie potrafi grać, zna wszystkie tonacje, rozumie harmonię i wie co z czego i dlaczego wynika w muzyce. A nie ktoś, kto kupił basówkę przedwczoraj i umie jedynie równo nabić cztery dżwięki. Gramy materiał autorski rockowy ale przystępny dla słuchacza. Z własnymi pomysłami u nas nie poszalejesz, ale jeżeli ślepo się dopasujesz i będziesz zaangażowany i słowny to oferujemy pracę w naprawdę solidnej firmie.
Doświadczony zespół z Poznania potrzebuje
26.07.2020
na stałe nowego basisty. Gramy 10 lat a gatunkowo jest nam bliski rock and roll i rock melodic.
Muza w klimacie Murderdolls, Wednesday 13,
26.07.2020
Alice Cooper, Death SS. Wymagania: własne graty, image, sceniczny luz, zaangażowanie i solidność.
Cześć. Składamy kapelę w stylu rock-blues,
26.07.2020
rock itp. Jest gitara i perkusja. Mamy po 40+. Proby pewnie w Gdańsku gdzieś będą.
Poszukujemy basisty do zespołu (Wrocław).
20.07.2020
Jest nas dwóch gitarzystów, z czego jeden obsadza wokal. Obaj gramy na instrumencie hobbistycznie od kilku lat, jednak nie mamy żadnego doświadczenia w graniu w zespole. Szukamy kogoś, kto razem z nami to doświadczenie zdobędzie. Interesują nas równie cięższe oraz bardziej klasyczno-rockowe brzmienia, na razie nie chcemy się ograniczać do jednego gatunku. Nie musisz być zaawansowanym graczem, sami nie jesteśmy jeszcze na tym poziomie. Na początek planujemy nauczyć się grać covery w zespole, oczywiście z czasem chcemy mieć swoje własne kawałki.
Szukamy basisty. Gliwice. Nowa formacja,
20.07.2020
skład z doświadczeniem studyjnym i koncertowym. Startujemy z pracą nad materiałem na EP. Obecny skład: gitara, wokal, perkusja. Sound: rock, alt, metal, funky. Grasz na basie zapraszamy. Czekamy na sygnał.
Siemka. Zespół Zachody poszukuje basisty
17.07.2020
w wieku od 18 do 26 lat z okolic Katowic, Dąbrowy, Sosnowca, Mysłowic, Zabrza, Bytomia. Gramy własny materiał w klimatach alternatywnego rocka. Próby w Dąbrowie Górniczej. Chcesz dowiedzieć się więcej? Pisz na priv.
chucky1982
Hi, gitara i perka szuka basu do wspólnych
16.07.2020
improwizacji. Klimaty około rockowe. Mało gadania dużo grania w przyjemnej atmosferze bez spiny. Salka w Częstochowie. W przyszłości może jakiś wokal? Więcej info na priv.
Hey, basisty do heavy-metal. Spoza mazowieckiego
15.07.2020
z możliwością nagrań u siebie. Cubase, ProTools, etc.
Warszawa i okolice. Szukamy basisty, który
15.07.2020
chciałby grać klasyczny hard rock i ciężki, hard rockowy blues.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się skoczyć na bungee?