zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 3 grudnia 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 38
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

rockthisbass
Siema. Perkusista i gitarzysta-basista (zależnie
23.11.2023
jak trzeba) szukają basisty do projektu w klimatach: hardcore punk / straight edge / melodic hardcore / heavy hc. Próby raz w tygodniu na warszawskiej Woli. Oczekujemy znajomości tematu i instrumentu. Próbki przesyłam w wiadomości priv. Piona.
Ork
Hej hej. Poszukuję basisty, który by się
21.11.2023
podjął zadania polegającego na wykonaniu samych niefajnych rzeczy. Chodzi o: granie w projekcie na odległość; granie w tym projekcie z ludźmi po czterdziestce; granie muzyki oscylującej wokół progresywnych odmian rocka i metalu; i ambientu i trip hopu też. Jeżeli chodzi o jakieś szczegóły, to projekt ma na swoim koncie własnoręcznie wydaną epkęi debiutancką płytę. Materiał na drugi krążek jest właściwie gotowy i częściowo już nagrany.
Cześć. Poszukujemy basisty do zespołu metalowego.
14.11.2023
Gramy w Kiepurze w Sosnowcu. Ekipa 40+. Zespół istnieje już prawie 20 lat. Mamy materiał, sprzęt i umiejetności oraz salę do grania w fajnych warunkach. Muzyka to heavy metal, wolniejszy. Nie extreme.
Poznań, 18-26 lat. Szukam ludzi do założenia
5.11.2023
zespołu w gatunku melodic death metal. Czyli brutalnie, ale melodyjnie. Z wpływami z innych gatunków. Szukam ludzi zaangażowanych, dyspozycyjnych i komunikatywnych. No i umiejętnych, żeby to nie była amatorka, a fajne ciężkie i techniczne granie - ja gram ponad 8 lat, więc już coś ogarniam.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się zagłuszać muzykę, która Ci się nie podobała?