zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 10 kwietnia 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 67
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

Shyuda
Nights of Eternal poszukuje basisty lub basistki.
3.04.2021
Jesteśmy młodym polskim zespołem z pogranicza black, gothic, alternatywy, metalcore, łączącym metaforyczne teksty z szorstkim, choć melodyjnym brzmieniem. Brakuje nam osoby grającej na basie. Do tej pory wydaliśmy na własną rękę dwa single. Na próby zazwyczaj wyruszamy ze Szczecinka, więc jest to "miasto docelowe" spotkań wszystkich członków zespołu. Wymagania: własny instrument i chęci. Wszystkie zainteresowane istoty zapraszamy do kontaktu.
TomaszM81
Witam. Olsztyn. Poszukujemy basisty do nowego,
28.03.2021
lecz doświadczonego składu. Klimaty rockowo-stonerowe. Własna sala prób w Olsztynie.
Hej, szukamy basisty lub basistki do nowopowstałego
26.03.2021
zespołu. Gramy taki liryczny grunge. Jestesmy w wieku 22, 23 i 24 lata. Próby są w Katowicach.
Katowice, okolice. Basista lub basistka poszukiwani
23.03.2021
do zespołu grającego grunge, punk, alternatywny rock, metal z żeńskim wokalem. Najlepiej osoba w wieku 20-30+. Doświadczenie sceniczne nie jest wymagane najważniejsze jest zaangażowanie i żebyś czuł te klimaty. Próby odbywają się w Katowicach salka Rataplan, próbki mogę przesłać na priv.
Trójmiasto, zespół sympatycznych ludzi kochających
19.03.2021
rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego rock-metalu z przełomu lat 90-tych. Materiał własny, salka na wyłączność 24/7, próby 2x w tygodniu w Szuflandii. Profesjonalne podejście, własny sprzęt i zaangażowanie wymagane. Planowane wejście do studia na wiosnę br. Jeżeli jesteś 30+, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Lurka
Zespół The Ace of Void szuka basisty. Aktualnie
17.03.2021
gramy próby w Rudzie Śląskiej i szukamy do składu basisty który chce tworzyć muzykę, grać koncerty i nagrywać płyty. Gramy gatunek z pogranicza rocka psychodelicznego, blues-rocka i hard rocka z zamysłem stworzenia czegoś świeżego. Można posłuchać naszej płyty nagranej 2 lata temu na Youtube, Spotify, Tidal, AppleMusic itp. Na priv mogę wysłać nowy materiał nagrywany z prób. Zapraszam.
Nowo formujący się zespół ze sporą ilością
15.03.2021
materiału na start szuka basisty. Klimaty ciężkie szybkie thrash-heavy. Jest salka, perkusista, wokalista i 2 gitarzystów. Próby Sosnowiec niedaleko Plazy.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ilu twórców teledysków potrafisz rozpoznać po stylu?