zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 września 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 52
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalista (3)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - basisty

buntowniczka
Szukam basisty do zespołu. Gramy hardrock.
21.09.2021
Głównie autorski materiał, który obecnie się tworzy. Obecnie w składzie dwie gitary, wokal (damski), perkusja. Szukamy kogoś, kto odnajdzie się w takich klimatach, i będzie w stanie zaangażować się w pracę nad materiałem i regularne próby (na razie 1-2 razy w miesiącu). Zdecydowanie najbardziej liczą się chęci i zaangażowanie, jeśli chodzi o umiejętności to oczekujemy raczej tylko znajomości podstaw. Facebook - WindsWillLash
redosso
Warszawa, okolice. Witamy szukamy basisty
12.09.2021
do nowego projektu, gramy od thrash po ballady heavy metal classics, taki rodzaj też chcemy grać, mamy już kilka własnych kawałków kilka do aranżacji, riffy są, na początku do zgrania gramy covery potem własne i gramy i tworzymy.
Gramy prog metal-rock, poszukujemy basisty,
7.09.2021
w składzie perkusja, gitara i wokal. Wymaganie to przyzwoite umiejętności i własny sprzęt, dyspozycyjność na dwie próby w tygodniu oraz mobilność. Mamy godzinny materiał, w planach nagranie płyty i koncerty. Progres jest dla nas sposobem wyrazu artystycznego. Rozbudowane formy muzyczne, metra nie tylko na cztery, niebanalne teksty to nasze poczucie, że jesteśmy w właściwym miejscu. W muzyce szukamy wolności, spełnienia, przekazu i interakcji ze światem nas otaczającym. Obecnie gramy w Bielsku.
Witam. Poszukiwany basista do kapeli rockowej.
30.08.2021
Gramy repertuar naszego autorstwa, utrzymany w klimatach melodyjnego rocka. Szukamy osoby z doświadczeniem muzycznym, wiek nie jest istotny.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy cieszy Cię powrót Abby?