zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lutego 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 60
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- basisty (5)
- perkusisty (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu

Jestem leciwym perkusistą z Wawy - od hard
29.01.2023
rocka po death metal. Gram na dwie stopy i zawsze z metronomem. Szukam muzyków, kompozytorów producentów do współpracy na zasadzie wymiany plików. Działam, nagrywam przy pomocy FL Studio. Jeśli potrzebujecie dogrania bębnów do swojej kompozycji czy też projektu to zapraszam do kontaktu.
Gitarzysta metalowy z doświadczeniem na żywo
29.01.2023
i w studiu szuka zespołu lub ludzi do grania. Mieszkam w centrum Wrocławia. Klimaty: death, black, sludge, thrash ze szczególnym wskazaniem na black metal. Najlepiej jakby to było granie na poważnie, z planowaniem wydawnictw i koncertów. Ciężko tu znaleźć coś fajnego więc od biedy mogę nawet pograć bez zobowiązań. Mam czas na próby wieczorami w tygodniu i całe dnie w weekendy.
Mr.8ght
Poszukujecie growlera-screamera? Gracie muzykę
27.01.2023
tak ciężką, że wasze panny zastanawiają się nad waszą poczytalnością, tylko brakuje wam konkretnego krzykacza który wywróci wasze trzewia na "drugą stronę"? To świetnie, bo właśnie taki was szuka. 31 lat na karku, od 8 lat w stanie spoczynku. Doświadczenie sceniczne i studyjne jest (było? Who cares.). Chętnie prześcignę swoje możliwości z kapelą która chce być bezkompromisowa i kopać ryje wszystkim na około siebie. Wasz wiek mnie nie interesuje; interesuje mnie wasze podejście do kompletnej anihilacji miejsca w którym możemy zagrać. Death metal, black metal, deathcore itd.? To mi w duszy gra.
Szukam w miare doświadczonego bandu w szerokim
23.01.2023
klimacie (death, thrash, black, rock, itp.). Najlepiej TG. Więcej info priv.
Cześć. Szukam kapeli najchętniej w klimatach
22.01.2023
death-black (może być symfoniczna rzeźnia) lub stworzę takowa od zera. Muzyka ma mieć przede wszystkim klimat. Moje inspiracje to Hate Eternal, Fleshgod Apocalypse, Septic Flesh, Morbid Angel, ale także Hypocrisy, stare Dimmu Borgir, Paradise Lost itp. Jestem spod Bochni.
Marta1988
Witam, poszukuję składu na stałe z okolic
17.01.2023
Lęborka bądź Lęborka do wspólnego grania muzyki własnego autorstwa pop-rock. Jestem wokalistką z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, posiadam gotowy materiał, ale oczywiscie jestem otwarta na kolejne nowe utwory. Tylko poważne propozycje ponieważ zależy mi wspólnym poważnym graniu, muzyka ma być przyjemnością jednak nie ukrywam, chciałabym znaleźć skład który będzie razem ze mną dążył do tego by utrzymywać się wyłącznie z muzyki, ale z pasją.
Klawiszowiec z doświadczeniem dołączy do
15.01.2023
zespołu rock-metal, pop, blues, reggae, że Śląska, z mojej strony również dodatkowy wokal.
Witam, basista szuka składu. Mam 38 lat,
14.01.2023
mam czas, sprzęt, transport i chęci, chciałbym grać coś lżejszego w stronę indie, alternatywa, pop itp., najchętniej okolice Zagłębia, Katowic, ale mogę kawałek dojechać jeśli będzie fajny flow i potencjał, mam doświadczenie na scenie i w studio.
Witam. Gitarzysta szuka kapeli, Slask, Katowice
13.01.2023
i okolice. Klimaty około rockowe, hardrockowe. Ciezsze klimaty odpadają.
Warszawa. Perkusista szuka aktywnie koncertującego
11.01.2023
zespołu w klimacie rock and roll, lub coś melodyjnego z energią. Rock, pop rock, wszystko super ważne żeby był vibe. Ważne aby materiał był w języku angielskim. Mam możliwość załatwienia koncertów za granicą. Na koncerty mam swoją perkusję.
Czesc. Jestem dorosly i od wielu lat gram
11.01.2023
na basie. Mam doswiadczenie w studio i na scenie wlasne graty wysokiej klasy, jestem tez mobilny. Chetnie dolacze do fajnych ludzi grajacych punk, pop, rock, hard rock, heavy metal. Pozdrawiam.
Warszawa i okolice. Wokalista z dużym doświadczeniem
8.01.2023
scenicznym szuka kapeli do cięższego grania, najchętniej thrash, hard-heavy, stoner, ale innymi też nie pogardzę. Głos niski, szkolony. Mogę pisać teksty, jakby co czytam nuty. Próbki głosu na priv. Interesuje mnie poważna robota.
NewChapter
Basowy z Zagłębia pogra metal. Tylko ekipa
8.01.2023
w wieku 35+, najlepiej z gotowym materiałem. Ewentualnie przygarnę chętnych do pogrania mojego.
Wokalistka z Trójmiasta, śpiewająca growlem,
5.01.2023
szuka zespołu grającego ekstremalny metal (najchętniej death-doom) w celu nawiązania współpracy. Posiadam próbki wokalu, które mogę wysłać zainteresowanym. Pozdrawiam.
Siema, szukam ludziów do pogrania szeroko
5.01.2023
pojętego metalu, nie mam tu jakiś super preferencji, bo jeśli coś jest ciekawe bądź rozwijające i oczywiście jeśli uda mi się to ogarnąć, to z chęcią się tego podejmę. Mieszkam w Będzinie i z racji bycia leniwym nie chce mi się na próby jeździć 5 h, bo niestety czas już jest w moim przypadku dość deficytowy i czas na dojazd lepiej tak długi pożytkować na granie. Jeśli chodzi o mnie - 3 dychy mam za sobą, wiec najmłodszy już nie jestem, mam swoje graty i jakieś doświadczenie scenicze oraz też już coś się nagrywało (raczej amatorsko, ale zawsze coś).

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się napisać list (tradycyjny lub elektroniczny) do muzyka?