zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 maja 2022

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 50
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (6)
- basisty (5)
- inne (1)
- wokalista (2)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu

Witam. Szukam zespołu grającego klasyczny
19.05.2022
rock, vintage rock, blues rock. Na perkusji gram już jakiś czas. To jest moja pasja. Szukam Warszawa, Radzymin i bliskie okolice. Pozdrawiam.
Bielsko-Biała i okolice - gitarzysta, 35
19.05.2022
lat, wracam do grania po paru latach przerwy, mam sprzęt, doświadczenie, mogę dojechać na rozsądną odległość. Lubię klasykę rocka, szczególnie lata 60-70, ale chętnie pogram też coś nowocześniejszego, szczególnie z fajną klawiszową przestrzenią. Mam sporo własnych pomysłów. Jestem otwarty na propozycje.
silv-R
Cześć, wokalistka z Warszawy, 12+ lat doświadczenia
16.05.2022
scenicznego, ogarnięte techniki: growl, scream, distortion, śpiewam czysto w tonacji alt-mezzosopran. Próbki wokalu - podeślę link na priv osobom zainteresowanym współpracą. Szukam zespołu lub muzyków do projektu raczej metalowego, w wieku najlepiej 30+. Wokalnie mogłabym się sprawdzić w muzyce typu Jinjer, Spiritbox etc. Ale lubię też nu, industrial, progressive, djent oraz ciężki metal np. death metal, black, thrash, heavy, inny i z domieszką metalu epickiego lub/i symfonicznego etc. Chcę wykorzystać czyste i ekstremalne wokale. Jestem otwarta na pomysły.
Miskowaty777
Znaleźli by się jacyś chętni na terenie Śląska
14.05.2022
do grania instrumentalnej muzyki pokroju Sqrl czy ścieżki dźwiękowej Silent Hill? Jestem gitarzystą, szukałabym perkusisty, basisty jakiś syntezator by się też przydał, saksofon też mógłby pasować do takiego grania.
Hej, czy jakis perkusista byłby chętny do
11.05.2022
niezobowiązującego pogrania z gitarą jestem po 40 i po dłuzszej przerwie chcę coś poswirowac, reszta do dogadania, Bielsko-Biała.
Basista szuka składu, Katowice i okolice,
10.05.2022
38 lat, sprzęt mam, chęci też, czas się znajdzie, transport też, interesują mnie klimaty alternatywne, indie itp.
Cześć Wam, szukam ludzi chętnych do wspólnego
6.05.2022
grania w akustycznym klimacie. Widzę taką zabawę jako przerabianie różnych numerów (zazwyczaj polskich) na wersje akustyczne. Szukam ludzi w moim wieku (30-40) lubiących bawić się muzyką bez napinania, chętnych do grania raz w tygodniu. Skład widzę tak: wokalista(-tka), dwóch gitarzystów, basista, cajonowiec, może jakiś akordeonista. Ważne prosto, czysto i równo. Miłego, czekam na Was.
Witam, od parunastu lat gram i tworzę (mam
5.05.2022
31 lat, gram głównie na basie, ale gitara, perkusja czy drugi wokal nie są mi obce). Szukam ludzi chcących stworzyć projekt w cięższych klimatach. Chodzi mi o współpracę przez internet, a jeśli coś z tego wyjdzie, pomyślimy dalej. Mam sporo moich próbek do wysłania.
Perkusista z doświadczeniem dołączy do zespołu
3.05.2022
obracającego się w klimatach solidnego rock-hard rock-metal i podobne. Za każdy black, thrash itd. podziękuję. Posiadam własną profesjonalną sale prób oraz sprzęt. Zależy mi na graniu na własnej salce lecz w razie potrzeby mogę dojeżdżać do 30 km od Rybnika. Rybnik i okolice.
Jotpepe
Cześć, przekierunkowalem się z instrumentu
1.05.2022
na wokal więc jestem jeszcze trochę świeży.
Gram na bębnach około 3 lata, szukam ludzi
29.04.2022
do luźnego grania w klimatach black metalowych.
Cześć, szukam ludzi do niezobowiązującego
27.04.2022
grania w cięższych klimatach. Gram na gitarze 8-strunowej (strój standard Fis), najbliżej mi do technicznego metalu, djent, progres itp. Mam sporo pomysłów muzycznych które powoli zbieram wieczorami domowym nagrywaniem w moim projekcie After Hours. Chętnie pograłbym na żywo, jestem w kategorii już nie najmłodszej 40+. Mam własny sprzęt ale ograniczony czas dlatego piszę o niezobowiązującym graniu. Gdyby jednak udało się skrzyknąć coś bardziej na poważnie to i nad czasem popracuję. Najchętniej Warszawa, Otwock, okolice.
NewChapter
Zagłębie. Pogram groove metal (najchętniej),
25.04.2022
thrash, umiarkowany death, melodeath, metalcore, hard rocka w fajnej, koleżeńskiej ekipie (może być też tylko żeńska ;P) w wieku min. 30+ lat. Najlepiej z kompletnym składem (poza basem), gotowym materiałem i w wynajmowanej salce, ale nie jest to mus.
Poszukuje muzyków chętnych do grania w klimatach
25.04.2022
metalu gotyckiego. Gitarzysta 41 lat. Katowice i okolice.
Witam. Gram na perce. Szukam zespołu lub
22.04.2022
ludzi chętnych podjąć dłuższą wspołprace. Bez względu na panująca sytuację na rynku muzycznym. Posiadam własną salke na próby z kompletnym sprzętem pod każdy instrument.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jesteś w stanie naprawiać swój sprzęt muzyczny?