zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 13 listopada 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 165
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (33)
- gitarzysty (21)
- basisty (29)
- perkusisty (17)
- inne (4)
- wokalista (4)
- gitarzysta (19)
- basista (4)
- inne (6)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu

Szukam zespołu lub ludzi do założenia zespołu.
11.11.2019
Gra raczej amatorska w celu odreagowania codzienności. Nie szukam wymiataczy bo jestem amatorem. Moje zainteresowania blues i rock chociaż inne style również biorę pod uwagę. Najlepiej Zagłębie ale jestem mobilny.
Szukam ciekawego projektu muzycznego, ludzi
11.11.2019
chcących taki stworzyć. Celem jest muzyka autorska stylistycznie balansująca na pograniczu rocka prog. Mam wiele pomysłów muz. Moje inspiracje muz to rock, folk, blues, jazz i wiele pokrewnych.
Szczecin. Basista z krótkim stażem, ale z
10.11.2019
zapałem do gry poszukuje kapeli lub osób chętnych do założenia nowego projektu. Preferowane klimaty metalowe (od heavy po death), natomiast hard rockiem też nie pogardzę.
since1988
Lublin i okolice. Wiem, że misja graniczy
9.11.2019
z cudem ale szukam ludzi do grania industrial metalu (Rammstein, Deathstars). Jesteś zainteresowany? Zapraszam na pv.
Basista (34 wiosny) ze sprzętem i talentem
5.11.2019
poszukuje ambitnych muzyków do zespołu lub dołączę do zespołu z ciekawymi pomysłami. Rock, metal oraz tym podobne. Nie chce tu pisać że szukam w klimacie takim i takim - bo nie chcę się ograniczać. Jedynym kryterium jest pomysł - muzyka musi mieć to coś. Napisz do mnie, chętnie posłucham. Na każdą odpowiedź odpiszę.
Sekcja rytmiczna (perkusja i bas) nawiąże
4.11.2019
współpracę z gotowym do ciężkiej pracy koncertującym zespołem. Własna sala prób lub możliwość dojazdu na terenie Pomorza. Granie mocno rockowe.
Sekcja rytmiczna (perkusja i bas) nawiąże
4.11.2019
współpracę z gotowym do ciężkiej pracy koncertującym zespołem. Własna sala prób lub możliwość dojazdu na terenie Pomorza. Granie mocno rockowe.
Gitarzysta, 23 lata, chętnie dołączy lub
4.11.2019
pogra coś w klimatach thrash, death. Trójmiasto.
Perkusista z Łodzi poszukuje zespołu z własnym
3.11.2019
materiałem. Szeroko pojęte klimaty rockowe, bardziej z czadem. Wiek powyżej 30. Pozdrawiam.
Kraków. Szukam osób do niezobowiązującego
3.11.2019
(nawet wyłącznie studyjnego) projektu, który oscylowałby w klimatach power, symphonic, folk metal - najlepiej wypadkowa tych gatunków. Inspiracja takimi zespołami, jak: Ensiferum, Rhapsody of Fire, Nightwish, Beast in Black czy Sonata Arctica (wczesna). Gram na gitarze i basie. Komponuje.
DeathcraftToJa
Młody gitarzysta poszukuje zespołu albo muzyków
1.11.2019
do stworzenia takowego od zera. Interesuje mnie granie metalu - szeroko rozumianego. Szczególne inspiracje: The Sixpounder; Jarocy; The Nameless. Oczywiście jestem muzycznie bardzo elastyczny i otwarty na wszelkie propozycje lub eksperymenty. Katowice, Świętochłowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska i okolice.
Chorzów, Katowice, Trzebinia, Kraków i okolice.
1.11.2019
Chętnie dołączę do istniejącej kapeli lub ją wspólnie z kimś założę. Mam 35 lat, trochę wolnego czasu, sprzętu i sporo ciekawych pomysłów na muzykę oraz jeszcze więcej chęci do grania. Inspiracje: Decapitaded, Dyscarnate, Hatesphere Testament Itd.
Czołem. Ogarnięty klawiszowiec (24 l.) ze
30.10.2019
sporym dorobkiem aranżacyjnym i kompozycyjnym poszukuje kogoś do stworzenia duetu klawisze i wokal. Preferowane klimaty to muzyka filmowa, ale jestem też otwarty na różne inne gatunki. Warszawa.
JimyRon
Dzień dobry, cześć. Pałker samouk, techniczne
29.10.2019
średnio zaawansowany, z pewnymi doświadczeniami w grze zespołowej, chcący się rozwijać, poszukuje ekipy (dwóch gitarzystów i basisty) do instrumentalnego projektu w klimacie ciężkiego metalu (nurt główny melodeath), na poziomie początkującym i średnio zaawansowanm, z Katowic, Chorzowa, Bytomia, Radzionkowa, Tarnowskich Gór. PozdRock.
Witam. Jestem z Warszawy, ale mieszkam teraz
29.10.2019
pod Wawa praska strona, gram kilka lat z przerwami, to moja pasja, jest powiedzenie: uczymy się całe życie. Lubie heavy, hard rock, thrash, progresywny rock i blues. Szukam zespołu w którym mógłbym zagościć na dłużej. Mogę grać z metronomem lub bez, ale gram tylko na jedną stopę. Dobrze byłoby gdyby sala była z perkusją. Pozdrawiam.
Warszawa i okolice, basista lat 27, szukam
28.10.2019
zespołu lub założę nowy od zera. Wychowałem się na muzyce zespołów takich jak Metallica, Iron Maiden, Megadeth, ale lubię też klimaty w stylu KoRn czy Slipknot. Fajnie by było jakby ludzie byli w miarę w moim wieku i podzielali moje inspiracje. Więcej info na priv.
Warszawa. Szukam ludzi do kapeli, oprócz
28.10.2019
wokalu gram na kilku instrumentach, komponuje. Klimaty ejtisowe, lekko mroczne coś w stylu Joy Division, Echo and the Bunnymen, Madrugada, 16 Horsepower, the House of Love, the Smiths itp.
abedar
Witam. Szukam ludzi z Wrocławia do zespołu,
28.10.2019
który się dopiero tworzy. Więc może to potrwać zanim zbiorą się właściwi ludzie. Sam gram na gitarze rytmicznej i jestem amatorem bez wykształcenia muzycznego. Poszukuję muzyków: wokalisty, basisty, perkusisty oraz ludzi grających na innych instrumentach. Założeniem mojego projektu jest granie dla przyjemności, bez zbędnego stresu oraz zagranie kilku fajnych koncertów ku radości swojej i znajomych. Chciałbym grać rocka, ale jeśli powstanie zespół nie wykluczam, że muzyka może ewoluować w inne klimaty.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jesteś altruistą?