zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 30 marca 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 83
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalista (3)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu

Doświadczony klawiszowiec szuka zespołu (nailepiej
30.03.2020
metalowego). Pochodzę z Białorusi i mieszkam w Polsce już prawie 5 lat. Ale praca zdalna z zespołami ktore zostawiłem na Białorusi zaczeła mnie irytować, bo stęskniłem się za graniem na żywo prawdziwej dobrej muzyki. Pragnę występów. Moje preferowane gatunki - to melodic death metal, sympho metal, power metal, progressive metal. O swoich umiejtnościach powiem że to wygląda jak hybryda Children of Bodom, Nightwish, Dimmu Borgit itd.
Gitarzysta lat 26 szuka ludzi do grania melodic
28.03.2020
death metalu z wpływami industrialnymi. Materiał na pierwsze wydawnictwo mam napisany.
Bielsko 40 + gitara chętnie pogram moze byc
26.03.2020
od podstaw, niestety tylko na terenie Bielska z braku czasu nie dojade.
Śpiewający gitarzysta szuka reszty kapeli,
24.03.2020
najlepiej zgranej. Mam cały materiał do zrobienia. Mam również inny projekt, do tego nowego również się przyłożę. Warszawa. Klimat rock and roll, rock lata 70.
Założę z kimś zespół deathcoreowy od podstaw
16.03.2020
lub dołączę do istniejącego składu w tym gatunku. Blackened, symphonic moje klimaty. Mój wiek 22 lata. Nie ograniczam się, pisz jeżeli chcesz stworzyć taki zespol na czymkolwiek bys gral(-a) i z jakiejkolwiek części globu bys pochodzil(-a). Wysyłam moc czytającym.
Siema, szukam ludziów do pogrania szeroko
14.03.2020
pojętego metalu, nie mam tu jakiś super preferencji bo jeśli coś jest ciekawe bądź rozwijające i oczywiście jeśli uda mi się to ogarnąć to z chęcią się tego podejmę. Mieszkam w Będzinie i z racji bycia leniwym nie chce mi się na próby jeździć 5 h bo niestety czas już jest w moim przypadku dość deficytowy i czas na dojazd lepiej tak długi czas spożytkować na granie. Jeśli chodzi o mnie 3 dychy mam za sobą wiec najmłodszy już nie jestem, mam swoje graty i jakieś doświadczenie scenicze oraz też już coś się nagrywało (raczej amatorsko ale zawsze coś).
Witam. Poszukuję zespołu lub projektu grającego
11.03.2020
black metal, najlepiej z Krakowa lub okolic, w przypadku projektu miejsce bez znaczenia. Interesuje mnie najbardziej współpraca z osobami grającymi w starym stylu lat 90' bez zbędnego kombinowania a najlepiej i bez studyjnych treści. Posiadam 10-letnie doświadczenie wokalne, w tym 7 lat na scenie. Chętnie dołączę do osób formujących nowy band.
Gitarzysta 20 lat szuka zespołu death metalowego
9.03.2020
(około techniczne tematy). Pasjonują mnie klimaty Obscura, Necrophagist czy Death. Nie pasuje mi spinanie się na granie koncertów (bo trzeba) podstawą dla mnie jest dobre opanowanie materiału oraz kreatywne podejście do swoich utworów. Dołączę do gotowego jak i powstającego zespołu. Próbki mojego grania można otrzymać (3 covery nagrane).
redosso
Witam, jestem w stolicy, dołączę do zespołu
8.03.2020
lub skompletuję kapelę która będzie w klimatach thrash heavy melodic. Jeśli chodzi o instrumentarium to nie zamykam się na metalowy standard, klawisze, skrzypce itd. mile widziane. Głównie grałem na rytmicznej plus parę solówek. Obecnie jestem po dłuższej przerwie, z wiekiem krążę wokół 40.
Warszawa. Perkusista dołączy do składu. Rock,
6.03.2020
klasyczny metal bez ekstrem, blues, pop. Wiek dojrzały. Sprzet własny i jakieś doświadczenie jest. Przygotowuje się i nie odwołuje prób. Próbki tez jakieś ma ale bez fajerwerków.
Rybnik. Perkusista z własnym sprzętem i salą
5.03.2020
szuka zespołu. Odnajdę się w każdym gatunku czekam na propozycje jak i materiał do odsłuchu. Więcej info priv.
Witam. Szukam ludzi do grania bluesa, rock-bluesa
5.03.2020
z Przywidza i okolic. Ludzie od 40 lat najbardziej poszukiwani.
stanislawo
Warszawa basista 30+ chętny do prostego grania
5.03.2020
hardcore, nu-metal (bez przesadnej matematyki i koniecznie w dropie) bez spiny, mam kilka własnych gotowych kawałków tylko grać, najchętniej pozbieram skład od zera, najlepiej perka, gitara, bas i po zrobieniu 6 - 8 kawałków można pomyśleć o wokalu. Najchętniej osoby stroniące od używek i skupione na robieniu muzyki. Choć w dużej mierze myślę raczej o graniu hobbistycznym to nie wykluczam wyjścia poza salę prób.
Warszawa. Szukam zespołu do grania metalu,
4.03.2020
ewentualnie mocniejszego rocka. Klimaty: nu metal, grunge, progressive.
Witam, poszukuję sekcji rytmicznej (bas i
3.03.2020
perkusja) w celu utworzenia nowego zespołu muzycznego, mniej więcej w stylu alternatywnego rocka, indie. Poszukuję ludzi z otwartą głową, również takich, którzy rozumieją, że gitara nie zawsze musi być przesterowana. Mam trochę utworów, gram na gitarze, śpiewam. Poszukuję ludzi z Trójmiasta, w wieku 20-30 lat (mam 27, mieszkam w Gdańsku). Pozdrawiam.
Municipal Waste - jeżeli chcesz grać ich
3.03.2020
muzę (i masz umiejętności oraz sprzęt) - napisz. Mam doświadczenie, sprzęt umiejętności i własny transport. Nie widzę problemu z dojeżdżaniem do innego województwa jeżeli uda się uzbierać skład (mieszkam w dolnośląskim), celem i tak jest granie w PL i DE a nie samo walenie browarów na sali prób.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jakiś muzyk uczył Cię gry na instrumencie lub śpiewu?