zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 maja 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 201
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (40)
- gitarzysty (24)
- basisty (33)
- perkusisty (31)
- inne (8)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Poszukujemy wokalisty. Mamy doświadczenie
22.05.2018
sceniczne oraz własne kompozycje. Szukamy kogoś, kto dysponuje szeroką skalą głosu i jednocześnie sprosta zadaniu bycia frontmanem zespołu metalowego. Jesteśmy z Poznania.
Kraków - bas i gitara szukają wokalu (płeć
22.05.2018
obojętna) do hard rocka, blues rocka, prog rocka i stonera w jednym. Riffowo motorycznie i melodycznie. Na maila podeślę próbki naszych pomysłów. Wiek bez znaczenia, ale wymagamy techniki bez fałszu.
Schizoid
Warszawa, hard rock, metal. Szukamy wokalu.
22.05.2018
Chcemy grać wyłącznie swoją muzykę (może jakiś cover w przyszłości). Styl nie jest dokładnie określony, jesteśmy otwarci - jeśli potrafisz zarapować do tego co gramy, to też chętnie posłuchamy ale musisz też umieć zaśpiewać. Przykładowe nagrania z próby podeślę na maila.
Zespół z rejonów Katowice, Zawiercie, poszukuje
22.05.2018
wokalisty lub wokalistki, poruszamy się w stylistyce będącej mieszanką thrash, black, heavy, core, oczekujemy poważnego podejścia do tematu w zakresie obecności na próbach, które odbywają się wieczorami przeważnie raz w tygodniu (w dniach pn-pt), preferowany growl, scream, do dyspozycji sala prób z całym sprzętem oprócz mikrofonu, mile widziana umiejętność grania na basie, zapraszamy.
Poszukiwany dobry wokalista o nieprzeciętnych
19.05.2018
umiejętnościach do metalowego zespółu grającego profesjonalną muzyke symfoniczna. Mamy materiał na plyte i światowe aspiracje. Lublin.
Tito-67
Zabrze. Poszukujemy wokalisty lub wokalistki
19.05.2018
do zespołu rock-hard, kawałki wyślę na maila doświadczony(-a), obyty(-a) ze sceną, komfortowe warunki do prób, własne studio nagrań. Materiał do opanowania 17 utworów. Jesteśmy doświadczonymi muzykami, szukamy weteranów hard rocka w czystej postaci. Jeśli masz 30-50 lat i śpiewałeś kiedyś, to spełnij swoje młodzieńcze ambicje. Jesteśmy otwarci i szczerzy nie liczymy na zysk, jesteśmy już ustawieni, teraz mamy czas na to żeby spełniać swoje marzenia.
Kutno. Zespół muzyczny rockowo metalowo progresywny
19.05.2018
(Wine Cellar) z własnym oryginalnym materiałem, salą prób, sprzętem, poszukuje wokalisty lub wokalistki z osobowością. W zespole dwa wiosła, bas, klawisz i gary. Wymagamy muzykalności i zaangażowania. Ewentualne materialy do obejrzenia i przesłuchania wysylam po kontakcie.
Zespół rockowy poszukuje wokalistki lub wokalisty.
16.05.2018
Posiadamy własny materiał. Mile widziane osoby z umiejętnościami pisania tekstów do muzyki.
Kraków i okolice. Poszukiwany wokalista do
16.05.2018
zespołu w klimatach metalowych - trochę thrash, trochę stoner, troszkę punk - bez sztywno narzuconych ram. Potrzebny jest ktoś, kto oprócz umiejętności mocnego śpiewania ma też poukładane w głowie i pisze wartościowe teksty po polsku. Na przykład coś pomiędzy zespołami: Armia - Luxtorpeda - Proletaryat.
Poszukiwany wokalista do hobbistycznego grania
14.05.2018
hard'n'heavy (może więcej heavy) w W-wie. Przeszło 10 kawałków autorskich do ogrywania. Gramy maks raz w tygodniu. Jeśli dla kogoś to istotne wiekowo 30-40. Próbki do udostępnienia.
arrrais
Zespół z Gdańska poszukuje wokalisty. Skład
14.05.2018
gitara bas, perkusja. Muzyka - miks alternatywnego rocka z progresywnym metalem. Mamy gotowy materiał na płytę oraz set koncertowy. Wymagania - poważne podejście do grania, zaangażowanie, dyscyplina, nienaganny angielski w mowie, śpiewie i piśmie. Materiał do posłuchania i więcej szczegółów na priv.
Szukamy wokalisty, najlepiej operującego
14.05.2018
jednocześnie gitarą basową, do nowo powstającego thrash metalowego bandu w Poznaniu. Na razie w składzie znajdują się gitarzysta i perkusista. Nasz wiek 24, 29 lat. Śmiało pisać. Pozdro.
Witam. Zespół z Gdańska szuka wokalisty do
14.05.2018
współpracy. Klimat okołometalowy. Zainteresowanym podeślę próbki i na pewno się jakoś dogadamy. Pozdrawiam.
Zespół progresywno rockowo-metalowy (gitara,
14.05.2018
bas, perkusja) poszukuje wokalisty i drugiego gitarzysty. Duża rozpiętość stylistyczna. Gotowy materiał, plany wydawnicze. Próby w Gdańsku. Wymagany własny sprzęt, przyzwoite umiejętności i zaangażowanie. Więcej info na priv.
Mars69
Wokal meski potrzebny; mieszanka rocka, progrocka,
12.05.2018
funkie, jazzu, R&B. dobry sklad, swiadomi muzycy, gromada materialu; czekamy - dołącz do nas.
Bart_83
Poznański zespół grający klasyczny heavy
12.05.2018
metal poszukuje nowego wokalisty. Gramy 2.5 roku, jednak EP-ka, teledysk i kilkanaście koncertów na koncie, w tym finał dużego festiwalu. Mamy materiał, tworzymy też nowy, ale już do tego nowego wokalisty potrzebujemy - chłopaka lub dziewczynę.
ObywatelTomek
Gdańsk. Tworzący się zespół w składzie bas
11.05.2018
i gitara grający muzykę ciężką ale również akustyczną w klimatach 2Tm2,3, Luxtorpeda, Armia, poszukuje muzyków - głównie perkusisty, wokalisty, ale nie odmówimy też osobom grającym na innych instrumentach. Płeć bez znaczenia. Naszym celem jest zarówno gra dla przyjemności jak również rozwój projektu. Więcej info na priw.
Szukamy wokalisty z pasja i z wokalem do
11.05.2018
zespołu metalowego, mamy sale prób, i fajna atmosferę, klimaty na pograniczu core, thrash, death. A i zaciagamy troche i heavy, zapraszam.
Szukamy wokalisty do zespołu doom metalowego
11.05.2018
(rejony With the Dead, Cathedral, Saint Vitus, Electric Wizard, czasem nawet Sleep). Płyta jest już niemalże w całości nagrana jeśli chodzi o instrumenty.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy Twój słuch jest tak samo dobry jak kiedyś?