zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 17 stycznia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 237
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (52)
- gitarzysty (25)
- basisty (26)
- perkusisty (31)
- inne (11)
- wokalista (11)
- gitarzysta (29)
- basista (16)
- perkusista (16)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Świeży zespół grający w klimatach dark hardcore,
16.01.2018
crust punk szuka wokalisty lub wokalistki. Solidne krzyki mile widziane. Warszawa i okolice. Jeśli ktoś zainteresowany, pisać na priv.
Szukamy wokalistki lub wokalisty do nowo
16.01.2018
tworzącego się zespołu Czarny Bez (metal, raczej industrialny z elementami elektronicznego folku; mroczne słowiańskie klimaty, teksty w języku polskim, materiał powstaje cały czas). Szukamy osób świadomych swoich umiejętności. W planie płyta oficjalnie wydana i koncerty. Mamy własne studio. Próby w Skarzysku-Kamiennej. Nie ograniczamy się regionalnie i wiekowo. Jeśli to będziesz Ty a mieszkasz od nas daleko to nie rezygnuj. Coś wspólnie wymyślimy. Liczy się chęć do pracy i wyjątkowość Twojego głosu.
Zespół Philadelphia Project poszukuje wokalisty
16.01.2018
lub woklistki. Szukamy osoby, która śpiewa czysto z "pazurem". Scream i growl - dziękujemy to nie dla nas. Tworzymy muzykę trudną do zaszufladkowania - wypadkową stoneru, southernu, grunge oraz paru szybszych gatunków. Posiadamy: własną salę prób w dobrze strzeżonym i ciepłym miejscu, materiał na płytę, która jest już w produkcji. Czego oczekujemy? Przede wszystkim zaangażowania, w miarę przyzwoitej umiejętności śpiewu oraz pisania własnych tekstów, atutem będzie także własny sprzęt. Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana zapraszamy do kontaktu.
Zespół Qklok szuka wokalisty lub wokalistki.
14.01.2018
Gramy mocnego rocka zwanego qkrockiem, można posłuchać na fb facebook - ZespolQklok i youtube. Próby w Katowicach.
Justin Bieber
Częstochowa, hej szukamy wokalisty i basisty
13.01.2018
do coverowego projektu. Na razie jest perka i dwie gitary. Slayer, Metallica. Gramy dla zabawy wiec bez spiny. Posiadamy własną kanciapę. Pozdro.
Wrocław. Szukamy wokalisty do heavy-thrashu.
13.01.2018
Gotowy materiał, własna salka i sprzęt. Szukamy ogarniętego gardła, żeby pohałasować tu i ówdzie.
Kompletny skład z własnym materiałem szuka
13.01.2018
wokalu. 7 strun, drop A, kawałki na priv. My mamy po 27 lat i osoby w podobnym wieku szukamy.
Zespół z Poznania poszukuje wokalisty z doświadczeniem.
12.01.2018
Wlasny autorski materiał. Nie gramy coverow. Dysponujemy wlasną salą prób w pełni wyposarzoną. Średnia wieku w zespole to 40 oczekujemy więc powaznych odpowiedzi na nasze ogłoszenie.
Mishigen
Poszukiwany wokal do nowej kapeli. Klimaty
12.01.2018
punk, hc, rock, metal etc. W składzie ludzie m.in. z DOT Hands Resist. Mamy kilka numerów, próbki podeślę na prv. Co do wokalu nie mamy określonych wymagań czy będzie śpiewała czysto czy darła japę. Ważne, żeby śpiewała dobrze, miała czas przynajmniej raz w tygodniu na próby i ogólne ogarnięcie. Gramy zwykle w HearStudio w piątki wieczorem. Po więcej info pisać proszę.
Witam. Numetal, rapcore - wokal poszukiwany.
12.01.2018
Mamy gotowy materiał. Działamy na zasadzie side project. Dobrze więc abyś miał podstawowe pojęcie o nagrywaniu lub miał sprawny dostep do mozliwości nagrania wokalu. Szukamy kogoś kreatywnego, najlepiej łączącego śpiew i scream. Inspiracje - Korn, Limp Bizkit, Deftones, Fear Factory, Machine. Szukamy ludzi odpowiedzialnych, nie znikających po jednej wiadomości, tudzież przed próbą, koncertem. Jeśli spełniasz te podstawowe wymagania daj znać - jesteśmy ustabilizowani życiowo, wiemy jak mamy brzmieć etc etc Pozdrawiam.
Potrzebny wokal do zespołu heavy, thrash
12.01.2018
metalowego z Dąbrowy Górniczej, sporo gotowego materiału i epka na ukończeniu. Więcej na priv.
Hej. Szukamy wokalu, który nie szufladkuje
12.01.2018
się w szafce z jednym gatunkiem muzycznym. Gramy muzykę od bluesa po hard rocka i mocniej. Czasem lżej i dogłębnie, czasem z mocniejszym przytupem, bez ograniczania się, ale w ryzach przyzwoitości. Więcej info na priv. Katowice i okolice.
Szukam wokalisty lub wokalistki do nowo powstającej
12.01.2018
kapeli rockowo-funkowo-popowej. Więcej info priv.
Zespół z Żywca obracający się w cięższych
9.01.2018
klimatach poszukuje frontmana. Śpiewasz, krzyczysz, piszczysz, kwiczysz, gwizdasz czy rapujesz wpadnij na próbę i spróbuj swoich sił. Tylko tak się dowiemy jak brzmisz. Salka ze sprzętem na terenie Żywca, wpadaj. Próbki mailem na priv.
Zespół rockowy z Katowic szuka wokalisty.
9.01.2018
Szukamy osoby charyzmatycznej, pewnej siebie. Oczekujemy dobrego głosu i frekwencji na próbach. Zakres wiekowy składu bas, gitara perkusja 30-36 lat. Gramy covery jak i materiał własny. Nasze inspiracje to Queen, Lenny Kravitz, Guns&Roses, Toto.
Czy znajdzie się tu wokalista, który chciałby
9.01.2018
śpiewać bluesa, rocka w stylu Organka? Wiekowo najlepiej do 30.
Hej hej, doświadczona kapela z "Wrocka" szuka
9.01.2018
wokalisty lub wokalistki. Gramy rocka od mocnych do klimatycznych klimatów. Jest gotowy materiał, tylko wokal i koncertujemy, i nagrywamy. Próby dwa razy w tygodniu. Stylistyka rockowa, underground, harmoniczne gitary. Skład: 2 x git., bas, perk. Jeśli chcesz pośpiewać w fajnej atmosferze to pisz i wpadnij na próbę.
Ork
Dwuosobowy (jak dotąd) projekt poszukuje
9.01.2018
wokalisty. Współpraca na odległość, korespondencyjnie. Klimaty: Fear Factory, Meshuggah, Death, Cynic, Cannibal Corpse. Dość różnie, ale raczej nisko i mechanicznie, a wszystko to podlane elektroniką. Gotowy materiał demo. Potrzebne mocne gardło, fajnie by było gdybyś oprócz growlu czy innego wrzasku operował(-a) też czystą barwą głosu. Umiejętność pisania niekonwencjonalnych tekstów mile widziana.
Zabrze, Chorzów i okolice. Szukamy wokalisty
9.01.2018
do zespołu metalowego. Nie upieramy się co do stylu, ważne, żeby poważnie traktował temat. Zainteresowanych zapraszam do rozmowy.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ile płyt wydanych w 2017 roku przesłuchałaś(eś) uważnie?