zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 16 stycznia 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 164
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (32)
- gitarzysty (17)
- basisty (21)
- perkusisty (31)
- inne (10)
- wokalista (8)
- gitarzysta (19)
- basista (7)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Katowice, Śląskie. Zespół z zarejestrowanym
15.01.2019
materiałem czekającym na wydanie długogrającego krążka poszukuje wokalisty lub wokalistki z rockowym, mocnym głosem, który zwieńczy dzieło oraz zostanie z nami na dłużej. Sami liczymy jak to w zespole bywa na zaangażowanie, dyspozycyjność. Własne teksty będą dodatkowym plusem, lecz i bez tego można sobie poradzić. Zapraszam do kontaktu w sprawie próbek, nagrań.
Zespół Ostatni Pociąg poszukuje wokalisty.
13.01.2019
Gramy muzykę ogólno-rockową z odrobiną improwizacji (facebook - ostatnipociag). Poza dyspozycyjnością (próby min. raz w tygodniu w Świętochłowicach) dodatkowych wymagań brak - jesteśmy otwarci. Przyjdź, zaprezentuj się, zobaczymy co z tego będzie.
Siemacie ludzie. Natchniony kontaktem z harmonijką
11.01.2019
i bluesem pewnej damy napisałem kilkanaście tekstów dla niej, w których blues, serce i rock and roll łączą się w całość. Jednakże, z różnych przyczyn, muszę znaleźć kogoś innego do nich. Wydaje mi się, że jeśli się uda, będzie to cudem, ale zawsze warto próbować. Bo szukam damskiego wokalu, damskiego bluesa, kogoś kto będzie umiał przygrywać na gitarze i harmonijce, albo kogoś chętnego do nauki gry na tych instrumentach. I zaczarowany głos. Czuje, że prędzej czy później uda się, bo magia słów, muzyki, wydrążyła już drogę w czasoprzestrzeni, teraz trzeba nią tylko podążyć. Pozdrawiam.
Warszawa, jest nas obecnie 3: bębny, bas
9.01.2019
i gitara (docelowo skład 4-osobowy). Gramy mieszankę rocka, stoner, grunge, funk i pewnie jeszcze kilku innych nurtów. Mamy obecnie nagranych 8 numerów pod wokal i kilka do nagrania oraz całą masę nowych pomysłów. Próbki na priv. Szukamy osoby kreatywnej, która jednocześnie nie boi się pracy. Mamy salę prób na wyłączność i możliwość nagrywania i produkowania materiału ograniczoną jedynie własnym czasem i wyobraźnią. Chcielibyśmy nagrać wypromować i wyjść z materiałem na koncerty jak najszybciej.
niesfiec
Warszawa, 3 dorosłych (bas, perkusja, gitara)
9.01.2019
szuka dorosłego wokalisty, muza rock-punk-czad-co-nam-w-głowach-siedzi-luzicoino. Info próbki na priv.
Nowo powstały zespół Lame Duck poszukuje
8.01.2019
wokalu. Gramy californijskiego punka, szukamy osoby, która poradzi sobie zarówno z wysokimi i niskimi tonami. Jeśli jesteś zainteresowany, pisz.
Cześć, zespół stacjonujący w Sosnowcu grający
7.01.2019
thrash-crossover pragnie zaprosić do współpracy wokalistę lub wokalistkę. Posiadamy niezbędne zaplecze do prawidłowego rozwoju. Zapewniamy bardzo dobrą atmosferę.
Cześć. Szukamy osoby z fajnym growlem, screamem
7.01.2019
do spokojnego stworzenia ciekawego materialu. Bez spiny, na luzie. Jestesmy z Sosnowca, pomieszczenie do pracy jest, nic tylko tworzyc. Próbke wysyłam na maila.
Poznań zespół grind-death poszukuje pierwszego
6.01.2019
wokalisty z fajnym growlem. Średnia wieku pow. 40 l.
Katowice. Zespół Qklok szuka wokalisty (facebook
6.01.2019
- ZespolQklok). Ponad 10 lat na scenie, kupa materiału, salka dostępna. Do posłuchania na fb lub youtube. Nie wymagamy zaśpiewania tak jak nagrany jest wokal, chętnie posłuchamy Twojej interpretacji.
Zespół z doświadczeniem i rozległymi zainteresowaniami
5.01.2019
muzycznymi poszukuje wokalisty lub wokalistki. Muzyka w obszarze szeroko rozumianej alternatywy. Mile widziana umiejętność gry na instrumencie (szczególnie na klawiszach), ale nie jest to niezbędne. Próby odbywają się bardzo blisko stacji SKM Gdynia Redłowo.
Poszukiwany wokalista do hobbistycznego grania
5.01.2019
hard'n'heavy. Teksty jakieś są (póki co wersja angielska, ale jakby co można przetłumaczyć), ale jak masz własne to nie ma problemu. Gramy z wieczora w poniedziałki na Woli. Jesteśmy facetami ok. 40.
Wypas
Warszawa. Zespół metalowy - metalcorowy poszukuje
4.01.2019
wszechstronnego wokalisty (screamy growle czyste). Preferowany j. angielski. Mamy 5 gotowych utworów i kolejnych 5 czekających na wykończenie. Po przygotowaniu nagrywamy materiał i ruszamy z koncertami w dużym skrócie. Przy zgłoszeniu prosimy o dodanie nagrań wokalnych.
Zespół rockowo - metalowy szuka dobrze śpiewającego
3.01.2019
wokalisty. Próby w Gdańsku, gotowy materiał na płytę. Więcej info i próbki muzyczne na priv.
akgreg
Zespół Afternoon z Sosnowca szuka doświadczonego,
3.01.2019
dyspozycyjnego i mobilnego wokalisty. Muzyka hard-metal. Dużo gotowego materiału, próby min. raz w tygodniu. Dla zainteresowanych podeślę próbki.
Maciek Kofeina
Zespół szuka wokalisty. Wymagany dobry angielski.
3.01.2019
Zespół po pierwszej płycie (2016), w 2019 musi ukazać się druga. Szersze info na priv. Model prób 1-2 weekendy w miesiącu w Olsztynie, część zespołu dojeżdża z Warszawy. Dużo pracy we własnym zakresie. Zapraszamy.
Hej, witajcie. Poznań. Zespół grający szeroko
2.01.2019
pojętą muzykę rock'n'rollową z lat 70, 80, 90 (GNR, AC/DC, Led Zeppelin itd.) szuka basisty. Mamy swoją salę prób, a także swój materiał jak i covery. Można nas posłuchać na YouTube. Więcej info priv. Śmiało piszcie do nas - koncerty czekają.
Sosnowiec i najbliższe okolice. Poszukiwana
2.01.2019
pilnie wokalistka do zespołu poruszającego się w okolicach melodyjnego metalu (melodic, heavy, folk, power itp.). Wymagania: umiejętność tworzenia linii wokalnych i tekstów oraz czas na jedną próbę w tygodniu. Sala w centrum ze świetnym dojazdem z okolicznych miast.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy masz poczucie humoru?