zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 21 stycznia 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 47
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- basisty (3)
- inne (2)
- wokalista (3)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

soundcrusher
Zespół Sound Crusher z gotowym, autorskim
19.01.2021
materiałem szuka wokalisty lub wokalistki. Posiadamy własną salę prób z adaptacją akustyczną w Wojkowicach koło Będzina, Piekar Śl. Inspiracje muzyczne: Tool, Periphery, Machine Head, Dream Theater, TesseracT.
Skład rockowy poszukuje spiewającego gitarzysty,
18.01.2021
nie metal, nie country, nie blues, klimaty polski i amerykański rock grunge.
Warszawa: projekt w formule rock, grunge,
7.01.2021
stoner dla przykładu kilka nazw: Alice in Chains, Soundgarden, Audioslave, All Them Witches. Na ten moment na pokładzie jest gitara, bas i bębny, szukamy przede wszystkim wokalu ale formuła jest otwarta zarówno na skład jak i (częściowo) muzę. Wymagane: głos, pewne umiejętności, otwarta głowa pełna pomysłów i przede wszystkim chęć do wspólnej pracy. Mamy własną salę dobrze zrobioną akustycznie, w pełni wyposażoną i możliwości nagrywania pro wszystkiego co zrobimy. Ale gramy przede wszystkim z pasji i dla frajdy. Kto chce się przyłączyć? Dla zainteresowanych mogę wysłać próbki dla orientacji co robiliśmy w poprzednich projektach. Peace.
Hej, Zespół IMEO poszukuje wokalisty obracającego
5.01.2021
się w klimatach rocka oraz bluesa. Nasze utwory można znaleźć pod na bandcamp. Gramy w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Ponieważ gramy od czasu do czasu w pubach to poza naszym repertuarem gramy również covery. Jesteśmy facetami po 40-tce, o ile ma to dla ciebie znaczenie. Pozdrawiam.
Wokalista do metalu alternatywnego poszukiwany.
31.12.2020
Nowo powstały zespół szuka wokalisty który poradzi sobie w klimatach alternatywnego metalu, mile widziany scream lecz nie koniecznie. Rybnik i okolice więcej informacji w wiadomości prywatnej.
Rybnik. Zespół rockowy Hrust szuka wokalisty
31.12.2020
lub wokalistki. Obecny skład gitara, bas, perksuja. Próby pon. - piątek 18:00, dzielnica Nowiny (sala prób na wyłączność). Gotowy materiał do ogrania. Więcej szczegółów priv. Nasze demo soundcloud - hrustband.
Witam muzyków, szukam wokalisty do zespołu
29.12.2020
w klimatach hard rock. Próby w Świętochłowicach. Jesteśmy po 40-tce. Szukamy kogoś kto już coś umie i ma chęci i czas żeby coś zaśpiewać. Wszystko hobbystycznie ale zaangażowanie musi być bo tylko wtedy jest satysfakcja z tego co się robi. Zapraszam.
Warszawa. Szukamy energetycznego i charyzmatycznego
29.12.2020
wokalisty do zespołu rockowo-punkowego. Wiek - najchętniej po 40-tce. Proste utwory (3 minuty maks), proste akordy, zero solówek, niezłe teksty po polsku. Skład na dziś: gitara i perkusja, bas w poszukiwaniu.
Szukamy wokala. Materiał na płytę jest już
27.12.2020
gotowy. Kierunek muzyczny to np. Immolation, Cryptic Shift.
Witam, jesteśmy z Warszawy i szukamy wokalisty
27.12.2020
lub wokalistki. Chcemy spotkać się z osobą z doświadczeniem i umiejętnościami wokalnymi na solidnym poziomie. Przed spotkaniem będziemy prosili o własne nagrania oraz zaproponowanie wersji wokalu do wybranych naszych nagrań. Klimat naszego grania do odsłuchania na stronie FB - ARI23L, lub na YT. Próby mamy w Silent Screeem. Pozdrawiam.
Cześć, szukamy wokalisty lub wokalistki o
23.12.2020
mocnym, charakternym głosie. Wiek do 30. Zespół ma dużo materiału, więc do wielu numerów to kwestia podłożenia wokalu, a później wspólne tworzenie. Stylistyka to alternatywa. Trochę rockowo, trochę ambientowo i troche elektroniki. Nowocześnie i trochę odmiennie. Najchetniej ktoś z województwa podkarpackiego lub małopolskiego. Zapraszam do kontaktu na priv.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy umiesz grać w szachy?