zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 28 listopada 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 71
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (16)
- gitarzysty (10)
- basisty (6)
- perkusisty (14)
- inne (3)
- wokalista (6)
- basista (1)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Tom Skonam
Kompozytor-klawiszowiec szuka lub dołączy
27.11.2021
do doświadczonych muzyków w celu stworzenia projektu, zespołu, klimaty tylko pomiedzy rockiem gotyckim, a symfonicznym metalem wiecej info i fragmenty muzyki w wiadomosci prywatnej. Wspólpraca również online.
Sosnowiec, Katowice - wokalistka death metalowa
24.11.2021
poszukiwana pilnie. Robota płytowa, pro i na serio. Panowie - nie piszcie. Projekt jest czysto pod mid/high pitched female growl/scream. Dyspozycyjność i zaangażowanie wymagane. Wymagamy samokrytyki i odpowiedniego poziomu - w zamian dajemy być może szansę życiową. Pozdrowienia.
Poszukiwany wokalista do zespołu grającego
20.11.2021
klasycznego hard-rocka (pod Black Sabbath, AC/DC, TSA itp.). Jeśli te nazwy coś Ci mówią to wiesz jakiego głosu szukam. Próby w okolicach Rybnika. Dobrze jakbyś mógł nagłośnić sam siebie. O zespole: dwie gitary, bas, perkusja, wiek około 40, umiejętności i doświadczenie sceniczne spore. Szczegóły do omówienia.
Damk
Witam. Poszukujemy wokalisty ktory chcialby
16.11.2021
dograc się zdalnie na prawie gotową black metalową płyte (ep) w stylu Mayhem, Burzum. Cos w stylu pagan black metal. Wiecej info pv.
Zespół rockowo-metalowy z Katowic w składzie
14.11.2021
dwie gitary, bas i perka poszukuje wokalisty. Gramy z pasji, nie zarobkowo, aczkolwiek chętnie byśmy wyszli z salki na scenę od czasu do czasu. Gramy swoje oraz covery. Powoli sukcesywnie nagrywamy własne kawałki. Klimaty mniej więcej typu AC/DC, Metallica, Black Sabbath - klasyczne rockowo-metalowe brzmienia. Oczekujemy chęci, dostępności raz w tygodniu, własnego mikrofonu oraz pewnego poziomu kultury osobistej - salka to nie miejsce cotygodniowych libacji albo jarania - aczkolwiek piwka chętnie się napijemy. Wiek oraz płeć bez znaczenia, jesteśmy w różnym wieku.
Lublin. Szukamy wokalisty do kapeli. Mamy
12.11.2021
sporo własnego materiału, doświadczenie studyjne i koncertowe. Gramy mieszankę rocka, stonera, grunge.
Siemano. Szukamy wokalisty ktory potrafi
11.11.2021
growl i dobrze czuje sie w black metalu. Instrumentalnie mamy zrobioną całą epke teraz potrzeba nam tylko wokalu (jezeli masz warunki mozesz dograc sie z wlasnego mieszkania). Plyta w stylu atmosferycznego, poganskiego metalu. Kontakt PV.
Poszukiwany wok. z silnym głosem do muzyki
9.11.2021
w stylu AC/DC, Def Leppard, Van Halen, Accept. Warszawa.
Warszawa. Zespół progresywno metalowy - Havenward
8.11.2021
- poszukuje wokalisty. Gramy muzykę inspirowaną Dream Theater, Haken, Symphony X, Neal Morse, w lekkim stopniu również Leprous czy trochę klasyki. Koncertujemy już gramy tylko i wyłącznie własny materiał. Konczymy pierwszą płytę, w przygotowaniu jest już kolejna. Próba raz na dwa tygodnie, bliżej koncertów wcześniej. Nie wymagamy screamów czy growlu. Więcej info i próbki na priv.
Zespół z Wrocławia (w składzie 2 gitary,
6.11.2021
bas, perkusja - wszyscy przed trzydziestką) szuka wokalisty do grania muzyki z gatunku post, sludge, doom metal. Do naszych głównych inspiracji można zaliczyć m.in. Hangman's Chair, Alice In Chains, Cult of Luna czy Crowbar. Wszyscy mamy już pewne doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Pod poprzednim szyldem zdążyliśmy wydać epkę i trochę pokoncertować. Obecnie skupiamy się na pracy nad nowym materiałem, którego spora część jest już gotowa. Mile widziana umiejętność zarówno darcia japy, jak i czystego śpiewu, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny, ważne żeby wokal podpasował pod to co gramy. Zainteresowanym chętnie prześlemy próbki materiału.
Cześć, szukam muzyków którzy działają w homerecordingu
6.11.2021
(perkusisty, basisty, wokalisty) w celu wymiany plików i stworzenia czegoś wspólnego. Gatunek: ciężko i z kopem.
Warszawa. Witam. Poszukujemy doświadczonego
3.11.2021
wokalisty do gotowego składu. Gatunkowo poruszamy się w stylistyce metalowego grania (djent, progressive metal, core). Chcemy przebranżowić się w pełnowartościowy skład. Każdy z nas dysponuje zawodowym sprzętem oraz doświadczeniem scenicznym. Całą naszą pracę zapisujemy w nutach, tabie. Chcemy pokazać, że granie muzyki metalowej wcale nie musi kojarzyć się z "ciężką" muzyką, dlatego szukamy osoby, która śpiewa zarówno czysto, jak i posiada ekstremalne techniki wokalne typu growl, scream, fry, guttural. Istnieje możliwość pracy zdalnej przy dyspozycji 1 próby w miesiącu po wcześniejszym ustaleniu terminu.
Rybnik i okolice. Rybnicki thrash metalowy
29.10.2021
zespół Gotar szuka mocnego wokalu. Mamy na swoim koncie wydane EP oraz kilka koncertów. Posiadamy własną sale prób na wyłączność która znajduje się w Rybniku. Facebook - GotarThrash.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Po ilu nutkach rozpoznajesz 'Enter Sandman'?