zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 15 kwietnia 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 66
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Projekt który wciąż nie jest zespołem, w
13.04.2021
klimacie old school, crossover hc, metal, punk, rapcore, grunge, beatdown, nawiąże stałą współprace z wokalistą który pisze lyriki chęci i posiada mikrofon. Lokalizacja - sześć stóp pod Zieloną Górą.
Zawiercie i okolice. Poszukujemy wokalisty(-tki)
11.04.2021
do nowego projektu. W składzie mamy 2 gitary, bębny i bas. Na ten moment zgrywamy się i coverujemy sobie zespoły takie jak np.: Iron Maiden, Megadeth, Stone Sour, Pantera. Docelowo będziemy tworzyć swój materiał więc będziesz miał duży udział w stworzeniu tego co i jak będziemy grać. Wiek bez znaczenia, my wszyscy mamy 30 i więcej lat. Projekt jest nowy ale oddzielnie ograliśmy kilkadziesiąt koncertów, festiwali z innymi składami. Gramy w Zawierciu na w pełni wyposażonej salce. Zapraszam na priv. Zawiercie i okolice.
Vacur
Hej. Szukamy wokalisty. Gramy na razie covery
8.04.2021
Metallica, Megadeth, Slayer, Motorhead ale nie wykluczamy własnych kompozycji. Próby raz w tygodniu w Częstochowie. Kawałki mamy już dopracowane więc tylko czekamy na Ciebie wokalisto bądź wokalistko. Pozdro i do usłyszenia.
Jesteśmy z Warszawy i szukamy wokalisty lub
6.04.2021
wokalistki. Gramy łącząc klasykę metalu z naszymi pomysłami. Dlatego szukamy osoby kreatywnej, z którą chętnie poszukamy nowych rozwiązań. Klimat naszego grania do odsłuchania na stronie FB - ARI23L, lub na YT. Przed spotkaniem będziemy prosili o własne nagrania oraz zaproponowanie wersji wokalu do wybranych naszych nagrań.
new
Poszukiwany wokalista z Warszawy. Muzyka
6.04.2021
rockowa. Możesz śpiewać i w 100 projektach tym lepiej, wazne abyś to potrafił robić i pisał sam teksty. Wpadasz dogrywamy wokal i otrzymujesz gotowy utwór. Nie przeszkadza to w innych Twoich projektach. Sam zdecydujesz, czy warto. Głos musi być ciekawy i przykuwający uwagę.
Zespół około metalowy z Radomia poszukuje
6.04.2021
wokalisty (najlepiej z Radomia lub okolic), który czuje rock and rolla. Najlepiej mężczyzna, ale jesteśmy otwarci na każdego, kto kocha ciężką muzę i wkłada w to całe serce. Stawiamy na mocne brzmienia, amerykańskie refreny i groove, więc mile widziane są krzyki (niekoniecznie scream, growl) jak i ładnie śpiewane melodie. Gramy muzę pokroju takich zespołów jak: Godsmack, Alice in Chains, KoRn, Tool, Soundgarden, Illusion. Posiadamy własną salę prób oraz możliwość wejścia do studio. Jeśli uważasz, że pasowałbyś do nas, prosimy o prywatną wiadomość.
Warszawa i okolice. Zespół Testor, grający
2.04.2021
mieszankę thrash-groove szuka wokalisty. Najchętniej 30, 40+. Mamy doświadczenie studyjne i sceniczne i cały czas chęci, żeby dobrze się bawić. Mamy nowy materiał i brakuje nam tylko Ciebie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
abedar
Witam. Poszukuję muzyków: wokalisty, perkusisty,
28.03.2021
oraz ludzi grających na innych instrumentach (płeć i wiek bez znaczenia, ja ma 49 lata). Założeniem mojego projektu jest granie dla przyjemności, bez zbędnego stresu oraz zagranie kilku fajnych koncertów ku radości swojej i znajomych. Chciałbym tworzyć muzykę około rockową.
rbxjm6
Zespół z Łodzi poszukuje wokalisty. Tworzymy
23.03.2021
autorski materiał (pop, rock, funk, electro, jazz, fusion), próby raz w tygodniu w Łodzi na salce. Potrzebujemy osoby, która ma doświadczenie w śpiewaniu i otwarty, kreatywny umysł. Dla zainteresowanych możemy wysłać próbki materiału.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Tworzymy
20.03.2021
nowy projekt i szukamy wokalistki lub wokalisty. Gramy w składzie: perkusja, gitara, bas, klawisz. Jeżeli odnajdujesz się w ciężkich brzmieniach z melodyjnym wokalem odezwij się do mnie. Za dojazdy nie zwracamy, ale na pierwszej próbie piwko gratis.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jakie są Twoje ulubione tempa utworów?