zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 września 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 41
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalista (4)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Lublin. Szukamy wokalisty do kapeli. Gramy
15.09.2021
miks hard rocka, metalu, stonera, grunge. Mamy dużo własnego materiału, doświadczenie koncertowe, studyjne i prywatną salę prób.
Witam. Zespół punk-rockowy Relikt Przyszłości
13.09.2021
szuka wokalisty lub wokalisto-gitarzysty. Gramy w soboty w Piastowie k. Warszawy. Mamy własne teksty, ale jak piszesz swoje to jeszcze lepiej. Zainteresowanych i zdecydowanych zapraszam do kontaktu.
Vacur
Hej. Zespół Vacur szuka wokalisty. Gramy
12.09.2021
na razie covery Metallica, Megadeth, Slayer, Motorhead. Chcielibyśmy tworzyć własne kompozycje w stylu ogólnie pojętego rocka ale póki nie ma wokalu skupiliśmy się na coverach. Próby raz w tygodniu w Częstochowie. Kawałki mamy już dopracowane więc tylko czekamy na Ciebie wokalisto bądź wokalistko.
redosso
Warszawa, okolice. Witamy obecnie jest nas
12.09.2021
dwóch, szukamy wokala do nowego projektu, gramy od thrash po ballady heavy metal classics, taki rodzaj też chcemy grać, mamy już kilka własnych kawałków kilka do aranżacji, riffy są, na początku do zgrania gramy covery potem własne i gramy i tworzymy.
siza
Warszawa i okolice. Poszukiwany wokalista
7.09.2021
gramy w rocka wielogatunkowego probki chetnie przeslemy na priv, najlepiej wokalista do maks 35 lat, proby gramy w Warszawie głównie w weekendy ale to kwestia dogadania.
Wrocław. Nowo powstały zespół szuka wokalistki.
3.09.2021
Mamy zamiar obracać się w klimatach od Draconian, Epica po Arch Enemy, Infected Rain. Wszystko zależy od tego jaką barwę głosu będziesz miała. Pozdrawiam.
Warszawa. Zespół Havenward poszukuje wokalisty
31.08.2021
do uzupełnienia składu. Gramy rock-metal progresywny balansujący pomiędzy starym a nowoczesnym progiem. Kończymy materiał na płytę, niedługo praca nad kolejną. Mamy również koncerty na koncie i w planach. Potrzebny wokal męski lub żeński, z doświadczeniem. Teksty po angielsku, umiejętność pisania własnych mile widziana. Próbki naszych kawałków dostępne na YouTube lub na priv.
glownaksiegowa
Czołem. Mikołów, Tychy i okolice. Zespół
23.08.2021
szuka wokalistki. Gitarowe granie, luźna atmosfera bez parcia na szkło. Własna salka w Mikołowie. Głównie własny materiał i kilka coverów. Jest co i gdzie grać. Zapraszamy zainteresowane dziewczęta. Facebook - glownaksiegowa.
bartazel91
Zespół Revolt Act poszukuje wokalisty - kogoś
21.08.2021
ogarniętego, ambitnego, kreatywnego, zaangażowanego. Jeśli chcesz podjąć z nami wyzwanie ukończenia debiutanckiego albumu studyjnego oraz zwiedzić setki scen aktywnie koncertując - czekamy na Twoją wiadomość.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy grałaś(eś) na jakimś instrumencie na lekcjach muzyki?