zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 maja 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 56
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (13)
- basisty (7)
- perkusisty (12)
- inne (1)
- basista (4)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Łódź. Witam, poszukuję wokalisty lub wokalistki
26.05.2020
do zespołu 2-osobowego (duet). Szukam osoby która będzie znała jęz. angielski ponieważ większość tekstów powstaje w tym języku ale również są polskie teksty. Szukam osoby która będzie frontmenem dla zespołu i nie będzie się obawiać sceny i publiczności. Szukam osoby która w pełni poświęci się opanowaniu tekstów oraz interpretacji utworów (pomijam takie tematy jak czystość śpiewu i technika co uważam za oczywiste), nie szukam teksciarza. Muzyka: olbrzymia dawka elektroniki (bardzo szerokie instrumentarium) z niewielkim dodatkiem instrumentów klasycznych. Posiadam własne studio, wszystkie narzędzia do publikacji medialnych.
Bart_83
Zespół grający metal (Black Sabbath, KAT)
26.05.2020
poszukuje wokalu z terenu całego kraju. Wspołpracowaliśmy z kilkoma wokalistami, w dorobku nagrody, festiwale, CD, teledyski. Zapraszam do kontaktu.
frankZ
Cześć. Sunday at 9 szuka wokala. Generalnie
26.05.2020
growl i ościenne. Własny sprzęt wymagany i chęć do współpracy.
hastic
Siemanko, szukamy wokalisty lub wokalistki.
25.05.2020
Gramy szeroko pojętego rocka (własne kawałki). Lokalizacja Gliwice. Za nami jużponad 100 koncertów, więc nie stoimy w miejscu.
Tychy. Szukamy rockowego wokalu, kogoś z
18.05.2020
poważnym podejściem, na luzie ale sumiennie. W składzie gitara, bas, perka. Mamy materiał na kilka kawałków.
Warszawa i bliskie okolice. Zespół poruszający
9.05.2020
się w stylistyce metalowej szuka wokalisty w wieku do 20 lat. Gramy ze sobą już pewien czas i mamy trochę gotowego materiału na razie bez linii wokalnych. Przygotowujemy się do zaczęcia grania na żywo i do nagrania albumu. Śpiewanie po angielsku. Luźna atmosferka.
Vacur
Hej. Zespół Vacur szuka wokalisty. Gramy
6.05.2020
na razie covery Metallica, Megadeth, Slayer, Motorhead ale nie wykluczamy stworzenia własnych kompozycji. Próby raz w tygodniu w Częstochowie. Kawałki mamy już dopracowane więc tylko czekamy na Ciebie wokalisto bądź wokalistko. Jeśli masz jakieś pytania, a nie czujesz się pewny(-a) pisz na priv. Pozdro i do usłyszenia.
Secik
Gdańsk. Doświadczeni, gramy melodyjnego rocka
6.05.2020
z różnymi wpływami (umiemy w kreatywność), mamy materiał, własną salę prób, sprzęt do wokalu - brakuje wokalistki lub wokalisty. Chętnych zapraszamy. Nie gryziemy, pozdr.
Hail. Tychy i okolice. Nowy projekt starych
6.05.2020
koni, poszukuje interesującego wokalu z pomysłem na siebie. Gatunkowo rock, metal, groove, sludge, bla, bla, bla. Pozdr.
Wrocław, a może niekoniecznie? Czesc, nagralem
5.05.2020
swoja kompozycje pod wokal - może ktoś ma ochotę stworzyć tekst i dograć się do niej? Raczej głos męski, bez hardcore'owego growlu, ale z mocą. Barwowo pełen zakres - od Matta Bellamy'ego z Muse do M. Shadowsa z Avenged Sevenfold.
Marcin_
Zespół Acjaton szuka wokalistki lub wokalisty.
2.05.2020
Posiadamy rozbudowany materiał, mamy skomponowane 19 utworów, w których kilka zostało nagrane w studiu. Nastawiamy sie koncertowanie i nagrywanie utworów. Posiadamy własny niezależny sprzęt specjalnie dla wokalu i oczywiście każdy ma swój skompletowany sprzęt do swoich instrumentów.
bakaliano
Poszukiwany wokalista lub wokalistka do zespołu
2.05.2020
post prog rock metal. Próby w Gdańsku, koncerty, w przygotowaniu płyta. Więcej info na priv. Szukaj na fb i bandcampie Diatom.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy potrafisz rozpoznać dźwięk flażoletów?