zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 29 października 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 44
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (9)
- basisty (4)
- perkusisty (11)
- inne (1)
- wokalista (4)
- basista (2)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Vacur
Hej. Zespół Vacur szuka wokalisty. Gramy
21.10.2020
na razie covery Metallica, Megadeth, Slayer, Motorhead ale nie wykluczamy utworzenia własnych kompozycji. Próby raz w tygodniu w Częstochowie. Kawałki mamy już dopracowane więc tylko czekamy na Ciebie wokalisto bądź wokalistko. Jeśli masz jakieś pytania, a nie czujesz się pewny(-a) pisz na priv. Pozdro i do usłyszenia.
Zagłębie, Śląsk, Małopolska. Hej śpiewające
20.10.2020
dziewczyny. Szukamy kobietki z delikatnym, przestrzennym głosem do subtelnego wbicia się w muzę typu rock progresywny. Ma być ciepło, delikatnie, kobieco. Nasz wokalista, rzecz wiadoma, tak nie potrafi. No i nie możesz się bać hałasu w miedzyczasie. Na razie pracujemy studyjnie. Dzięki.
Cześć. Łódź, zespół szuka wokalisty. Stanowisko
17.10.2020
na mikrofonie w Oddwill jest wolne. Jeśli widzisz się tworząc w klimatach zespołów takich jak Soundgarden, Royal Blood, Tool, czy Queens of the Stone Age, lub znasz kogoś kto byłby chętny - napisz do nas. FB - oddwilltheband.
Witam, zespół z Warszawy, ARI23L, szuka wokalisty
13.10.2020
lub wokalistki. W swojej muzie łączymy klasykę metalu z autorskimi pomysłami. Obecnie mamy trochę swojego materiału i cały czas pracujemy nad nowymi utworami. Kilka naszych nagrań do odsłuchania jest na stronie FB - ARI23L oraz na youtube. Próby mamy raz w tygodniu w Silent Screem. Pozdrawiam.
Zespół Mania z Warszawy poszukuje wokalistki
12.10.2020
do gotowego projektu autorskiego, poważne propozycje.
Madmax07
Zespół hard-rockowy z Łodzi szuka wokalisty
7.10.2020
- gramy głównie covery Black Sabbath, Deep Purple, Budgie, Thin Lizzy, Led Zeppelin, potrzebny raczej ktoś z doświadczeniem i mocnym głosem rockowym.
Iktorn66
Wrocław. Witam. Szukam chętnych ludzi do
2.10.2020
pogrania szeroko pojętej muzy metalowej. Miałem trochę przerwy od grania ale jednak bez muzyki długo wytrzymać się nie da. Mam sporo własnego materiału jak i wiele pomysłów na nowe kawałki, liczę też na Twoje pomysły, wiek nieistotny, liczy się dobra zabawa bez spiny. Zapraszam do współpracy wszystkich zainteresowanych, facetów i kobiety. Pozdrawiam.
Cześć. Zespół SawDust z Żywca szuka wokalisty.
30.09.2020
Mamy gotowych osiem utworów. Dwa nagrane w studio a w najbliższym czasie chcemy nagrać resztę. Szukamy kogoś kto potrafi śpiewać czysto ale jak trzeba może krzyknąć. Nie chodzi o growl. Mamy swoją salke prób w centrum Żywca. Naszych kawałków można posłuchać na naszym fanpagu na Facebooku. Gitarzysta dojeżdża na próby z okolic Rybnika więc zapraszamy też osoby z tego regionu. Dojazd na próby zapewniony. Zapraszam do kontaktu. Pozdrock.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy lubisz przeglądać sklepowe półki z płytami, nie szukając niczego konkretnego?