zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 3 października 2022

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 59
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- gitarzysty (10)
- basisty (3)
- perkusisty (10)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Infernal Legion poszukuje wokalisty. Oldschoolowy
30.09.2022
i surowy black metal. Miejsce prób oraz wszelki potrzebny sprzęt na miejscu. Wymagane sto procent zaangażowania. Miejsce prób Gliwice (2 x tydzien).
Cześć, skład bas, gitara, perkusja szuka
28.09.2022
do zespołu męskiego wokalisty w klimatach punkrock, heavy metal, hardrock. Próby w Lesznie.
Cześć. Od Bytomia, przez Katowice do Sosnowca
22.09.2022
i okolic. Dysponujesz własnym ADHD? Nie boisz się zedrzeć gardła a przy tym utrzymać kontakt z publiką? Odezwij się. Nazywamy się Philadelphia Project, posiadamy doświadczenie sceniczne jak i studyjne, długogrający, dobrze przyjęty krążek, za nami pierwsza trasa koncertowa, która otwarła nam parę ścieżek - niestety obecny brak wokalisty utrudnia podążanie nimi. W tym momencie rozpoczęliśmy pracę nad drugim wydawnictwem, przy którym możesz mieć swój udział.
Siema. Szukam wokalisty, ktory ma mozliwosc
19.09.2022
wspólpracy i nagrania wokalu na odleglosc do projektu w stylu Dissection, gramy melodic black metal. Wiecej pv.
Witam, szukamy wokalisty do kapeli hard rockowej,
19.09.2022
wiek nie młody. Doświadczeni, sala prób, sprzęt pod wokal. Dużo odmówionych grań z powodu braku wokalu, z reguły puby muzyczne i kilka większych koncertów, kokosów nie ma ale zawsze coś. Pozdrawiam i zapraszam. Wokalistom po próbach w karaoke, z góry dziękuję, mieliśmy ich dużo, potem jest żenująco. Pozdrawiam.
Warszawa. Szukamy wokalisty. Styl - hard-heavy
18.09.2022
klasyka z nowoczesnym pazurem. Własny materiał, salka, sprzęt. Cel - koncertowanie i wydanie płyty. Bez opieprzania się. Tym co nie potrafią odpisać na następną wiadomość, czy mają problem z przyjściem raz w tygodniu dziękujemy. Nie psujcie nam nerwów. Dobrze by było jakby wokalista był tenorem i potrafił operować wokalem z chrypką. Ekstremalne darcie ryja nas nie interesuje - oczywiście mowa tu o death, core czy innych stylach, bo drugim Halfordem nie pogardzimy. Plusem oczywiście jak jesteś tekściarzem, bo to nas trochę odciąży. Tyle chyba o nas, jak masz pytania to wal śmiało. Zapraszamy.
1979patrol
Zespół AM z Poznania szuka do współpracy
18.09.2022
wokalistki lub wokalisty. Mamy doświadczenie sceniczne jak i studyjne, nagrane dwa utwory i planujemy nagrać kolejne. W przyszłym roku chcielibyśmy wydać EPkę i trochę pokoncertować, bez spinki na luzie. Gramy ciężkiego rocka z domieszką metalu. Próba raz w tygodniu salka dzielona bez kosztów. Więcej info na priv. Zapraszam.
Zespół grający klasyczny metal w stylu Iron
16.09.2022
Maiden, Dio, szuka wokalu. Dużo materiału, własna sala, dobra atmosfera. Mile widziane osoby zaangażowane, z chęcią dalszego rozwoju.
Tom Skonam
Gothic rock, gothic metal, symphonic metal.
13.09.2022
Gorzów Wielkopolski wita, jestem klawiszowcem, mam swój projekt, muzykę tworzę w DAW, szukam człowieka, który wpasuje sie w klimat i dołoży wokal do utworów, potrzebny growl. Muzyka szeroko rozumiany gotycki rock-metal z elementami symfonicznymi, lub dołączę do zespołu w podobnych klimatach.
Ave. Poszukiwany wokalista z chrypą. Styl
13.09.2022
- heavy-metal, hair metal, elementy hard rock, rock&roll. Warszawa.
Szczecin. Hej, raczkujący rockowy zespół
7.09.2022
szuka wokalu. Jest bas, perka i gitara. Klimaty to lżejszy rock z przestrzenią i melodią ale nie zamykamy się. Ogrywamy covery na razie żeby się zgrać (Bon Jovi, The Police, The Rolling Stones) ale w domyśle chcemy grać autorską muzykę.
basowy
Zespół w stylu rockowego gitarowego grania
4.09.2022
z wieloma wpływami różnych styli muzycznych poszukuje wokalisty który zastąpi gitarzystę z tej funkcji. My ze swej strony oferujemy dobrą atmosferę oraz możliwość rozwoju muzycznego i wspólnego tworzenia materiału.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Którą wokalistkę lubisz najbardziej?