zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 2 lutego 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 60
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- basisty (5)
- perkusisty (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw z Warszawy
27.01.2023
poszukuje wokalisty lub wokalistki. Mamy na koncie dwie płyty, można posłuchać na Spotify lub naszym kanale YouTube lub na Facebooku. Lepiej posłuchaj naszej muzy, aby było wiadomo jakiego wokalu poszukujemy, ale jesteśmy otwarci na wszelkie brzmienia, jeśli przypadną nam do gustu. Próby raz w tygodniu, w dogodnym dla każdego dniu. Regularnie koncertujemy, graliśmy już z takimi tuzami jak Kreator, Destruction, Decapitated, Vader, Rotting Christ, Kat, Overkill i wieloma innymi. Obecnie kończymy pracę nad trzecią płytę, planujemy wejść do studia w tym roku. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, najlepiej z próbkami wokali.
sbg
Cześć. Szukamy sesyjnego, być może stałego
24.01.2023
wokalu do projektu hołdującemu Archgoat, Blasphemy itd. Album wkrótce będzie wydany. Demo wkrótce ujrzy światło dzienne u wydawcy. Próby w Gliwicach. Więcej info priv.
Mark Tailor's Suffering poszukuje wokalisty
21.01.2023
lub wokalistki sesyjnej. Wokal o barwie typu heavy-rock. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Umiejętność samodzielnego układania linii melodycznej i artykulacji słów na podstawie podkładu muzycznego.
NewChapter
Metalowe trio (plus menadżerka) z Zagłębia
17.01.2023
w składzie bas, lead gita-wokal i gary, poszukuje wokalisty, coby nasz "wioślarz" mógł się w pełni poświęcić tylko 1-ej funkcji. Na koncie mamy demo, 2 płyty, pare singli i 2 nietypowe clipy. Koncertujemy wyłącznie w weekendy za zachodnią granicą, więc powinieneś znać np. angielski i mieć żyłkę podróżnika, czas, brak zobowiązań. O hajs na przeloty i hotele (dopuszczalna 1 osoba towarzysząca) niech cię głowa nie boli, menadżerka ogarnia temat. Wiek 35+.
Zespół grający progresywny rock (własne utwory)
16.01.2023
szuka wokalisty lub wokalistki. Klimaty wokalne zbliżone do Brutus, Alter Bridge. Więcej informacji podam w wiadomości.
Zespół Flying Heads szuka wokalisty lub wokalistki.
15.01.2023
Jesteśmy z Murowanej Gośliny k. Poznania. Gramy metal rock. Mamy swój autorski materiał, mamy własną salę prób, na koncie mamy kilka demo oraz plytę. Pracujemy nad nowym materiałem. Szukamy wokalisty lub wokalistki z doświadczeniem lub bez. Zapraszamy do kontaktu.
Wokalist(k)a/ści-tekściarze poszukiwani do
14.01.2023
projektu netowego (póki co). Prosta, okołometalowa nuta, bez ekstremy. Growl, scream, czysty wokal, jodłowanie, whatever - nie bój się, spróbuj sił. Tylko konkret ludzie, którzy naprawdę są w stanie coś "urodzić".
Szukamy wokalisty do metalowego bandu. Warszawa,
12.01.2023
Otwock, Skierniewice. Gramy szerokopojęty niskostrojony metal, klimat z pogranicza Gojira, InFlames, Periphery, AsILayDying. Szukamy kogoś kto odnajdzie się w naszych klimatach wokalnie i pomoże nam w pisaniu tekstów po angielsku, kogoś kto potrafi krzyknąć, zaryczeć, a w refrenach pociągnie melodię czystym wokalem. Próby raz w tygodniu w godzinach późniejszych zwykle piątki, poniedziałki po 20 w Warszawie, jedna próba w miesiącu w Skierniewicach. Nie wymagamy obecności wokalisty na każdej próbie. Gramy dla przyjemności nie dla kasy i kariery, mamy swój materiał. Więcej szczegółów na priv.
Warszawa. Jesteśmy Opti Club, szukamy wokalistki
10.01.2023
lub wokalisty, która(-y) chce współtworzyć oryginalny, autorski materiał z pogranicza alternatywnego pop-rocka. Ważniejszy jest dla nas Twój zapał, spontaniczność, otwartość, improwizacja - niż nieskazitelny warsztat. Z założenia gramy w ograniczonym instrumentalnie składzie (gitara, bas, perkusja) - by, dysponując minimalistycznymi środkami, tworzyć coś niekonwencjonalnego i intrygującego. Jest u nas balladowo, funkowo, dynamicznie, klasycznie rockowo. Oczekujemy dyspozycyjności raz w tygodniu (gramy próby na dolnym Mokotowie). Jesteśmy gośćmi po 40, z pasją i rzetelnym podejściem do muzy.
Dzień dobry, zespół bazujący w Warszawie
5.01.2023
szuka wokalisty, miło, gdyby umiał też w jakiś instrument, choćby gitę. Muzyka z pogranicza rozmaitych stylistyk: powiedzmy, że rock, czasem ciężej, czasem delikatniej, niektóre numery krótsze, inne dłuższe, bardziej progresywne. Coś tam już nagraliśmy, chcielibyśmy nagrać kolejne, powystępować trochę. Gramy dla frajdy, ale dosyć poważnie do sprawy podchodzimy.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się napisać list (tradycyjny lub elektroniczny) do muzyka?