zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 21 czerwca 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 59
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalista (3)
- basista (6)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Poszukiwany wokalista do projektu. Jest dużo
18.06.2021
materiału już gotowego jak i nowego do wspólnego opracowania. Jeśli marzysz o nagrywaniu, koncertowaniu i zrobieniu czegoś niebagatelnego, czekam na wiadomość od Ciebie.
Tom Skonam
Witam, wokalista rock - metal do współpracy
14.06.2021
poszukiwany, klimaty Sisters of Mercy, Fields of the Nephilim, The Nefilim, Samael, Paradaise Lost.
Część. Rockowa ekipa z Wrocławia szuka sprawnego
8.06.2021
wokalisty. Ekipa sprawna, zaprawiona w boju. Nie będziemy pisać o muzyce, bo to bez sensu, muzę się gra albo słucha. Ogólnie rock. Jest jeden warunek, musisz umieć śpiewać i mieć ochotę do grania. Reszta to szczegóły i kwestia chęci. Materiał jest. Salka i sprzęt są. Gramy w trio, potrzebny wokalista. Możesz dojeżdżać dwa razy w miesiącu. Wystarczy się przygotować do próby. Materiał na PW.
Poszukiwany wokalista do rockowo - metalowego
4.06.2021
grania. Opieramy się na klasyce, tworzymy pod wokal typu Dickinson, Dio, Halford, Tornillo, Gillan, Byford itd. Własna salka, własny sprzęt, własny materiał. Zapraszamy.
Zespół Winds Will Lash poszukuje wokalisty
3.06.2021
do klimatatów melodyjnego rocka. Nie gramy coverów, opieramy się wyłacznie na własnych kompozycjach. Pochodzimy z Wołomina, dojazd z Warszawy nie jest problemem. Wiek nie gra roli, liczą sie predyspozycje związane z tym gatunkiem muzycznym.
Rybnik, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój
1.06.2021
i okolice - próby Radlin. Szukamy wokalu. Gatunek hard rock, raczej vintage. Inspiracje AC/DC, Iron Maiden, Krokus, Airborne, TSA, nasz wiek powyżej 40 lat, gramy dla zabawy i podstarzałych fanek. Mamy własne miejsce do grania właściwie prawie darmo i 24h/7, próby robimy raz w tygodniu, najlepiej niedziele. Oczekujemy chęci do śpiewania, swojego nagłośnienia. Cel: grać na żywca póki jeszcze wapno nas nie zasypie. Pozdrawiam.
Hovercraft
Katowice i okolice. Hovercraft poszukuje
24.05.2021
wokalisty. Jeśli lubisz szeroko pojętego rocka, jazz, grunge, czy trip hop i odnajdziesz się w takim miksie, to jest to propozycja dla Ciebie. Wiek ok. 28-35. Wokal tylko po angielsku. Piszesz teksty? Ok. Jeśli nie - nie ma problemu. Jeśli przy okazji grasz na gitarze czy klawiszach to świetnie.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy znasz na pamięć teksty utworów, których słuchasz?