zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 30 marca 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 83
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalista (3)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Tom Skonam
Kompozytor DAW-klawiszowiec 40+ poszukuje
30.03.2020
wokalisty, który użyczy swojego głosu moim utworom. Klimaty nowofalowe w połączeniu z gotykiem industrialem i metalem. Współpraca online.
Zespól rockowo-metalowy z własną salką w
28.03.2020
Warszawie, szuka wokalisty lub wokalistki. Tworzymy inspirując się różnymi podgatunkami muzyki (między innymi stoner, doom, progressive, hard rock), nie boimy się mieszać stylów w poszukiwaniu własnego brzmienia. Napisz do nas, a wymienimy się swoimi próbkami na priv.
Szukamy wokalu hardcore, klimaty: Schizma,
18.03.2020
Lionheart, Wolf Down, Rise Of The Northstar. Caly sklad juz jest. Proby Sopot, Kamienny Potok. Idealnie osoba doświadczona. Jak masz jakies linki do swoich wczesniejszych wykonów live, oficjalne nagrykwki, covery to zapraszamy.
Poznań, Luboń. Zespół Between Nothing szuka
18.03.2020
wokalisty. Więcej info na priv. Klimaty melodic death metal. Pozdrawiamy BN Crew.
new
Zezpół rockowy RCK z Warszawy szuka wokalisty
14.03.2020
(basisty), 1 próba w tygodniu (własne lokum bez opłat). Nagranych 5 utworów. Wymagane dobre umiejętnosci aby nie tracić czasu na naukę. Zapraszamy. Wokal i bas lub 2 w jednym.
Cześć. Mam kilka instrumentalnych utworów
11.03.2020
w klimatach około-metalowych, szukam osoby która do nich doda wokal. Nie musimy się spotkać w realu, ale możemy. Więcej na priv. Pozdrawiam.
Marcin_
Zespół rock-metal szuka wokalisty lub wokalistki.
9.03.2020
Nazwa zespołu Acjaton. Próby odbywają sie w Olkuszu z soboty. Kanał zespołu jest na Youtube po wpisaniu Acjaton.
Kutno. Zespół muzyczny rockowo metalowo progresywny
6.03.2020
(Wine Cellar) z własnym oryginalnym materiałem, salą prób, sprzętem, poszukuje wokalisty lub wokalistki z osobowością. W zespole dwa wiosła, bas, klawisz i gary. Mamy skomponowany i ograny i nagrany cały materiał, sprecyzowane i realne plany zaistnienia. Jesteśmy już ogranymi ludźmi w wielu projektach muzycznych. Wymagamy muzykalności i zaangażowania. Ewentualne materialy do obejrzenia i przesłuchania wysylam po kontakcie.
Zespół heavy metalowy z Katowic poszukuje
3.03.2020
doswiadczonego wokalisty z mocnym rockowym brzmieniem gotowego na koncerty po calej polsce. Przedzial wieku 30-50, Kapela ma na koncie mase koncertow u boku wiodących polskich zespolow i nie tylko, studyjną plytę, żywa rockendrolowa atmosfera bez spiny, gramy po polsku. Wiecej na priv.
Zespół z doświadczeniem poszukuje wokalisty.
2.03.2020
Obecnym celem jest nagranie płyty. Gramy metal, w naszym dorobku są dwie EP-ki oraz spora liczba koncertów. Zapraszamy do kontaktu.
Wokal poszukiwany. Zespół z Warszawy z własnym
2.03.2020
repertuarem (w trakcie tworzenia, na razie bez linii wokalnych). Gramy metal, hardrock. Śpiewanie po angielsku. Wiek najlepiej ok. 17-18 lat. Niedługa perspektywa grania na żywo. Poza tym luźna atmosfera do spełniania się muzycznie, więc jeśli chcesz być częścią zespołu i dodaj do niego swój muzyczny pierwiastek daj znać.
marcin67
Gitarzysta szuka wokalistki z dobrym głosem.
1.03.2020
Chciałbym by umiała dobrze odnaleźć się w każdej stylistyce (miała ten dryg) umiała się odnaleźć również w kazdej tonacji (nie musi być po szkole muzycznej), wystarczą dobre chęci i odrobina talentu.
Zespół Sound Crusher, z gotowym autorskim
1.03.2020
materiałem, szuka wokalisty(ki). Jesteśmy z Sosnowca (gitara i bas), ale posiadamy własną salę prób z adaptacją akustyczną w Wojkowicach (u perkusisty). Nasze inspiracje muzyczne to Tool, Periphery, Machine Head, Dream Theater itp. Poruszamy się w dość szerokim spektrum muzycznym, z którym możesz się zapoznać słuchając naszych kilku nagrań demo. Jesteśmy już dojrzałymi muzykami. Jeśli po przesłuchaniu wybranych utworów demo stwierdzisz, że jesteś w stanie zaproponować coś ciekawego, skontaktuj się z nami na priv.
Warszawa, Blended Joy szuka wokalisty. Gramy
29.02.2020
rocka, staramy się czerpać inspiracje z wielu kierunków, aby było różnorodnie. Szukamy osoby śpiewającej po angielsku, najlepiej piszącej własne teksty. Mamy nagrane instrumentalnie 11 kawałków, dograsz wokal, mamy nagraną płytę i jest fajnie. Posiadamy własną salę prób na wyłączność. Próbki do podesłania na priv.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jakiś muzyk uczył Cię gry na instrumencie lub śpiewu?