zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 25 marca 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 190
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (41)
- gitarzysty (20)
- basisty (21)
- perkusisty (29)
- inne (10)
- wokalista (8)
- gitarzysta (24)
- basista (9)
- perkusista (13)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Witam. Jesteśmy nowo powstałym zespołem grający
24.03.2019
muzykę rockową z różnymi domieszkami np. metal, pop, hard-rock itp. Nie jesteśmy zamknięci w jednym stylu. Tworzymy dopiero materiał, poszukujemy wokalisty. Lokalizacja Siemianowice Śląskie. Wiek dla nas nie ma znaczenia. Jesteś zainteresowany pisz, odpowiem na wszystkie pytania. Pozdrawiam.
Warszawa. Poszukiwana wokalistka (wokalista)
22.03.2019
sesyjna do nagrań. Więcej szczegółów na maila.
Cześć. Poszukiwany wokal. Mamy gotowy materiał,
22.03.2019
w skrócie rock-metal miks. Pisz i się dogadamy.
robo80
Witajcie. Szukamy wokalu do zespołu w klimacie
22.03.2019
blues-rockowym. Mamy swój niedoszlifowany materiał, który czeka na Twoj wokal. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje, także zapraszamy. Próby Sosnowiec Kotłownia. Próby w weekendy jedyny wymóg to dobre chęci dobry nastrój i dyspozycyjność.
Poszukujemy wokalistki do zespołu rockowego.
21.03.2019
Mogą być teksty po polsku lub angielsku. Szukamy osoby zdecydowanej, z poważnym podejściem do tematu. Próby odbywają się w Rybniku.
Zespół Ostatni Pociąg poszukuje wokalisty.
21.03.2019
Gramy muzykę ogólno-rockową z odrobiną improwizacji (facebook - ostatnipociag). Poza dyspozycyjnością (próby min. raz w tygodniu w Świętochłowicach) dodatkowych wymagań brak - jesteśmy otwarci. Przyjdź, zaprezentuj się, zobaczymy co z tego będzie.
axm
Pulsu i fonii. Druciarze (gitara i bas) poszukują
20.03.2019
brakujących ogniw - pędzącego jak lokomotywa perkusisty i polskojęzycznego, gromkiego zawiadowcy. Wykonujemy muzyczne twory ze sfer kamieni i metali ciężkich z licznymi poza dziedzinowymi brudami. Inspiracje nowoczesne z mnogimi ukłonami w stronę klasyki. Przykłady pomijamy by nie narzucać mylnych skojarzeń. W przygotowaniu kilkanaście produktów. Niektóre w fazie szkiców, ale większość już w zgrabnej formie tzn. rażą uszy falami dźwiękowymi zgodnie z tym, co nam się uwidziało. Mieszanka agresywnych, ale i też spokojnych dźwięków. Próbki ślemy pocztą elektroniczną. Bio: roczniki 91 i 89. Wiele muzycznych przejść za sobą. Poznań.
Zespół 40+ szuka wokalisty lub wokalistki.
19.03.2019
Kalety pow. tarnogórski. Coś w stylu Judas Priest, Saxon, Accept itp.
Witam. Nawiązemy współpracę z wokalistą,
19.03.2019
który porusza się w klimatach rockowych. Gramy własne kompozycje, salą naszych prób jest MDKw Kobyłce. Wiek nie gra roli.
rockthisbass
Warszawa. Zespół grający w stylu hardcore
18.03.2019
punk poszukuje wokalisty. Styl śpiewania do dogadania, grunt, żeby współgrało. Próbki priv.
Warszawa. Zespół Avariaa w składzie bas,
18.03.2019
gitara, perkusja - gramy melodyjny dynamiczny alternatywny rock - szuka wokalisty. Opieramy się na własnym materiale, ale nie stronimy od dobrych coverów. Szukamy ludzi odpowiedzialnych, poważnie podchodzących do tematu. Wiek 25-35 lat. Lubisz klimaty Rage Against The Machine, Audioslave, The Police. to Ciebie szukamy. Z reguły próby gramy w weekendy. Jeśli Cię to zainteresowało, daj znać, umówimy się na wspólne granie.
Warszawski zespół metalowy szuka wokalisty.
17.03.2019
Jeśli czujesz się na siłach uzupełnić nasz skład (dwie gitary, bas, perkusja) śmiało pisz. Mamy nieco materiału. Nagrania prześlę zainteresowanym na priv.
Zespół 747 ze Szczecina poszukuje wokalisty.
17.03.2019
Na naszym koncie 3 plyty, dziesiątki koncertów w całej Polsce, w tym Przystanek Woodstock. Napisz do nas, na pewno się odezwiemy. Znajdź nas na fb oraz yt, mamy wiele clipów i materiału.
Zespół rockowy (gitara, bas, perkusja) poszukuje
16.03.2019
wokalistki lub wokalisty. Inspiracje: Joy Division, The Cure, Sonic Youth. Próby odbywaja sie blisko stacji skm Gdynia Redłowo. Własna sala prób. Posiadamy sprzęt do wokalu. Wiek muzyków 35+.
Zespół metalowy War Blood z Rzeszowa szuka
15.03.2019
wokalisty z dobrym niskim growlem. Szczegóły na priv.
Poszukiwana wokalistka do zespołu rockowego
11.03.2019
w klimatach przykładowo Queens of the Stone Age, King Dude. Próby aktualnie w Sosnowcu, jesteśmy z Jaworzna, szukamy kogoś z okolic.
Wokalista lub wokalistka (najchętniej grający
10.03.2019
na pianinie, saksofonie, gitarze ale niekoniecznie) poszukiwany do zespołu rock, blues, soul (z naciskiem na rock). Gramy covery ale czekamy na osobę, z którą stworzymy kilka własnych numerów.
Warszawa. Potrzebny wokalista, który umie
9.03.2019
śpiewać rockowo i bluesowo. Potrzebny taki, który podczas śpiewania słyszy muzykę do której śpiewa. Potrzebny taki, który umie śpiewać otwartym gardłem. Potrzebny taki, który słucha i inspiruje się światową klasyką rocka i bluesa.
Zespół StoneRiver szuka wokalisty. Jest materiał,
8.03.2019
własna salka, wszystko czego potrzeba. Więcej info na priv.
Bart_83
Poszukujemy wokalisty(-tki) do projektu heavy
8.03.2019
metalowego. Potrzebny jest zatem wykonawaca, który(-a) dobrze tworzy i odtwarza w ramach tego gatunku. Oprócz kilku nowych utworów (wersje instrumentalne właśnie są miksowane), w projekcie należy wykonać live jeden cover z repertuaru Tony Martina (Black Sabbath). Próby odbywają się w Poznaniu, natomiast poszukujemy wokalisty(-ki) do tego projektu z terenu całej Polski. Info na priv.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często bywasz w muzeach?