zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 stycznia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 109
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (25)
- gitarzysty (13)
- basisty (17)
- perkusisty (14)
- inne (2)
- wokalista (7)
- gitarzysta (13)
- basista (4)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

Szukamy wokalisty do projektu w klimatach
17.01.2020
z pograniacza King Crimson, Peter Gabriel i Syd Barett, zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv.
glownaksiegowa
Mikołów, Tychy i okolice. Zespół szuka wokalistki
16.01.2020
lub wokalisty. W tym roku wypuściliśmy EP-kę, poza tym jest jeszcze materiału praktycznie na całą płytę (może w przyszłym roku). Generalnie dobra atmosfera i brak parcia na szkło. Ma być miło i sympatycznie, a jak tylko ogramy materiał, to wychodzimy z tym do ludzi. Wymagania: mniej więcej czysto, dystans do rzeczywistości i regularne bywanie na próbach.
Częstochowa i okolice. Poszukiwany wokalista
16.01.2020
do grania heavy-thrash metalu. Klimat Slayer, Metallica. Po 1 osoba która umie śpiewać. Po 2 osoba konkretna ambitna której zależy grać koncerty nagrywać płyty. Po 3 osoba dyspozycyjna (próby dwa razy w tygodniu). Wiek do 25 lat. Więcej info na priv.
Jak mawiał klasyk - pozdrawiam was ciule.
14.01.2020
Poszukuję wokalisty lub wokalistki do praktycznie świeżo zawiązanego składu coverowego chcącego grać nie tylko dla czterech ścian sali prób. W planach sporo numerów. Kawałki-klasyki z lat 60, 70, 80. Rock, blues, funk, soul, punk, pop, reggae. Jeśli czujesz takie klimaty lub coś z tych klimatów i chcesz śpiewać to zapraszam do kontaktu.
sigmir
Cześć. Zespół z Kościana szuka osoby na miejsce
14.01.2020
wokalisty. Muzyka hard rock i metal. Mamy salę i sprzęt oraz materiał. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły.
Hej, gramy w klimatach rock-metal, mamy własny
13.01.2020
materiał. Do kilku utworów powstał już tekst. Poszukujemy wokalisty lub wokalistki, odnajdującego się w ww. stylistyce. Chcemy również poszerzyć repertuar coverów. Próby mamy raz w tygodniu, zdarza nam się występować od czasu do czasu. Mamy własną salkę. Zapraszam do kontaktu.
Hejka. Zespół SawDust szuka wokalisty. Szukamy
8.01.2020
kogoś, kto potrafi śpiewać czysto ale jest też w stanie ostro krzyknąć. Żywiec, Bielsko, Jastrzębie Zdrój, Wodzisław, Rybnik. Próbki na naszym fanpagu na Facebooku. Kontakt na priv lub poprzez fanpage. Zapraszamy.
Warszawa. Wokalista lub wokalistka poszukiwani.
8.01.2020
Jest nas 3 - gitara, bas, bębny. Doświadczeni z nas muzycy (koncertowo i studyjnie), z własnym sprzętem i własną, w pełni wyposażoną salą prób zarówno do grania jak i nagrywania. Szukamy kogoś zaangażowanego i kreatywnego. Mamy gotowe numery, trzeba tylko albo i "aż" ułożyć teksty i linie wokalne do gotowej muzyki. Główne inspiracje to Alice In Chains, Audioslave, Stone Temple Pilots, Queens Of The Stone Age, Temple Of The Dog, Korn (ale ten stary z pierwszych płyt). Osobom zainteresowanym próbki wyślę na priv.
Kraków. Poszukiwany wokalista (ewentualnie
7.01.2020
wokalistka) do zespołu grającego przyjemny, melodyjny hard rock. Ktoś kto umie śpiewać a nie dopiero się uczy. Śpiewa a nie wydziera się, a w nieodległej przyszłości może stanąć na scenie. Dobrze gdyby umiał też tworzyć sensowne teksty. Konieczna jest normalna postawa życiowa, bez hochsztaplerki, ambicji, krętactw i nadymania się. Wiekowo jesteśmy 40+ i optymalnie by było, żeby też ktoś nie był za młody ale nie jest to warunek konieczny. Nagrania do odsłuchania prześlemy po uprzednim zgłoszeniu się osób zainteresowanych.
Warszawa. Zespol hc-punk pilnie poszukuje
7.01.2020
wokalistki lub wokalisty - mamy doswiadczenie na scenie jak i w studiu, na koncie plyta, koncerty, kontakt na priv. Pozdro.
Miejscowość Reda. Zespół nakierowany bardziej
6.01.2020
na metalcorowe granie szuka wokalisty który będzie potrafił dopasować się do naszej muzyki, coś tam zaśpiewać i gdzieś się wydrzec. Wymagania naprawdę małe - wypij czasem z nami piwo, miej czas i chęci pograć z nami raz w tygodniu w weekend. Poza tym to pełen luz.
Wokalisty lub wokalistki do kapeli rock-metal.
6.01.2020
Katowice i okolice. Szukamy osoby, która pisze teksty i stworzy partie wokalne do gotowych utworów, a także będzie współtworzyć nowy materiał.
Witam, zespół rockowo-metalowy szuka wokalisty
4.01.2020
lub wokalistki, salka w Tychach, próby raz w tygodniu. Trochę materiału już mamy, nasz wiek 30+. Więcej info oraz próbki priv.
Marcin_
Olkusz. Zespół Acjaton szuka wokalistki(-ty).
3.01.2020
Gramy muzykę, która jest mieszanką z pogranicza rock i metalu. Nowa osoba będzie musiała dojeżdżać do Olkusza gdzie mamy swój cały sprzęt i próby, nauczyć sie piosenek które mamy zrobione do tej pory, mile widziana osoba kreatywna z zacięciem do pisania tekstów. Zespół jest na etapie kiedy mamy gotowe 12 utworów, z których 3 teksty będą nowe a 1 ma nowy zmieniony tekst. Szukamy osoby, która się zaangażuje poważnie w projekt na lata, będzie odpowiedzialna, otwarta, szczera oraz która będzie mieć dobry kontakt z zespołem.
Cześć, mam kilka własnych kompozycji utrzymanych
2.01.2020
w klimatach okołometalowych. Szukam osoby która do nich doda wokal. Nie musimy się spotkać w realu, ale możemy. Więcej na priv. Pozdrawiam.
Zespół z Gdańska poszukuje wokalisty lub
28.12.2019
wokalistki. Klimaty rockowo-metalowe. Więcej info na priv.
Rockowy zespół z Katowic poszukuje wokalisty.
28.12.2019
Początkującym dziękujemy. Prosimy abyś przesłał swoje próbki do przesłuchania.
Zespół obracający się w klimatach groove-thrash
24.12.2019
poszukuje wokalisty. Mamy doświadczenie studyjne, koncertowe oraz opracowany autorski materiał. Dysponujemy własną salką ze sprzętem (również pod wokal) położoną w centrum Tychów. Wymagana obecność na próbach (przynajmniej raz w tyg.) i poważne podejście do tematu, mile widziana umiejętność gry na gitarze, zapraszamy.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy widziałaś(eś) "Kult. Film"?