zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 19 lutego 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 117
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (22)
- basisty (17)
- perkusisty (21)
- inne (5)
- wokalista (5)
- basista (5)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

saam
Zespół 40+ z własnym repertuarem, grający
18.02.2020
muzykę rock-blues z Łomży (podlaskie), mający na koncie nagrane dwie płyty (trzecia w realizacji) poszukuje do stałej współpracy wokalisty lub wokalistki. Wiek nie stanowi ograniczeń. Własne ogrzewane studio, sala prób oraz sprzęt nagłaśniający. Zapraszamy chętnych i odważnych do kontaktu i współpracy i miłej i przyjacielskiej atmosferze. Wymagania to obowiązkowość, słowność, konsekwencja w pracy, chęć rozwoju. Mile widziana umiejętność pisania tekstów oraz własna inwencja twórcza.
Łódź. Poszukuję wokalisty lub wokalistki
17.02.2020
z dobrą znajomością jęz. angielskiego do zespołu electropop. Posiadam własne studio nagraniowe oraz wszystko co jest potrzebne do tworzenia oprawy medialnej.
Kraków. Poszukiwany wokalista (ewentualnie
15.02.2020
wokalistka) do zespołu grającego przyjemny, melodyjny hard rock. Ktoś kto umie śpiewać a nie dopiero się uczy. Śpiewa a nie wydziera się, a w nieodległej przyszłości może stanąć na scenie. Dobrze gdyby umiał też tworzyć sensowne teksty. Konieczna jest normalna postawa życiowa, bez udawania, ambicji, krętactw i nerwowego odreagowywania niespełnionych marzeń. Wiekowo jesteśmy 40+ i optymalnie by było, żeby też ktoś nie był za młody ale nie jest to warunek konieczny. Nagrania do odsłuchania prześlemy po uprzednim zgłoszeniu się osób zainteresowanych.
last_in_line
Wrocław. Powstający amatorski projekt o roboczej
15.02.2020
nazwie Holy Diver poszukuje wokalisty. Celem projektu jest granie całego albumu Holy Diver na żywo - głównie dla dobrej zabawy, ale jeśli wyjdzie z tego coś, z czym można wyjść na scenę to czemu nie. Wymagania: chęci, czas na próbę 1x w tygodniu. Bycie fanem Dio wskazane.
Hej, zespół z Nowej Rudy szuka wokalisty,
13.02.2020
klimaty punk, rock. Na razie robimy covery, głównie Offspring. Nie wymagamy perfekcyjnego angielskiego, wystarczy polski. Wymagamy troche doświadczenia, chęci. Średni wiek w zespole to 30 lat. Próby odbywają się w MOKU w Nowej Rudzie.
Zespół grający metal alternatywny, z wykorzystaniem
13.02.2020
elektroniki, poszukuje wokalu. Wydana EP, nagrana LP bez ścieżek wokalnych. Materiał na LP jest cięższy i lepiej wyprodukowany więc nie należy sugerować się za bardzo EPką. Posiadamy własną salę prób w Gdyni. Wymagamy zaangażowania i pewności siebie, mile widziane doświadczenie sceniczne. Próby grane na słuchawkach, więc nie trzeba martwić się o gardło. Materiał dla chętnych w wiadomości prywatnej. Jeżeli masz próbki swojego głosu - prosimy o przesłanie.
Mam kilka instrumentalnych utworów i szukam
13.02.2020
osoby która do nich doda wokal. Nie musimy się spotkać w realu, ale możemy. Więcej na priv. Pozdrawiam.
Vacur
Hej. Zespół Vacur szuka wokalisty. Gramy
9.02.2020
na razie covery Metallica, Megadeth, Slayer, Motorhead ale nie wykluczamy własnych kompozycji. Próby raz w tygodniu w Częstochowie. Kawałki mamy już dopracowane więc tylko czekamy na Ciebie wokalisto bądź wokalistko. Jeśli masz jakieś pytania, a nie czujesz się pewny(-a), pisz na priv. Pozdro i do usłyszenia.
Tom Skonam
Gorzów Wlkp. Wokalista odnajdujący się w
7.02.2020
ciężkiej, mrocznej, ale dynamicznej i melodyjnej muzyce z dodatkami elektroniki potrzebny do zamknięcia składu zespołu. Więcej na priv. Niewykluczona współpraca na odległość.
Rockowa kapela z Katowic poszukuje wokalisty
7.02.2020
z doświadczeniem scenicznym. Na początek prześlij nam coś do przesłuchania a potem wyślemy nasze. Początkującym dziękujemy.
new
Masz dobry głos, zgłos się. Zespół RCK z
7.02.2020
Warszawy rock, trochę progresji. Spotkania nawet jedynie na sesje nagraniowe. Bez zobowiązań.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw szuka wokalisty,
2.02.2020
mamy na koncie dwie płyty bardzo dobrze przyjęte w Polsce i na świecie, próby gramy w Hear Studio, wiele koncertów na koncie z tuzami metalu. Właśnie pracujemy nad trzecim albumem, masz okazję mieć udział w naszym kolejnym wydawnictwie, muzy można posłuchać na fejsie, lub też mogę wysłać na maila.
Młody zespół z Warszawy szuka wokalisty w
27.01.2020
wieku 17-18 lat. Mamy resztę składu (2 gitary, bas, perkusja, klawisze), gramy ogólnopojęty metal-hardrock. Mamy juz swoje kawałki (na razie bez linii wokalnych), cały czas tworzymy repertuar. Śpiewamy po angielsku. Szukamy osoby, która będzie pełniła funkcję frontmena, tak więc oprócz twoich umiejętności wokalnych, będzie się liczył ten "frontmenowy" dryg. Ponadto oczywiście współtworzenie tekstów, szukamy głosu (czysta barwa), który będzie w stanie zaśpiewać zarówno mocniejsze, agresywiejsze kawałki, jak i klimaty balladowe. Poza tym oczywiście fajne by było zaangażowanie w życie zespołu.
Poszukiwani wokalistka i wokalista do zespołu
27.01.2020
akustycznego z elementami folkowymi. Próby w Katowicach i Sosnowcu. Próbki materiału (tj. nagrana ścieżka gitary) mogę podesłać. Plan jest by w zespole były dwa wokale kobiecy i męski.
saletra
Zespół Saletra grający hard rock, metal szuka
22.01.2020
wokalisty lub wokalistki. Gramy Pomiechówek, Legionowo w soboty, czasem wtorek lub piątek wieczór. Gramy głównie własne utwory. W planach dalsze koncerty i nagrania studyjne. Facebook - Saletra.KNO3. Pozdrawiam.
Zespół Sound Crusher z kompletnym materiałem
21.01.2020
autorskim na swój debiutancki album szuka wokalisty(-tki). Skład zespołu to gitara 7-strunowa, bas 5-ka i perkusja. Nasze inspiracje muzyczne to: Tool, Periphery, Machine Head, Dream Theater, Meshuggah, itp. Poruszamy się w dość szerokim spektrum muzycznym. Prosimy o odzew artystów, którzy umieją śpiewać i poważnie traktują swoją profesję. Próby odbywają się w Wojkowicach.
frankZ
Czołem. Rockowy kolektyw szuka wokala. Mamy
21.01.2020
sporo materiału, zawodowy sprzęt, chęci, umiejętności i próbownię na wyłączność w Gdańsku. Brakuje nam głosu w utworach. Gramy klimaty rockowe, ale bez szufladkowania. Ma być inteligentnie, ciekawie ale przede wszystkim dla ludzi, bo tak to czujemy. Nie unikamy przesterowanych basów jak i chwytliwych melodii. Chcemy ogarnąć kilka utworów w studio i zacząć korzystać z naszych możliwości. Zapraszam na priv po wszelkie info.
Witam. Szukam profesjonalnego wokalisty do
21.01.2020
gotowego bandu. Gatunek: metalcore, progressive metal, djent. Próby w centrum Lublina. Istnieje możliwość pracy zdalnie. Zapraszam do kontaktu.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy lubisz kobiecy growl?