zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 listopada 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 41
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - wokalisty

rockthisbass
Siema. Perkusista i gitarzysta-basista (zależnie
23.11.2023
jak trzeba) szukają wokalisty do projektu w klimatach: hardcore punk / straight edge / melodic hardcore / heavy hc. Próby raz w tygodniu na warszawskiej Woli. Oczekujemy znajomości tematu i instrumentu. Próbki przesyłam w wiadomości priv. Piona.
Zespół Sunsmoke z Warszawy szuka wokalisty.
23.11.2023
Doświadczenie sceniczne, 2 Epki i kilka singli. Wygrana eliminacji i udział w takich festiwalach jak Polandrock 2019 i Jarocin. Supportowanie wielu uznanych zespołów tj. Proletaryat, Sweet Noise, Fahrben Lehre. Nie musi to być tylko i wyłacznie rapowanie. Pisz śmiało, również gdy chciałbys inaczej podejść do wokali niż dotychczasowy wokalista. Facebook - sunsmokemusic
Ork
Hej. Poszukiwany człowiek o mocnym i wszechstronnym
21.11.2023
głosie (może być growl, choć nie musi), który ukończyłby praktycznie w całości zarejestrowaną już płytę. Siedem utworów, gościnnie parę ciekawych postaci ze świata metalu i nie tylko. Materiał oscyluje w klimatach nieoczywistych. Trochę death, trochę groove, trochę awangarda.
Warszawa-Legionowo. Wokal scream-fry poszukiwany
19.11.2023
do zespołu, klimaty thrash-heavy-punk, gotowe 7 numerów kolejne w trakcie. Aktualnie nagrywamy instrumenty na demo.
Poszukujemy do doświadczonego już zespołu
11.11.2023
(Bydgoszcz, okolice) wokalisty lub wokalistki. Muzyka z pogranicza death-thrash czasem trochę melodic. Nagranych kilka płyt. Obecnie robiony materiał na kolejną płytę. Oczekujemy zaangażowania (jednak bez wielkiej spiny), kogoś z pasją do muzyki. Warunki głosowe jakich oczekujemy: growl, ale taki w dobrą stronę czyli w miarę czytelny, dopuszczamy fajny scream jak i czysty wokal. Na to wszystko staramy się robić miejsce w naszych kompozycjach. Zainteresowanych proszę na priv. Serdecznie pozdrawiam.
Poszukiwany wokal do projektu w homerecordingu
7.11.2023
- muzycy z całej Polski. Sporo materiału. Muza metalowa thrash, death. Oczekiwania: umiejętność pracy z DAW, muzykalność, zdolność kontroli głosu oraz wszystko poza czystym śpiewem. Link do podkładów dla zainteresowanych.
Poznań. Szukamy wokalisty, wokalistki do
7.11.2023
szeroko rozumianej muzyki rockowej. Czy to jest progres czy klasyk rock - nie wiem, materiał jest, tekst również w jęz angielskim. Jesteśmy miłą, podstarzałą młodzieżą otwartą na wszelkie muzyczne gatunki. Posiadamy sprzęt również dla wokalu. Próba raz w tygodniu 19.00 studio na Sołaczu. Chcesz, spróbuj, proponujemy dwa utworki na próbę, wg. Twojego aranżu.
Poznań, 18-26 lat. Szukam ludzi do założenia
5.11.2023
zespołu w gatunku melodic death metal. Czyli brutalnie, ale melodyjnie. Z wpływami z innych gatunków. Szukam ludzi zaangażowanych, dyspozycyjnych i komunikatywnych. No i umiejętnych, żeby to nie była amatorka, a fajne ciężkie i techniczne granie - ja gram ponad 8 lat, więc już coś ogarniam.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się zagłuszać muzykę, która Ci się nie podobała?