zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 11 grudnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 242
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (42)
- gitarzysty (26)
- basisty (38)
- perkusisty (36)
- inne (8)
- wokalista (14)
- gitarzysta (31)
- basista (11)
- perkusista (12)
- inne (4)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - perkusista

tomalaspl
Warszawa, perkusista dołączy do składu (może
11.12.2017
być też nowy projekt) grającego w klimatach hardcore, hardcore punk, straight edge, youth crew, melodic hardcore, nie interesuje mnie żadna odmiana metalu.
Piasek301288
Cześć czy znajdzie się tu ktoś do grania
10.12.2017
metalu? Jestem perkusistą z Gdyni i szukam ludzi do grania muzyki metalowej (obojętnie czy to będzie gotowa formacja czy coś co się dopiero tworzy). Klimaty takie jak: Kreator, Slayer, Gorefest, Sepultura, Grave, Death. Próba raz w tygodniu to dla mnie minimum. Nie akceptuję odwoływania próby tylko dlatego, że się komuś nie chce. Jestem nastawiony na koncerty i od czasu do czasu branie udziału w konkursach. W skrócie szukam ludzi, którzy lubią działać i ciężko pracować. Wynajmuję salkę w Gdyni-Chyloni. Zainteresowanych proszę o wiadomości priv. Pozdrawiam.
Szczecin, perkusista z własnym sprzętem i
10.12.2017
doświadczeniem szuka zespołu. Gatunek: rock, stoner, doom, heavy metal.
Perkusista z Łodzi szuka zespołu z własnym
7.12.2017
materiałem. Klimaty rock'n'roll, rock, punk rock, hard rock, heavymetal. Doświadczenie i chęci gwarantowane. Wiek ponad 25 lat. Pozdrawiam.
Szukam ekipy do grania rocka w stylu INXS,
4.12.2017
U2, Queen, Genesis, The Police, a nawet Depeche Mode. Mam 22 lata i na perkusji gram od 10 lat. Miejsce prób: Katowice i okolice.
Hej. Jestem początkującą perkusistką, która
2.12.2017
chciałaby zacząć "grać coś z kimś". Szukam jakiegoś młodego gitarzysty lub gitarzystki, kto może też zaczyna i nie ma zbytnio dużego doświadczenia. Wszelkie błędy w grze wybaczalne. Gatunki do grania wszelakie, najchętniej rock metal (AC/DC, Black Sabbath, Metallica itp.). Mam małą salkę, na której moglibyśmy ćwiczyć. Teren Bydgoszczy.
Witam 33-letni perkusista. Poznam muzyków
24.11.2017
do nagrań sesyjnych lub stworzenia kapeli w klimatach hard-rocka, thrash-metalu, metal-core. Wiek od 28 do 36 czyli teoretycznie ogarniętych i stabilnych życiowo ludzi. Posiadam własny sprzęt czyli: wygłuszona sala, rozbudowana perkusja z własnym nagłośnieniem, nagłośnienie do wokalu, nagłośnienie do basu i ewentualnie do gitary elektrycznej, sprzęt do nagrań czyli wielokanałowy mikser, rejestrator dźwięku itp.
Witam. Chętnie dołączę do kapeli obracającej
22.11.2017
się w klimatach starego dobrego rocka, heavy. Nie jestem wirtuozem, ale też nie początkującym. Mam własny sprzęt oraz doświadczenie sceniczne jak i studyjne. Zainteresowanych proszę o kontakt. Pozdro.
Witam, dołączę do gotowego składu bądź wezmę
21.11.2017
udział w tworzeniu nowego. Styl - wszystko wokół rocka. Lżejszy, cięższy bez znaczenia, oby z energią. Death, black, core itp. nie wchodzą w rachubę.
Hej, chętnie dołączę do zespołu - gram na
12.11.2017
perkusji. Klimaty - rock, funk, soul, pop. Posiadam kilkuletnie doświadczenie, własny sprzęt, mobilny. Otwarty na nowe kierunki muzyczne.
Rqvsqy
23-letni perkusista z Łodzi szuka zespołu.
11.11.2017
Mam sporo materiału, dobre pole do promocji i jestem otwarty na różnorodne gatunki. Preferuję grę w klimatach alternatywnego rocka.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jadasz wegetariańskie burgery?