zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 13 listopada 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 174
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (34)
- gitarzysty (14)
- basisty (22)
- perkusisty (27)
- inne (5)
- wokalista (13)
- gitarzysta (20)
- basista (11)
- inne (2)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - perkusista

fubbar
Trójmiasto. Szukam zepolu, cover-band, gatunek
9.11.2018
różny, rock, itd., mam doswiadczenie koncertowe.
Część. Jestem w Bydgoszczy do końca grudnia.
9.11.2018
Poszukuję ludzi z którymi mogl bym pojammowac. Gram na perkusji. Z racji słabej logistyki swoje mam tylko pałki. Czarcie kopyto i cała reszta została w Szczecinie. Gram szeroko pojęty rock. I chętnie bym się wyrwał do ludzi. Do muzyki. Ktoś coś?
Rybnik, szukam ludzi lub kapeli, która hobbystycznie
4.11.2018
po godzinach odstresowuje się w klimatach rock, hardrock. Mam oczywiście własny sprzęt, kilka koncertów i projektów za sobą. Mam 34 lata.
Wrocław. Szukam zespołu z własną salą na
30.10.2018
wysokim poziomie. Obracałem się głównie w metalu ale rozważę każdą rozsądną propozycję. 19 lat doświadczenia studyjnego i scenicznego.
Średniozaawansowany perkman (przesiadka po
29.10.2018
kilkunastu latach na wiośle) szuka kapeli lub ludzi w klimatach ciężkiego grania (Warszawa). Sprzęt jest, chęci są. Z racji nadal w miarę świeżego stażu kapele szukające kogoś do studia lub na jutrzejszy koncert odpadają, bo po prostu nie ogarnę. 28 lat i raczej szukam ludzi w tych okolicach, z poukładana sytuacja życiowa, których nie przerasta zrzuta na miejsce do grania i punktualne przychodzenie na próby. Mogę wysłać przykładowe próbki.
21Pi
Witam, jeśli jest ktoś chętny do pogrania
23.10.2018
to zapraszam do kontaktu. Szczecinek, Piła, Koszalin. Grałem w kilku zespołach nagrałem trochę materiału i od kilku lat mam przerwę w graniu z zespołami. Teraz chętnie program z kimś sensownym.
Siema, perkusista z okolic Zagłębia Dąbrowskiego
23.10.2018
szuka zespołu bądź ludzi chcących stworzyć takowy do grania. Klimaty jakie mnie interesują to metalowe granie a la Motorhead, Chrome Division, Black River bądź też coś thrashowo-deathowe klimaty tutaj bez jakiś super szybkich rzeczy bo mogę umrzeć. Jeśli chodzi o mnie mam 30 lat i szukam ludzi też w podobnym wieku dla których granie to przede wszystkim dobra zabawa. Nie jestem totalnym amatorem (trochę koncertów mam za sobą i parę kapel) i też chciał bym aby inni też coś potrafili mam własny sprzęt i jakieś umiejętności oraz salę do grania.
Szczecin i okolice. Perkusista z własnym
18.10.2018
sprzętem i doświadczeniem dołączy do istniejącego lub tworzącego się zespołu. Klimaty: rock, gothic, heavy, stoner, doom metal.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy umiesz śpiewać przeponą?