zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 lutego 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 63
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- basisty (5)
- perkusisty (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - perkusista

Jestem leciwym perkusistą z Wawy - od hard
29.01.2023
rocka po death metal. Gram na dwie stopy i zawsze z metronomem. Szukam muzyków, kompozytorów producentów do współpracy na zasadzie wymiany plików. Działam, nagrywam przy pomocy FL Studio. Jeśli potrzebujecie dogrania bębnów do swojej kompozycji czy też projektu to zapraszam do kontaktu.
Warszawa. Perkusista szuka aktywnie koncertującego
11.01.2023
zespołu w klimacie rock and roll, lub coś melodyjnego z energią. Rock, pop rock, wszystko super ważne żeby był vibe. Ważne aby materiał był w języku angielskim. Mam możliwość załatwienia koncertów za granicą. Na koncerty mam swoją perkusję.
Siema, szukam ludziów do pogrania szeroko
5.01.2023
pojętego metalu, nie mam tu jakiś super preferencji, bo jeśli coś jest ciekawe bądź rozwijające i oczywiście jeśli uda mi się to ogarnąć, to z chęcią się tego podejmę. Mieszkam w Będzinie i z racji bycia leniwym nie chce mi się na próby jeździć 5 h, bo niestety czas już jest w moim przypadku dość deficytowy i czas na dojazd lepiej tak długi pożytkować na granie. Jeśli chodzi o mnie - 3 dychy mam za sobą, wiec najmłodszy już nie jestem, mam swoje graty i jakieś doświadczenie scenicze oraz też już coś się nagrywało (raczej amatorsko, ale zawsze coś).
Warszawa, Radzymin. Poszukuję zespołu do
2.01.2023
grania muzyki rockowej. Moje muzyczne zainteresowania to heavy metal, blues rock, stoner i doom metal, ale nie ograniczam się stylowo tylko do tego. Na perkusji gram już kilka dobrych lat i cały czas staram się rozwijać. Pozdrawiam.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się napisać list (tradycyjny lub elektroniczny) do muzyka?