zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 18 lutego 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 241
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (46)
- gitarzysty (19)
- basisty (30)
- perkusisty (43)
- inne (6)
- wokalista (18)
- gitarzysta (31)
- basista (16)
- perkusista (12)
- inne (1)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - perkusista

Siema, perkusista z okolic Zagłębia Dąbrowskiego
12.02.2018
szuka zespołu bądź ludzi chcących stworzyć takowy do grania. Klimaty jakie mnie interesują to metalowe granie a la Motorhead, Chrome Division, Black River bądź też coś thrashowo-deathowe klimaty tutaj bez jakiś super szybkich rzeczy bo mogę umrzeć. Jeśli chodzi o mnie mam 30 lat i szukam ludzi też w podobnym wieku dla których granie to przede wszystkim dobra zabawa. Nie jestem totalnym amatorem (trochę koncertów mam za sobą i parę kapel) i też chciał bym aby inni też coś potrafili mam własny sprzęt i jakieś umiejętności oraz salę do grania.
Perkusista szuka ekipy w punkowych klimatach
8.02.2018
brytyjskich, typu Killing Joke, Exploited, One Way System, Cure, Siouxie, itp. lub innych ciekawych. Jestem po 40-tce, gram równo i konkretnie, bez zbędnej wirtuozerii. Jestem również w stanie wesprzeć wokalistę paszczą jako chórały (mam oldschoolowo punkowy wokal). Szukam ludzi doświadczonych, po 30-tce, lubiących podobne klimaty. Nie posiadam obecnie własnych gratów, także chętnie się spotkam w płatnej salce, żeby sobie popykać.
Hej, muzyk bez sprzętu desperacko szuka ludzi
1.02.2018
do grania, jednak z własnym sprzętem. Gram bardziej rock, metal, jednak podwójna stopa wymaga treningu. Wcześniej grałem w zespole przez rok. Mam chwilową przerwę w randkowaniu z perkusją, ale chęć do grania nie minęła. Jestem z Gdańska.
Będzin i okolice do 15 km. Pogram w istniejącym
31.01.2018
składzie lub założę nowy od podstaw. Wymagam w miarę luźnego podejścia, bez spiny, ale z myślą o przyszłości (koncerty, płyta i dobra zabawa). Luubię klimaty z elementami elektroniki, trochę psychodela, nie pogardzę hard rockiem i metalem. Gram dość prosto i nie szukam wirtuozów. Wszystko na luzie z dozą poważnego podejścia do stałych oraz muzykalnych prób. Brak nałogów.
Witam. Nawiąże kontakt z ludźmi chcącymi
29.01.2018
stworzyć nowy projekt - zespół lub podejmę współpracę z istniejącym już zespołem. Alternativ rock. Doświadczenie kilkunastu lat - studio, scena.
Cześć, perkusista z Łodzi poszukuje zespołu
28.01.2018
grającego w klimatach rock, hard rock, punk, heavy metal. Preferowany własny materiał. Własny sprzęt, doświadczenie koncertowe i studyjne oraz chęci do gry posiadam. Wiek powyżej 25 lat. Pozdrawiam.
Ogarniety perkusista z Poznania, z dobrym
28.01.2018
sprzętem, szuka bandu w klimatach okołorockowych (najlepiej brudnego psychodelicznego stonera). Interesuje mnie pełny skład i średnia wieku raczej od 30 lat.
Poznań. Witam, jestem perkusistą z niedużym
28.01.2018
stażem metalowym. Chętnie spróbowałbym się trochę w zespole hardrockowym. Pisać. Pzdr.
Perkusista z włąsnym sprzętem, salą, jakimiś
28.01.2018
umiejętnościami oraz doświadczeniami scenicznymi, szuka ludzi do grania. Co do muzyki, interesują mnie klimaty metalowe i okołometalowe (jakieś ekstremalne, bardzo ambitne odmiany tejże muzuki odpadają, gdyż umiejętności i kondycja na to nie pozwalają).
relsom
Cześć ktoś chętny do wspólnego pogrania?
20.01.2018
Słucham różnej muzyki i różną muzykę możemy grać.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czego najbardziej nie lubisz?