zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 18 września 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 41
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalista (4)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

Basista i gitarzysta chętnie pograją z perkusistą.
16.09.2021
Klimaty około rockowe, alternatywa. Chcemy grać nasze własne kompozycję. Od perkusisty oczekujemy dostępności raz w tygodniu do 2 godzin, kreatywnego nastawienia. Próby na terenie Warszawy, średnia wieku 40 lat.
Lublin. Szukamy wokalisty do kapeli. Gramy
15.09.2021
miks hard rocka, metalu, stonera, grunge. Mamy dużo własnego materiału, doświadczenie koncertowe, studyjne i prywatną salę prób.
Witam wszystkich. Poszukujemy metalowego
15.09.2021
perkusisty. Mamy własną salę na wyłączność i trochę "materiału". Więcej na priv. Pozdrawiam.
Witam. Zespół punk-rockowy Relikt Przyszłości
13.09.2021
szuka wokalisty lub wokalisto-gitarzysty. Gramy w soboty w Piastowie k. Warszawy. Mamy własne teksty, ale jak piszesz swoje to jeszcze lepiej. Zainteresowanych i zdecydowanych zapraszam do kontaktu.
Vacur
Hej. Zespół Vacur szuka wokalisty. Gramy
12.09.2021
na razie covery Metallica, Megadeth, Slayer, Motorhead. Chcielibyśmy tworzyć własne kompozycje w stylu ogólnie pojętego rocka ale póki nie ma wokalu skupiliśmy się na coverach. Próby raz w tygodniu w Częstochowie. Kawałki mamy już dopracowane więc tylko czekamy na Ciebie wokalisto bądź wokalistko.
redosso
Warszawa, okolice. Witamy obecnie jest nas
12.09.2021
dwóch, szukamy wokala do nowego projektu, gramy od thrash po ballady heavy metal classics, taki rodzaj też chcemy grać, mamy już kilka własnych kawałków kilka do aranżacji, riffy są, na początku do zgrania gramy covery potem własne i gramy i tworzymy.
redosso
Warszawa, okolice. Witamy szukamy perkusisty
12.09.2021
do nowego projektu, gramy od thrash po ballady heavy metal classics, taki rodzaj też chcemy grać, mamy już kilka własnych kawałków kilka do aranżacji, riffy są, na początku do zgrania gramy covery potem własne i gramy i tworzymy.
redosso
Warszawa, okolice. Witamy szukamy basisty
12.09.2021
do nowego projektu, gramy od thrash po ballady heavy metal classics, taki rodzaj też chcemy grać, mamy już kilka własnych kawałków kilka do aranżacji, riffy są, na początku do zgrania gramy covery potem własne i gramy i tworzymy.
Perkusista poszukiwany, do grania w klimatach
12.09.2021
death-black. Gotowy materiał. Próby w Sopocie.
Warszawa, black metal, zespół szuka klawiszowca.
11.09.2021
Inspiracje Burzum, Mayhem, Gorgoroth, Mgła, Windir. Mamy salke na Mokotowie, składamy się wszyscy na nią 500 zł miesiecznie płacimy, fajnie zeby przyszły muzyk miał sprzet ze soba, jakis keyboard, bo my nie mamy zadnego.
Warszawa, black metal, zespół poszukuje perkusisty,
11.09.2021
mamy prawie cały skład, inspirujemy się Burzum, Mayhem, Gorgoroth, Mgła, Windir. Mamy salkę prób i obecnie chcemy nagrać pare kawałków. Piszcie i zgłaszajcie się.
siza
Warszawa i okolice. Poszukiwany wokalista
7.09.2021
gramy w rocka wielogatunkowego probki chetnie przeslemy na priv, najlepiej wokalista do maks 35 lat, proby gramy w Warszawie głównie w weekendy ale to kwestia dogadania.
Gramy prog metal-rock, poszukujemy basisty,
7.09.2021
w składzie perkusja, gitara i wokal. Wymaganie to przyzwoite umiejętności i własny sprzęt, dyspozycyjność na dwie próby w tygodniu oraz mobilność. Mamy godzinny materiał, w planach nagranie płyty i koncerty. Progres jest dla nas sposobem wyrazu artystycznego. Rozbudowane formy muzyczne, metra nie tylko na cztery, niebanalne teksty to nasze poczucie, że jesteśmy w właściwym miejscu. W muzyce szukamy wolności, spełnienia, przekazu i interakcji ze światem nas otaczającym. Obecnie gramy w Bielsku.
Warszawa. Formujący się zespół grający techniczny
7.09.2021
death metal poszukuje perkusisty. Niestety nasz dotychczasowy perkusista emigruje za granicę, dlatego też poszukujemy perkusisty. Nasze inspiracje to np. Obscura, Beyond Creation, Suffocation, Deeds of Flesh (Portal i Nucleus) itd. Jak na razie mamy ok. 4 numerów.
Katowice. Hej, szukam osoby do duetu. Mam
7.09.2021
swoje autorskie utwory, chciałabym zacząć je ćwiczyć. Sama gram na gitarze i śpiewam. Obracam się raczej w klimatach bluesa, lekkiego rocka, albo nawet poezji śpiewanej.
Wrocław. Nowo powstały zespół szuka wokalistki.
3.09.2021
Mamy zamiar obracać się w klimatach od Draconian, Epica po Arch Enemy, Infected Rain. Wszystko zależy od tego jaką barwę głosu będziesz miała. Pozdrawiam.
Zespół rockowy 4 Generacje z Czechowic-Dziedzic
1.09.2021
poszukuje gitarzystki rytmiczno-solowej w wieku 18-40 lat. Posiadamy własną salę prób.
Warszawa. Zespół Havenward poszukuje wokalisty
31.08.2021
do uzupełnienia składu. Gramy rock-metal progresywny balansujący pomiędzy starym a nowoczesnym progiem. Kończymy materiał na płytę, niedługo praca nad kolejną. Mamy również koncerty na koncie i w planach. Potrzebny wokal męski lub żeński, z doświadczeniem. Teksty po angielsku, umiejętność pisania własnych mile widziana. Próbki naszych kawałków dostępne na YouTube lub na priv.
Zespół złożony z dwóch gitarzystów, basisty
31.08.2021
poszukuje perkusisty. Gramy szeroko pojęty heavy metal, bez trzymania się ram - troche oldschool, trochę modern. Póki co gramy w Kotłowni w Sosnowcu, w przyszłości do ustalenia.
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy grałaś(eś) na jakimś instrumencie na lekcjach muzyki?