zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 17 sierpnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 193
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (47)
- gitarzysty (15)
- basisty (26)
- perkusisty (28)
- inne (4)
- wokalista (17)
- gitarzysta (19)
- basista (13)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

Potrzebny wokalista do zespołu rockowo -
17.08.2018
metalowego. Lokalizacja: Poznań, Swarzędz. Szukamy osoby chcącej śpiewać dla siebie, ale z werwą i zapałem, który stać na systematyczność. Wymagamy umiejętności śpiewu po angielsku oraz podstaw. Poszukiwany ochotnik płci męskiej od lat 15 do 20. Zapraszamy.
Łódź. Szukamy wokalistki do zespołu. Gramy
17.08.2018
akustycznie, melodyjnie i spokojnie, najostrzej to lekki rock. Szukamy osoby z dobrym głosem. Ważna jest umiejętność śpiewania w duecie na dwa głosy. Mamy dużo materiału oraz opcje koncertowe i pomoc menedżerską.
Łódź. Szukamy klawiszowca lub akordeonisty
17.08.2018
do zespołu. Gramy akustycznie, melodyjnie i spokojnie, najostrzej to lekki rock. Szukamy kogoś, kto wzbogaci nasze dźwięki. Mamy też opcje koncertowe i pomoc menedżerską.
Potrzebny basista do zespołu rockowo - metalowego.
17.08.2018
Lokalizacja: Poznań, Swarzędz. Szukamy osoby chcącej grać dla siebie, ale z zapałem i werwą, którą stać na systematyczność. Nieistotne są dla nas umiejętności, wystarczą podstawy i duże chęci. Poszukujemy ochotnika od lat 15 do 20. Zapraszamy.
Łódź. Zespół grający rocka alternatywnego
17.08.2018
szuka perkusisty. Gramy różnorodnie, ostrzej i spokojnie, szukamy kogoś, kto umie znaleźć się w więcej niż jednym stylu. Mamy skład, solidny materiał z melodią i konkretne plany (realizacja profesjonalnego demo i koncerty), także pomoc menedżerską.
Nowo powstający zespół z Lublina, tworzony
17.08.2018
przez muzyków z doświadczeniem scenicznym i studyjnym, poszukuje basisty. Preferowane gatunki: punk rock, melodic hardcore z odchyleniami w stronę rocka alternatywnego oraz post-hardcore'u. Wymagania: chęć do grania. Nasz cel: niezobowiązujące tworzenie i granie muzyki, z perspektywą koncertów w przyszłości. Pisz PW. Zapraszamy.
Nowo powstający zespół z Lublina, tworzony
17.08.2018
przez muzyków z doświadczeniem scenicznym i studyjnym, poszukuje wokalisty. Preferowane gatunki: punk rock, melodic hardcore z odchyleniami w stronę rocka alternatywnego oraz post-hardcore'u. Wymagania: chęć do grania. Nasz cel: niezobowiązujące tworzenie i granie muzyki, z perspektywą koncertów w przyszłości. Pisz PW. Zapraszamy.
Szukam charyzmatycznego wokalisty, frontmana.
17.08.2018
Klimaty hard rock - rock. Ja gram na gitarze, moge robic chórki. Proby Katowice, Gliwice albo Rybnik.
Hej. Szukamy wokalisty albo raczej kogoś,
16.08.2018
kto pokrzyczy do thrash metalu. Najlepiej operatora gitary basowej, bo wstawek wokalnych nie będzie za duzo. Jeśli czujesz się na siłach, to się odezwij. Próby raz w tygodniu w Poznaniu.
Witam. Basista poszukuje drugiego perkusisty
16.08.2018
z Gdyni, Sopotu i Gdanska i okolic. Mam własny koncept instrumentalny z własnymi utworami i cała płyta nagrana (10 utworów). To są różne style muzyki połączone, ale głównie blues i rock połączony z chillout i inne style. Proszę o kontakt na PW. Wyśle utwory do przesłuchania. Pozdrawiam serdecznie.
Witam. Basista poszukuje drugiego pianisty
16.08.2018
- klawiszowca z Gdyni, Sopotu i Gdanska i okolic. Mam własny koncept instrumentalny z własnymi utworami i cała płyta nagrana (10 utworów). To są różne style muzyki połączone, ale głównie blues i rock połączony z chillout i inne style. Proszę o kontakt na PW. Wyśle utwory do przesłuchania. Pozdrawiam serdecznie.
Witam. Basista poszukuje drugiego basisty
16.08.2018
z Gdyni, Sopotu i Gdanska i okolic. Mam własny koncept instrumentalny z własnymi utworami i cała płyta nagrana (10 utworów). To są różne style muzyki połączone, ale głównie blues i rock połączony z chillout i inne style. Proszę o kontakt na PW. Wyśle utwory do przesłuchania. Pozdrawiam serdecznie.
Trójmiasto, nowotworzący się zespół ludzi
16.08.2018
kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka perkusisty(ki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego metalu z przełomu lat 80 i 90. Na początek parę coverów, potem zobaczymy. Jeżeli masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Hej. Zespol w skladzie: dwie gitary, bas,
16.08.2018
perka, poszukuje wokalisty. Gramy lekki heavy metal. Zadnych obnizonych strojów, kawalki mamy bardzo roznorodne. Stawiamy na melodię i zeby podobalo sie to szerszej publicznosci, a nie tylko wybrancom. Oczekujemy przede wszystkim czystego spiewu. Teksty do tej pory pisalismy wspolnie. Moze tak zostac, jednak nie mamy nic przeciwko, zeby wokal chcial to wziac na siebie. Pzdr.
Warszawski zespół rockowo - popowy szuka
16.08.2018
anglojęzycznego wokalu. Szukamy osoby, która wokalnie porusza się w różnych stylistykach, gramy czasem mocno rockowo, a czasem spokojnie - wszystko brzmieniowo podlane jest elektroniką. Zależy nam na kimś, kto doskonale czuje się tak w studio, jak i na scenie oraz na kimś, kto zaangażuje się w zespół. Mamy dużo materiału.
bartok6969
Poszukiwany basista do deathmetalowego zespołu
14.08.2018
Conveyor z Puław (okolice Lublina). Rzeźbimy we własnych utworach, mamy wydany debiut i zamierzamy wystąpić na żywo pod koniec września. Wymagany jest własny sprzęt. Więcej szczegółów na priv.
Koebane
Śląsk. Poszukiwany solidny basista ze sprzętem
14.08.2018
oraz warsztatem muzycznym, do łojenia muzy z pogranicza alternatywnego metalu, metalcore, nu metal, prog metal. Gramy już kilka lat, mamy za sobą sporo koncertów oraz wizytę w studiu. Niestety skład się posypał przez wakacje i wyjazdy zagraniczne. Sporo gotowego materiału oraz nowych nieogranych jeszcze numerów. W planach nagrywanie EP-ki i spory rozwój. Szukamy kogoś ambitnego, kogoś kto dołoży coś od siebie w zespole. Okolice Bielsko-Biała, Tychy. Własna sala prób. Wiek 20 - 30 lat.
Koebane
Śląsk. Poszukiwany solidny gitarzysta ze
14.08.2018
sprzętem oraz warsztatem muzycznym, do łojenia muzy z pogranicza alternatywnego metalu, metalcore, nu metal, prog metal. Gramy już kilka lat, mamy za sobą sporo koncertów oraz wizytę w studiu. Sporo gotowego materiału oraz nowych nieogranych jeszcze numerów. W planach nagrywanie EP-ki i spory rozwój. Szukamy kogoś ambitnego, kogoś kto dołoży coś od siebie w zespole, kto przyłoży rękę do tworzenia dzikich riffów. Okolice Bielsko-Biała, Tychy. Własna sala prób. Wiek 20 - 30 lat.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co sądzisz o polskiej muzyce ludowej?