zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 kwietnia 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 73
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

bushman182
Gdańsk. Szukamy gitarzysty do dosyć specyficznego
30.03.2020
składu. W założeniu chcemy grać mieszankę CKOD i rocka alternatywnego z domieszką elektroniki i popu z lat 2000. Brzmi dziwnie? Tak. My też jesteśmy dziwni. Są gary, bas, wokal i potrzeba jeszcze gitarzysty, jakbyś umiał obsłużyć kontroler MIDI, klawisz to super. Potrafisz być liderem? Też super. Mamy po 29 lat i szukamy kogoś nie tylko od prób, ale żeby móc się spotkać we dwójkę przy płynach lub kawce i komponować razem. Jesteśmy muzykami z wieloletnim dośw. scenicznym oraz studyjnym.
Zespół rock and rollowy z autorskim materiałem
30.03.2020
po polsku z Warszawy (coś troche jak Stonsi, Status Quo, The Who, itp.) szuka perkusisty. Jest dużo numerów, wszystkie nagrane w nie najlepszej jakości ale można szybko ogarnąć materiał. Reszta składu jest zgrana. Proszę o kontakt w wiadomościach prywatnych.
Tom Skonam
Kompozytor DAW-klawiszowiec 40+ poszukuje
30.03.2020
wokalisty, który użyczy swojego głosu moim utworom. Klimaty nowofalowe w połączeniu z gotykiem industrialem i metalem. Współpraca online.
Tom Skonam
Kompozytor DAW-klawiszowiec 40+ poszukuje
30.03.2020
gitarzysty, który dogra partie gitar do moich nagrań. Klimaty nowofalowe w połączeniu z gotykiem industrialem i metalem (taki jest zamiar). Współpraca online.
Zespól rockowo-metalowy z własną salką w
28.03.2020
Warszawie, szuka wokalisty lub wokalistki. Tworzymy inspirując się różnymi podgatunkami muzyki (między innymi stoner, doom, progressive, hard rock), nie boimy się mieszać stylów w poszukiwaniu własnego brzmienia. Napisz do nas, a wymienimy się swoimi próbkami na priv.
Stalowa Wola. Poszukujemy basisty w wieku
28.03.2020
16-22 lata, gramy gatunki od bluesa po metal pomijając pop i disco polo, typowy rock n rollowo metalowy zespół. Zapraszam do kontaktu.
Stalowa Wola. Poszukujemy perkusisty w wieku
28.03.2020
16-22 lata, gramy gatunki od bluesa po metal pomijając pop i disco polo, typowy rock n rollowo metalowy zespół. Zapraszam do kontaktu.
Będzin i okolice. Potrzebny pałker do mocnego
27.03.2020
grania, nie szukam magikow, szukam ludzi bez cisnienia i parcia na szkło. Pzdr.
Cześć. Poszukiwany klawiszowiec do łódzkiej
26.03.2020
kapeli rockowej. Mile widziane doświadczenie gry zespołowej i umiejętność tworzenia aranży partii klawiszowych. Oferujemy bardzo bogaty materiał autorski i super atmosferę.
Hej wioślarze ze Śląska i Zagłębia (Katowice,
25.03.2020
Będzin). Zespół Defusion szuka ogarniętego czasowo axemana rytmicznego z możliwościa wgrywania drugich solówek. Budujemy własny projekt choć covery też. Próby 2 razy w tyg. minimum, w obecnej sytuacji możliwość pracy zdalnej - wstępnie gotowe scieżki, podkład. Wiek - byle zaangażowany. Chcemy odpalić prom jak tylko odlecą korona-kosmici. Własna sala, studio amatorskie do nagrywania. Jak chcesz pograć do piwka - to nie z nami. Tylko konkretna, trzeźwa załoga.
Trójmiasto, potrzebny gitarzysta do zgranego
24.03.2020
projektu umiejetnosc gry na akustycznym instrumencie bedzie duzym plusem. Klimat pop-rock.
new
Poszukiwany perkusista z Warszawy bez nałogów,
22.03.2020
poważny i zdyscyplinowany z czasem na 2 próby w tygodniu. Muzyka rock z progresją ale też inne gatunki, dynamika i łamane rytmy. Własne miejsce na próby, nagrania. Instrumenty są na miejscu. Zapraszam poważnych dojrzałych muzyków z umiejetnościami.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół sympatycznych
22.03.2020
ludzi - kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego rock-metalu z przełomu lat 90-tych. Materiał własny. Profesjonalne podejście, zaangażowanie i sprzęt wymagane. Próby 2x w tygodniu w Szuflandii. Jeżeli jesteś 30+, nie masz parcia na szkło, a masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
Malignant
Hail and Kill. Poszukiwany zatwardziały metalowiec
21.03.2020
do grania death metalu w stylu Kreator, Arch Enemy czy Carcass. Wymagamy tego, czego wymaga się od perkusisty. Metalowego perkusisty. Salka jest, studio jest, płyta też prawie jest. Właściwie to wszystko jest. Wszystko, ale nie wszyscy. Chcesz więcej info to pisz.
pszehooy
Śląsk, Sosnowiec, Katowice i okolice - death
18.03.2020
metal z elementami thrash i melodii. Poszukiwany perkusista z sensem, umiejętnościami i zapałem. Profesjonalne warunki prób zapewnione. Płyta bliżej niż dalej. Pisz - nie dygaj.
Szukamy wokalu hardcore, klimaty: Schizma,
18.03.2020
Lionheart, Wolf Down, Rise Of The Northstar. Caly sklad juz jest. Proby Sopot, Kamienny Potok. Idealnie osoba doświadczona. Jak masz jakies linki do swoich wczesniejszych wykonów live, oficjalne nagrykwki, covery to zapraszamy.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy obecnie poświęcasz więcej czasu na słuchanie muzyki niż miesiąc temu?