zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 24 lutego 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 195
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (47)
- gitarzysty (21)
- basisty (18)
- perkusisty (33)
- inne (4)
- wokalista (14)
- gitarzysta (16)
- basista (12)
- perkusista (12)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

Cechuje cię dobry growl i zamiłowanie do
22.02.2019
ciężkiej muzyki metalowej? Zespół War Blood z Rzeszowa poszukuje wokalisty lub wokalistki.
Zespół 6,5 Kilo (rock-metal) poszukuje basisty.
22.02.2019
Wymagania: dyspozycyjność, zaangażowanie oraz własny sprzęt. Próby 1-2 razy w tygodniu w Katowicach. Salka na wyłączność. Własny materiał i covery. Facebook - 6.5kilo.
Cześć, nowy skład doświadczonych muzyków
22.02.2019
(dziesiątki kapel, trasy z większymi zespołami, kilka nagranych płyt) i sprzętem, od czerwca debiut i koncerty, od kwietnia bedziemy spotykać się co drugi weekend na próby w Warszawie, możesz być jednak skądkolwiek (sami jesteśmy rozrzuceni po kraju). Koncept zespołu to choroby psychiczne, samozniszczenie i toksyczne relacje, mamy zaplecze sceniczno-sprzętowe, robimy rzeczy, których nikt jeszcze nie próbował.
Secik
Gdańsk. Cześć, gramy rocka z różnymi wpływami
22.02.2019
i wariactwami. Szukamy wokalistki lub wokalisty. Mamy swój materiał, graliśmy koncerty. Zapraszamy.
Cześć, w związku z zawirowaniami w składzie,
22.02.2019
zespół Koios poszukuje gitarzysty. Szukamy osoby poważnej, na stałe, która lubi metal i chce pomóc rozwijać się zespołowi. W zamian miejsce w składzie, na nadchodzącej płycie i naprawdę dużo koncertów. Muzyka jest szeroko dostępna w netach, jeśli macie konkretne pytania, propozycje i oferty, to prośba o kontakt na priv. Wiek nieistotny, miejsce zamieszkania nieistotne, jeśli dojedziesz na próbę do Warszawy. Pozdrawiam.
Warszawa. Zespół So Called Life szuka wokalisty
22.02.2019
do grania post hc, alternative, punk, metal. Celujemy w klimat Thrice, Architects itp. Mamy gotowy materiał na płytę zarejestrowany w postaci demo. Zainteresowanym prześlę próbki na priv. Oczekujemy zaangażowania i regularnego pojawiania się na próbach.
Hej. Jesteśmy małym zespołem garażowym z
22.02.2019
pasją do muzyki. Gramy głównie rocka alternatywnego albo starszego rocka, ale jesteśmy otwarci na różne muzyczne propozycje. Próby odbywają się w Oleśnicy, w każdą środę o godzinie 17.00. Nie jesteśmy jeszcze bardzo zaawansowani, więc bardzo chętnie przyjmiemy każdego gitarzystę, który chciałby spróbować pograć razem z zespołem. Zapraszamy gorąco.
Warszawa. Zespół w składzie: wokal-klawisze,
20.02.2019
gitara, perka i bas, szuka skrzypka w wieku 15-25 lat. Mamy obecnie trzy kawałki na warsztacie w klimacie rock-pop (100% własne). Niestety skrzypaczka musiała nas opuścić. Zaczynamy nagrania studyjne i skrzypce są niezbędne. Mamy nadzieję na dłuższą współpracę i świetną zabawę. Nasze kawałki są dość proste, więc nie trzeba się zbytnio przejmować umiejętnościami. Jeden utwór jest ukończony więc wystarczy zagrać swoje. Przy pozostałych trzeba będzie popracować (mowa o skrzypcach). Zainteresowanym możemy wysłać próbki.
Poszukiwany basista - Plaster Cast. Okolice
20.02.2019
Katowic, gramy na salkach za Spodkiem. Muza metalowa, polskie teksty. Inspiracje - Gojira, Machine Head, Pantera, Alter Bridge, Dream Theater. Scena polska - Acid Drinkers, Illusion, Decapitated, rownież scena Seattle i wiele innych. Materiał własny, aktualnie 8 numerów. Próbki materiału - zapraszam na priv.
Szukamy wokalu z charyzma i poważnym podejściem
20.02.2019
do sprawy. Własna sala (darmo) własny sprzęt studio na własne potrzeby. Masa materiału ekstra ekipa fajny klimat. Gramy ostro ale melodyjnie. Wbijajcie.
Cześć nowy zespół z Warszawy szuka pilnie
20.02.2019
wokalisty gramy muzykę z pogranicza alternatywy rocka hardcore punk metalu itp. ale bez ograniczeń i zamykania się w schematach jest nas trzech gitara bas perkusja nasz wiek 40+ więcej info na priv. Zapraszamy do współpracy. Under.
Gramy rocka, szukamy wokalisty. Zaczynamy
19.02.2019
tworzyć swój materiał, więc można mieć szeroki wpływ na to, co będzie grane i śpiewane. Sala prób w Tarnowskich Górach, na dogodnych warunkach, z możliwością profesjonalnego rejestrowania dźwięku. Obecny skład to: gitarzysta, basista i perkusista (oraz autor tekstów). Zachęcam do kontaktu.
Katowice, Sosnowiec. Poszukiwany perkusista
19.02.2019
koniecznie z własnym sprzętem. Gramy energiczny blues-rock, obecnie materiał to kilkanaście własnych kompozycji plus kilka coverów. Stawiamy raczej na przesterowane brzmienia okraszone fajnymi riffami. W skład obecnie wchodzą dwie gitary, wokal oraz bas. Próby odbywają się dwa razy w tygodniu w formie grania na żywo w jednym z sosnowieckich klubów - gramy w ciepłym, suchym i przytulnym miejscu gdzie można coś zjeść i wypić. Do naszej dyspozycji jest monitorowany magazyn pod klucz - sprzęt można zostawiać. Mamy także kompletny backline (całe PA). Zapraszam do kontaktu.
Death metal thrash. Gitarzysta basista i
19.02.2019
perkusista poszukiwani do tworzącego się zespołu, do 22 lat.
Warszawski zespół Steel Habit poszukuje na
19.02.2019
stałe perkusisty. Klimaty thrash-heavy metalowe, wymagane doświadczenie sceniczne i najlepiej studyjne. Najnowszy nagrany materiał "Dehumanized" (2017 r.) to wyznacznik kierunku, w którym kapela zmierza, w planach praca nad powstającymi już nowymi utworami, której to finał przewidujemy w studiu. Poszukujemy osoby, która zaangażowałaby się w życie kapeli, gotowej do koncertowania w Polsce i posiadającej odpowiednie umiejętności. Jeżeli nie jest Ci obce granie z metronomem i poważnie podchodzisz do tematu to szukamy właśnie Ciebie.
Trójmiasto, nowo tworzący się zespół ludzi
18.02.2019
kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego metalu z przełomu lat 90-tych. Na początek parę coverów, potem zobaczymy. Jeżeli masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy uważasz, że covery powinny być bliskie oryginałom?