zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 25 kwietnia 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 152
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (34)
- gitarzysty (16)
- basisty (17)
- perkusisty (22)
- inne (11)
- wokalista (9)
- gitarzysta (20)
- basista (7)
- inne (1)
inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

Trójmiasto, nowo tworzący się zespół ludzi
23.04.2019
kochających rocka, a mających już lata świetności za sobą, szuka basisty(-tki). Klimaty melodyjnego i radosnego, ale nieschematycznego i bezobciachowego metalu z przełomu lat 90-tych. Własny materiał wsparty paroma coverami. Jeżeli jesteś 30+, masz czas i ochotę na wspólne muzykowanie bez napinki i ambitnych planów, chociażby dla doskonalenia własnego warsztatu - pisz na priv.
24-letni wokalisto-gitarzysta i kompozytor
23.04.2019
z Łodzi szuka dwóch osób do zespołu - basisty i perkusisty do utworzenia zespołu grającego szeroko pojęty rock alternatywny. Materiał mam, domowe studio w którym można bez problemu nagrać satysfakcjonujący materiał, zapewniam zaangażowanie. Materiał do odsłuchania na soundcloudzie: soundcloud - regrespubliczny.
Rehor
Zespół z Warszawy szuka wokalisty lub wokalistki
23.04.2019
gramy mocnego rocka zahaczając o metal posiadamy własną sale prób. Jesteśmy otwarci na różne style muzyczne.
Kraków - poszukiwany gitarzysta do klimatów
23.04.2019
Dio, Black Sabbath, Deep Purple, z techniką i umiejętnościami. Szczegóły na priv.
Heart Attack. Poszukujemy basistki lub basisty.
23.04.2019
Od kilkunastu lat tłuczemy naszą mieszankę rocka i metalu. 3 płyty wydane, 4 w trakcie miksów. Min. dwa weekendy w miesiącu jeździmy. Mamy własny front, oraz koncertowego busa i zapełniony kalendarz. Keep on rockin'.
metgreg
Wokalista (lub wokalistka) potrzebny do zespołu,
23.04.2019
muzyka cięższa, melodyjna. Musi być chrypa. Soprany odpadają. Wszystko do grania jest: miejsce, sprzęt, pozostali członkowie, doświadczenie, płyta, koncerty.
Poszukiwany(-a) wokalista(-tka), rock pop
19.04.2019
alternatywa - własne piosenki. Usłyszeć nas można w sieci jako Frei Warschau. Szukamy osoby o pewnym głosie zarówno do gotowego materiału jak i tworzenia nowych numerów. Piosenki po angielsku lub polsku - sprawa otwarta. Umiejętności, nawet podstawowe, piana lub gitary miłe widziane. Koncertujemy i nagrywamy. Solidność w cenie.
new
Szukamy wokalisty z ciekawą barwą głosu,
19.04.2019
czasem i umiejętnosciami. Mieszane style. Własne miejsce na proby i poważne podejscie do tematu. Im będziesz lepszy tym łatwiej będzie zaprezentować nasze utwory. U nas wokal jest najważniejszy.
frrrrantic
Cześć. Poszukiwany gitarzysta solowy. Gatunek
19.04.2019
muzyki od "mety" do cięższych klimatów. Warunek jest jeden, musisz mieć poczucie humoru, być bezkonfliktowy i wrzucać na luz. Dla zainteresowanych przesyłam małą próbkę co w naszych głowach piszczy. Jesteśmy z Zagłębia.
Metalowa kapela 40+ szuka wokalisty, na koncie
18.04.2019
płyty, koncerty - gotowy materiał na kolejną płytę. Więcej info na priv.
Przydałby się gitarzysta rytmiczny, do rock
18.04.2019
and rolla (Chuck Berry, The Who itp.), jest dużo materiału. Próby wieczór raz w tygodniu. Warszawa.
Cześć, szukamy perkusisty do zespołu. Gramy
18.04.2019
coś pomiędzy hard rockiem a hard corem, post hc? Będziesz musiał(-a) sam(-a) ocenić stylistykę jak wyślę linki do kawałków. Mamy swoją własną salę prób na Grochowie. Jest tam "komunalna" perkusja, ale na dłuższą metę to własne stopa, werbel i talerze przydały by się (zwłaszcza talerze). Jakbyśmy zaczęli grać regularnie to jest miejsce na jeszcze jeden zestaw perkusyjny. Nie mamy też wokalisty(-tki). Mieliśmy potężną przerwę w graniu więc pierwsze próby będą bez jakiegoś ciśnienia - my będziemy sobie przypominać kawałki jak się je gra - Ty będziesz się ich uczyć. Na razie na luzie. Pozdrawiam.
Zespół The Pive szuka perkusisty lubiącego
18.04.2019
grać bluesa, rock n rolla i trochę jazzu oraz mającego czas na regularne próby. Celem jest grać w klubach na eventach etc. a następnie nagranie płyty.
Cześć. Katowice i okolice. Szukam gitarzysty
17.04.2019
(jeżeli potrafiłbyś zaśpiewać coś to drugi głos też będzie mile widziany) do powstającego projektu. Muza to ciężki rock-doom, ale z melodią i ze strukturą typowo rockową.
Zespół rockowy (gitara, bas, perkusja) poszukuje
17.04.2019
wokalisty lub wokalistki. Inspiracje: The Cure, Sonic Youth, The Jesus Lizard. Własna sala prób (blisko skm Gdynia-Redłowo). Posiadamy sprzęt do wokalu. Nie wymagamy "wyrafinowanego" wokalu. Preferowany wiek 30+. Wiek grajków 35+.
siza
Siema. Jeśli masz wolne weekendy umiesz spiewać
16.04.2019
i dobrze sie czujesz w klimatach rockowo punkowych to odezwij sie koniecznie. Jest nas 4 jedynie do szczescia brakuje kogos na wokal. Pozdro.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy lubisz oglądać musicale?