zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 22 kwietnia 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 219
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (51)
- gitarzysty (15)
- basisty (25)
- perkusisty (37)
- inne (6)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

SebaRiv
Szukamy perkusisty do zespołu, mamy już sporo
21.04.2018
materiału. Obracamy się gdzieś po między stonerem a doomem z domieszkami innych klimatów. Nasi znajomymi stwierdzili że brzmimy jak post apokaliptyczny pustynny doom metal. Szukamy kogoś lubiącego takie klimaty i zaangażowanego w wspólną grę i cel. Chcemy zacząć grać koncerty i nagrywać pierwszą płytę. Jesteśmy amatorami pełnymi entuzjazmu i zaparcia. Piszcie śmiało chętnie podeślemy próbki.
SebaRiv
Szukamy wokalu do zespołu gramy w okolicach
21.04.2018
stoner - doom ale w bardziej dynamiczny i progresywny sposób. Jak to określili nasi znajomi brzmi jak post apokaliptyczny pustynny doom. Szukam raczej klasycznego, ciekawego wokalu który potrafi pisać dobre teksty od siebie. I przede wszystkim zaangażuję się w wspólną grę. Naszym celem jest granie koncertów i wydawanie płyt. Piszcie i pytajcie o próbki, chętnie podeślemy i liczymy na próbki wokalu.
Płock, Warszawa. Zespół grający melodyjny
21.04.2018
death metal poszukuje wokalisty. Mamy na koncie 2 płyty. Poszukujemy gościa, który ma w sobie dużo jadu. Nasza muzyka jest melodyjna i agresywna. Więcej informacji na priv.
Cześć, zespół z salą prób w Zabrzu poszukuje
20.04.2018
ogarniętego perkusisty do grania mocnego rocka. Szukamy gościa w własnymi gratami.
Zespół Zoltan Maggi szuka perkusisty z Trójmiasta.
20.04.2018
Punk, rock, metal. Z materiałem można zapoznać się na naszym kanale YT.
Katowice, Sosnowiec. Gitarzysta i basista
20.04.2018
w wieku ok. 40 lat czyli dwóch kolesi stabilnych emocjonalnie szuka wokalisty lub wokalistki w klimatach hard core, AF, itp., mamy własną salkę oraz sprzęt i oczywiście spore doświadczenie. Siekać możemy w Katowicach lub Sosnowcu temat do uzgodnienia.
Katowice, Sosnowiec. Gitarzysta i basista
20.04.2018
w wieku ok. 40 lat stabilnych emocjonalnie szuka garmana ogarniającego w klimatch hard core, AF, itp., mamy własną salkę oraz sprzęt i oczywiście spore doświadczenie. Nasze oczekiwania to własny sprzęt i obecność na próbie przynajmniej raz w tygodniu. Siekać możemy w Katowicach lub Sosnowcu temat do uzgodnienia.
Zespół poszukuje perkusisty do nowoczesnych
20.04.2018
odmian mocniejszej muzyki. Kompletny, zgrany, odpowiedzialny skład o koncertowych planach na najbliższą przyszłość. Własny materiał, sprzęt, próbki priv.
netherless
Cześć. Szukamy basisty (lub gitarzysty gotowego
20.04.2018
przerzucić się na bas) do wrocławskiego zespołu Netherless. Mamy wydaną EPkę, jesteśmy w trakcie trasy, planujemy LP i teledysk - jednym słowem dzieje się. Potrzebujemy osoby, która jest z okolic Wrocławia (lub dojazd nie jest problemem) i ma czas na jedną lub dwie próby w tygodniu. Gramy coś na pograniczu prog metalcore, djent, zajawa na Architects, Northlane, itd.
Trójmiejski zespół rockowo-metalowy szuka
20.04.2018
wokalisty. Takiego, który poradzi sobie w klimatach Devina Townsenda, Pain of Salvation, Mastodon czy Gojira. Próby w Gdańsku, plany wydawnicze. Więcej info na priv.
Hej. Zespół Groovemada szuka nowego perkusisty.
20.04.2018
To jak gramy można znaleźć na yt lub fb ale spoglądamy w stronę alternatywnego indie stoner rocka.
Zespół z Rybnika poszukuje basisty lub basitki.
18.04.2018
Klimaty metalowe. Jest salka. Szukamy osoby z poważnym podejściem do grania.
Poszukiwany basista. Reszta zespołu już jest.
18.04.2018
Chcemy tworzyć już własny materiał (szeroko pojęty heavy metal, ale nie będziemy się ograniczać). Próby regularnie. Średnia wieku 18 jeśli to kogoś interesuje. Kontakt priv.
Existence24
Zespół Frontier of Existence szuka basisty.
18.04.2018
Wymagania: dyspozycyjnośc, chęci grania koncertów, własny sprzęt, umiejetności grania na gitarze. Zespół powstał w 2014 roku w Bielsku-Białej. Inspirujemy się melodic-black death metalem. Mamy na koncie sporo koncertów, również za granicą. W 2017 roku wydaliśmy debiutancki album "Chronicles of Grief-I". Uzyskaliśmy kilka recenzji i wywiadów na temat naszego zespołu i płyty. W przyszłości planujemy koncerty i nagrania.
Quijo
Witam serdecznie. Zespół Margoth grający
18.04.2018
swoje próby na terenie Katowic poszukuje osoby posługującej się czarno-białymi przyciskami.
Trzyosobowy skład (gitarzysta, basista, wokalista)
18.04.2018
poszukuje gitarowego rzeźnika. Gatunek: ciężki rock-metal. Pracujemy nad swoim materiałem, nie bawimy się w covery. Szukamy kogoś kto rozumie czym jest dobra komunikacja pomiędzy członkami zespołu, nie jest zciśnieniowany i chciałby dołożyć swoją twórczą cegiełkę. Zgłoszenia wysyłać na priv.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co sądzisz o coverach wykonywanych przez dzieciaki wspierane przez O'Keefe Music Foundation?