zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 listopada 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 41
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

rockthisbass
Siema. Perkusista i gitarzysta-basista (zależnie
23.11.2023
jak trzeba) szukają wokalisty do projektu w klimatach: hardcore punk / straight edge / melodic hardcore / heavy hc. Próby raz w tygodniu na warszawskiej Woli. Oczekujemy znajomości tematu i instrumentu. Próbki przesyłam w wiadomości priv. Piona.
rockthisbass
Siema. Perkusista i gitarzysta-basista (zależnie
23.11.2023
jak trzeba) szukają gitarzysty do projektu w klimatach: hardcore punk / straight edge / melodic hardcore / heavy hc. Próby raz w tygodniu na warszawskiej Woli. Oczekujemy znajomości tematu i instrumentu. Próbki przesyłam w wiadomości priv. Piona.
rockthisbass
Siema. Perkusista i gitarzysta-basista (zależnie
23.11.2023
jak trzeba) szukają basisty do projektu w klimatach: hardcore punk / straight edge / melodic hardcore / heavy hc. Próby raz w tygodniu na warszawskiej Woli. Oczekujemy znajomości tematu i instrumentu. Próbki przesyłam w wiadomości priv. Piona.
Zespół Sunsmoke z Warszawy szuka wokalisty.
23.11.2023
Doświadczenie sceniczne, 2 Epki i kilka singli. Wygrana eliminacji i udział w takich festiwalach jak Polandrock 2019 i Jarocin. Supportowanie wielu uznanych zespołów tj. Proletaryat, Sweet Noise, Fahrben Lehre. Nie musi to być tylko i wyłacznie rapowanie. Pisz śmiało, również gdy chciałbys inaczej podejść do wokali niż dotychczasowy wokalista. Facebook - sunsmokemusic
Ork
Hej. Poszukiwany człowiek o mocnym i wszechstronnym
21.11.2023
głosie (może być growl, choć nie musi), który ukończyłby praktycznie w całości zarejestrowaną już płytę. Siedem utworów, gościnnie parę ciekawych postaci ze świata metalu i nie tylko. Materiał oscyluje w klimatach nieoczywistych. Trochę death, trochę groove, trochę awangarda.
Ork
Hej hej. Poszukuję basisty, który by się
21.11.2023
podjął zadania polegającego na wykonaniu samych niefajnych rzeczy. Chodzi o: granie w projekcie na odległość; granie w tym projekcie z ludźmi po czterdziestce; granie muzyki oscylującej wokół progresywnych odmian rocka i metalu; i ambientu i trip hopu też. Jeżeli chodzi o jakieś szczegóły, to projekt ma na swoim koncie własnoręcznie wydaną epkęi debiutancką płytę. Materiał na drugi krążek jest właściwie gotowy i częściowo już nagrany.
Zespół z Gdyni szuka perkusisty. Nazywamy
19.11.2023
się MaczetY w skład zespołu wchodzi wokal, dwie gitary i bas, brakuje nam perkusji. Próby zespołu odbywają się na Działkach Leśnych w Gdyni (próbowania jest za free). Gramy szeroko rozumiany punk-rock, mamy swoje kawałki. Granie ma sprawiać nam fun bez spiny. Gramy koncerty i zamierzamy ponownie zarejestrować naszą muzykę w studio. Bandcamp - maczety
Warszawa-Legionowo. Wokal scream-fry poszukiwany
19.11.2023
do zespołu, klimaty thrash-heavy-punk, gotowe 7 numerów kolejne w trakcie. Aktualnie nagrywamy instrumenty na demo.
Cześć. Poszukujemy basisty do zespołu metalowego.
14.11.2023
Gramy w Kiepurze w Sosnowcu. Ekipa 40+. Zespół istnieje już prawie 20 lat. Mamy materiał, sprzęt i umiejetności oraz salę do grania w fajnych warunkach. Muzyka to heavy metal, wolniejszy. Nie extreme.
Krzemyk
Cześć, duet Krzemyk i Harry poszukuje muzyka
13.11.2023
do składu koncertowego. Jeśli grasz sprawnie na gitarze, masz swój styl i charyzmę, a do tego wiarę we własne siły, nieobce Ci są różne style muzyczne, do tego potrafisz śpiewać w chórkach, to Ciebie właśnie szukamy. W grudniu wydajemy płytę.
Jesteśmy zespołem grającym rock, hard rock
12.11.2023
w składzie gitara, bas, perkusja - wokal. Gramy razem od wielu lat, mamy sporo własnego materiału, ale jesteśmy otwarci na inne i nowe pomysły. Gramy amatorsko, z nastawieniem na koncerty co jakiś czas. Nie wirtuozersko ale solidnie. Jeśli masz chęci, czas 1 x tygodniowo na próby zapraszamy do kontaktu. Obecnie wynajmujemy salkę w Wawie na Mokotowie.
Częstochowa. Trio - gitara, perkusja, bas
12.11.2023
poszukują czwartego na organy, keyboard, synthesizer. Jeśli chciałbyś wpaść na próbę poimprowizować to zapraszamy.
Poszukujemy do doświadczonego już zespołu
11.11.2023
(Bydgoszcz, okolice) wokalisty lub wokalistki. Muzyka z pogranicza death-thrash czasem trochę melodic. Nagranych kilka płyt. Obecnie robiony materiał na kolejną płytę. Oczekujemy zaangażowania (jednak bez wielkiej spiny), kogoś z pasją do muzyki. Warunki głosowe jakich oczekujemy: growl, ale taki w dobrą stronę czyli w miarę czytelny, dopuszczamy fajny scream jak i czysty wokal. Na to wszystko staramy się robić miejsce w naszych kompozycjach. Zainteresowanych proszę na priv. Serdecznie pozdrawiam.
Cześć. Szukam perkusisty do projektu w klimatach
7.11.2023
Necrophobic, Nihilist etc. Najlepiej z Trójmiasta lub okolic choć niekoniecznie. Może to być projekt rzeźbiony na odległość przez neta. Materiał prawie gotowy. Pozdrawiam.
Poszukiwany wokal do projektu w homerecordingu
7.11.2023
- muzycy z całej Polski. Sporo materiału. Muza metalowa thrash, death. Oczekiwania: umiejętność pracy z DAW, muzykalność, zdolność kontroli głosu oraz wszystko poza czystym śpiewem. Link do podkładów dla zainteresowanych.
Poznań. Szukamy wokalisty, wokalistki do
7.11.2023
szeroko rozumianej muzyki rockowej. Czy to jest progres czy klasyk rock - nie wiem, materiał jest, tekst również w jęz angielskim. Jesteśmy miłą, podstarzałą młodzieżą otwartą na wszelkie muzyczne gatunki. Posiadamy sprzęt również dla wokalu. Próba raz w tygodniu 19.00 studio na Sołaczu. Chcesz, spróbuj, proponujemy dwa utworki na próbę, wg. Twojego aranżu.
Poznań, 18-26 lat. Szukam ludzi do założenia
5.11.2023
zespołu w gatunku melodic death metal. Czyli brutalnie, ale melodyjnie. Z wpływami z innych gatunków. Szukam ludzi zaangażowanych, dyspozycyjnych i komunikatywnych. No i umiejętnych, żeby to nie była amatorka, a fajne ciężkie i techniczne granie - ja gram ponad 8 lat, więc już coś ogarniam.
Poznań, 18-26 lat. Szukam ludzi do założenia
5.11.2023
zespołu w gatunku melodic death metal. Czyli brutalnie, ale melodyjnie. Z wpływami z innych gatunków. Szukam ludzi zaangażowanych, dyspozycyjnych i komunikatywnych. No i umiejętnych, żeby to nie była amatorka, a fajne ciężkie i techniczne granie - ja gram ponad 8 lat, więc już coś ogarniam.
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się zagłuszać muzykę, która Ci się nie podobała?