zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 czerwca 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 166
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (31)
- gitarzysty (15)
- basisty (24)
- perkusisty (27)
- inne (5)
- wokalista (11)
- gitarzysta (20)
- basista (8)
- inne (5)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

tomekbls
Zespół z Warszawy poszukuje basisty 25+ do
22.06.2018
zespołu hard rockowego. Mamy materiał, doświadczenie i własną salę.
Antyxian
Szczecin. Inhuman Ethics poszukuje nieludzkiego
22.06.2018
perkusisty ogarniętego w muzyce ekstremalnej. Uprawiamy śmierć metal w starym i nowym stylu. Jednym słowem blasty, kartofle, przejścia, improwizacja w tempie 160+ BPM. Jest nas czterech i do pełni szczęścia potrzebna jest nam 5 osoba - wtedy będziemy w stanie utworzyć pięcioramienną gwiazdę zwaną pentagramem i przywołać sami wiecie kogo. Oprócz ogarniętych muzyków cechujących się bardzo dobrym warsztatem mamy salkę w centrum Szczecina.
Łódź. Szukam basisty(-tki) do zespołu. Gramy
22.06.2018
akustycznie, spokojnie i melodyjnie, lekki rock w nieco oryginalnej odsłonie i lżej. Muzyka wpadająca w ucho, materiał własny, różnorodny. Mamy też pomoc menadżerską. Docelowo ma to być gitara akustyczna, duet wokalny męsko-żeński, keyboard lub akordeon, bas i wiolonczela.
Warszawa. Szukam perkusisty do nowego projektu
22.06.2018
Jointventure (reggae, ska, rock, dancehall). Gram na basie, gitarzysta już się zgłosił. Mamy sporo materiału do opracowania. Wiek pomiędzy 30 a 40 lat. Jeśli Cie to zainteresowało, wpadnij na próbę.
Zespół z Gdańska szuka solidnego hardrockowego
22.06.2018
wokalisty. Jesteśmy na etapie pisania naszych kawałków od rock i funku do lżejszego metalu i szukamy głosu dla naszej muzyki. W planach koncerty i nagrywki. Szukamy kogoś zmotywowanego do tworzenia i grania własnego materiału i nastawionego na coś więcej niż niedzielne granie. Nasz wiek 19-21 więc najlepiej ktoś w podobnym wieku. Próby w Gdańsku.
Zespół Shelter, a raczej jego ostatni członek
22.06.2018
założyciel poszukuje wokalisty lub wokalistki do reaktywacji składu. Gramy muzykę raczej alternatywną trudną do zdefiniowania. Szukam ludzi młodych, najlepiej grających na instrumencie. Okolice Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Jaworzna, Będzina, Katowic.
AswanNinja
Zespół hard rockowy szuka basisty. W planach
22.06.2018
granie koncertów, nagrywanie płyt. Własny materiał. Szukamy człowieka z jajem, zapalnego muzyka. Nie ograniczamy się tylko do hard rocka. Gramy również bluesa, funk i jazz (ale głównie hard rock, klimaty Deep Purple, Led Zeppelin, Guns N'Roses). Zapraszamy na sesje na warszawskich Polach Mokotowskich. Pozdrawiam.
InDespair
Wrocławski zespół InDespair (metalcore, melodeath)
20.06.2018
poszukuje basisty. Gramy od lat, mamy doświadczenie studyjne i koncertowe (60 występów, m.in. na Jarocinie 2016 na skrzydle dużej sceny) oraz własną salę prób. Posłuchaj nas na YouTubie - wyszukaj InDespairPL. Potrzebujemy kogoś, kto nadąży za naszym bębniarzem i nie ogranicza się do małpowania partii gitar. Obecnie stroimy się do H.
InDespair
Wrocławski zespół InDespair (metalcore, melodeath)
20.06.2018
poszukuje wokalisty z mocnym, selektywnym screamem i growlem (czystych partii nie przewidujemy), przyzwoitym angielskim i charyzmą. Gramy od lat, mamy doświadczenie studyjne i koncertowe (60 występów, m.in. na Jarocinie 2016 na skrzydle dużej sceny) oraz własną salę prób. Posłuchaj nas na YouTubie - wyszukaj InDespairPL. Pracujemy nad nowocześniejszym materiałem, stroimy się niżej (do H).
Zabrze i okolice. Szukamy drugiego gitarzysty
20.06.2018
do grania punk rocka w klimatach KSU, Armia, Dezerter itd. Jest perkusja, gitara i wokal. Mamy własny materiał. Średnia wieku 40 lat, więc mamy już doświadczenie. Więcej info na priv.
Warszawa. Zespół rockowy z damskim wokalem
20.06.2018
szuka basisty z własnym sprzętem i czasem na minimum jedną próbę w tygodniu. W składzie obecnie gitara, perkusja i wokal. Zespół w różnych składach gra już od kilku lat i cały czas szlifuje własny materiał. Demo wyślę zainteresowanym.
Zespół Eteritus z Torunia szuka gitarzysty.
20.06.2018
W listopadzie trasa promująca drugą płytę.
Mario Biel
Death metalowy zespół szuka perkusisty któremu
20.06.2018
niestraszne tempo 160. Materiał na nową płytę LP gotowy, wiek nie istotny, ważne są chęci i zaangażowanie.
Cauter
Lublin. Poszukujemy perkusisty do zespołu
20.06.2018
metalowego Cauter (2 gitary, bas, wokal). Działamy od kilku lat. Jest sala prób, jest pełny materiał. Obecnie występy na żywo udaje nam się grać z protezą w postaci samplera perkusyjnego - ale jak wiadomo, co żywy bębniarz, to żywy bębniarz. Posłuchać nas można na profilu bandcamp - cauter, lub na kanale YT 'cauter official'. Zapraszamy do kontaktu.
Zespół rockowy z Rudy Śląskiej poszukuje
20.06.2018
perkusisty, nie musi być wirtuozem byle by grał rytmicznie. Skład zespołu w przedziale wiekowym od 28 do ponad 50 lat.
Zespół 30+ z Imielinia poszukuje perkusisty.
20.06.2018
Gramy głównie własną muzykę. Siedzibę mamy w domu kultury Sokolnia w Imielinie. Gramy pop, poprock, rock, blues, indie i bóg wie co jeszcze. Zapraszamy zdecydowane osoby do współpracy. Jesienią damy reczital w Imielin wraz z zaprzyjaźnionym zespołem.
alpacino92
Warszawa. Kompletujemy skład i potrzebujemy
18.06.2018
perkusisty do grania stoner rocka, r&r, psychodelic rock. Próby przynajmniej raz w tygodniu, co do umiejętności gry to może być początkujący (byle by trzymał tempo) oraz wymagamy zaangażowania (aby wyjść poza grę 4/4, czasami gramy trochę połamany rytm) w szlifowaniu swoich umiejętności. Umiejętność gry na podwójnej stopie mile widziana, ale nie konieczna. Reszta info prv.
WxTx83
Młody zespół z Trójmiasta grający muzykę
18.06.2018
heavy-thrash z naciskiem na to drugie poszukuje perkusisty w wieku 14-17 lat. Mamy salkę prób, masę zapału i ambicji.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Wolisz iść na koncert czy mecz piłki nożnej?