zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 30 maja 2020

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 54
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (13)
- basisty (7)
- perkusisty (12)
- inne (1)
- basista (4)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

Warszawa. Szukamy chętnych na drugą gitarę
29.05.2020
(pierwszą jestem ja), bo niestety skład nam się uszczuplił po covidowym przestoju. Gatunkowo punktem wyjścia jest skate punk na modłę hamerykańską, ale gramy co nam podejdzie, więc kawałki są różnorodne i mają naleciałości innych stylów. Sporo numerów mamy gotowych i prawie gotowych, chcemy w najbliższej przyszłości wejść do studia i pokazać się ludziom. Od dłuższego czasu próbujemy w sprawdzonej salce na Mokotowie, ale kwestia jest do dogadania, gdyby komuś to nie odpowiadało. Próbki i pytania na priv, zapraszam.
Warszawa. Szukamy chętnych na bas, bo niestety
29.05.2020
skład nam się uszczuplił po covidowym przestoju. Gatunkowo punktem wyjścia jest skate punk na modłę hamerykańską, ale gramy co nam podejdzie, więc kawałki są różnorodne i mają naleciałości innych stylów. Sporo numerów mamy gotowych i prawie gotowych, chcemy w najbliższej przyszłości wejść do studia i pokazać się ludziom. Od dłuższego czasu próbujemy w sprawdzonej salce na Mokotowie, ale kwestia jest do dogadania, gdyby komuś to nie odpowiadało. Próbki i pytania na priv, zapraszam.
Maszyna1
Cześć. Zespół lekko punkowy o ciężkim i dynamicznym
27.05.2020
brzmieniu szuka pałkera. Inspiracja takimi zespołami jak wczesny Tool, Nirvana, Black Sabath, ale też No Means No, Dead Cennedys, Godflesh czy Baroness.
Łódź. Witam, poszukuję wokalisty lub wokalistki
26.05.2020
do zespołu 2-osobowego (duet). Szukam osoby która będzie znała jęz. angielski ponieważ większość tekstów powstaje w tym języku ale również są polskie teksty. Szukam osoby która będzie frontmenem dla zespołu i nie będzie się obawiać sceny i publiczności. Szukam osoby która w pełni poświęci się opanowaniu tekstów oraz interpretacji utworów (pomijam takie tematy jak czystość śpiewu i technika co uważam za oczywiste), nie szukam teksciarza. Muzyka: olbrzymia dawka elektroniki (bardzo szerokie instrumentarium) z niewielkim dodatkiem instrumentów klasycznych. Posiadam własne studio, wszystkie narzędzia do publikacji medialnych.
Bart_83
Zespół grający metal (Black Sabbath, KAT)
26.05.2020
poszukuje wokalu z terenu całego kraju. Wspołpracowaliśmy z kilkoma wokalistami, w dorobku nagrody, festiwale, CD, teledyski. Zapraszam do kontaktu.
frankZ
Cześć. Sunday at 9 szuka wokala. Generalnie
26.05.2020
growl i ościenne. Własny sprzęt wymagany i chęć do współpracy.
hastic
Siemanko, szukamy wokalisty lub wokalistki.
25.05.2020
Gramy szeroko pojętego rocka (własne kawałki). Lokalizacja Gliwice. Za nami jużponad 100 koncertów, więc nie stoimy w miejscu.
Poszukiwany basista, który naprawdę uczciwie
25.05.2020
potrafi grać, zna wszystkie tonacje, rozumie harmonię i wie co z czego i dlaczego wynika w muzyce. A nie ktoś, kto kupił basówkę przedwczoraj i umie jedynie równo nabić cztery dżwięki. Gramy materiał autorski rockowy ale przystępny dla słuchacza. Z własnymi pomysłami u nas nie poszalejesz, ale jeżeli ślepo się dopasujesz i będziesz zaangażowany i słowny to oferujemy pracę w naprawdę solidnej firmie.
Gitarzysta poszukiwany do zespołu w klimatach
25.05.2020
hard&heavy 80s, 90s. Gitara, bas i perkusja poszukują 2. gitarzysty do swojego projektu. Mamy 8 swoich kawałków gramy oczywiscie covery ale głównym celem jest tworzenie własnego materiału. Inspiracje zespołami Whitesnake, Steel Panther, Dokken star IRA. Własna sala prób na wyłączność na Grochowie. Ludzie zgrani z doświadczeniem. Próbki naszego grania dostępne na maila. Pzdr.
Malignant
Katowice i okolice. Poszukiwany sprawny bębniarz
25.05.2020
do grania melodic death metalu. Sala, studio, materiał i perspektywy. Wszystko podane na srebrnej tacy. Więcej info na priv.
Witam, szukamy perkusisty z okolic Tarnów,
24.05.2020
Bochnia, gramy hard rocka, stoner (mamy gotowy materiał). W składzie gitara-wok. i bas, w wieku 35+. Projekt raczej pół amatorski, tzn. najważniejsza jest dobra zabawa i przyjemność z wspólnej gry, więc nie szukamy profesjonalisty nastawionego na życie z grania. Posiadamy własną salkę z sprzętem. Próbki na priv.
slawodr
Kraków. Szukamy sprawnego perkusisty metalowego.
23.05.2020
Nazywamy się Dirtred, mamy na koncie kilka mniejszych wydawnictw i planujemy kolejne. W muzyce jest sporo groove, zdarzają się blasty, szybkie tupa-tupa, czasami zabawy z metrum. Do odsłuchu na youtube, spotify i innych streamingach. Polecam.
Lublin. Hej, szukamy perkusisty, który dopełni
23.05.2020
nasz skład. Muzyka z pogranicza rocka i metalu. Mamy miejsce do grania na wyłączność. Próby raz w tygodniu. Jesteśmy w wieku 24-34. Mogę podesłać instrumentalne demówki na priv. Wasze zdrowie.
Nowo tworzony rockow zespol z Gdanska - Zukowa
21.05.2020
szuka basisty w wieku 20+ z wlasnym sprzetem. Nie oczekujemy profesjonalisty, ale dobrego poczucia rytmu, checi do grania bez spiny, czasu na proby, checi koncertowania po zgraniu calej ''paczki''.
Maciek.
Szukam ludzi do złożenia zespołu (Gdynia,
21.05.2020
Gdańsk, Sopot). Chce osób wytrwałych, chcących żeby ich zespół odniósł sukces. A przede wszystkim nastawionych na ciężką pracę. Szukam: dobrego basisty(-tki) aby trzymał rytm za morde. Szybkiego I dokładnego perkusisty(-tki). Zdolnego gitarzysty(-tki) solowego. Mocnego męskiego wokalu (mile widziane screamy). Główne inspiracje: Slayer, Hostile, Anthrax, Kiss, Megadeth. Szczegóły na priv.
Trójmiasto i okolice. Szukam pałkera do kapeli
21.05.2020
w klimatach starej Szwecji od Dissection do Nihilist. Gotowy materiał do nagrania.
TomaszM81
Zespół z Olsztyna szuka perkusisty. Style
20.05.2020
w jakich się obracamy to pop-rock, rock, hard rock. Szukamy osoby dla której instrument nie jest obcy, osoby pewnej siebie, potrafiącej improwizować. Kilka utworów gotowych. Jesteśmy gotowi na koncerciwa. Gotowy materiał na płytę. Sala prób w Olsztynie.
Hej. Zespół metalowy szuka klawiszowca. Gramy
19.05.2020
muzykę w stylu heavy, chcemy wzbogacić brzmienia symfonią oraz miejscami czystym piano. Dla więcej info proszę o kontakt.
hal_1989
Łódź. Nowy zespół w klimatach hard rock,
19.05.2020
radiowy metal poszukuje perkusisty. Inspiracje: Rise Against, Linkin Park, Bullet for my Valentine. Średnia wieku: 29 lat. Pierwsze LP jest w tym momencie miksowane, premiera na jesień, niebawem zaczynamy kręcić teledyski. Wymagana gra z klikiem, podwójna stopa bardzo wskazana. Konieczna sumienność i praca we własnym zakresie, to jest poważny projekt. Cały skład jest, salka jest, demówki dostępne od ręki.
Tychy. Szukamy rockowego wokalu, kogoś z
18.05.2020
poważnym podejściem, na luzie ale sumiennie. W składzie gitara, bas, perka. Mamy materiał na kilka kawałków.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy potrafisz rozpoznać dźwięk flażoletów?