zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 23 stycznia 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 44
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (11)
- basisty (3)
- inne (2)
- wokalista (3)
- basista (3)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

Kapela poszukuje perkusisty, mobilny, hard
20.01.2021
rock, blues, wiek, hmm, średni, powyżej 30 jeśli pasują mu stare grzyby do grania, własne studio nagrań, komfortowe warunki, materiał do opanowania około 15 utworów, reszta do ustaleń. Pozdrawiam i zapraszam.
soundcrusher
Zespół Sound Crusher z gotowym, autorskim
19.01.2021
materiałem szuka wokalisty lub wokalistki. Posiadamy własną salę prób z adaptacją akustyczną w Wojkowicach koło Będzina, Piekar Śl. Inspiracje muzyczne: Tool, Periphery, Machine Head, Dream Theater, TesseracT.
Skład rockowy poszukuje spiewającego gitarzysty
18.01.2021
(może być tylko jako 2 gitara), nie metal, nie country, nie blues, klimaty polski i amerykański rock grunge.
Skład rockowy poszukuje spiewającego gitarzysty,
18.01.2021
nie metal, nie country, nie blues, klimaty polski i amerykański rock grunge.
Basista lub basistka poszukiwany(-a) do kapeli
17.01.2021
w klimatach rock-metal. Gramy w sosnowieckiej Kotłowni.
Warszawa. Zespół Gawra poszukuje basisty.
10.01.2021
Nasz gatunek to rock, teksty po polsku. Mamy własną salkę na Mokotowie. Obecnie mamy 8 gotowych kawałków oraz kolejne 6 projektów do ogrania. Obecny skład: wokal, 2 x gitara, perkusja. Więcej nagrań i informacji dostępne na priv. Nasza średnia wieku to 34 lat. Mamy doświadczenie studyjne i sceniczne. W planach: nagranie EPki, albumu oraz koncerty. Zapraszamy serdecznie.
Warszawa: projekt w formule rock, grunge,
7.01.2021
stoner dla przykładu kilka nazw: Alice in Chains, Soundgarden, Audioslave, All Them Witches. Na ten moment na pokładzie jest gitara, bas i bębny, szukamy przede wszystkim wokalu ale formuła jest otwarta zarówno na skład jak i (częściowo) muzę. Wymagane: głos, pewne umiejętności, otwarta głowa pełna pomysłów i przede wszystkim chęć do wspólnej pracy. Mamy własną salę dobrze zrobioną akustycznie, w pełni wyposażoną i możliwości nagrywania pro wszystkiego co zrobimy. Ale gramy przede wszystkim z pasji i dla frajdy. Kto chce się przyłączyć? Dla zainteresowanych mogę wysłać próbki dla orientacji co robiliśmy w poprzednich projektach. Peace.
Poszukiwany perkusista do zespołu black metalowego.
5.01.2021
Własny materiał i salka. Łódź i okolice. Więcej informacji na priv.
Hej, Zespół IMEO poszukuje wokalisty obracającego
5.01.2021
się w klimatach rocka oraz bluesa. Nasze utwory można znaleźć pod na bandcamp. Gramy w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Ponieważ gramy od czasu do czasu w pubach to poza naszym repertuarem gramy również covery. Jesteśmy facetami po 40-tce, o ile ma to dla ciebie znaczenie. Pozdrawiam.
Hej, Zespół IMEO poszukuje gitarzysty solowego,
5.01.2021
który urozmaici naszą muzykę o wstawki rodem z rocka, bluesa, hard rocka. Próbki naszej muzyki można znaleźć na bandcamp. Jesteśmy gośćmi 40+ jeśli ma to dla Ciebie znaczenie. Gramy w Warszawie, w dzielnicy Ursus. Gramy od czasu do czasu w pubach, dlatego, poza naszym repertuarem, obowiązkowo gramy jakiś zestaw coverów. Pozdrawiam.
Cześć. Szukam kogoś do grania z elastycznym
2.01.2021
podejściem. Od sieki do nastrojów. Nie wszystko na raz. Kilka pomysłów. Szukam kogoś otwartego na próby wszystkiego. Może to zawiłe ogłoszenie, ale szczere.
Wokalista do metalu alternatywnego poszukiwany.
31.12.2020
Nowo powstały zespół szuka wokalisty który poradzi sobie w klimatach alternatywnego metalu, mile widziany scream lecz nie koniecznie. Rybnik i okolice więcej informacji w wiadomości prywatnej.
Rybnik. Zespół rockowy Hrust szuka wokalisty
31.12.2020
lub wokalistki. Obecny skład gitara, bas, perksuja. Próby pon. - piątek 18:00, dzielnica Nowiny (sala prób na wyłączność). Gotowy materiał do ogrania. Więcej szczegółów priv. Nasze demo soundcloud - hrustband.
Katowice okolice. Poszukiwana perkusja i
31.12.2020
bas do zespołu chcącego tworzyć szeroko pojętą muzykę rockową z żeńskim wokalem. Chcielibysmy tworzyć mieszankę grunge, rocka alternatywnego i riot grrrl. Chcemy grać muzykę ciężką, mroczną i dynamiczną. W klimatach zespołów Alice In Chains, Hole, Babes In Toyland. Pleć i wiek bez znaczenia. Doświadczenie sceniczne nie jest wymagane.
Grodzisk Mazowiecki i okolice. Zespół Rock
29.12.2020
Union poszukuje perkusisty. Zespół z ponad 40-letnim doświadczeniem (zatem oczekujemy sporego doświadczenia). Gramy rocka, hard rocka. Wydaliśmy niedawno album "Ja to nie Ty".
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy umiesz grać w szachy?