zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 1 lutego 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 63
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- basisty (5)
- perkusisty (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

Zespół poszukuje gitarzysty. Muzyka to mieszanka
31.01.2023
metalowych odmian takich jak thrash, death, choć nie tylko. Wymagamy własnego sprzętu, słuchu muzycznego, chęci do grania w zespole, dyspozycyjności no i nie najgorszych umiejętności. Wirtuozeria? Nie jest nam potrzebna. Zapraszamy do kontaktu.
Cześć, jesteśmy kapelą z Mielca. Nazywamy
28.01.2023
się Wrok. Gramy metal. Szukamy perkusisty. Nasza muzyka dostępna jest na YT.
Cześć, mam teksty na całą płytę. Mam wizję
27.01.2023
tej płyty jest materiał z aranżami. Szukam zespołu, który by to nagrał a potem co najlepsze grał na koncertach. Klimaty około rockowe, raz mocniej raz lżej. Dobrze jakby były klawisze. Wiem, że nagrać nie jest prosto, dlatego stawiam studio i jakiś na początek nieduży nakład. A potem zobaczymy. Zapraszam do kontaktu.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw poszukuje perkusisty.
27.01.2023
Muzyki można posłuchać na Spotify i na naszym kanale YouTube oraz na Facebooku. Próby gramy raz w tygodniu w dogodnym dla każdego dniu tygodnia. Mamy na koncie dwie płyty kończymy pracę nad trzecią płytą, w tym roku planujemy wejść do studia. Jesteśmy aktywni koncertowo graliśmy z takimi zespołami jak Kreator, Vader, Decapitated, Sanctuary, Rotting Christ, Overkill, Destruction, Kat oraz wiele innych. W razie zainteresowania prosimy o kontakt oraz próbki perkusji z naszą muzyką.
agnostic
Thrashmetalowy zespół War-Saw z Warszawy
27.01.2023
poszukuje wokalisty lub wokalistki. Mamy na koncie dwie płyty, można posłuchać na Spotify lub naszym kanale YouTube lub na Facebooku. Lepiej posłuchaj naszej muzy, aby było wiadomo jakiego wokalu poszukujemy, ale jesteśmy otwarci na wszelkie brzmienia, jeśli przypadną nam do gustu. Próby raz w tygodniu, w dogodnym dla każdego dniu. Regularnie koncertujemy, graliśmy już z takimi tuzami jak Kreator, Destruction, Decapitated, Vader, Rotting Christ, Kat, Overkill i wieloma innymi. Obecnie kończymy pracę nad trzecią płytę, planujemy wejść do studia w tym roku. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, najlepiej z próbkami wokali.
Radut
Lublin. Zespół grający klasyczny heavy metal
24.01.2023
z damskim wokalem rekrutuje na stanowisko pałkera. Mamy doświadczenie, własny materiał, salę prób, koncertujemy i działamy. Nasze wymagania to względna dyspozycyjność, aktywne współdziałanie, gra na podwójnej stopie. Reszta do dogadania. Zapraszamy do kontaktu.
Forbidden Omen. Krakowski zespół slavic death
24.01.2023
metalowy. W 2021 roku dzielił scenę z legendarnym zespołem "KAT & Roman Kostrzewski" oraz wydał pierwszy album, Ancestral Rituals, we współpracy z wytwórnią Szataniec, który zebrał pozytywne recenzje z Polski, Francji, Austrii, Grecji, Czech i Niemiec. Na koncie ma kilkadziesiąt koncertów, w tym z zespołami "Velesar", "Runika", "Synapsa". Został jednym ze zwycięzców Gostyńskich Rockowań 2022 gdzie zagrał przed zespołem "Dezerter".
sbg
Cześć. Szukamy sesyjnego, być może stałego
24.01.2023
wokalu do projektu hołdującemu Archgoat, Blasphemy itd. Album wkrótce będzie wydany. Demo wkrótce ujrzy światło dzienne u wydawcy. Próby w Gliwicach. Więcej info priv.
Poszukiwany basista ze sprzętem do trio w
23.01.2023
klimacie około thrash-metalowym, trochę punk, trochę może stoner. Najlepiej posłuchać (link do nagrań podeślę zainteresowanym). Mamy za sobą pierwsze demo oraz kilkanaście koncertów. Jest materiał na całą płytę, nagrania rozpoczęte. Próby raz w tygodniu. Szukamy kogoś kto lubi takie energetyczne granie, gra kostką, i potrafi opanować materiał ze słuchu - dodam, że nie jest on skomplikowany. Planujemy nagrania i kolejne koncerty. Mile widziane jakieś doświadczenie studyjne i sceniczne oraz nastawienie na wartościowy przekaz po polsku - Armia, Houk czy Luxtorpeda niech tu będą jakimiś ogólnymi drogowskazami, ale zaznaczam, że tworzymy swoją jakość.
Knurów. Zespół Awake grający rock metal progresywny
22.01.2023
inspirujący się takimi zespołami jak Rush czy Dream Theater szuka basisty.
Cześć. Szukam chętnych do stworzenia kapeli
22.01.2023
najchętniej w klimatach death-black (może być symfoniczna rzeźnia). Muzyka ma mieć przede wszystkim klimat. Moje inspiracje to Hate Eternal, Fleshgod Apocalypse, Septic Flesh, Morbid Angel, ale także Hypocrisy, stare Dimmu Borgir, Paradise Lost itp. Jestem spod Bochni.
Warszawski zespół Carrion Breed (death-thrash)
21.01.2023
poszukuje perkusisty. Jeżeli jesteś dyspozycyjny, masz zacięcie do grania, jesteś zaprzyjaźniony z metronomem i nie przerażają Cię blasty w tempie 190 bpm, to pisz. Mile widziane doświadczenie koncertowo-studyjne. Krótko o nas: zespół powstał w połowie 2015 roku. W ówczesnym składzie spłodziliśmy kilkanaście utworów, ale tylko 3 z nich zostały zarejestrowane studyjnie (demo do odsłuchu na bandcamp). W 2017 roku zawiesiliśmy działalność. W lipcu 2022 podjęliśmy decyzję o reaktywacji. Materiał jest, chęci są. W składzie gitara i bas-wokal. Brakuje jedynie bębniarza. W planach LP oraz koncerty.
Mark Tailor's Suffering poszukuje wokalisty
21.01.2023
lub wokalistki sesyjnej. Wokal o barwie typu heavy-rock. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Umiejętność samodzielnego układania linii melodycznej i artykulacji słów na podstawie podkładu muzycznego.
Szukamy perkusisty do nowopowstałego projektu
21.01.2023
groove, thrash, death metalowego. Mamy 30-40 lat, próby 1-2 razy w tygodniu w Będzinie. Naszych wcześniejszych rzeczy można posłuchać na fb Basement.
yaro
Trójmiasto, In.Stand, grupa sympatycznych
18.01.2023
ludzi i miłośników rocka przygarnie do swojego składu ogarniętego (nie po wideokursie na YT) gitarzystę(-tke). Wiek bez znaczenia, im więcej tym lepiej. Własna salka 24/7, świeżo wydana płyta (materiał do ogarnięcia) i pomysł na kolejną. Dużo mocnej gitarowej gry, damski wokal, teksty po polsku. Próby w Nowym Porcie, min. 2x w tygodniu. Wymagany warsztat, własne graty, dyspozycyjność i entuzjazm. Kasy z tego nie będzie, ale może być niezły fun. In.Stand - "Dark Equator" do posłuchania w serwisach streamingowych oraz na YT. Kontakt na priv.
NewChapter
Metalowe trio (plus menadżerka) z Zagłębia
17.01.2023
w składzie bas, lead gita-wokal i gary, poszukuje wokalisty, coby nasz "wioślarz" mógł się w pełni poświęcić tylko 1-ej funkcji. Na koncie mamy demo, 2 płyty, pare singli i 2 nietypowe clipy. Koncertujemy wyłącznie w weekendy za zachodnią granicą, więc powinieneś znać np. angielski i mieć żyłkę podróżnika, czas, brak zobowiązań. O hajs na przeloty i hotele (dopuszczalna 1 osoba towarzysząca) niech cię głowa nie boli, menadżerka ogarnia temat. Wiek 35+.
Szukamy perkusisty z zacięciem do metalowego
16.01.2023
grania. Mile widziany człowiek z poczuciem humoru, metronomem, podwójną stopą, a nawet blastami. Planowane miejsce prób to Kotłownia Sosnowiec.
NewChapter
Zagłębie. Gramy z ekipą własny materiał plus
16.01.2023
1-2 covery w secie. Coverów uzbierało się jednak znacznie więcej i pomyślałem, że fajnie byłoby je wszystkie pograć w pobocznym projekcie, a la cover-bandzie. Na rozkładzie jazdy takie tuzy jak Lamb Of God, Sepultura, Machine Head, Pantera, itd., ale nie tylko groove metal. Chłopaki już nie mają czasu na skok w bok więc szukam przynajmniej 1 gitarzysty, pałkera i wokalisty. Najlepiej ludzie grubo po 30-ce.
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło Ci się napisać list (tradycyjny lub elektroniczny) do muzyka?