zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku niedziela, 28 listopada 2021

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 71
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (16)
- gitarzysty (10)
- basisty (6)
- perkusisty (14)
- inne (3)
- wokalista (6)
- basista (1)
- inne (1)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

Tom Skonam
Kompozytor-klawiszowiec szuka lub dołączy
27.11.2021
do doświadczonych muzyków w celu stworzenia projektu, zespołu, klimaty tylko pomiedzy rockiem gotyckim, a symfonicznym metalem wiecej info i fragmenty muzyki w wiadomosci prywatnej. Wspólpraca również online.
Tom Skonam
Kompozytor-klawiszowiec szuka lub dołączy
27.11.2021
do doświadczonych muzyków w celu stworzenia projektu, zespołu, klimaty tylko pomiedzy rockiem gotyckim, a symfonicznym metalem wiecej info i fragmenty muzyki w wiadomosci prywatnej. Wspólpraca również online.
Materiał na płytę gotowy, potrzeby perkusista
27.11.2021
grający na dwa kopyta i blasty. Zespół z doświadczeniem wieloletnim. Muzyka w stylu np. Immolation czy Morbid A. Wrocław i okolice. Zapraszamy.
Sosnowiec, Katowice - wokalistka death metalowa
24.11.2021
poszukiwana pilnie. Robota płytowa, pro i na serio. Panowie - nie piszcie. Projekt jest czysto pod mid/high pitched female growl/scream. Dyspozycyjność i zaangażowanie wymagane. Wymagamy samokrytyki i odpowiedniego poziomu - w zamian dajemy być może szansę życiową. Pozdrowienia.
Wrocław, metal szeroko pojęty bez większych
23.11.2021
ograniczeń, co nam pasuje wchodzi klimaty thrashowe southern groove new metal w zasadzie różne gatunki połączone ze sobą, jak coś mam próbki tego co gram, wystarczy info na priv, wiek raczej 22-30 i tyle eloszke.
Warszawa. Zespół electro pop rockowy z gotowym
22.11.2021
materiałem i składem w postaci wokalistki, gitarzysty i basisty szuka perkusistki. Mamy dużo własnych utworów, gramy koncerty (perka leci z podkładu, chcemy zamienić ją na żywe granie). Wymagamy poważnego podejścia, zaangażowania w pracę nad muzyką - plus grania z klikiem.
Szukamy perkusisty. Muza raczej ciężka, trochę
22.11.2021
metalcore, trochę black metal, trochę prog. Jest materiał, jest reszta składu. Najchętniej Warszawa i okolice, ale zdalnie też umiemy pracować. Próbki na priv.
Halo Warszawa. Nazywamy się Likho i do naszej
20.11.2021
nie do końca małej gromadki poszukujemy operatora bębnów i talerzy. Gramy połączenie melodic deathu z folk metalem z corowym wokalem. Podwójna stopa nie tyle mile widziana, co obowiązkowa. Oferujemy regularne próby, koncerty, perspektywę EPki i regularne próby.
Poszukiwany wokalista do zespołu grającego
20.11.2021
klasycznego hard-rocka (pod Black Sabbath, AC/DC, TSA itp.). Jeśli te nazwy coś Ci mówią to wiesz jakiego głosu szukam. Próby w okolicach Rybnika. Dobrze jakbyś mógł nagłośnić sam siebie. O zespole: dwie gitary, bas, perkusja, wiek około 40, umiejętności i doświadczenie sceniczne spore. Szczegóły do omówienia.
Basista i gitarzysta szukają bębniarza do
20.11.2021
pogrania muzyki w klimatach szeroko pojetego rocka (alternatywa, funk, elementy progresji, grunge). Nie gramy coverów, mamy sporo ciekawych pomysłów, do ich zrealizowania potrzebujemy właśnie Ciebie. Od perkusisty oczekujemy dostępności raz w tygodniu do 2 godzin, zaangażowania w twórczy proces. Próby na terenie Warszawy Mokotów, średnia wieku 40 lat.
Damk
Witam. Poszukujemy wokalisty ktory chcialby
16.11.2021
dograc się zdalnie na prawie gotową black metalową płyte (ep) w stylu Mayhem, Burzum. Cos w stylu pagan black metal. Wiecej info pv.
Cześć. Zespól z Warszawy szuka perkusisty.
16.11.2021
Jest gitara, bas, wokal, oraz obecny perkusista który z braku czasu opuszcza zespól wraz z przybyciem jego następcy. Jeśli chodzi o styl w jakim się poruszamy to np. grunge czy stoner. Nie upieramy się tez na konkretny styl i chcemy żeby muzyka była efektem pracy wszystkich muzyków. Próby dwa razy w tygodniu przy Blue City. Link do nagrań z prób (jeszcze bez wokalisty) na priv.
dexterity
Cześć, jesteśmy zespołem z Lublina. Gramy
15.11.2021
mieszankę nu-metalu, hardcore'u, groove'u. Poszukujemy drugiego gitarzysty do składu. Strojenie do drop A. Mamy za sobą sporo koncertów i wydaną EPkę. Szczegóły na priv.
Siema. Zespół Slaves of Evil z Katowic szuka
14.11.2021
basisty. Gramy death metal, mamy płytkę na koncie i jesteśmy na ukończeniu materiału na drugi krążek. Szukamy osoby, która ogarnie materiał, ma swój sprzęt i chęci. Więcej na priv.
Zespół rockowo-metalowy z Katowic w składzie
14.11.2021
dwie gitary, bas i perka poszukuje wokalisty. Gramy z pasji, nie zarobkowo, aczkolwiek chętnie byśmy wyszli z salki na scenę od czasu do czasu. Gramy swoje oraz covery. Powoli sukcesywnie nagrywamy własne kawałki. Klimaty mniej więcej typu AC/DC, Metallica, Black Sabbath - klasyczne rockowo-metalowe brzmienia. Oczekujemy chęci, dostępności raz w tygodniu, własnego mikrofonu oraz pewnego poziomu kultury osobistej - salka to nie miejsce cotygodniowych libacji albo jarania - aczkolwiek piwka chętnie się napijemy. Wiek oraz płeć bez znaczenia, jesteśmy w różnym wieku.
Potrzebny perkusista do grania heavy-metal.
13.11.2021
Muzyka pod wpływem AC/DC, Def Leppard, Van Halen, Accept. Warszawa.
Szukam osob, ktore mają chęć stworzenia czegoś
13.11.2021
zdalnie. Gatunek dowolny thrash metal, death metal, heavy metal, black metal.
« Nowsze
1

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Po ilu nutkach rozpoznajesz 'Enter Sandman'?