zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 21 listopada 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 265
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (50)
- gitarzysty (26)
- basisty (26)
- perkusisty (41)
- inne (11)
- wokalista (26)
- gitarzysta (27)
- basista (13)
- perkusista (13)
- inne (6)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka

Tribute band Linkin Park ćwiczący w Świętochłowicach,
21.11.2017
szuka perkusisty do składu. Liczymy na zaangażowanie i pasję do gry. Zainteresowanych proszę o kontakt na pw.
Kapela metalowa Ahaja szuka wokalisty (scream
21.11.2017
z elementami growl) do nagrania materiału. Dłuższa współpraca wskazana.
Warszawa, kształtujący się zespół złożony
21.11.2017
z trzech zgranych i doświadczonych muzyków (git., bas, bebny) poszukuje wokalisty. Styl Enter Shikari, I See Stars, Qemists i wszystko inne co łączy nowoczesne granie post hc, nu metal itp. z dużą ilością elektroniki. Póki co jest sporo pomysłów, własna salka, sprzęt, doświadczenie. Nasz wiek 26-28, ale jesteśmy otwarci.
Bydgoszcz. Cover band z Bydgoszczy szuka
20.11.2017
gitarzysty solowego. Gramy polskiego rocka. Oczekujemy umiejętności, zaangażowania (minimum jedna próba w tygodniu) i własnego sprzętu. Tylko poważne oferty. Więcej info na priv.
akgreg
Szukamy gitarzysty do zespołu hard rockowego.
20.11.2017
Niestety nasz obecny gitarzysta z przyczyn osobistych musi zakończyć współpracę z nami. Jest materiał, sala prób, terminy koncertów tak że temat poważny. Jesteśmy z Sosnowca. Mogę podesłać próbki mp3.
warman
Warszawa. Zespół Nareszcie poszukuje basisty.
20.11.2017
Gramy porządnego rocka z dużą ilością melodii, mamy ponad 1,5 godziny autorskiego materiału i gotowi jesteśmy na nagranie płyty i dalsze koncertowanie. Przedział wiekowy kapeli 34-40, nie musisz się mieścić, ale możesz. Jeżeli muzykę traktujesz jako hobby (nie nastawiamy się na komercyjny sukces) i masz ochotę sprawdzić, czy możemy coś razem pograć, zapraszamy do posłuchania nas i zgłoszenia. FB: jestesmy.nareszcie; SC: nareszcie. Wymagamy Twojej dyspozycyjności na próbach przez 3 h wieczorami raz w tygodniu.
relsom
Cześć, szukam gitarzysty do stonerowego grania.
19.11.2017
Zamysł jest taki: ty tworzysz gitarowe riffy, ja całą otoczkę. Już jakiś czas gram na perkusji, teraz dodatkowo trochę tworzę muzykę na programach. Myślę że może wyjść z tego coś fajnego.
Cześć szukam muzyka który by się odnalazł
19.11.2017
w takim klimacie: soundcloud - user-774436830.
Szukamy klawiszowca. Warszawa. Jedyne czego
19.11.2017
potrzebujesz to własne klawisze, otwarta głowa i zimna krew przy słuchaniu Franka Zappy. Brak klawiszy może jeszcze uda się obejść, ale na brak głowy już nic nie poradzimy. Mamy autorski materiał, chęci i to coś. W tym momencie jest nas trzech: gitara, bas i perkusja i każdy z nas śpiewa. The Doors, Pink Floyd, Brygada Kryzys, Nirvana, Pearl Jam, Izreal, Lenny Valentino, Colosseum.
Zespól MemoCrasher szuka basisty i perkusisty,
18.11.2017
którzy faktycznie potrafią panować nad swoimi instrumentami, obracają się w klimatach rock-metalowych. Na nowy rok planujemy wydanie 2-giej płyty i przymierzamy się do częstszego koncertowania. Obecnie stacjonujemy w Katowicach. ale jeżeli jesteś zdyscyplinowany to miasto nie gra roli, bo nie planujemy grać na okolicznych festynach dla znajomych. Jeśli byłbyś zainteresowany, zobacz nasz materiał na utubie i daj znać. Pzdr.
Jestem w trakcie realizacji projektu, którego
18.11.2017
głównym celem jest wydanie demo. Muzyka jest gotowa nie mam wokalu. Jestem otwarty na różne propozycje, nie ma znaczenia czy będzie to głos męski czy żeński. Istotne jest, że jest to muzyka thrash-death. Idealny wokalista(-tka) umie dograć swój głos na własnym sprzęcie. Szukam osoby kreatywnej z własnymi pomysłami i tekstami.
Warszawa, zespół szuka wokalisty do pracy
18.11.2017
nad gotowymi i nowymi utworami w światku około prog-rockowym. Są kawałki lżejsze, jak i mocniejsze (Alter Bridge, Dorje, Coma). Własna sala prób. Ogarnięci ludzie bez parcia na szkło. Czerpiemy z grania i tworzenia przyjemność, a nie wizję bogactwa i sławy. Próbki materiału na priv. Doświadczenie z naszej strony to 10+ lat grania. Nasz wiek 20-30.
Warszawa. Poszukiwany perkusista. Jesteśmy
18.11.2017
Druga Strona Euforii. Gramy tylko własny materiał. Mamy sporo kompletnych kompozycji i kilka rozgrzebanych. Koncertujemy, mamy również doświadczenie w studio. Skład to wokal 2 gitary i bas. Próby raz w tygodniu na Pradze Północ (zwykle czwartki). Granie na luzie, bez spinki i większych oczekiwań. Chcesz nas posłuchać - szukaj na soundcloud profil NieTeraz lub pisz prv.
Lublin. Witam. Poszukuję wokalisty z mocnym
18.11.2017
wokalem do zespołu grającego ambient z elementami metalcore, metalu progresywnego, djentu. Więcej informacji priv.
Kutno. Zespół muzyczny rockowo metalowo progresywny
18.11.2017
(Wine Cellar) z własnym oryginalnym materiałem, salą prób, sprzętem, poszukuje wokalisty lub wokalistki z osobowością. W zespole dwa wiosła, bas, klawisz i gary. Wymagamy muzykalności i zaangażowania. Ewentualne materialy do obejrzenia i przesłuchania wysylam po kontakcie.
Krzysztof Pol
Zespół Nieformalni szuka dobrego rockowo-metalowego
17.11.2017
wokalisty gramy w Zwonowicach koło Rybnika, mamy spore doświadczenie sceniczne, studyjne swój materiał.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Co robisz, kiedy gwiazda wieczoru gra beznadziejnie źle?