zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 31 stycznia 2023

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 63
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (12)
- basisty (5)
- perkusisty (11)
- inne (3)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - wokalista

Mr.8ght
Poszukujecie growlera-screamera? Gracie muzykę
27.01.2023
tak ciężką, że wasze panny zastanawiają się nad waszą poczytalnością, tylko brakuje wam konkretnego krzykacza który wywróci wasze trzewia na "drugą stronę"? To świetnie, bo właśnie taki was szuka. 31 lat na karku, od 8 lat w stanie spoczynku. Doświadczenie sceniczne i studyjne jest (było? Who cares.). Chętnie prześcignę swoje możliwości z kapelą która chce być bezkompromisowa i kopać ryje wszystkim na około siebie. Wasz wiek mnie nie interesuje; interesuje mnie wasze podejście do kompletnej anihilacji miejsca w którym możemy zagrać. Death metal, black metal, deathcore itd.? To mi w duszy gra.
Marta1988
Witam, poszukuję składu na stałe z okolic
17.01.2023
Lęborka bądź Lęborka do wspólnego grania muzyki własnego autorstwa pop-rock. Jestem wokalistką z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, posiadam gotowy materiał, ale oczywiscie jestem otwarta na kolejne nowe utwory. Tylko poważne propozycje ponieważ zależy mi wspólnym poważnym graniu, muzyka ma być przyjemnością jednak nie ukrywam, chciałabym znaleźć skład który będzie razem ze mną dążył do tego by utrzymywać się wyłącznie z muzyki, ale z pasją.
Warszawa i okolice. Wokalista z dużym doświadczeniem
8.01.2023
scenicznym szuka kapeli do cięższego grania, najchętniej thrash, hard-heavy, stoner, ale innymi też nie pogardzę. Głos niski, szkolony. Mogę pisać teksty, jakby co czytam nuty. Próbki głosu na priv. Interesuje mnie poważna robota.
Wokalistka z Trójmiasta, śpiewająca growlem,
5.01.2023
szuka zespołu grającego ekstremalny metal (najchętniej death-doom) w celu nawiązania współpracy. Posiadam próbki wokalu, które mogę wysłać zainteresowanym. Pozdrawiam.

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy w 2023 roku wspierasz finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?