zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku sobota, 21 października 2017

Autor - Dariusz "Lazarroni" Łasak

Wybierz literę: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
autor: Dariusz "Lazarroni" Łasak (zobacz profil - Lazaroni)

galerie zdjęć z koncertów: (628)

- Sleepmakeswaves, Warszawa "Hydrozagadka" 18.10.2017 (20.10.2017)
- The Physics House Band, Warszawa "Hydrozagadka" 18.10.2017 (20.10.2017)
- Vasudeva, Warszawa "Hydrozagadka" 18.10.2017 (20.10.2017)
- Sully Erna, Łódź "Wytwórnia" 24.09.2017 (27.09.2017)
- Gojira, Gdańsk "B90" 6.06.2017 (7.06.2017)
- Kyle Gass Band, Warszawa "Beerokracja" 30.04.2017 (1.05.2017)
- Pain, Warszawa "Progresja Music Zone" 15.04.2017 (16.04.2017)
- Hatebreed, Warszawa "Progresja Music Zone" 14.04.2017 (15.04.2017)
- Dying Fetus, Warszawa "Progresja Music Zone" 14.04.2017 (15.04.2017)
- Drown My Day, Warszawa "Progresja Music Zone" 14.04.2017 (15.04.2017)
- Tarpan, Warszawa "Progresja Music Zone" 14.04.2017 (15.04.2017)
- Triptykon, Warszawa "Progresja Music Zone" 18.03.2017 (19.03.2017)
- Secrets Of The Moon, Warszawa "Progresja Music Zone" 18.03.2017 (19.03.2017)
- Antimatter, Warszawa "Hydrozagadka" 13.03.2017 (14.03.2017)
- Kreator, Warszawa "Progresja Music Zone" 15.02.2017 (16.02.2017)
- Sepultura, Warszawa "Progresja Music Zone" 15.02.2017 (16.02.2017)
- Soilwork, Warszawa "Progresja Music Zone" 15.02.2017 (16.02.2017)
- Aborted, Warszawa "Progresja Music Zone" 15.02.2017 (16.02.2017)
- Suicidal Tendencies, Warszawa "Progresja Music Zone" 19.01.2017 (22.01.2017)
- Agnostic Front, Warszawa "Progresja Music Zone" 19.01.2017 (22.01.2017)
- Municipal Waste, Warszawa "Progresja Music Zone" 19.01.2017 (22.01.2017)
- Walls of Jericho, Warszawa "Progresja Music Zone" 19.01.2017 (22.01.2017)
- Tarja Turunen, Warszawa "Progresja Music Zone" 5.12.2016 (7.12.2016)
- Immension, Warszawa "Progresja Music Zone" 5.12.2016 (7.12.2016)
- Cavalera Conspiracy, Warszawa "Progresja Music Zone" 23.11.2016 (25.11.2016)
- Decapitated, Warszawa "Proxima" 20.11.2016 (23.11.2016)
- Antigama, Warszawa "Proxima" 20.11.2016 (23.11.2016)
- Living Colour, Katowice "Spodek" 16.11.2016 (20.11.2016)
- Like A Storm, Katowice "Spodek" 16.11.2016 (20.11.2016)
- Alter Bridge, Katowice "Spodek" 16.11.2016 (17.11.2016)
- Inquisition, Warszawa "Progresja Music Zone" 22.10.2016 (30.10.2016)
- Rotting Christ, Warszawa "Progresja Music Zone" 22.10.2016 (30.10.2016)
- Mystifier, Warszawa "Progresja Music Zone" 22.10.2016 (30.10.2016)
- Schammasch, Warszawa "Progresja Music Zone" 22.10.2016 (30.10.2016)
- Phil Campbell And The Bastard Sons, Warszawa "Proxima" 24.10.2016 (28.10.2016)
- Russian Circles, Warszawa "Hydrozagadka" 23.10.2016 (28.10.2016)
- Delain, Warszawa "Progresja Music Zone" 21.10.2016 (25.10.2016)
- Evergrey, Warszawa "Progresja Music Zone" 21.10.2016 (25.10.2016)
- Steak Number Eight, Wrocław "Firlej" 13.09.2016 (28.09.2016)
- Soulfly, Warszawa "Proxima" 10.08.2016 (16.08.2016)
- Deadpoint, Warszawa "Proxima" 10.08.2016 (16.08.2016)
- Gojira, Warszawa "Stodoła" 31.05.2016 (1.06.2016)
- The Winery Dogs, Warszawa "Progresja Music Zone" 20.02.2016 (21.02.2016)
- Powerwolf, Warszawa "Progresja Music Zone" 13.02.2016 (18.02.2016)
- Battle Beast, Warszawa "Progresja Music Zone" 13.02.2016 (18.02.2016)
- We Are the Ocean, Warszawa "Progresja Music Zone" 25.01.2016 (28.01.2016)
- Three Days Grace, Warszawa "Progresja Music Zone" 25.01.2016 (28.01.2016)
- Kataklysm, Warszawa "Progresja Music Zone" 20.01.2016 (23.01.2016)
- Septicflesh, Warszawa "Progresja Music Zone" 20.01.2016 (23.01.2016)
- Aborted, Warszawa "Progresja Music Zone" 20.01.2016 (23.01.2016)
- Swallow The Sun, Kraków "Rotunda" 14.12.2015 (16.12.2015)
- Wolfheart, Kraków "Rotunda" 14.12.2015 (16.12.2015)
- Kadavar, Warszawa "Progresja Music Zone" 12.12.2015 (16.12.2015)
- The Shrine, Warszawa "Progresja Music Zone" 12.12.2015 (16.12.2015)
- Decapitated, Warszawa "Progresja Music Zone" 4.12.2015 (11.12.2015)
- Frontside, Warszawa "Progresja Music Zone" 4.12.2015 (11.12.2015)
- Materia, Warszawa "Progresja Music Zone" 4.12.2015 (11.12.2015)
- Totem, Warszawa "Progresja Music Zone" 4.12.2015 (11.12.2015)
- Grave, Warszawa "Progresja Music Zone" 26.11.2015 (1.12.2015)
- Malevolent Creation, Warszawa "Progresja Music Zone" 26.11.2015 (1.12.2015)
- Samael, Warszawa "Progresja Music Zone" 28.11.2015 (29.11.2015)
- Furia, Warszawa "Progresja Music Zone" 28.11.2015 (29.11.2015)
- Operation: Mindcrime, Warszawa "Progresja Music Zone" 25.11.2015 (29.11.2015)
- Fire & Water, Warszawa "Progresja Music Zone" 25.11.2015 (29.11.2015)
- Moonspell, Warszawa "Progresja Music Zone" 30.10.2015 (9.11.2015)
- Dagoba, Warszawa "Progresja Music Zone" 30.10.2015 (9.11.2015)
- Leprous, Warszawa "Progresja Music Zone" 26.10.2015 (6.11.2015)
- Sphere, Warszawa "Progresja Music Zone" 26.10.2015 (6.11.2015)
- Children Of Bodom, Gdańsk "B90" 25.10.2015 (27.10.2015)
- Sylosis, Gdańsk "B90" 25.10.2015 (27.10.2015)
- Kamelot, Warszawa "Progresja Music Zone" 6.10.2015 (10.10.2015)
- Gus G., Warszawa "Progresja Music Zone" 6.10.2015 (10.10.2015)
- Ensiferum, Warszawa "Progresja Music Zone" 3.10.2015 (10.10.2015)
- Metsatoll, Warszawa "Progresja Music Zone" 3.10.2015 (10.10.2015)
- Skyforger, Warszawa "Progresja Music Zone" 3.10.2015 (10.10.2015)
- God Is An Astronaut, Warszawa "Progresja Music Zone" 17.09.2015 (20.09.2015)
- Spoiwo, Warszawa "Progresja Music Zone" 17.09.2015 (20.09.2015)
- Exodus, Warszawa "Proxima" 15.06.2015 (18.06.2015)
- Turbo, Warszawa "Proxima" 15.06.2015 (18.06.2015)
- Alastor, Warszawa "Proxima" 15.06.2015 (18.06.2015)
- Floor, Warszawa "Hydrozagadka" 13.04.2015 (16.04.2015)
- Minsk, Warszawa "Hydrozagadka" 13.04.2015 (16.04.2015)
- Betraying the Martyrs, Warszawa "Hydrozagadka" 23.02.2015 (25.02.2015)
- Pidżama Porno ("Rocket Festiwal"), Warszawa "Torwar" 20.02.2015 (23.02.2015)
- Hey ("Rocket Festiwal"), Warszawa "Torwar" 20.02.2015 (23.02.2015)
- Luxtorpeda ("Rocket Festiwal"), Warszawa "Torwar" 20.02.2015 (23.02.2015)
- Muchy ("Rocket Festiwal"), Warszawa "Torwar" 20.02.2015 (23.02.2015)
- Pro-Pain, Skarżysko Kamienna "Semafor" 30.11.2013 (10.12.2013)
- Zuul Fx, Skarżysko Kamienna "Semafor" 30.11.2013 (10.12.2013)
- Amon Amarth, Warszawa "Progresja" 7.08.2012 (8.08.2012)
- Exodus (część 2), Warszawa "Progresja" 16.07.2012 (18.07.2012)
- Exodus (część 1), Warszawa "Progresja" 16.07.2012 (18.07.2012)
- Suicidal Angels, Warszawa "Progresja" 16.07.2012 (18.07.2012)
- Rosetta, Warszawa "Hydrozagadka" 3.07.2012 (4.07.2012)
- Kings Destroy, Warszawa "Hydrozagadka" 3.07.2012 (4.07.2012)
- Meniscus, Warszawa "Hydrozagadka" 3.07.2012 (4.07.2012)
- Vagitarians (elektrycznie), Warszawa "Hard Rock Cafe" 26.06.2012 (27.06.2012)
- Vagitarians (akustycznie), Warszawa "Hard Rock Cafe" 26.06.2012 (27.06.2012)
- Karimski Club (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- Raz Dwa Trzy (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- T.Love (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- Voo Voo (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- Maleo Reggae Rockers, kabaret Mumio (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- Luxtorpeda (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- Izrael (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- Tomasz Budzyński (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- Vavamuffin (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- Olaf Deriglassoff (koncert dla Stopy), Warszawa "Stodoła" 19.06.2012 (24.06.2012)
- Minerals, Warszawa "Skwer" 20.06.2012 (21.06.2012)
- W.A.S.P. ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Fear Factory ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Ensiferum ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Dark Tranquillity ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- In Extremo ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Death Angel ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Brainstorm ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Virgin Snatch ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Steelwing ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 3.06.2012 (21.06.2012)
- Kreator ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Soulfly ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Eluveitie ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Acid Drinkers ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Vader ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Powerwolf ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Septic Flesh ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Grand Magus ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Nexus Inferis ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Huntress ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Obscure Sphinx ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 2.06.2012 (16.06.2012)
- Megadeth ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Blind Guardian ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Hypocrisy ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Moonspell ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Legion Of The Damned ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Alestorm ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Triptykon ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Stos ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Horrorscope ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Skull Fist ("Metalfest 2012"), Jaworzno "Zalew Sosina" 1.06.2012 (16.06.2012)
- Lamb Of God (część 1), Kraków "Studio" 5.06.2012 (8.06.2012)
- Lamb Of God (część 2), Kraków "Studio" 5.06.2012 (8.06.2012)
- Nazareth, Warszawa "Progresja" 27.05.2012 (28.05.2012)
- Zebrahead, Warszawa "Proxima" 23.05.2012 (25.05.2012)
- Heroes Get Remembered, Warszawa "Proxima" 23.05.2012 (25.05.2012)
- Epica, Warszawa "Progresja" 16.05.2012 (17.05.2012)
- Tides From Nebula, Warszawa "Proxima" 15.05.2012 (16.05.2012)
- Rhapsody Of Fire, Warszawa "Progresja" 19.04.2012 (4.05.2012)
- Elvenking, Warszawa "Progresja" 19.04.2012 (4.05.2012)
- Ibridoma, Warszawa "Progresja" 19.04.2012 (4.05.2012)
- If These Trees Could Talk, Warszawa "Hydrozagadka" 11.04.2012 (4.05.2012)
- Servants Of Silence, Warszawa "Hydrozagadka" 11.04.2012 (4.05.2012)
- Delain, Warszawa "Progresja" 28.04.2012 (29.04.2012)
- Halcyon Way, Warszawa "Progresja" 28.04.2012 (29.04.2012)
- Trillium, Warszawa "Progresja" 28.04.2012 (29.04.2012)
- Theatres des Vampires, Warszawa "Progresja" 25.04.2012 (29.04.2012)
- Snovonne, Warszawa "Progresja" 25.04.2012 (29.04.2012)
- JTR Sickert, Warszawa "Progresja" 25.04.2012 (29.04.2012)
- Red Box, Warszawa "Stodoła" 15.04.2012 (29.04.2012)
- IRA (5. urodziny "Hard Rock Cafe"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 27.03.2012 (31.03.2012)
- Crippled Black Phoenix, Warszawa "Progresja" 26.03.2012 (28.03.2012)
- Fade Out, Warszawa "Progresja" 26.03.2012 (28.03.2012)
- Emilie Autumn (część 2), Warszawa "Progresja" 20.03.2012 (24.03.2012)
- Emilie Autumn (część 1), Warszawa "Progresja" 20.03.2012 (24.03.2012)
- Mark Lanegan, Warszawa "Proxima" 19.03.2012 (21.03.2012)
- Votum ("Warszawa Brzmi Ciężko"), Warszawa "Proxima" 18.03.2012 (21.03.2012)
- Letters From Silence ("Warszawa Brzmi Ciężko"), Warszawa "Proxima" 18.03.2012 (21.03.2012)
- Obscure Sphinx ("Warszawa Brzmi Ciężko"), Warszawa "Proxima" 18.03.2012 (21.03.2012)
- Leash Eye ("Warszawa Brzmi Ciężko"), Warszawa "Proxima" 18.03.2012 (21.03.2012)
- Cowder ("Warszawa Brzmi Ciężko"), Warszawa "Proxima" 18.03.2012 (21.03.2012)
- Plan ("Warszawa Brzmi Ciężko"), Warszawa "Proxima" 18.03.2012 (21.03.2012)
- Venflon ("Warszawa Brzmi Ciężko"), Warszawa "Proxima" 18.03.2012 (21.03.2012)
- Vagitarians ("Warszawa Brzmi Ciężko"), Warszawa "Proxima" 18.03.2012 (21.03.2012)
- Deyacoda ("Warszawa Brzmi Ciężko"), Warszawa "Proxima" 18.03.2012 (21.03.2012)
- Frontside, Warszawa "Progresja" 8.03.2012 (12.03.2012)
- Sylosis, Warszawa "Progresja" 8.03.2012 (12.03.2012)
- Suffocation, Warszawa "Progresja" 4.03.2012 (7.03.2012)
- Blindead ("Granie na żywo"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 20.02.2012 (22.02.2012)
- UK Subs, Warszawa "Proxima" 19.02.2012 (20.02.2012)
- TV Smith, Warszawa "Proxima" 19.02.2012 (20.02.2012)
- Pidżama Porno ("Odjazdy 2012"), Katowice "Spodek" 18.02.2012 (19.02.2012)
- Hey ("Odjazdy 2012"), Katowice "Spodek" 18.02.2012 (19.02.2012)
- Acid Drinkers ("Odjazdy 2012"), Katowice "Spodek" 18.02.2012 (19.02.2012)
- Armia ("Odjazdy 2012"), Katowice "Spodek" 18.02.2012 (19.02.2012)
- TSA, Warszawa "Stodoła" 16.02.2012 (18.02.2012)
- IRA, Warszawa "Stodoła" 14.02.2012 (15.02.2012)
- A Pale Horse Named Death, Warszawa "Progresja" 10.02.2012 (13.02.2012)
- Blood Runs Deep, Lee-Leet, Warszawa "Progresja" 10.02.2012 (13.02.2012)
- Maciej Balcar & Nie-Bo ("Granie na żywo"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 6.02.2012 (8.02.2012)
- Steelwing, Warszawa "Progresja" 30.01.2012 (31.01.2012)
- Skull Fist, Warszawa "Progresja" 30.01.2012 (31.01.2012)
- Frost Commander, Warszawa "Progresja" 30.01.2012 (31.01.2012)
- Dubioza Kolektiv, Warszawa "Stodoła" 29.01.2012 (30.01.2012)
- Power Of Trinity, Warszawa "Stodoła" 29.01.2012 (30.01.2012)
- Waglewski & Łęczycki, Warszawa "Hard Rock Cafe" 23.01.2012 (25.01.2012)
- Moskwa ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 24.01.2012 (25.01.2012)
- Lipali, Warszawa "Hydrozagadka" 19.01.2012 (20.01.2012)
- Tarja Turunen, Warszawa "Stodoła" 16.01.2012 (17.01.2012)
- Cry Excess, Warszawa "Stodoła" 16.01.2012 (17.01.2012)
- Hollow Haze, Warszawa "Stodoła" 16.01.2012 (17.01.2012)
- Marek Piekarczyk ("Granie na Żywo"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 19.12.2011 (21.12.2011)
- Blind Guardian, Warszawa "Stodoła" 12.12.2011 (13.12.2011)
- Grave Digger, Warszawa "Stodoła" 12.12.2011 (13.12.2011)
- Crystal Viper, Warszawa "Stodoła" 12.12.2011 (13.12.2011)
- Saxon, Warszawa "Stodoła" 8.12.2011 (10.12.2011)
- Turbo, Warszawa "Stodoła" 8.12.2011 (10.12.2011)
- Crimes of Passion, Warszawa "Stodoła" 8.12.2011 (10.12.2011)
- Tyr ("Dead Tyrants Tour 2011"), Warszawa "Progresja" 7.12.2011 (9.12.2011)
- Moonsorrow ("Dead Tyrants Tour 2011"), Warszawa "Progresja" 7.12.2011 (9.12.2011)
- Crimfall ("Dead Tyrants Tour 2011"), Warszawa "Progresja" 7.12.2011 (9.12.2011)
- Jelonek, Warszawa "Stodoła" 30.11.2011 (2.12.2011)
- Pampeluna, Warszawa "Stodoła" 30.11.2011 (2.12.2011)
- Alone, Warszawa "Stodoła" 30.11.2011 (2.12.2011)
- Żywiołak ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 29.11.2011 (30.11.2011)
- Skindred, Warszawa "Stodoła" 27.11.2011 (29.11.2011)
- Amon Amarth, Kraków "Studio" 25.11.2011 (27.11.2011)
- Coroner, Kraków "Studio" 25.11.2011 (27.11.2011)
- Obscure Sphinx, Kraków "Studio" 25.11.2011 (27.11.2011)
- Decapitated, Warszawa "Progresja" 24.11.2011 (27.11.2011)
- Aborted, Warszawa "Progresja" 24.11.2011 (27.11.2011)
- My Riot, Warszawa "Stodoła" 20.11.2011 (22.11.2011)
- Obscure Sphinx, Warszawa "Stodoła" 20.11.2011 (22.11.2011)
- Dark Tranquillity, Warszawa "Progresja" 17.11.2011 (20.11.2011)
- Eluveitie, Warszawa "Progresja" 17.11.2011 (20.11.2011)
- Mercenary, Warszawa "Progresja" 17.11.2011 (20.11.2011)
- Varg, Warszawa "Progresja" 17.11.2011 (20.11.2011)
- Gurd, Warszawa "Progresja" 17.11.2011 (20.11.2011)
- Omnium Gatherum, Warszawa "Progresja" 17.11.2011 (20.11.2011)
- HammerFall, Warszawa "Stodoła" 15.11.2011 (17.11.2011)
- Vicious Rumors, Warszawa "Stodoła" 15.11.2011 (17.11.2011)
- Amaranthe, Warszawa "Stodoła" 15.11.2011 (17.11.2011)
- Deathdestruction, Warszawa "Stodoła" 15.11.2011 (17.11.2011)
- Debbie Davies, Warszawa "Progresja" 14.11.2011 (16.11.2011)
- Kruk, Warszawa "Progresja" 14.11.2011 (16.11.2011)
- Trivium, Warszawa "Progresja" 11.11.2011 (13.11.2011)
- Apteka ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 8.11.2011 (9.11.2011)
- Kult, Warszawa "Stodoła" 6.11.2011 (7.11.2011)
- Wu-Hae, Warszawa "Stodoła" 6.11.2011 (7.11.2011)
- Amorphis, Warszawa "Progresja" 5.11.2011 (6.11.2011)
- Leprous, Warszawa "Progresja" 5.11.2011 (6.11.2011)
- Nahemah, Warszawa "Progresja" 5.11.2011 (6.11.2011)
- Coma, Warszawa "Hard Rock Cafe" 25.10.2011 (26.10.2011)
- Hunter, Warszawa "Stodoła" 12.10.2011 (14.10.2011)
- Lostbone, Warszawa "Stodoła" 12.10.2011 (14.10.2011)
- In Flames, Warszawa "Stodoła" 6.10.2011 (7.10.2011)
- Keith Mina Caputo, Warszawa "Progresja" 18.09.2011 (20.09.2011)
- Enter Shikari, Warszawa "Stodoła" 12.09.2011 (14.09.2011)
- Your Demise, Warszawa "Stodoła" 12.09.2011 (14.09.2011)
- Letlive, Warszawa "Stodoła" 12.09.2011 (14.09.2011)
- Bulldozer, Warszawa "Progresja" 8.09.2011 (13.09.2011)
- Azarath, Deus Mortem, Warszawa "Progresja" 8.09.2011 (13.09.2011)
- Infernal War, Warszawa "Progresja" 8.09.2011 (13.09.2011)
- Noko, Warszawa "Hard Rock Cafe" 6.09.2011 (7.09.2011)
- Sabaton, Warszawa "Park Sowińskiego (Amfiteatr)" 3.09.2011 (5.09.2011)
- Primal Fear, Warszawa "Park Sowińskiego (Amfiteatr)" 3.09.2011 (5.09.2011)
- Skull Fist, Warszawa "Park Sowińskiego (Amfiteatr)" 3.09.2011 (5.09.2011)
- Leaves' Eyes ("Military Camp Festival 2011"), Warszawa "Progresja" 2.09.2011 (5.09.2011)
- Turbo ("Military Camp Festival 2011"), Warszawa "Progresja" 2.09.2011 (5.09.2011)
- Barren Earth ("Military Camp Festival 2011"), Warszawa "Progresja" 2.09.2011 (5.09.2011)
- Kruk ("Military Camp Festival 2011"), Warszawa "Progresja" 2.09.2011 (5.09.2011)
- As I Lay Dying, Warszawa "Progresja" 14.08.2011 (15.08.2011)
- Sylosis, Warszawa "Progresja" 14.08.2011 (15.08.2011)
- "Przystanek Woodstock 2011", zdjęcia z imprezy część 4, Kostrzyn nad Odrą 4-6.08.2011 (15.08.2011)
- "Przystanek Woodstock 2011", zdjęcia z imprezy część 3, Kostrzyn nad Odrą 4-6.08.2011 (15.08.2011)
- "Przystanek Woodstock 2011", zdjęcia z imprezy część 2, Kostrzyn nad Odrą 4-6.08.2011 (15.08.2011)
- "Przystanek Woodstock 2011", zdjęcia z imprezy część 1, Kostrzyn nad Odrą 4-6.08.2011 (15.08.2011)
- "Przystanek Woodstock 2011", Akademia Sztuk Przepięknych, Kostrzyn nad Odrą 4-6.08.2011 (15.08.2011)
- Thesis ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 9.08.2011 (11.08.2011)
- Forma ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 9.08.2011 (11.08.2011)
- Papa Roach, Warszawa "Stodoła" 30.06.2011 (2.07.2011)
- Julien-K, Rhyme, Generation On Dope, Warszawa "Stodoła" 30.06.2011 (2.07.2011)
- Hedfirst, None, Warszawa "Proxima" 28.06.2011 (1.07.2011)
- Hatebreed, Warszawa "Proxima" 28.06.2011 (29.06.2011)
- Gogol Bordello ("Rock In Summer"), Warszawa "Stodoła" 21.06.2011 (23.06.2011)
- Escape the Fate ("Rock In Summer"), Warszawa "Stodoła" 21.06.2011 (23.06.2011)
- Happysad ("Rock In Summer"), Warszawa "Stodoła" 21.06.2011 (23.06.2011)
- Cavalera Conspiracy, Warszawa "Stodoła" 14.06.2011 (15.06.2011)
- TSA ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 31.05.2011 (7.06.2011)
- Kataklysm, Warszawa "Progresja" 2.06.2011 (4.06.2011)
- Theatres des Vampires, Warszawa "Progresja" 19.05.2011 (22.05.2011)
- Believe, Mr. Gil (Pepsi Rocks), Warszawa "Hard Rock Cafe" 10.05.2011 (13.05.2011)
- Crippled Black Phoenix, Warszawa "Progresja" 9.05.2011 (11.05.2011)
- Obscure Sphinx, Watcher, Warszawa "Progresja" 9.05.2011 (11.05.2011)
- Kamelot, Kraków "Studio" 6.05.2011 (8.05.2011)
- Evergrey, Kraków "Studio" 6.05.2011 (8.05.2011)
- Amaranthe, Kraków "Studio" 6.05.2011 (8.05.2011)
- God Is An Astronaut, Warszawa "Progresja" 18.04.2011 (21.04.2011)
- Sands of Sedna, Warszawa "Progresja" 18.04.2011 (21.04.2011)
- Pendragon, Andy Sears, Warszawa "Progresja" 15.04.2011 (17.04.2011)
- Blackfield, Warszawa "Progresja" 14.04.2011 (15.04.2011)
- Mati Gavriel, Warszawa "Progresja" 14.04.2011 (15.04.2011)
- Archive, Warszawa "Sala Kongresowa" 11.04.2011 (13.04.2011)
- Jelonek, Warszawa "Stodoła" 8.04.2011 (11.04.2011)
- Obscure Sphinx, Warszawa "Stodoła" 8.04.2011 (11.04.2011)
- Soulburners, Warszawa "Stodoła" 8.04.2011 (11.04.2011)
- Acid Drinkers ("Scream Rock Festival 2011"), Warszawa "Stodoła" 2.04.2011 (4.04.2011)
- Decapitated ("Scream Rock Festival 2011"), Warszawa "Stodoła" 2.04.2011 (4.04.2011)
- Corruption ("Scream Rock Festival 2011"), Warszawa "Stodoła" 2.04.2011 (4.04.2011)
- Blindead, Pneuma ("Scream Rock Festival 2011"), Warszawa "Stodoła" 2.04.2011 (4.04.2011)
- Death Angel, Warszawa "Progresja" 1.04.2011 (4.04.2011)
- Suicidal Angels, Warszawa "Progresja" 1.04.2011 (4.04.2011)
- Resistance, Adimiron, Warszawa "Progresja" 1.04.2011 (4.04.2011)
- Big Cyc (4. urodziny "Hard Rock Cafe"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 29.03.2011 (31.03.2011)
- Coma, Warszawa "Stodoła" 26.03.2011 (27.03.2011)
- Korpiklaani ("Paganfest 2011"), Kraków "Studio" 21.03.2011 (24.03.2011)
- Unleashed ("Paganfest 2011"), Kraków "Studio" 21.03.2011 (24.03.2011)
- Moonsorrow ("Paganfest 2011"), Kraków "Studio" 21.03.2011 (24.03.2011)
- Varg ("Paganfest 2011"), Kraków "Studio" 21.03.2011 (24.03.2011)
- Arafel ("Paganfest 2011"), Kraków "Studio" 21.03.2011 (24.03.2011)
- Overkill, Warszawa "Stodoła" 13.03.2011 (16.03.2011)
- Destruction, Warszawa "Stodoła" 13.03.2011 (16.03.2011)
- Heathen, After All, Warszawa "Stodoła" 13.03.2011 (16.03.2011)
- "Rock Metal Fest 2011" - Frontside, Kraków "Kwadrat" 12.03.2011 (14.03.2011)
- "Rock Metal Fest 2011" - CETI, Kraków "Kwadrat" 12.03.2011 (14.03.2011)
- "Rock Metal Fest 2011" - Virgin Snatch, Kraków "Kwadrat" 12.03.2011 (14.03.2011)
- "Rock Metal Fest 2011" - Last Warrior, Corruption, Kraków "Kwadrat" 12.03.2011 (14.03.2011)
- "Rock Metal Fest 2011" - Quo Vadis, Totem, Kraków "Kwadrat" 12.03.2011 (14.03.2011)
- Blindead, Warszawa "Progresja" 11.03.2011 (14.03.2011)
- Obscure Sphinx, Warszawa "Progresja" 11.03.2011 (14.03.2011)
- Vidian, Warszawa "Progresja" 11.03.2011 (14.03.2011)
- At The Soundawn, Warszawa "Progresja" 11.03.2011 (14.03.2011)
- White Lies, Warszawa "Stodoła" 5.03.2011 (6.03.2011)
- Nocna Zmiana Bluesa ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 1.03.2011 (3.03.2011)
- Wishbone Ash, Warszawa "Proxima" 26.02.2011 (27.02.2011)
- The Young Gods, Warszawa "Progresja" 22.02.2011 (23.02.2011)
- Nashville Pussy, Kraków "Kwadrat" 19.02.2011 (20.02.2011)
- Jesus Chrysler Suicide, Kraków "Kwadrat" 19.02.2011 (20.02.2011)
- Corruption, Kraków "Kwadrat" 19.02.2011 (20.02.2011)
- Steve Lukather, Warszawa "Proxima" 15.02.2011 (16.02.2011)
- Olaf Deriglassoff, Warszawa "Hard Rock Cafe" 8.02.2011 (9.02.2011)
- Sen Zu, Warszawa "Hard Rock Cafe" 11.01.2011 (12.01.2011)
- Wojciech Pilichowski ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 28.12.2010 (29.12.2010)
- Hey, Warszawa "Stodoła" 16.12.2010 (17.12.2010)
- Jelonek ("Jagórfest"), Warszawa "Progresja" 12.12.2010 (14.12.2010)
- Wojciech Hoffmann & Drzewa ("Jagórfest"), Warszawa "Progresja" 12.12.2010 (14.12.2010)
- Chainsaw, Dragon's Eye ("Jagórfest"), Warszawa "Progresja" 12.12.2010 (14.12.2010)
- Corruption ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 7.12.2010 (8.12.2010)
- Swallow the Sun, Warszawa "Progresja" 4.12.2010 (5.12.2010)
- Sólstafir, Mar De Grises, Warszawa "Progresja" 4.12.2010 (5.12.2010)
- Melissa Auf der Maur, Warszawa "Stodoła" 30.11.2010 (2.12.2010)
- Dick4Dick, Warszawa "Hard Rock Cafe" 23.11.2010 (25.11.2010)
- Hetman, Warszawa "Progresja" 20.11.2010 (21.11.2010)
- Amorphis, Warszawa "Proxima" 17.11.2010 (18.11.2010)
- Orphaned Land, Warszawa "Proxima" 17.11.2010 (18.11.2010)
- Emmure, War From A Harlot's Mouth, Kraków "Rotunda" 14.11.2010 (17.11.2010)
- Your Demise, We Came as Romans, Kraków "Rotunda" 14.11.2010 (17.11.2010)
- Parkway Drive, Kraków "Rotunda" 14.11.2010 (16.11.2010)
- Comeback Kid, Kraków "Rotunda" 14.11.2010 (16.11.2010)
- Bleeding Through, Kraków "Rotunda" 14.11.2010 (16.11.2010)
- Pro Pain, Warszawa "Progresja" 3.11.2010 (4.11.2010)
- Marky Ramone's Blitzkrieg, Warszawa "Proxima" 29.10.2010 (30.10.2010)
- Biffy Clyro, Warszawa "Proxima" 28.10.2010 (29.10.2010)
- Airship, Warszawa "Proxima" 28.10.2010 (29.10.2010)
- Totem, Warszawa "Stodoła" 26.10.2010 (28.10.2010)
- Arch Enemy, Warszawa "Stodoła" 26.10.2010 (27.10.2010)
- Disperse, Warszawa "Progresja" 24.10.2010 (26.10.2010)
- Dianoya, Warszawa "Progresja" 24.10.2010 (26.10.2010)
- Division By Zero, Warszawa "Progresja" 24.10.2010 (26.10.2010)
- Iron Butterfly, Warszawa "Progresja" 24.10.2010 (25.10.2010)
- Oceansize, Warszawa "Hydrozagadka" 23.10.2010 (24.10.2010)
- Funktor, The Rooads ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 19.10.2010 (21.10.2010)
- Devil Sold His Soul, Warszawa "Progresja" 16.10.2010 (17.10.2010)
- Exumer, Warszawa "Progresja" 8.10.2010 (10.10.2010)
- Quo Vadis, Warszawa "Progresja" 8.10.2010 (10.10.2010)
- Alastor, Warszawa "Progresja" 8.10.2010 (10.10.2010)
- Pogodno ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 5.10.2010 (7.10.2010)
- Sadist ("Beware Of Your Neck 2010"), Warszawa "Progresja" 2.10.2010 (3.10.2010)
- Virgin Snatch ("Beware Of Your Neck 2010"), Warszawa "Progresja" 2.10.2010 (3.10.2010)
- TPN 25, Warszawa "Barrock" 30.09.2010 (1.10.2010)
- D'espairsRay, Warszawa "Progresja" 28.09.2010 (30.09.2010)
- Red Sparowes, Warszawa "Hydrozagadka" 27.09.2010 (30.09.2010)
- The Train, Morhana ("Pepsi Rocks"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 21.09.2010 (30.09.2010)
- Kobranocka ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 14.09.2010 (16.09.2010)
- Acid Drinkers ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 31.08.2010 (1.09.2010)
- Lost Soul, Warszawa "Stodoła" 25.08.2010 (27.08.2010)
- Masachist, Warszawa "Stodoła" 25.08.2010 (27.08.2010)
- Gojira, Warszawa "Stodoła" 25.08.2010 (26.08.2010)
- Skinny Puppy, Warszawa "Progresja" 18.08.2010 (19.08.2010)
- "Przystanek Woodstock 2010" - zdjęcia z imprezy, część 1, Kostrzyn nad Odrą 30.07-1.08.2010 (9.08.2010)
- "Przystanek Woodstock 2010" - zdjęcia z imprezy, część 2, Kostrzyn nad Odrą 30.07-1.08.2010 (9.08.2010)
- "Przystanek Woodstock 2010" - zdjęcia z imprezy, część 3, Kostrzyn nad Odrą 30.07-1.08.2010 (9.08.2010)
- Akademia Sztuk Przepięknych ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 30.07-1.08.2010 (9.08.2010)
- Jelonek ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 1.08.2010 (9.08.2010)
- Tonic ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 1.08.2010 (9.08.2010)
- Armia ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 1.08.2010 (9.08.2010)
- Titus Tommy Gunn ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 1.08.2010 (9.08.2010)
- Lessdress ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 31.07.2010 (9.08.2010)
- Life Of Agony ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 31.07.2010 (9.08.2010)
- Girl In a Coma ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 31.07.2010 (9.08.2010)
- Panic Cell ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 31.07.2010 (9.08.2010)
- Pampeluna ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 31.07.2010 (9.08.2010)
- Enej, Sen Zu ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 31.07.2010 (9.08.2010)
- Lao Che ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 30.07.2010 (9.08.2010)
- Nigel Kennedy ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 30.07.2010 (9.08.2010)
- Papa Roach ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 30.07.2010 (9.08.2010)
- Orphan Hate ("Przystanek Woodstock 2010"), Kostrzyn nad Odrą 30.07.2010 (9.08.2010)
- Sen Zu ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 3.08.2010 (5.08.2010)
- Proletaryat ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 13.07.2010 (14.07.2010)
- Tomasz Karolak ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 13.07.2010 (14.07.2010)
- Nofx, Eye For An Eye, Warszawa "Palladium" 7.07.2010 (9.07.2010)
- Coheed and Cambria, Warszawa "Stodoła" 5.07.2010 (6.07.2010)
- Exodus, Warszawa "Progresja" 1.07.2010 (2.07.2010)
- Monolit, Warszawa "Progresja" 1.07.2010 (2.07.2010)
- 3 Inches Of Blood, Warszawa "Stodoła" 22.06.2010 (24.06.2010)
- Malefice, Warszawa "Stodoła" 22.06.2010 (24.06.2010)
- DevilDriver, Warszawa "Stodoła" 22.06.2010 (23.06.2010)
- Brian "Head" Welch, Know, Warszawa "Progresja" 20.06.2010 (21.06.2010)
- Cream on The Top ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 15.06.2010 (17.06.2010)
- The Rooads ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 15.06.2010 (17.06.2010)
- Hatifnats ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 8.06.2010 (9.06.2010)
- Sabaton ("Military Camp Festival 2010"), Warszawa "WAT" 6.06.2010 (8.06.2010)
- U.D.O. ("Military Camp Festival 2010"), Warszawa "WAT" 6.06.2010 (8.06.2010)
- Blaze Bayley ("Military Camp Festival 2010"), Warszawa "WAT" 6.06.2010 (8.06.2010)
- Born Again ("Military Camp Festival 2010"), Warszawa "WAT" 6.06.2010 (8.06.2010)
- Grail Knights ("Military Camp Festival 2010"), Warszawa "WAT" 6.06.2010 (8.06.2010)
- Neuronia, Horrorscope ("Military Camp Festival 2010"), Warszawa "WAT" 6.06.2010 (8.06.2010)
- Pathology, Silver Samurai ("Military Camp Festival 2010"), Warszawa "WAT" 6.06.2010 (8.06.2010)
- Izrael ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 1.06.2010 (2.06.2010)
- Funktor ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 18.05.2010 (19.05.2010)
- The Saturday Tea ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 18.05.2010 (19.05.2010)
- Caspian, Warszawa "Progresja" 15.05.2010 (17.05.2010)
- EF, Warszawa "Progresja" 15.05.2010 (17.05.2010)
- Constants, Warszawa "Progresja" 15.05.2010 (17.05.2010)
- Parkway Drive ("Show No Mercy"), Warszawa "Proxima" 11.05.2010 (12.05.2010)
- Despised Icon ("Show No Mercy"), Warszawa "Proxima" 11.05.2010 (12.05.2010)
- Winds of Plague ("Show No Mercy"), Warszawa "Proxima" 11.05.2010 (12.05.2010)
- H2O, Warszawa "Progresja" 30.04.2010 (1.05.2010)
- Hands Resist, Morhana ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 20.04.2010 (21.04.2010)
- Oddział Zamknięty, Warszawa "Hard Rock Cafe" 6.04.2010 (8.04.2010)
- Partizan, Warszawa "Harenda (piwnica)" 31.03.2010 (1.04.2010)
- Kasia Kowalska, Warszawa "Hard Rock Cafe" 30.03.2010 (1.04.2010)
- Asphyx, Warszawa "Progresja" 27.03.2010 (28.03.2010)
- Trauma, Warszawa "Progresja" 27.03.2010 (28.03.2010)
- Pandemonium, Warszawa "Progresja" 27.03.2010 (28.03.2010)
- Throneum, Warszawa "Progresja" 27.03.2010 (28.03.2010)
- Centurion, Warszawa "Progresja" 27.03.2010 (28.03.2010)
- Marek Piekarczyk ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 23.03.2010 (24.03.2010)
- Annotations Of An Autopsy, Warszawa "Progresja" 17.03.2010 (19.03.2010)
- Fleshgod Apocalypse, Warszawa "Progresja" 17.03.2010 (19.03.2010)
- Nervecell, Burning The Masses, Warszawa "Progresja" 17.03.2010 (19.03.2010)
- Suffocation, Warszawa "Progresja" 17.03.2010 (18.03.2010)
- The Train, No Smoki ("Pepsi Rocks!"), Warszawa "Hard Rock Cafe" 16.03.2010 (17.03.2010)
- Hate, Darzamat (Rebellion Tour 2010), Warszawa "Progresja" 28.02.2010 (1.03.2010)
- Vedonist, Dragon's Eye, Mala Herba (Rebellion Tour 2010), Warszawa "Progresja" 28.02.2010 (1.03.2010)
- Warbringer, Warszawa "Progresja" 25.02.2010 (26.02.2010)
- Affliction, Warszawa "Progresja" 25.02.2010 (26.02.2010)
- Toxic Bonkers, Warhead, Warszawa "Progresja" 25.02.2010 (26.02.2010)
- Muchy (Pepsi Rocks!), Warszawa "Hard Rock Cafe" 23.02.2010 (24.02.2010)
- The Watch, Warszawa "Progresja" 19.02.2010 (20.02.2010)
- Tilt, Warszawa "Proxima" 18.02.2010 (19.02.2010)
- Maqama, Warszawa "Proxima" 18.02.2010 (19.02.2010)
- Forma, Warszawa "Proxima" 18.02.2010 (19.02.2010)
- Blenders (Pepsi Rocks!), Warszawa "Hard Rock Cafe" 16.02.2010 (17.02.2010)
- IRA, Warszawa "Stodoła" 14.02.2010 (16.02.2010)
- Carrion, Warszawa "Stodoła" 14.02.2010 (16.02.2010)
- Ocean (Pepsi Rocks!), Warszawa "Hard Rock Cafe" 9.02.2010 (10.02.2010)
- Tlen (Pepsi Rocks!), Warszawa "Hard Rock Cafe" 9.02.2010 (10.02.2010)
- Partizan, Warszawa "Hard Rock Cafe" 2.02.2010 (4.02.2010)
- Wild Knight, Warszawa "Progresja" 30.01.2010 (31.01.2010)
- Crystal Viper, Warszawa "Progresja" 30.01.2010 (31.01.2010)
- Lonewolf, Warszawa "Progresja" 30.01.2010 (31.01.2010)
- InDespair, Strefa Mocnych Wiatrów, Warszawa "Progresja" 30.01.2010 (31.01.2010)
- Hypocrisy, Katowice "Mega Club" 26.01.2010 (27.01.2010)
- Decapitated, Katowice "Mega Club" 26.01.2010 (27.01.2010)
- Survivors Zero, Katowice "Mega Club" 26.01.2010 (27.01.2010)
- The 69 Eyes, Warszawa "Progresja" 20.01.2010 (21.01.2010)
- Mandragora Scream, Warszawa "Progresja" 20.01.2010 (21.01.2010)
- Virgin Snatch, Thy Disease, Warszawa "Progresja" 16.01.2010 (17.01.2010)
- Heart Attack, Nammoth, Warszawa "Progresja" 16.01.2010 (17.01.2010)
- Paprika Korps, Warszawa "Hard Rock Cafe" 5.01.2010 (6.01.2010)
- Shining, Kraków "Studio" 13.12.2009 (15.12.2009)
- Dark Fortress, Posthum, Kraków "Studio" 13.12.2009 (15.12.2009)
- Satyricon, Kraków "Studio" 13.12.2009 (14.12.2009)
- Winger, Markonee, Warszawa "Progresja" 6.12.2009 (7.12.2009)
- Totentanz, Carrion, Nutshell, Warszawa "Progresja" 6.12.2009 (7.12.2009)
- Korpiklaani, Warszawa "Progresja" 29.11.2009 (30.11.2009)
- Norther, Warszawa "Progresja" 29.11.2009 (30.11.2009)
- Troll Gnet El, Warszawa "Progresja" 29.11.2009 (30.11.2009)
- Hunter, Warszawa "Stodoła" 7.11.2009 (9.11.2009)
- Rootwater, Warszawa "Stodoła" 7.11.2009 (9.11.2009)
- Blindead, Warszawa "Stodoła" 7.11.2009 (9.11.2009)
- Opaleni, Warszawa "Stodoła" 7.11.2009 (9.11.2009)
- Tankard, Warszawa "Progresja" 6.11.2009 (7.11.2009)
- Alastor, Warszawa "Progresja" 6.11.2009 (7.11.2009)
- Neuronia, Warszawa "Progresja" 6.11.2009 (7.11.2009)
- Carnal, Warszawa "Proxima" 25.10.2009 (26.10.2009)
- Jelonek, Warszawa "Proxima" 25.10.2009 (26.10.2009)
- Soulburners, Warszawa "Proxima" 25.10.2009 (26.10.2009)
- Dredg, Warszawa "Stodoła" 23.10.2009 (24.10.2009)
- Judgement Day, Warszawa "Stodoła" 23.10.2009 (24.10.2009)
- California Stories Uncovered, Warszawa "Stodoła" 23.10.2009 (24.10.2009)
- Acid Drinkers - część 1 (20-lecie Acid Drinkers), Poznań "Eskulap" 18.10.2009 (19.10.2009)
- Acid Drinkers - część 2 (20-lecie Acid Drinkers), Poznań "Eskulap" 18.10.2009 (19.10.2009)
- Acid Drinkers - część 3 (20-lecie Acid Drinkers), Poznań "Eskulap" 18.10.2009 (19.10.2009)
- 20-lecie Acid Drinkers - zdjęcia fanów, Poznań "Eskulap" 18.10.2009 (19.10.2009)
- None, Los Pierdols (20-lecie Acid Drinkers), Poznań "Eskulap" 18.10.2009 (19.10.2009)
- Mudhoney, Warszawa "Proxima" 16.10.2009 (17.10.2009)
- The Black Tapes, Warszawa "Proxima" 16.10.2009 (17.10.2009)
- Armagedon, Warszawa "Progresja" 10.10.2009 (12.10.2009)
- Pandemonium, Warszawa "Progresja" 10.10.2009 (12.10.2009)
- Gortal, Nammoth, Warszawa "Progresja" 10.10.2009 (12.10.2009)
- Armagedon, Pandemonium - Show Girls, Warszawa "Progresja" 10.10.2009 (12.10.2009)
- Dream Theater (Progressive Nation 2009), Bydgoszcz "Łuczniczka" 30.09.2009 (1.10.2009)
- Opeth (Progressive Nation 2009), Bydgoszcz "Łuczniczka" 30.09.2009 (1.10.2009)
- Bigelf (Progressive Nation 2009), Bydgoszcz "Łuczniczka" 30.09.2009 (1.10.2009)
- Unexpect (Progressive Nation 2009), Bydgoszcz "Łuczniczka" 30.09.2009 (1.10.2009)
- Mekong Delta (Hard Rocker Festival II), Katowice "Mega Club" 26.09.2009 (28.09.2009)
- Tygers Of Pan Tang (Hard Rocker Festival II), Katowice "Mega Club" 26.09.2009 (28.09.2009)
- Wild Knight (Hard Rocker Festival II), Katowice "Mega Club" 26.09.2009 (28.09.2009)
- Turniej Guitar Hero (Hard Rocker Festival II), Katowice "Mega Club" 26.09.2009 (28.09.2009)
- Wizard (Hard Rocker Festival II), Katowice "Mega Club" 26.09.2009 (28.09.2009)
- Lonewolf (Hard Rocker Festival II), Katowice "Mega Club" 26.09.2009 (28.09.2009)
- HammerHeart, Bloodwritten, Arondight (Hard Rocker Festival II), Katowice "Mega Club" 26.09.2009 (28.09.2009)
- Chimaira (Show No Mercy #25), Warszawa "Progresja" 25.09.2009 (26.09.2009)
- Unearth (Show No Mercy #25), Warszawa "Progresja" 25.09.2009 (26.09.2009)
- Throwdown (Show No Mercy #25), Warszawa "Progresja" 25.09.2009 (26.09.2009)
- Daath (Show No Mercy #25), Warszawa "Progresja" 25.09.2009 (26.09.2009)
- Lacrimosa, Warszawa "Progresja" 1.09.2009 (2.09.2009)
- Sabaton (Always Remember Tour 2009), Warszawa "Amfiteatr Bemowo" 31.08.2009 (1.09.2009)
- Stratovarius (Always Remember Tour 2009), Warszawa "Amfiteatr Bemowo" 31.08.2009 (1.09.2009)
- Turbo (Always Remember Tour 2009), Warszawa "Amfiteatr Bemowo" 31.08.2009 (1.09.2009)
- Vader (Blitzkrieg 2009), Warszawa "Progresja" 29.08.2009 (30.08.2009)
- Marduk (Blitzkrieg 2009), Warszawa "Progresja" 29.08.2009 (30.08.2009)
- Lost Soul (Blitzkrieg 2009), Warszawa "Progresja" 29.08.2009 (30.08.2009)
- Esqarial (Blitzkrieg 2009), Warszawa "Progresja" 29.08.2009 (30.08.2009)
- Chainsaw (Blitzkrieg 2009), Warszawa "Progresja" 29.08.2009 (30.08.2009)
- Rise Against, Warszawa "Proxima" 17.08.2009 (18.08.2009)
- CF98, Warszawa "Proxima" 17.08.2009 (18.08.2009)
- Korpiklaani, Guano Apes (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 2.08.2009 (9.08.2009)
- Clawfinger, Dżem (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 2.08.2009 (9.08.2009)
- Tomasz Budzyński, Dub-Fx, Chico (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 2.08.2009 (9.08.2009)
- Infernalia, Atmasfera, Bloco X (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 2.08.2009 (9.08.2009)
- The Subways, Kroke (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 1.08.2009 (8.08.2009)
- Koncert Jubileuszowy - 40 lat Woodstock (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 1.08.2009 (8.08.2009)
- Voo Voo, Big Fat Mama, Final Virus (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 1.08.2009 (8.08.2009)
- Sham 69, Senor Coconut and His Orchestra, Carrantuohill (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 1.08.2009 (8.08.2009)
- Caliban, Juliette L. Lewis (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 31.07.2009 (8.08.2009)
- The Futureheads, Volbeat (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 31.07.2009 (8.08.2009)
- Easy Star All-Stars, Jelonek (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 31.07.2009 (8.08.2009)
- Blenders, Ares and The Tribe (Przystanek Woodstock 2009), Kostrzyn 31.07.2009 (8.08.2009)
- "Przystanek Woodstock 2009" - zdjęcia fanów część 3 - Kostrzyn 2.08.2009 (7.08.2009)
- "Przystanek Woodstock 2009" - zdjęcia fanów część 2 - Kostrzyn 1.08.2009 (7.08.2009)
- "Przystanek Woodstock 2009" - zdjęcia fanów część 1 - Kostrzyn 31.07.2009 (7.08.2009)
- "Przystanek Woodstock 2009", Akademia Sztuk Przepięknych, Kostrzyn 31.07-2.08.2009 (7.08.2009)
- Los Pierdols, S.O.U.L., No Shore (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 25.07.2009 (29.07.2009)
- Triquetra, Formacja In, Snake Charmer (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 25.07.2009 (29.07.2009)
- Flapjack, Orbita Wiru, Nutshell (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 24.07.2009 (29.07.2009)
- Merry Pop Ins, D_tails (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 24.07.2009 (29.07.2009)
- Kaatakilla, Neuronia (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 23.07.2009 (29.07.2009)
- At the Lake, Lido (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 23.07.2009 (29.07.2009)
- Tarja Turunen (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 25.07.2009 (27.07.2009)
- Vader (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 25.07.2009 (27.07.2009)
- Acid Drinkers, Votum (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 25.07.2009 (27.07.2009)
- Funeral For A Friend, Lipali (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 24.07.2009 (27.07.2009)
- Motorhead (Hunterfest 2009), Szczytno "Lotnisko Szymany" 25.07.2009 (26.07.2009)
- Jarocin Festiwal 2009, Jarocin 17-19.07.2009 (23.07.2009)
- Konkurs Młodych Zespołów (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 18.07.2009 (23.07.2009)
- Animal Collective, Kazik Na Żywo (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 19.07.2009 (22.07.2009)
- Tilt - trzydziestolecie (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 19.07.2009 (22.07.2009)
- The (International) Noise Conspiracy (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 19.07.2009 (22.07.2009)
- Maria Peszek, Plagiat 199 (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 19.07.2009 (22.07.2009)
- Holden Avenue, Rotofobia (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 19.07.2009 (22.07.2009)
- I Am X (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 18.07.2009 (22.07.2009)
- New Model Army (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 18.07.2009 (22.07.2009)
- Armia (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 18.07.2009 (22.07.2009)
- Myslovitz (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 18.07.2009 (22.07.2009)
- The Automatic (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 18.07.2009 (22.07.2009)
- Czesław Śpiewa (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 18.07.2009 (22.07.2009)
- The Black Tapes (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 18.07.2009 (22.07.2009)
- Editors (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 17.07.2009 (21.07.2009)
- Bad Brains (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 17.07.2009 (21.07.2009)
- Happysad (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 17.07.2009 (21.07.2009)
- Ignite (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 17.07.2009 (21.07.2009)
- Acid Drinkers (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 17.07.2009 (21.07.2009)
- Kumka Olik (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 17.07.2009 (21.07.2009)
- Rockaway, Persona Non Grata (Jarocin Festiwal 2009), Jarocin 17.07.2009 (21.07.2009)
- Defater (Show No Mercy #23), Warszawa "Progresja" 7.07.2009 (9.07.2009)
- Slip, The Roosters (Show No Mercy #23), Warszawa "Progresja" 7.07.2009 (9.07.2009)
- Comeback Kid (Show No Mercy #23), Warszawa "Progresja" 7.07.2009 (8.07.2009)
- Crystal Viper, Warszawa "Progresja" 27.06.2009 (29.06.2009)
- Krusher, Warszawa "Progresja" 27.06.2009 (29.06.2009)
- Blaze Bayley, Warszawa "Progresja" 27.06.2009 (28.06.2009)
- Dir En Grey, Warszawa "Stodoła" 24.06.2009 (25.06.2009)
- Down, Jack Daniels Overdrive, Kraków "Studio" 22.06.2009 (23.06.2009)
- RA:IN, Warszawa "Hydrozagadka" 21.06.2009 (22.06.2009)
- Rukia, Warszawa "Hydrozagadka" 21.06.2009 (22.06.2009)
- Steve Hogarth, Warszawa "Palladium" 19.06.2009 (20.06.2009)
- Fishbone, Warszawa "Hard Rock Cafe" 16.06.2009 (17.06.2009)
- In Flames, Warszawa "Progresja" 6.04.2009 (7.04.2009)
- Carnal, Warszawa "Progresja" 6.04.2009 (7.04.2009)
- Virgin Snatch, Warszawa "Radio Luxembourg" 5.04.2009 (7.04.2009)
- Sceptic, Warszawa "Radio Luxembourg" 5.04.2009 (7.04.2009)
- Alastor, Warszawa "Radio Luxembourg" 5.04.2009 (7.04.2009)
- Testor, Warszawa "Radio Luxembourg" 5.04.2009 (7.04.2009)
- Blade Of Terror, Warszawa "Radio Luxembourg" 5.04.2009 (7.04.2009)
- The Subways, Warszawa "Proxima" 4.04.2009 (5.04.2009)
- Kumka Olik, Warszawa "Proxima" 4.04.2009 (5.04.2009)
- Kruk, Warszawa "Progresja" 3.04.2009 (4.04.2009)
- Gate, Warszawa "Progresja" 3.04.2009 (4.04.2009)
- Chainsaw (Rock Metal Fest 2009), Kraków "Studio" 21.03.2009 (26.03.2009)
- The Supergroup (Rock Metal Fest 2009), Kraków "Studio" 21.03.2009 (26.03.2009)
- Totem (Rock Metal Fest 2009), Kraków "Studio" 21.03.2009 (26.03.2009)
- Virgin Snatch (Rock Metal Fest 2009), Kraków "Studio" 21.03.2009 (25.03.2009)
- Frontside (Rock Metal Fest 2009), Kraków "Studio" 21.03.2009 (25.03.2009)
- Hunter (Rock Metal Fest 2009), Kraków "Studio" 21.03.2009 (25.03.2009)
- Kat & Roman Kostrzewski (Rock Metal Fest 2009), Kraków "Studio" 21.03.2009 (25.03.2009)
- Acid Drinkers (Rock Metal Fest 2009), Kraków "Studio" 21.03.2009 (25.03.2009)
- TSA (Rock Metal Fest 2009), Kraków "Studio" 21.03.2009 (25.03.2009)
- Rock Metal Fest 2009 - zdjęcia fanów - Kraków "Studio" 21.03.2009 (25.03.2009)
- Eagles Of Death Metal, Warszawa "Proxima" 14.03.2009 (15.03.2009)
- Black Box Revelation, Warszawa "Proxima" 14.03.2009 (15.03.2009)
- Trustgame (Lejdi End Dżentelmen Tur), Warszawa "Progresja" 6.03.2009 (7.03.2009)
- Vena Valley (Lejdi End Dżentelmen Tur), Warszawa "Progresja" 6.03.2009 (7.03.2009)
- Kuśka Brothers (Lejdi End Dżentelmen Tur), Warszawa "Progresja" 6.03.2009 (7.03.2009)
- Akurat, Warszawa "Stodoła" 5.03.2009 (7.03.2009)
- Enej, The Same, Warszawa "Stodoła" 5.03.2009 (7.03.2009)
- Fuck The Facts, Warszawa "Progresja" 1.03.2009 (3.03.2009)
- Antigama, Warszawa "Progresja" 1.03.2009 (3.03.2009)
- Dr Doom, Warszawa "Progresja" 1.03.2009 (3.03.2009)
- The Ocean (Show No Mercy 20), Warszawa "Progresja" 28.02.2009 (2.03.2009)
- Burst (Show No Mercy 20), Warszawa "Progresja" 28.02.2009 (2.03.2009)
- Bison B.C. (Show No Mercy 20), Warszawa "Progresja" 28.02.2009 (2.03.2009)
- Medeia (Show No Mercy 20), Warszawa "Progresja" 28.02.2009 (2.03.2009)
- Searching For A Calm (Show No Mercy 20), Warszawa "Progresja" 28.02.2009 (2.03.2009)
- Myslovitz, Kid A, Warszawa "Palladium" 25.02.2009 (26.02.2009)
- Sepultura, Katowice "Mega Club" 12.02.2009 (13.02.2009)
- The Sorrow, Katowice "Mega Club" 12.02.2009 (13.02.2009)
- Frontside, Warszawa "Park" 18.12.2008 (19.12.2008)
- The Supergroup, Lostbone, Warszawa "Park" 18.12.2008 (19.12.2008)


Czy zdarza Ci się nic nie robić?