zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 24 maja 2018

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 201
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (40)
- gitarzysty (24)
- basisty (33)
- perkusisty (31)
- inne (8)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - gitarzysta

26-letni gitarzysta z Warszawy szuka zespołu
19.05.2018
bądź osób do wspólnego grania i komponowania. Chętnie mogę zająć się też produkcją ewentualnych demówek - sprawnie obsługuję Reapera. Gram od ponad 10 lat, głównie na elektryku, i najlepiej rozumiem prog, metal oraz fusion. Zdecydowanie nie jestem wirtuozem, ale nie mam też problemów z opanowaniem technicznego materiału, gdy jest czas żeby go przećwiczyć. W razie potrzeby dysponuję biblioteką własnych pomysłów i riffów. Jako osoba jestem otwarty i chętnie dostosuję się do różnych ról zależnie od okoliczności. Jeśli masz wrażenie, że chciał(a) byś ze mną współpracować, na poważnie bądź luźniej, to napisz.
Szczecin. Cześć, gitarzysta szuka zespołu.
16.05.2018
Posiadam własny, zawodowy sprzęt. Jestem mobilny, wypłacalny, komponuję muzykę, posiadam umiejętność obsługi DAW (nagrane i zmiksowane dwie EP-ki swoich zespołów). Jestem punktualny, słowny i podobnego podejścia oczekuję od innych. Chętnie dołączę do istniejącego już zespołu. Zdecydowanie preferuję rockowe granie, słucham różnych rodzajów.
Ostrołęka. Szukam chętnych do założenia zespołu
14.05.2018
lub wspólnego grania. Najlepiej w klimatach takich zespołów jak Ghost, Megadeth lub Metallica. Ja gram na gitarze elektrycznej jakieś dwa lata, więc mój poziom nie jest spacjalnie wysoki.
Witam. Pogram chętnie klimaty okolorockowe.
14.05.2018
Uzależniony od koncertowania, poważni ludzie, regularne próby, własny materiał. Pozdro. Gitara jest, nagłośnienie jest.
Gitarzysta rytmiczny nawiąże współpracę z
11.05.2018
zespołem grającym muzykę alternative, rock, rock'n'roll, rock, grunge, funk metal, funk, punk rock, straight edge, post punk, ska punk, reggae, garage, hard-core, nowa fala. Posiadam kilka swoich kompozycji.
Gitarzysta z Chorzowa, Katowic szuka zespołu
11.05.2018
metalowego. Gram na instumencie parę lat, ciągle się doszkalam i pobieram lekcje. Grałem już w zespole, mam za sobą parę koncertów i nagrywanie pierwszych kawałków. W zespole najbardziej zależy mi na profesjonalnym podejściu i zaangażowaniu. Jestem w stanie dojeżdzać do okolicznych miast. Jeśli chodzi o klimat najlepiej opiszą to przykładowe zespoły: Avatar, Unleash the archers, Percival Schuttenbach. Te klimaty odpowiadają mi najbardziej ale nie ograniczam się tylko do nich.
Ejdi_Wild
Gitarzysta założy zespól o podstaw 3, 4 osobowy
11.05.2018
jakiś rock itp. Bardzo ważna jest da mnie prezencja, wygląd i charakter.
Ernest
Gitarzysta rytmiczny szuka zespołu metalowego.
11.05.2018
Posiadam własny sprzęt, doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Preferowany gatunek to technical death-black metal, ale jestem elastyczny i większość ciężkiego grania mi podpasuje. Wiek 20, Trójmiasto.
Średnio zaawansowany gitarzysta z dużym zapałem
9.05.2018
do gry chętnie nawiążę współprace z kimś równie zaangażowanym do tworzenia dobrego rocka ale również pogrania wspólnie.
Szczecin. Gitarzysta szuka ludzi do stworzenia
9.05.2018
bandu. Klimaty okołorockowe. Szukam prawdziwych pasjonatów i miłośników muzyki. Stawiam na nieszablonowe rozwiązania i poszukiwania muzyczne. Jeśli jesteś osobą poruszającą się w takich klimatach, to właśnie ciebie szukam.
Gitarzysta z Warszawy szuka zespołu. Gatunkowo
7.05.2018
najlepiej odnajduję się w blues rocku. Lubię też funk rock, rock alternatywny. Z chęcią pogram też coś lżejszego - na pograniczu popu i rocka. Więcej informacji na priv.
Fryderyk
Gitarzysta z Bytomia szuka zespołu bądź ludzi
6.05.2018
do stworzenia nowego zespołu. Gatunek jaki mnie interesuje to hard rock lub troszeczke cięższe.
chucky1982
Witam, chciałbym założyć zespół od podstaw.
6.05.2018
Posiadam próbownie w Częstochowie i słabe ale zawsze jakieś nagłośnienie pod wokal ewneti jakąś elektronikę. Szukam muzyków którzy szanują czas poświęcony na granie i tworzenie. Klimat hard rock, alternativ, modern, stoner rock, grunge.
Warszawa, gitarzysta z doświadczeniem zespołowym
6.05.2018
chętnie dołączy do jakiegoś projektu, wszelkiego typu black-speed metale odpadają.
Hej. Szukam perkusisty, basisty, drugiego
4.05.2018
gitarzysty oraz klawiszowca do wspólnego grania na terenie Górnego Ślaska. Jestem początkujący. Jak masz ochotę to dawaj, pisz, dzięki.
Dzumiec
Poszukuję kapeli metalowej. Interesuje mnie
4.05.2018
doom, black, thrash, power, heavy, speed. Chętnie założę coś od nowa. Mam mnóstwo riffów i pomysłów. Grać też coś potrafię.
etam
Warszawa. Bardzo dobry technicznie gitarzysta
4.05.2018
dołączy do bandu lub utworzy nowy skład z muzykami z dobrym konkretnym skillem i chęciami. Gatunek około rockowo - metalowy - poszukujący - eksperymentujący. Za mną ok. setka gigów, podróży i koncertowania na różnych scenach w całej Polsce. Posiadam zawodowy sprzęt, własna próbownie oraz duże chęci. Poszukuję osób, które maja otwarte muzyczne umysły oraz szlifują nieustannie swój warsztat. Szukam ludzi obytych ze scena, którzy wiedza, że koncert to jest konkretne show. Próbk umiejętności oraz materiału udostępniam na życzenie.
Witam, szukam ludzi do grania, jestem w miarę
3.05.2018
otwarty muzycznie, natomiast aktualnie myślę o klimacie lat 60., 70., jakieś Led Zeppeliny, Hendrix itp. Może być granie coverów, może być autorski materiał, może być i jedno i drugie. Ja gram na gitarze. Pozdrawiam.
Sprawa wygląda tak, gram od roku na gitarze
30.04.2018
i szukam ludzi z podobnym "stażem" i gustem muzycznym do zespołu. Nie chodzi tu o podbijanie świata, tylko o grę razem żeby dojść do perfekcji. Podbój świata później. Ten gust muzyczny to takie rzeczy jak Megadeth, Slayer, Meta, Iron Maiden, Motorhead, Black Sabbath, wszystkie blackmetale, rock ogółem i tym podobne. Niedopuszczalne każde core, gitary z więcej niż 6 strunami i przestrajane się o dużo za dużo. Zainteresowani piszcie. O i jak ktoś gra więcej niż rok i jest przyskilowany i chciałby zrobić prowadzącą naprzykład to prosze bardzo.
Razem z kolegą gramy na gitarach, szukamy
30.04.2018
kogokolwiek: perkusisty, wokalisty, basisty. Jesteśmy ze Smętowa Granicznego.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy Twój słuch jest tak samo dobry jak kiedyś?