zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 18 listopada 2019

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 164
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (34)
- gitarzysty (16)
- basisty (27)
- perkusisty (20)
- inne (4)
- wokalista (6)
- gitarzysta (21)
- basista (6)
- inne (7)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - gitarzysta

Szukam zespołu lub ludzi chętnych do jego
17.11.2019
założenia. Zabrze, Gliwice, okolice. Klimaty rockowe-metalowe, ale nie odmówię lżejszych. Gitara solowa, rytmiczna.
Zipp3r
Gitarzysta, 19 lat, szukam zespołu w klimatach
16.11.2019
rockowych jak np. GnR, Slash, Aerosmith albo thrash-heavy. Szukam ludzi chętnych do wspólnego grania oraz pisania własnego materiału. Próby najlepiej w weekendy na terenie Lublina lub gdzieś w miarę niedaleko.
Warszawa. Gitarzysta rytmiczny nawiąże współpracę
15.11.2019
z zespołem najlepiej grającym muzykę punk rock, grunge, funk metal, straight edge, ska, garage, hard-core. Wiek około 40+ lat. Najchętniej punk w stylu Ramones, One Way System, Farben Lehre, Bad Religion, Buzzcocks, Pidżama Porno, Sham 69, Shelter, Stiff Little Fingers, The Jam.
Gitara szuka zespołu lub sekcji. Muzyka:
14.11.2019
ciężko, duszno, stoner, core, itd. Mobilny z doświadczeniem.
Jem
Cześć, gitarzysta z wieloletnim doswiadczeniem
13.11.2019
szuka koncertujacej kapeli. Posiadam zawodowy sprzęt i umiejętności.
Szukam zespołu lub ludzi do założenia zespołu.
11.11.2019
Gra raczej amatorska w celu odreagowania codzienności. Nie szukam wymiataczy bo jestem amatorem. Moje zainteresowania blues i rock chociaż inne style również biorę pod uwagę. Najlepiej Zagłębie ale jestem mobilny.
Gitarzysta, 23 lata, chętnie dołączy lub
4.11.2019
pogra coś w klimatach thrash, death. Trójmiasto.
DeathcraftToJa
Młody gitarzysta poszukuje zespołu albo muzyków
1.11.2019
do stworzenia takowego od zera. Interesuje mnie granie metalu - szeroko rozumianego. Szczególne inspiracje: The Sixpounder; Jarocy; The Nameless. Oczywiście jestem muzycznie bardzo elastyczny i otwarty na wszelkie propozycje lub eksperymenty. Katowice, Świętochłowice, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska i okolice.
Chorzów, Katowice, Trzebinia, Kraków i okolice.
1.11.2019
Chętnie dołączę do istniejącej kapeli lub ją wspólnie z kimś założę. Mam 35 lat, trochę wolnego czasu, sprzętu i sporo ciekawych pomysłów na muzykę oraz jeszcze więcej chęci do grania. Inspiracje: Decapitaded, Dyscarnate, Hatesphere Testament Itd.
abedar
Witam. Szukam ludzi z Wrocławia do zespołu,
28.10.2019
który się dopiero tworzy. Więc może to potrwać zanim zbiorą się właściwi ludzie. Sam gram na gitarze rytmicznej i jestem amatorem bez wykształcenia muzycznego. Poszukuję muzyków: wokalisty, basisty, perkusisty oraz ludzi grających na innych instrumentach. Założeniem mojego projektu jest granie dla przyjemności, bez zbędnego stresu oraz zagranie kilku fajnych koncertów ku radości swojej i znajomych. Chciałbym grać rocka, ale jeśli powstanie zespół nie wykluczam, że muzyka może ewoluować w inne klimaty.
Witam, wiek 26, Ruda Śląska. Mobilny, sprzęt
28.10.2019
jest. Gram na gitarze ok. 9 lat, w kapelach od kilku. Rodzaj muzyki - otwarty jestem na wszystko, szukam czegoś nowego, co pozwoli mi się rozwinąć z naciskiem na swoje kawałki. Dotychczas grywałem w kapelach punkowych, rockowych, metalowych. Kilka koncertów mam za sobą - jestem otwarty na sporadyczne występy w sensownych miejscach.
Poszukuję aktywnie koncertującej kapeli w
26.10.2019
stylu raczej bliżej bluesa niż metalu. Oferuję nieskrępowaną tonacjami i prędkością grę w zamian za nowych kumpli i brak możliwości nudy.
Dołączę do zespołu jako gitara prowadząca.
25.10.2019
Jestem też chętny na zebranie składu i robienie materiału od nowa. Tychy i okolice. Własna salka. Deep Purple, Rainbow, Queen.
Gitarzysta. Szukam zespołu w Trójmieście.
25.10.2019
Zespoły jakie gram i słucham: Metallica, Megadeth, Black Sabbath, Deep Purple, Diamond Head, Slayer, Nirvana.
Stale rozwijający się gitarzysta poszukuje
25.10.2019
osób do stworzenia zespołu, którego celem będzie stworzenie ciekawego i ambitnego materiału w klimatach rockowo metalowych. Zainteresowane osoby jak i zespoły w których wykruszyła się gitara proszę o priv. Mam 23 lata, niewielkie doświadczenie sceniczne i studyjne. Gdynia, Rumia, Reda i okolice.
Gitarzysta szuka osób zainteresowanych stworzeniem
24.10.2019
zespołu lub projektu akustycznego. Muzycznie to przykładowo klimaty akustycznych utworów Nightwish, Eluveitie czy Kata. Zależy mi na stworzeniu baśniowego, poetyckiego klimatu. Trudno jest o ludzi więc wypisałem całe instrumentarium które by było odpowiednie: perkusja, cajon, perkusjonalia, wokal, bas, bas akustyczny, klawisze, gitara akustyczna, skrzypce, lira korbowa. Jeśli grasz na którymś z powyższych instrumentów i byłbyś lub byłabyś zainteresowana graniem to proszę o kontakt. Jestem z Jaworzna 24 lata, szukam ludzi z okolic Katowic, Sosnowca, Mysłowic, Jaworzna.
Hej. Gitarowy z całkiem sporym doświadczeniem
24.10.2019
(scena i studio) szuka kapeli na terenie Śląska. Ja 26 lat. Nie zamykam się na żadne klimaty. Mam przyzwoite umiejętności i tonę sprzętu. Zajmuję się komponowaniem oraz trochę miksem i masteringiem. Zależy mi na zespole, który chce koncertować. Bardzo bym prosił o podesłanie jakichkolwiek próbek tego co gracie. Peace.
Łódź. Gitarzysta szuka zespołu w klimacie
24.10.2019
rockowym, bardziej melodyjnym i nowoczesnym niż starocie z lat 70, 80. Z mojej strony zaangażowanie, dobry sprzęt, sporo pomysłów i doświadczenie.
Warszawa, wiek 40+, szukam ludzi z pasją
22.10.2019
by pograć muzykę gitarową, cos w stylu np: Nashville Pussy, Turbonegro itp.
Szukam pierwszego zespołu. Gram na gitarze
21.10.2019
dość długo, obracam się głównie w metalu i rocku ale myślę, że dałbym radę przy innych rzeczach typu punk, stoner czy coś takiego. Sprzętu mam pełno, transport jest ale najlepiej centralna Polska. Chętnie odpowiem na różne pytania i podeślę jakieś próbki jeśli trzeba.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy jesteś altruistą?