zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 23 czerwca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 275
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (44)
- gitarzysty (25)
- basisty (31)
- perkusisty (40)
- inne (15)


- wokalista (23)
- gitarzysta (35)
- basista (15)
- perkusista (14)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Zespół As The Wave Came poszukuje perkusisty.
20.06.2017
Szukamy kogoś chętnego do ćwiczeń, z własnym sprzętem i zaangażowaniem w pisaniu materiału. Muzyka jaką gramy to metalcore, inspiracje czerpiemy od takich wykonawców jak: Parkway Drive, Northlane, Architects, Bury Tomorrow. Gramy od września, niestety przez sprawy organizacyjne musieliśmy zakończyć współpracę z dotychczasowym perkusistą. Mamy własny materiał na ok. 30 minut, w planach koncerty, próby we Wrocławiu. Nasz wiek: 19-24 lata o ile jest to dla kogoś ważne.
Zespół z Łodzi poszukuje perkusisty. Gramy
20.06.2017
szeroko pojęty hard rock, heavy metal. Mamy własne kawałki i pełny skład - brakuje tylko perkusji. Chętnym wyślę nagrania z próby.
Katowice, Sosnowiec i okolice. Zespół Tiger
19.06.2017
Snake poszukuje perkusisty. Klimaty: heavy metal oraz hard rock. Inspiracje: Judas Priest, Iron Maiden, Accept, Twisted Sister, Steel Panther itp. Próby: Rataplan w Katowicach lub Kotłownia w Sosnowcu. W skład naszego repertuaru wchodzą covery ulubionych zespołów oraz własny materiał. W skład zespołu wchodzi dwóch gitarzystów, basista oraz wokalista. Zainteresowanych prosimy o kontakt.
Szukamy perki w klimatach rockowych. Dużo
19.06.2017
melodii, raz stroimy do C raz gramy balladę w stroju E standard. Mamy indywidualne podejście i jesteśmy otwarci na Twoje pomysły. Mamy swój materiał i salkę. Ciągle tworzymy i udoskonalamy brzmienie. Próby raz w tygodniu. Kilka kawałków chętnie prześlemy na maila. Pzdr.
Warszawa - Bielany. Szukamy perkusisty do
19.06.2017
grania rzeczy w stylu Pink Floyd, a przede wszystkim The Doors. Mamy bardzo wiele materiału i płytę demo w drodze. Po więcej szczegółów zapraszam na wiadomość prywatną. Czekamy, czekamy.
Warszawa - perkusista dowolnej płci poszukiwany(-a)
18.06.2017
do zespołu power, heavy, symphonic. Więcej info na prv.
Witam. Perkusista do projektu black metalowego
18.06.2017
poszukiwany. Mogą to byc młode osoby, ale z konkretnym podejściem. Okolice Gliwic, Zabrza, Bytomia. Raczej stara szkoła black metalu.
Poszukiwany garowy do muzyczki w okolicach
16.06.2017
od Ulcerate i Nero di Marte po Gojirę i Opetha. Skład jest, sprzęt jest, salka jest, muzyka napisana.
Sosnowiec. Potrzebny perkusista do zespołu
14.06.2017
grającego muzykę w okolicach heavy, thrash metalu. Mamy dobrą i świetnie skomunikowaną miejscówkę w atrakcyjnej cenie. Gramy bez spiny i na luzie, tylko swoje utwory. Próby zazwyczaj raz w tygodniu, czasami dwa. Musisz mieć swoje blachy, pałki ewentualnie werbel. Wymagane podstawowe umiejętności gry i trzymania tempa.
vierna
Zespół Vierna poszukuje perkusisty. Oczekujemy
13.06.2017
zaangażowania, uczestnictwa w koncertach - gramy w weekendy średnio 1, 2 razy w miesiącu, przeważnie w terenie. Próby raz w tygodniu w Gdańsku. Zapraszamy na wstępne spotkanie. Osoby zainteresowane proszę pisać na priv.
Cauter
Lublin. Szukamy perkusisty. Posłuchać nas
12.06.2017
można na profilu bandcamp - cauter lub FB.
Klaudiaclodie
Zespół Cldie poszukuje perkusisty na stałe.
12.06.2017
Zależy nam na człowieku, który zaangażuje się w projekt, ponieważ przed nami praca nad nowym materiałem, a następnie nagranie w studio. Zainteresowanych prosimy o kontakt. Pozdrawiam.
InDespair
Wrocławski zespół InDespair (melodeath, metalcore)
11.06.2017
poszukuje perkusisty. Niezbędne spore umiejętności i czas na regularne próby. Gramy od lat, mamy doświadczenie studyjne i sceniczne (60 koncertów, m.in. na Jarocinie 2016), w Antyfescie 2016 weszliśmy do najlepszej trójki (z 490 kapel). Pracujemy nad nowym materiałem, mamy własną salę prób. YouTube - InDespairPL.
Warszawa. Poszukiwany perkusista do zespołu
10.06.2017
w klimatach Avenged Sevenfold. Mamy własną salkę i sprzęt. Wiek 17-23. Więcej info na priv.
Gdynia - zespol szuka perkusisty. Bardziej
10.06.2017
hard rock niz metal. Lubimy AC/DC, Cepów, Motorheada, bluesa alkohol i samych siebie. Jest salka i takie tam. Wiecej info na priv.
kazamat
Zespół Kazamat poszukuje perkusisty. Obracamy
9.06.2017
się w klimatach melodic death, black metal. Reszta składu jest zebrana. Mamy materiału w opór i wynajmujemy salę w centrum Bydgoszczy. Możesz być i z drugiego końca Polski, ale jeśli ogarniasz blasty, trzymasz tempo i możesz dojeżdżać to pisz śmiało na priv, podeślemy próbki. Ave.
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło się, że koncert, na który długo jechałaś(eś) (np. z innego miasta), został odwołany po Twoim przyjeździe?