zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 marca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 327
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (50)
- gitarzysty (32)
- basisty (48)
- perkusisty (50)
- inne (8)


- wokalista (18)
- gitarzysta (36)
- basista (20)
- perkusista (15)
- inne (4)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - perkusisty

Trójmiasto. Zespół w składzie 2 x gitara,
28.03.2017
bas, wokal szuka perkusisty. Gramy dla przyjemności covery - klimaty bluesowo rockowe. Próby Gdańsk, Sopot. Chcielibyśmy wyszlifować materiał i zacząć grać małe koncerty. Oczekujemy chęci do grania, punktualności na próbach i dobrego nastawienia. Więcej info na priw. Pozdrawiam.
thrashka7
Szukamy perkusisty (i basisty). Próby gramy
27.03.2017
w Zamościu. Pełny Set. Metal. Reszta informacji na prv.
Witam. Szukamy perkusisty z własnym sprzętem.
26.03.2017
Nasz obecny nie jest w stanie koncertować że względu na natłok obowiązków w życiu prywatnym. Salę mamy w Będzinie, aktualnie zakończyliśmy prace w studio. Nasze inspiracje to Alice in Chains, Soundgarden, Led Zeppelin, Down, Pantera.
Gitarzysta oraz basista poszukują kogoś kto
26.03.2017
gra na perkusji. Gramy w klimatach Nirvana, Alice in Chains, AC/DC, GnR, Metallica, Black Sabbath i inne głównie grunge i hard rock plus trochę metalu. Nie koniecznie musi być to osoba z dużym doświadczeniem więc jeśli nie grasz od dawna też możesz napisać. Aleksandrów Kujawski i okolice, nasz wiek 18-20 lat.
No witam, szukam perkusisty wariata na grind,
26.03.2017
crust. Ja skromnie robię wokal i gitarę (z przesterem). Mam doswiadczenie bla bla bla jeśli nie masz nic poza pałkami - luz, próby na Towarowej.
DejectedTramp
Bielsko-Biała, okolice. Dejected Tramp szuka
24.03.2017
perkusisty. Niekoniecznie z wielkim doświadczeniem. Ważne by po prostu chciał i miał własny sprzęt. Muzyka do sprawdzenia na soundcloud - dejectedtramp.
Wrocław. Poszukuję perkusisty do założenia
24.03.2017
zespołu od podstaw. Jestem gitarzystą, chcę grać coś względnie nowego, ale na pewno w klimatach metalowych. Mam już bardzo dużo własnego materiału, więc nie musimy zaczynać od coverów. Dobrze byłoby, gdybyś od czasu do czasu potrafił przejść w metrum typu 3/4, 7/8, 5/8 itp.
Okolice metalu. Poszukujemy perkusisty z
24.03.2017
konkretnym zaangażowaniem. Główny cel - zrobienie satysfakcjonującej muzyki i granie koncertów. Mamy doświadczenie sceniczne i studyjne. Szukamy osoby, która słyszy to co gra zespół, a nie tylko odbębnia swoją robotę. Przejawiaj chęć do grania a na pewno się dogadamy. Nie celujemy w konkretny "odłam" metalu ale gramy ciężko i klimatycznie. Nie mamy parcia czasowego na stworzenie materiału ale na pewno będą się odbywały regularne próby. Sala prób w Gdańsku obok Centrum Handlowego Oliwa. Odezwij się a dogadamy szczegóły.
Warszawa. Poszukuję bębniarza do death metalowego
24.03.2017
składu z gotowym materiałem. Szczegóły na priv.
W-wa i okolice. Perkusista pilnie potrzebny
24.03.2017
do instrumentalnego trio rockowego. Są terminy koncertów do zagrania po Polsce: marzec, kwiecień, maj, czerwiec.
Katowice. Zespół As Night Falls grający symfoniczny
22.03.2017
metal poszukuje perkusisty z dobrymi umiejętnościami i dobrym sprzętem.
Lublin. Zespoł symfoniczny z bogatymi aranżacjami
20.03.2017
i niebanalnymi pomysłami, posiadający własny material i salkę szuka ambitnego i doświadczonego perkusisty z własnym sprzętem. Gwarantowane koncerty i profesjonalne podejscie do muzyki.
Łódź. Szukamy perkusisty do zespołu grającego
20.03.2017
alternatywny rock. Szukamy kogoś o dobrych umiejętnościach, umiejącego grać zarówno w trudniejszych i złożonych partiach, jak i nie wstydzącego się utworów bardzo prostych. Lubimy łączyć różne style, dobrze by było jakby była to osoba szeroko lubiąca rock. Z naszej strony dużo autorskiego materiału i zaangażowanie.
Szczecin. Gitarzysta i wokalista szukają
20.03.2017
reszty do bandu w klimatach dość ostrych i ciężkich ale nie do przesady, dla zainteresowanych prześlemy demo. Głównie chodzi nam o basistę i perkusistę. Jeśli jesteś zainteresowany pisz śmiało odpowiemy na wszystkie oferty.
Warszawa. Folk metalowy zespół Runika szuka
19.03.2017
perkusisty. Jeśli lubisz melodyjne, ciężkie granie, chcesz grać dużo koncertów w Polsce i za granicą oraz dołączyć do zgranej, fajnej ekipy, pisz do nas. Facebook - Runikaband.
Wokalista i gitarzysta basowy - reaktywujemy
19.03.2017
skład. Jest gotowy materiał, nagranie demo, historia zespołu i nazwa (za nami sporo klubowych i na dużej scenie występów). Wszystko co jest można wykorzystać, tworząc coś nowego, świeżego, lub opartego na muzyce jaką wniosą nowi muzycy. Szukamy ludzi z doświadczeniem, którzy odnajdą się w muzyce hard rock, i okolicach w każdą stronę. Szczegóły na priv - próby mogą się odbywać we Wrocławiu lub Legnicy. Czekamy na odzew od perkusistów, gitarzystów, także od zwariowanych elektroników o ile tacy jeszcze nie wymarli.
Witam. Doświadczony zespół szuka dobrego
18.03.2017
technicznie perkusisty do zespołu heavy-thrash-metalowego. Posiadamy własne mini studio nagraniowe z własnym sprzętem, gdzie można śmiało nagrywać materiał i robić próby. Studio jest wygłuszone oraz posiada ogrzewanie, jest to budynek wolnostojący z własnym niezależnym wejściem. Adres: Piła (Staszyce).
« Nowsze
1

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło się, że wprowadziły Cię w błąd fałszywe informacje przeczytane w internecie (poza Prima Aprilis)?