zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 25 września 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 263
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (52)
- gitarzysty (20)
- basisty (28)
- perkusisty (40)
- inne (8)
- wokalista (20)
- gitarzysta (30)
- basista (16)
- perkusista (15)
- inne (2)

Ogłoszenia: zespół szuka muzyka - inne

Witajcie. Szukamy basisty i perkusisty do
23.09.2017
grania coverów w klimatach rockowych. Zespół jak narazie chcemy utworzyć dla zabawy, żeby miło spędzić czas. Może w przyszłości wyjdzie z tego coś poważniejszego. Mamy 20+ lat. Próby w centrum Katowic.
Hobbit Morderca
Poszukuję gitarzysty prowadzącego oraz basisty
18.09.2017
do swojego nowego projektu. Nie ma ograniczeń, co do gatunku. W tej chwili piszę muzę od blues-rocka do szeroko pojętego metalu. Jestem gitarzystą rytmicznym, jednak potrafię zagrać solówkę, jeśli będzie taka potrzeba. Mam wokalistę-tekściarza (teksty po angielsku) i perkusistę. Doświadczenie studyjne i sceniczne mile widziane, dodatkowo znajomość języka angielskiego (reszta muzyków jeszcze nie nauczyli się polskiego). Proszę pisać na priv.
Johny Bassman
Zespół grający swoje kawałki elektro-akustycznie
10.09.2017
nawiąże współpracę z muzykami: instrumenty perkusyjne, piano, drugi wokal. Wszystkie role do obsadzenia przez kobiety lub mężczyzn. Więcej szczegółów o miejscu prób i zespole PW.
Zespół Manroy (basista i wokal.) poszukuje
2.09.2017
perkusisty i gitarzysty. Mamy za sobą cztery lata grania z roczną przerwą. Posiadamy na koncie jedną epkę jak i materiał na drugą (rozpisany w GP). Próbki dla zainteresowanych wyślemy na priv. Mamy salkę prób w Zabrzu.
Warszawa, ale nie tylko. Szukam kogoś z kim
2.09.2017
mógłbym tworzyć materiał, nagrywać, miksować, kogoś kto ma zajawkę na tym punkcie i chce wspólnie z kimś rozwijać swoje umiejętności i wiedzę w temacie audio. Klimaty, najchętniej od metalcore po djent (np. Architects, Monuments, Northlane), ale każdą inną propozycję wezmę pod uwagę. Mam 24 lata, mieszkam w Warszawie, od kilku lat interesuję się tematem pro audio. Jestem multiinstrumentalistą i posiadam już nieco sprzętu (m. in Axe FX II). Zależy mi na swoistej kooperacji, polegającej na wspólnej zajawce, rozwoju ale przede wszystkim na dobrej zabawie, z nastawieniem jednak na jak najlepsze możliwe rezultaty. Więcej info na priv.
Witam, z racji braku czasu na cokolwiek,
2.09.2017
związanego z rodziną domem i pracą, poszukuję kogoś, lub kilku kogoś. Chodzi mi o pojammowanie w jakiejs tam sali prób do wynajęcia. Klimaty rock metal, choć szybkie tematy troszkę już ze mnie wyparowały. Przy okazji miał bym okazję ograć czarcie kopytko.
sbg
Siema wszystkim, jestem gitarzystą i szukam
1.09.2017
ludzi do założenia projektu (docelowo - zespołu) grającego thrash, death metal. Mam kilka ciekawych pomysłów i chcę nawiązać kontakt z ludźmi którzy również dzielą pasję do tej muzyki. Główne inspiracje to głównie stare amerykańskie granie - Death, Cannibal Corpse etc. Ale tak jak wspomniałem lubię też thrash więc kapele jak Slayer czy Razor zupełnie nie są mi obce. Jeśli jesteś gitarzystą(-tką), basistą(-tką), perkusistą(-tką) i chcesz pograć to pisz - póki co nie mam nikogo do mojego pomysłu. Aha, cenię sobie zdecydowanie i zaangażowanie.
W związku z prężnym rozwojem zespołu w klimatach
27.08.2017
metalowych (z żeńskim i męskim wokalem) szukamy do składu nowych instrumentalistów grających np. na flecie, skrzypcach, cymbałach i in. Wymagania to chęć, trochę umiejętności i własny sprzęt. Próby odbywają się w Sosnowcu z częstotliwością dwie w tygodniu. Na koncie mamy materiał trwający około 50 min. oraz kilka zagranych koncertów za sobą.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy dużo chodzisz?