zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 29 marca 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 327
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (50)
- gitarzysty (32)
- basisty (48)
- perkusisty (50)
- inne (8)


- wokalista (18)
- gitarzysta (36)
- basista (20)
- perkusista (15)
- inne (4)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - basista

Kraków. 30 lat. Basista szuka zespołu lub
27.03.2017
członków zespołu do grania muzyki fankowo-rokowej.
Szukam składu z ludźmi, którzy lubią grać
24.03.2017
i wspólnie tworzyć muzykę. Lubię grać klimaty rockowe, folkowe, bluesowe, reggae, prog-rock, funk'n'soul. Słowem wszystko co mądrze buja i daję czasami do myślenia. Mam 39 lat i trochę pomysłów na muzykę, teksty i aranże. Chętnych proszę o kilka słów na PW i ewentualne linki do waszej muzy. Lokalizacja: Chorzów, Siemianowice, Czeladź, Piekary, Bytom, Świętochłowice, Katowice, Sosnowiec.
Warszawa. Basistka z własnym sprzętem, doświadczeniem
21.03.2017
studyjnym i scenicznym, szuka zespołu rockowego, chętnie girlsband.
Szukam ludzi do projektu, kapeli, whatever,
21.03.2017
klimaty Daitro, Castevet, Fall Of Efrafa, William Bonney itd., mam jakies stare pomysły w tabach i przejscia zyciowe.
Stary Soundgarden, Kyuss, The Black Angels,
21.03.2017
Stone Temple Pilots. Siema, operator strun grubych chętnie zagra w klimatach melodyjno-klimatycznych gdzie liczy się wyczucie, nastrój, melodia, trochę wyjścia poza schematy. Rock z pierdnięciem, QOTS-owy szybki stoner (czyli bez monotonii), rock ballady dla fanek - odnajdę się w każdym rockowym klimacie, gdzie bas ma ruszać głowę. Szanuję zajawki i oryginalne podejście ale też szanuję swój czas, dlatego szukam ludzi do gry raz w tygodniu z nastawieniem na rozwój, stworzenie kawałków, koncertowanie. Mam swój sprzęt. Warszawa i okolice.
Cześć, szukam zespołu grającego w klimatach
19.03.2017
rockowo-funkowo-elektronicznych. Cięższe klimaty odpadają. O mnie - gram kilka lat, mam dość sporę doświadczenie. Oczywiście chętnie podeślę swoje nagrania.
Basista (30+) z doświadczeniem scenicznym
17.03.2017
i studyjnym dołączy do zespołu (najchętniej cięższe klimaty). Sprzęt, mobilność, zaangażowanie - wszystko jest. Jestem z pomorskiego, ale dojazdy dalej np. na weekendowe próby jak najbardziej wchodzą w grę. Pozdrawiam.
hardrock72
Basista szuka zespołu (death doom, folk,
17.03.2017
rock, power), lub też złoże od początku (próby tylko w weekendy).
Cześć, chętnie dołączę (lub założę) do zespołu
17.03.2017
w klimatach post hardcore, post punk, art punk, alternatywa, screamo - do wyboru. Mogę grać na gitarze lub basie, mam sprzęt i doświadczenie.
Gdynia i okolice. Basista dołączy do zespołu
13.03.2017
grającego mocno i melodyjnie. Metal progresywny, nu-metal, blackened death, post rock, punk-rock. Mam sprzęt i jestem mobilny.
Bas 40+ po przerwie pogra ciężkie klimaty
13.03.2017
(doom, heavy, folk, etc), jestem otwarty na propozycje.
Electrock
Witam. Basista (28 l.) z doświadczeniem szuka
10.03.2017
ludzi do pogrania. Z racji charakteru pracy regularne próby odpadają, więc wolałbym niezobowiązujące, luźne projekty bez parcia. Równie chętnie zaangażowałbym się w jakiś homerecording. Mogę też pomóc kapelom potrzebującym basu do nagrania czegoś konkretniejszego (szybko się uczę materiału).
Basista po 40-tce, pogram w klimatach blues,
7.03.2017
rock może coś mocniejszego, konkretnie, Chorzów i okolice.
alex_alien
Cześć, basistka z Warszawy szuka zespołu
4.03.2017
rockowego z dobrym wokalem. Moje klimaty Muse, Deftones, Marilyn Manson, tak mocno w skrócie. Mam sprzęt, wyobraźnie muzyczną, umiejętności i chęci do gry. Mam 23 lata i szukam zbliżonych do swojego wieku. Najlepiej salka Hearstudio - dobra lokalizacja.
Sosnowiec i okolice. Człowiek próbujący grać
4.03.2017
na basie szuka ludzi z luźnym podejściem ale zaangażowaniem do wspólnego grania i oderwania się od codziennych obowiązków. Jestem początkujący ale cały czas się uczę. Klimaty rockowe.
Basista, zdolny, doświadczony, elastyczny,
4.03.2017
solidny, kreatywny i pozytywny. Mam 36 lat, Warszawa, zawodowy sprzęt, auto, pomysły i chęci. Nawiążę współpracę z fajnymi, dobrymi i dojrzałymi muzykami, celem stworzenia ciekawego projektu. Chętnie dołączę do istniejącej, koncertującej, rozwojowej kapeli z Warszawy. Interesują mnie konkretni, zdolni i ambitni ludzie z zaangażowaniem. Najbliższe mi klimaty - czyli to, co lubie, słucham i potrafię zagrać: AOR, hard rock, heavy metal, power, epic, folk, funk metal. Jestem otwarty również na klimaty goth, dark electro. Zapraszam do współpracy.
Fryderyk
Siemanko. Jestem początkującym gitarzystą
2.03.2017
i basistą, mam 20 lat, mieszkam w Bytomiu wiec transport do okolicznych miast nie jest mi przeszkodą. Chętnie podejmę sie gry w jakimś zespole bez parcia na szkło i bez grania coverów. Chce się bawić muzyką i mieć fun z koncertów i z prób. Grałem z zespole punkowym MadMen jako gitarzysta solowy niestety zespół się rozpadł i szukam teraz gdzieś miejsca dla siebie.
Witam. Pogram na luźnych zasadach (bez spiny)
28.02.2017
w klimatach rockowych z chętnymi ludzikami na taki układ. Już nie młody, mam własny sprzęt i jestem mobilny z okolic Tarnowskich Gór. Granie raczej weekendowe z racji wykonywanego zawodu kierowcy.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy zdarzyło się, że wprowadziły Cię w błąd fałszywe informacje przeczytane w internecie (poza Prima Aprilis)?