zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku czwartek, 21 września 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 282
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:
- wokalisty (59)
- gitarzysty (22)
- basisty (31)
- perkusisty (43)
- inne (7)
- wokalista (21)
- gitarzysta (29)
- basista (16)
- perkusista (17)
- inne (2)

Ogłoszenia: muzyk szuka zespołu - basista

ziltoid
Witam. Mam zawodowy sprzęt, jestem mobilny,
20.09.2017
mam konkretne umiejętności i chęci. Szukam fajnej ekipy do grania - głównie rocka, ale nie tylko. Chciałbym grać koncerty, nagrywać. Nie traktuję grania jak hobby - to mój sposób na życie. Po prostu chcę grać a reszta wyjdzie w praniu. Komponuję, aranżuję. Do zobaczenia. Gdańsk, Trójmiasto.
Cześć, szukam ludzi do grania w klimatach
17.09.2017
death metalu (może być z elementami blacku, thrashu - lubię Decapitated, Rotting Christ, Vader, Lamb Of God, Sepulturę, Megadeth, Behemoth). Mam sprzęt i doświadczenie, szukam zaangażowanych ludzi z pasją i chęciami. Lat 26. Zapraszam.
Basista poszukuje kapeli. Własne graty, doświadczenie
16.09.2017
sceniczne oraz studyjne i pełna głowa pomysłów. Interesują mnie klimaty okołorockowe - rock, altenatywa, punk - jestem elastyczny i z chęcią rozważę każdą propozycję. Bardzo powaznie podchodze do tematu. Chętnie nawiazalbym współprace z fajnymi ludźmi i wolałbym zasilić już pełny skład aczkolwiek nie jest to wymóg konieczny. Opole.
Szukam kapeli do pogrania. Ponad 15 lat doświadczenia
15.09.2017
własny sprzęt, chętnie pogram "stary" progrock, rock psychodeliczny. Katowice, okolice.
Basista szuka zespołu metalowego-rockowego
11.09.2017
z okolic Skoczów, Cieszyn, Bielsko. Posiadam cały sprzęt zarówno na próby jak i estradowy.
Icek669
Zabrze i okolice. Basista z własnym sprzętem
10.09.2017
szuka zespołu, gitarzysty lub skompletuje skład do pogrania muzyki w stylu nu metalu, rocka, metalcore - ogólnie niższy strój ale wszystko do obgadania.
Basista na levelu 1,5 z doświadczeniem pogra
8.09.2017
rekreacyjnie coś poza metalem i hardcorem. Preferowane: reggae, ska, blues, muzyka rozwijająca pozdrawiam i czekam na kontakt, mogę nawet zaproponować salę, wiek nieistotny, fun wielki.
majkellica
Cześć, mam 28 lat, gram na gitarze basowej
6.09.2017
i szukam ludzi którzy chcieli by stworzyć zespół osadzony w stylistyce indie rock, psychodelic. Coś a la lata 60' ale z domieszką nowego tak jak np: Asteroids Galaxy Tour. Mam własny dobry sprzęt, jestem mobilny, chociaż preferował bym prawą stronę Warszawy, Otwock, Wawer, te rejony. Docelowo chciałbym stworzyć mocne i rzeczowe power trio z dobrymi muzykami którzy nie bali by się zamienić np instrumentami. I gdyby dodać do tego jeszcze damski wokal w stylu Jefferson Airplane czy Blues Pills było by wyśmienicie. Wszyscy zainteresowani śmiało pisać.
Poszukujecie człowieka który ogarnia parę
27.08.2017
dźwięków nie gra praktycznie ze słuchu? Jeżeli jeszcze tu jesteś to znaczy że tak. Moje plusy własny profesjonalny sprzęt (najwyższa światowa półka), własny w miarę pojemny pojazd zdatny na bardzo długie trasy, mózg nie zmącony zbędną wiedzą, gatunki które mogę grać to rock, rock alternatywny, indie rock, punk rock oraz okoliczne gatunki. Moje minusy - nie gram i nie będę grał metalu i pochodnych, nie jestem wirtuozem bardziej kimś kto da fajny groove oparty na paru dźwiękach, pracuję na 3 zmiany więc próby weekendami. Jeżeli ciągle tu jesteś napisz zapytaj. Sosnowiec i okolice.
Sosnowiec, DG, Będzin, Jaworzno. Basista
27.08.2017
pogra metal: heavy, speed, power, gotyk, folk, thrash lub hard rocka. Inne propozycje też rozważę. Mam jako taki sprzęt i dostęp do sali oraz doświadczenie. Interesuje mnie raczej gotowy skład i tylko własny materiał.
Kraków. Szukam zespołu do pogrania lżejszych
26.08.2017
klimatów. Najchętniej w kierunku soulu, disco czy folku.
Electrock
Siema. Klimaty nu metal, rapcore, rap rock,
23.08.2017
rap metal, etc. Szukam ludzi do założenia kapeli w tych klimatach lub chętnie do takiej dołączę.

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy dużo chodzisz?