zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 31 października 2014

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 723
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:
- wokalisty (134)
- gitarzysty (71)
- basisty (83)
- perkusisty (113)
- inne (19)
- wokalista (55)
- gitarzysta (90)
- basista (32)
- perkusista (36)
- inne (6)

Ogłoszenia

Zespół z Lublina (i okolic), grający od bluesa
31.10.2014
(Dżem), przez zimną falę (The Cure) po klasyczny rock, okolice reggae itp. Nie gramy disco polo i ekstremalnego metalu (nie zestawiając oczywiście tego na jednym poziomie), posiadamy własną salkę i cały sprzęt. Poszukujemy klawiszowca do kompletu. Na razie jest nas trzech: gitara z wokalem, bas i perkusja, gościnnie dodatkowa wokalistka. Średnia wieku powyżej 30 lat. Gramy jakieś 3 lata, dla przyjemności i fanu, ale mamy w planach jakieś drobne występy klubowe. Poszukujemy kogoś w podobnym wieku (choć to nie warunek zaporowy), raczej na stałe, kto wpasuje się w repertuar, ale też zaproponuje coś od siebie. Zapraszamy do kontaktu.
Witam. Poszukuje zespołu lub ludzi chętnych
31.10.2014
do stworzenia zespołu w klimatach psychodeliczno - punkowo - elektronicznych. Nasuwa się pytanie, co to jest. A więc interesuje mnie granie w stylu francuskiego La Femme. Gram na gitarze elektrycznej. Mam swój sprzęt. Mam doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Okolice Piekar Śląskich, Bytomia, Katowic.
araknus
Olsztyn. Poszukujemy perkusisty lub perkusistki
31.10.2014
do zespołu rockowego. Najlepiej ze swoimi talerzami. Więcej info PW.
Jaymz1997
Gram na gitarze rytmicznej, co łączę z wokalem.
31.10.2014
Interesuje mnie heavy, thrash, aczkolwiek inne gatunki też wchodzą w gre.
Czesc, zespół poszukuje bębniarza grającego
31.10.2014
na dwa kopy, próby przeważnie czwartek 20:00, Warszawa - Służew. Muza generalnie mocno, coś w stylu Metallica lub koło tego, członkowie gdzieś między 30 a 45 lat, masz chęć spróbować, daj znak.
Rqvsqy
Witam. Gitarzysta i basista, w wieku 20 lat,
31.10.2014
z paroletnim stażem, szukają perkusisty do grania w klimatach szeroko pojętego eksperymentalnego rocka z domieszką progresji, klimaty Muse, Porcupine Tree, The Rasmus (jesteśmy jak najbardziej otwarci na nowe horyzonty i mieszankę styli). Wymagany własny sprzęt oraz zaangażowanie, sala prób jest, materiał w trakcie nagrywania w klimatach domowych, zainteresowani proszeni o kontakt po próbki kawałków, pozdrawiam.
Perkusista, wiek 29 lat, Gdańsk. Gram od
31.10.2014
ok. 3 lat, kilka zagranych koncertów. Poziom amatorski, ale są podstawowe umiejętności i wystarczająca kondycja. Chętnie uderzę w bardzo energetyczne granie bez wielkiego nacisku na techniczne smaczki. Radość z gry i wspólnych prób przede wszystkim. Jestem otwarty na wiele gatunków. Mam własny, dobrej jakości zestaw.
Gitarzysta rytmiczny, wiek 29 lat, Gdańsk.
31.10.2014
Szukam zespołu lub muzyków do stworzenia nowego projektu. Celuję w granie metalowe (thrash, nu, core) z elementami elektroniki lub jeszcze chętniej w mocno elektroczne klimaty pokroju Celdweller. Nie jestem wirtuozem, ale gram od wielu lat, więc gitara jakoś tam w ręku leży. Sprzęt posiadam wystarczający, by zacząć próby. W razie potrzeby mogę od ręki dokupić wszystko, co potrzeba, by ułatwić pracę nad materiałem.
Stwórzmy zespół. Szukam chętnych do założenia
31.10.2014
zespołu, sama gram na gitarze, klimat progressive, black, post-metalu.
Witam. Poszukujemy wokalisty do rock and
31.10.2014
rollowego projektu. Muzyka przestrzenna z dobrym groove. Szukamy kogoś z pomysłem na siebie. W razie chęci zapraszam, a podrzucę nagrywki. Pozdrawiam.
archi_bald
Warszawska kapela deathmetalowa poszukuje
31.10.2014
sali prób mgdzie mogłaby za miesięczny czynsz wjechać ze swoimi gratami i odbywać kulturalne próby muzyczne, zero palenia kleryków, zero jedzenia kotów ani picia krwi czy obrzucania juhą. Jeżeli jakiś zespół chciałby dzielić swoje pomieszczenie z szanującą porządek i sprzęt kapelą, niech pisze.
Fogo13
Szukam młodych muzyków chętnych do założenia
31.10.2014
zespołu rockowego. Okolice Bielska-Białej, Katowic, Oświęcimia i Tychów. Jestem 17-letnią wokalistką, praca na scenie nie jest mi obca, jednak nie mam wykształcenia muzycznego. Śpiewam szeroko pojętego rocka, grunge, underground itd. Nie zamykam się na jeden rodzaj muzyki. Kocham śpiewać, a muzyka jest moim sposobem na życie. Chętnych proszę o kontakt.
wikialphagrey
Perkusista z ciągotami do stoneru, nu metalu,
31.10.2014
szuka stukniętych na punkcie muzyki ludzi bądź zespołu (jedna gitara w składzie) w klimatach: Kyuss, Alabama Thunderpussy, Mech, Truckfighters, Alter Bridge, Black Label Society, Limp Bizkit, Linkin Park (wczesny oczywiście), Sleepy Sun. Generalnie melodycznie, ciężko, ale nie na metalowo. Na rock n rollowo. Próbki klimatu bandu, który mi się posypał, mogę wysyłać. Jestem otwarty na propozycje, jeżeli coś jest dobre. Zaangażowanie, dyspozycyjność i luz wymagane. Odpowiadam na wszystko na priv.
Perkusista z okolic Warszawy dołączy do kapeli
31.10.2014
(najchętniej wiek zbliżony do mojego - 18 lat), do grania funku, brystyjskiego rocka, rocka alternatywnego, indie, więcej informacji priv.
Szukam sprawnego gitarzysty w klimacie brytyjskiej
31.10.2014
alternatywy (The Smiths, JD, Echo And The Bunnymen, The Chameleons), ewentualnie proto punku - garazowego rocka. Wiecej na priv.
Zespół Animosphere poszukuje perkusisty z
30.10.2014
doświadczeniem scenicznym i zaangażowaniem. Próby 2 razy w tygodniu w naszej sali prób w Gdańsku - Oliwie. Gramy alternatywny metal. Nasze inspiracje wirują gdzieś w okolicach zespołów Godsmack, Tool, Deftones, Mastodon czy ostatni album In Flames. Sporą rolę odgrywa elektronika. Obecnie tworzymy nowy materiał na set koncertowy z naciskiem na energię. Można nas posłuchać na YT: animosphere - quake. Więcej info na priv.
brzydkimaderfak
Poszukujemy w Gdańsku sali prób lub pomieszczenia
30.10.2014
do zainwestowania, gdzie taką salę moglibyśmy stworzyć. Jesteśmy konkretnymi i dorosłymi ludźmi, zgraną ekipą z własnym sprzętem. Dbamy o porządek. W grę wchodzi zarówno podział salą z innym zespołem jak i działanie samodzielne. Płacimy bez opóźnień. Kontakt PW.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy istnieją zespoły lub muzycy, których nie wolno krytykować?