zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 304
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (63)
- gitarzysty (29)
- basisty (48)
- perkusisty (51)
- inne (6)


- wokalista (21)
- gitarzysta (25)
- basista (20)
- perkusista (13)
- inne (4)

Ogłoszenia

Szukamy bębniarza do ciężkiego grania. Stylistycznie
23.04.2017
gramy metal (inspiracje: Dillinger, Crowbar, Illegals, SOAD itd.), ale nie chcemy się ograniczać. Zależy nam na wypracowaniu własnego stylu, więc wszelkie przejawy świeżości i szaleństwa są mile widziane. Mamy pełen skład (dwie gitary bas wokal) i kilka koncepcji numerów (możemy podesłać). Szukamy konkretnego, otwartego człowieka, który chce się rozwijać i tworzyć kawał dobrej muzy. Poznań.
Witam, jestem perkusistą z ponad 20-letnim
23.04.2017
doświadczeniem. Mam na swoim koncie setki zagranych koncertów w kraju i za granicą z różnymi artystami z naszego kraju i nie tylko. Koncerty klubowe, festiwale małe i duże. Współpracowałem m.in. z: Jamal, Krzysztof Zalewski, Tumbao, Blade Loki, Funny Hippos i wielu innych. Jeśli szukasz bębniarza z doświadczeniem na zastępstwo, sesji w studio lub do dłuższej współpracy to zapraszam do kontaktu miasto nie ma dla mnie znaczenia mogę dojeżdżać. Pozdrawiam.
relsom
Cześć, szukam sali prób, do której mogę wstawić
23.04.2017
swój sprzęt. Konkretnie - perkusja. Możemy się dogadać np. ja korzystam z sali ty możesz korzystać z mojej perkusji. Ale poważnie, zależy mi na znalezieniu takiego miejsca i jestem w stanie się różnie dogadać. W szczególności zależy mi na Bielanach ale Śródmieście czy okolice też wchodzą w grę.
Chętnie podrę ryja. Klimaty Emmure, Thy art
23.04.2017
is murder, Whitechapel. Próbkę podesle na maila bądź fb. Pozdro.
sz0p3n
Szukam zespołu przy którym rozwinę swoje
23.04.2017
umiejętności i pojamuje w dobrej atmosferze, poważne i niepoważne oferty przyjmę bez względu na zróżnicowanie gatunków, pozdro, Warszawa i okolice.
Witam. Szukam profesjonalnego zespołu który
23.04.2017
obraca się w ciekawej stylistyce (metal i ciężki rock odpadają). Gram już ponad 13 lat i nie mam czasu na zabawę więc tylko poważne propozycje od ludzi którzy mają już sporo doświadczenia i konkretny materiał. Próbki wysyłam na prywatnym. Moje klimaty to: indie rock, funk, rock akustyczny.
Gitarzysta wokalista basman i perkman. Szukamy
22.04.2017
gitarzysty rytmicznego do wspolnego grania. Gatunki: blues rock pop (swojego rodzaju wlasny klimat). Salke mamy w Bytomiu ale za chwile przenosimy sie do Halemby (prawdopodobnie). Zainteresowych odsylam na priv.
wertello
Zespół z Wrocławia poszukuje basisty do grania
22.04.2017
hardcore (w teori). Mogą być też naleciałości thrash, w sumie kazdy dodaje coś od siebie. Mamy 3 utwory i kilka pomyslow na nastepne.
Częstochowa zespół Moonshine rock eksperymentalny
22.04.2017
poszukuje wokalisty, gramy tylko i wyłącznie swoje kawałki, raczej po angielsku, chętnych zapraszamy do kontaktu na pw.
Warszawa, blackmetalowy projekt w składzie
22.04.2017
2 gitary, perkusja, wokal szuka basisty. Obecnie jesteśmy w trakcie miksów debiutanckiego materiału. Mile widziane doświadczenie studyjne i koncertowe. Z góry dziękuję ludziom, którzy nie traktują poważnie tematu i nie przychodzą przygotowani na próby albo nawet się na nich nie pojawiają. Po próbki i więcej info zapraszam na priv.
Royal Age
Zespół z Warszawy grający chrześcijański
22.04.2017
metal poszukuje drugiego gitarzysty. Gramy już pierwsze koncerty, ale przydałoby nam sie więcej mocy. Materiał, który gramy jest do ogarnięcia dla średnio zaawansowanych muzyków, ale jak wiadomo, najważniejsze jest serce do tego co się robi. Chętnych gitarzystow zapraszamy na próby do Hear Studio, gramy z reguły w środy o 19:00. Jeśli ktoś ma ochotę dowiedzieć się czegoś więcej zapraszam do kontaktu w prywatnych wiadomościach. Pozdrawiamy Facebook - royalageband.
Warszawa. Zespół szuka rockowego (rozumiejącego,
22.04.2017
czującego i umiejącego śpiewać królewski hard rock) wokalisty.
greatcornholio2
Poszukiwany perkusista do kapeli stworzenia
22.04.2017
kapeli w klimatach death-thrash metal. Szczegóły na PW.
Klimaty Simon&Garfunkel, Jethro Tull czasów
21.04.2017
"One White Duck", momentami Dylanowo. Materiał własny w języku polskim. Jeżeli chodzi o wstępne warunki naszej współpracy - chcemy grać z częstotliwością jednej próby na tydzień. Dodatkowo próby przed koncertami, nagraniami.
Siema, szukam ludzi do stworzenia zespołu
21.04.2017
w klimatach metalcore, ambient, prog. Coś w stylu Northlane, Invent Animate. Liczę na osoby które wykazują się zaangażowaniem i mają chociaż niewielki czas przeznaczony na granie, bardziej niż na super doświadczenie i umiejętności. Więcej na priv, pozdrawiam.
Łódź. Gramy muzykę elektroniczną plus wokal,
21.04.2017
szukamy do kompletu gitarzysty, ulubione nasze klimaty muzyczne to Yazoo, Mesh, Depeche Mode, The Cure, Erasure. Szukamy osoby której ten typ muzyki się podoba.
olaf1989
Salut. Prężnie rozwijająca się kapela rockowa
21.04.2017
z Opola poszukuje frontmana - faceta z jajami, który wzbogaci nasz repertuar o swój wokal. Nie gramy metalu, thrashu i tym podobnych. Stary dobry rock'n'roll. Mile widziane demo. PozdRock.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy masz w swojej kolekcji zafoliowaną i nieprzesłuchaną jeszcze płytę (CD, winyl itp.)?