zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 22 maja 2015

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 523
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:


- wokalista (36)
- gitarzysta (55)
- basista (19)
- perkusista (28)
- inne (3)

Ogłoszenia

Siema, jestem bebniarzem, mam 20 lat, chetnie
22.05.2015
podejme wspolprace zespolem, który ma juz swoj material. Jesli chodzi o mnie, to mam swój sprzęt, pare zespołów za sobą, zagranych wiele przeglądów i koncertów. Czas, jakim dysponuj, to jedna próba w tygodniu. Jestem z Bolesławca, ale Wrocław, Legnica itp. to nie przeszkodza, gdyż grywalem juz z kilkoma bandami z Wrocławia. Gatunki, jakie preferuje, to szeroko pojety rock, sporo łamania rytmów (cos w stylu Toola), lubie elektronike w muzyce i oczywiscie mocne metalowe riffy.
Warszawa. Gitarzysta rytmiczny, lat 24. Chętnie
22.05.2015
stworzę od zera zespół lub dołączę do zespołu w klimatach melodeath - metalcore plus trochę progu czy co tam się wplecie. Inspiracje: Trivium, Killswitch Engage, Children of Bodom, BFMV, All That Remains, As I Lay Dying (i inne w tym klimacie). Nie zamykam się na gatunki, aczkolwiek preferuję dużo techniczno - strukturalnego grania. Nagrań nie ma, doświadczenie jest, materiały w GP5 dla chętnych, zainteresowanych. Mam gitarę 7 i 6, chętniej piszę raczej full A, ale drop C nie pogardzę. Pracuję, więc na próby mnie stać.
Zespół szuka wokalu. klimaty rock, hard rock.
22.05.2015
Muzyka gotowa, teksty gotowe, własna salka w centrum Szczecina, tylko nie ma komu śpiewać. próby raz w tygodniu. Wymagane ogarnięcie angielskiego. Preferowany wiek: ok. 16 - 22 lata.
Poznań. Młody zespół szuka wokalisty. Gramy
22.05.2015
punk rock, hardcore, bardziej w klimatach Kaliforni. Mamy ambitne plany. Demo dostępne na PW.
Poznam ciekawych ludzi w klimacie. Województwa
22.05.2015
opolskie i dolnośląskie. Wiek 20 - 30 lat. Nie jestem imprezową osobą, ale chętnie porozmawiam na każdy temat czy pójdę na długi spacer.
Witam, szukamy wokalisty do rocka - metalu,
22.05.2015
alternatywy, z pogranicza Tool, Luxtorpeda, Coma, Alice in Chains. Czestochowa i okolice, wiadomosc na prv.
Powstający zespół szuka gitarzysty. Gatunki,
22.05.2015
jakie mieszamy ze sobą, to blues rock, funk, jazz. Sporo improwizacji i dużo zabawy. Przy tym również autorskie kompozycje. Aktualny skład: perkusja, bas, gitara. Próby odbywają się w Gdyni. Zainteresowanych prosimy o kontakt PW.
Powstający zespół szuka klawiszowca. Gatunki,
22.05.2015
jakie mieszamy ze sobą, to blues rock, funk, jazz. Sporo improwizacji i dużo zabawy. Przy tym również autorskie kompozycje. Aktualny skład: perkusja, bas, gitara. Próby odbywają się w Gdyni. Zainteresowanych prosimy o kontakt PW.
Poison27
Zespół szuka perkusisty z Wrocławia lub okolic,
22.05.2015
w wieku 17 - 23 lata, do grania rocka - metalu. Mile widziana własna perkusja i umiejętność gry z metronomem. Szczegóły projektu na pw.
inchform
Czy ktoś z Cieszyna lub okolic chciałby pograć
22.05.2015
i potworzyć coś swojego w klimatach porządnego stonera? Ja gram na basie, najbardziej zależy mi na perkusiście, reszta się znajdzie. Pozdrawiam.
Witam, poszukuję basisty, perkusisty oraz
22.05.2015
wokalisty. Sam mieszkam w Toruniu. Potrzebuję tworzyć coś na miarę zespołu Queen. Nie interesują mnie półśrodki. Gatunki muzyczne pozostałych członków nie powinny odbiegać od klasycznego rocka, popu, glam rocka. Próby w Toruniu.
Warszawa. Zespół Primal Sanity (progresywny
22.05.2015
post-metal - rock), w składzie 2 * gitara, bas, klawisze, poszukuje perkusisty. Szukamy osoby, która nauczy się dotychczasowego materiału, ale będzie także aktywnie uczestniczyła w tworzeniu nowego. Do tego wymagamy własnego sprzętu, wyczucia klimatu oraz techniki (na próbach skupiamy się na graniu i komponowaniu, a nie na kwestiach technicznych). Nasz materiał można usłyszeć na YT - "Primal Sanity - Coincidences". Kontakt PW.
Gitarzysta i perkusista poszukują basisty.
22.05.2015
Poruszamy się w klimatach hardrockowych. Nasz wiek 30 lat, więc osobom dopiero zaczynającym z góry dziękujemy. Próby w Poznaniu.
Zabrze, Ruda Śląska, okolice. Poszukiwany
22.05.2015
perkusista do tworzącego się zespołu w klimatach glam - hairmetalowych, hardrockowych - Dokken, Cooper, WASP, Quiet Riot etc.
Wokalista, grający również na basie, poszukuje
22.05.2015
kapeli lub muzyków chcących stworzyć coś nowego. Mogę pełnić rolę głównego wokalu lub wokalu wspomagającego, kwestia ustalenia, plus oczywiście grać na basie. Najbliżej mi do klimatów Queens of The Stone Age, Arctic Monkeys, Kensington etc., ale jestem elastyczny. 3-letnie doświadczenie jako główny wokal w zespole hardrockowym, natomiast mój wokal raczej średnio pasuje do mocniejszych brzmień. Ale trochę się tych koncertów zagrało w Łodzi i nie tylko. Czekam na kontakt.
Sosnowiec, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Katowice.
21.05.2015
Poszukiwany perkusista pragnący grać muzykę rockową, rock'n'rollową i trochę bluesową. Mamy po 19 lat, własny sprzęt i doświadczenie.
Nowy projekt metalcore - groove metal, z
21.05.2015
konkretnymi planami, poszukuje charyzmatycznego wokalisty. Proby w Sosnowcu. Tylko powazne propozycje.
« Nowsze
1
...