zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 30 marca 2015

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 591
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:

- wokalisty (112)
- gitarzysty (40)
- basisty (68)
- perkusisty (97)
- inne (13)


- wokalista (59)
- gitarzysta (61)
- basista (34)
- perkusista (29)
- inne (5)

Ogłoszenia

Knurów, Rybnik i okolice. Metalowy (death
29.03.2015
- thrash) zespół z własną, wygłuszoną, ciepłą salką prób pilnie poszukuje perkusisty. Zależy nam na osobie w pełni zaangażowanej, dysponującej czasem na próby około 2 razy w tygodniu. Miejsce prób znajduje się w Knurowie, ale dla niezmotoryzowanych istnieje także możliwość dowozu z okolic Rybnika. Przez ostatni czas zagraliśmy nieco koncertów i jak tylko znajdzie się perkusista, to tuż po opanowaniu materiału chcemy ruszać z kolejnymi oraz zarejestrować w studiu materiał na demo. Więcej szczegółów na priv.
Wokalista z Lublina poszukuje zespołu grającego
29.03.2015
w klimatach hard rocka, mam spore doświadczenie sceniczne oraz własny sprzęt, interesuje mnie raczej współpraca z zespołem, który ma ogarnięty materiał.
Warszawa. Zespół (gitara, bas, perkusja,
29.03.2015
wokal) szuka miejsca do zaadaptowania na salę prób lub współdzielenia z innym zespołem. Mamy po 30 lat. Interesuje nas poważny, sensowny układ.
Warszawa. Wokalistka (18 lat) szuka zespołu
29.03.2015
w klimatach elektroniki, popu, lekkiego rocka. Doświadczenie sceniczne oraz studyjne. Próbki wokalu dostępne na piv.
Witam. Poszukuję energicznego i młodego basisty
29.03.2015
do wspólnego grania. Gram na gitarze w klimatach hard rock, rock, trochę ballad również się znajdzie, oczywiście jestem otwarty na inne kategorie muzyki, m.in. metal. Mam mnóstwo pasji, zapału oraz chęci do tworzenia muzyki i tego oczekuje również od swojego składu. Najważniejsze, aby po każdej próbie wyjść z uśmiechem na twarzy. Zainteresowanych proszę o kontakt. Kraków i okolice.
Witam. Poszukuję energicznego i młodego perkusisty
29.03.2015
do wspólnego grania. Gram na gitarze w klimatach hard rock, rock, trochę ballad również się znajdzie, oczywiście jestem otwarty na inne kategorie muzyki, m.in. metal. Mam mnóstwo pasji, zapału oraz chęci do tworzenia muzyki i tego oczekuje również od swojego składu. Najważniejsze, aby po każdej próbie wyjść z uśmiechem na twarzy. Zainteresowanych proszę o kontakt. Kraków i okolice.
Wokalista i gitarzysta szukają drugiego gitarzysty
29.03.2015
do grania metalcore - deathcore. Szukamy ludzi do pełnego składu, z Trójmiasta lub z pogranicza. Zainteresowanych zapraszam na pw.
Zespół poszukuje wokalisty lub wokalistki.
29.03.2015
Z umiejętnością pisania tekstów. Z okolic Pasłęka. Zaczynaliśmy od coverów, ale jest zrobiony bogaty własny materiał. Mamy własną salkę i sprzęt. Wpływy muzyczne: Alice In Chains, Stone Temple Pilots, Armia, Pink Floyd, U2, Helmet, RHCP etc., ogólne mieszanina rocka, więc utwory własne bardzo urozmaicone.
Poszukiwany basista do nowego projektu w
29.03.2015
klimatach hardrockowych (nowoczesne granie momentami podchodzące pod metalowe brzmienia). Jest porządnie przygotowana sala prób ze sprzętem i możliwością nagrań oraz ogarnięci ludzie z nastawieniem, by działać. W chwili obecnej intensywnie przygotowywany jest materiał na płytę. Próby odbywają się w Koziegłowach.
Bielsko-Biała. Zespół w pełnym składzie poszukuje
29.03.2015
wokalisty, obecny kierunek muzyczny to rock na pograniczu metalu. Posiadamy włsną salke i na początek znajdzie się sprzęt pod wokal. Wiek ponad 30 lat.
Death metal, zespół ze Śląska Cieszyńskiego
29.03.2015
szuka ambitnego, sprawnego perkusisty, który sprawnie wskoczy w buty poprzedniego grajka, ale też wniesie siebie do nowego materiału. Nazywamy się Negation i istniejemy z przerwami od 2004 roku - ograliśmy mnóstwo scen i zależy nam na profesjonalnym podejściu do tematu. Facebook - negationbandpl. Kontakt PW.
Daemon_009
Szukam zespołu w Gorzowie Wielkopolskim.
29.03.2015
Gram od 3 - 4 lat. Nie mam doświadczenia w grze zespołowej. Studiuję prawo na V roku. Preferowane gatunki: rock alternatywny, punk rock, metal (na inne tez jestem otwarty). Posiadany sprzęt: gitara Cort KX5, wzmacniacz Roland Cube 20 XL, footswitch Shott (jakiś tani). Chętnych do podjęcia ze mną współpracy proszę o PW.
Siemka, szukamy perkusisty w wieku licealnym
29.03.2015
lub studenta, najlepiej ze sprzętem elektronicznym (elektroniczna perkusja, octapad, sampler), do projektu alternatywnego rockowo - popowego. Mamy kilka gotowych utworów plus jeden nagrany i gotowy do dogrania perkusji i wokalu. Próbki na priv. Miejsce prób Gdynia.
Pops
Poszukiwany gitarzysta do zespołu z okolic
29.03.2015
Rybnika. Muzycznie łączymy rap z rockiem i wszystkimi inspiracjami, jakie wpadają nam w uszy. Zależy nam na osobie gotowej do poświeceń i ciężkiej pracy, z własnym zdaniem i gustem muzycznym, która każdym dźwiękiem będzie w stanie dodać swój unikat do naszej wspólnej pracy. Przedział wiekowy 18 - 25 lat.
Pops
Poszukujemy młodego, ambitnego basisty do
29.03.2015
zespołu z okolic Rybnika. Gramy mieszankę głównie rapu z rockiem, nie zamykamy się, czerpiemy inspiracje z każdego gatunku. Jeśli masz w planach spełnienie swoich marzeń muzycznych, szukasz konkretnej mieszanki dobrego brzmienia, jesteś pracowity i pomysłowy, to znak, że potrzebujesz nas tak bardzo, jak my Ciebie.
Szukamy wokalisty lub charyzmatycznej wokalistki
29.03.2015
do nowego projektu w Koronowie. Jest cały instrumental i miejsce do grania. Klimaty rockowe, ale bez bardzo mocnych metalowych brzmień. W kwestii dojazdów jesteśmy w stanie pomóc. Zależy nam na odpowiedzialnej osobie, która potraktuje zespół poważnie, a nie tylko jako zabawę. Mamy możliwość grania koncertów, tak więc zapraszamy do kontaktu.
Poznań (niewykluczona współpraca z ludźmi
28.03.2015
spoza miasta). Gitarzysta z doświadczeniem studyjnym i scenicznym dołączy do ambitnego i nastawionego na ciągłe doskonalenie się zespołu (tudzież grupy ludzi) z pogranicza metalcore, hardcore, deathcore, nu metal, groove, melodic i pochodne. Jestem mobilny, posiadam własny sprzęt. Więcej informacji - priv.
Punkowy zespół poszukuje gitarzysty. Mamy
28.03.2015
własny materiał, próby odbywają się w Warszawie (najczęściej weekendy), wiek ok. 20 - 30 lat.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak często jesz w knajpach?