zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 4 maja 2016

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 394
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:


- wokalista (44)
- gitarzysta (37)
- basista (12)
- perkusista (21)
- inne (6)

Ogłoszenia

Elo. Mam kanciapę, gdzie możemy napierać
2.05.2016
do rana bez przypału. Piszę teksty i muzykę na zawołanie. Klimaty Red Hot Chili Peppers, Queens Of The Stone Age, Blenders, ale też System Of A Down i inne, generalnie wszystko, gdzie jest gitara. Jakby co, mam też kilka miejsc, gdzie możemy od razu wbijać z naszymi kawałkami. Pzdr.
Zespół z Bielska-Białej, grający muzę a'la
2.05.2016
metalcore plus elektronika (tak, mamy DJ-a), poszukuje basisty. Reszta składu jest - 2 gitary, perka, wokal i elektrownia. Jesteśmy w trakcie nagrywania pierwszej płyty i chcemy od zaraz grać koncerty. Wymagania to własny sprzęt nadający się na porządne próby i koncert oraz równe granie nadające się do nagrywania w studiu. Próbki na PW.
sursaop
2 ambitnych muzyków (gitara, perkusja) poszukuje
2.05.2016
basisty do projektu post-hardcore - djent. Wymagamy na pewno zaangażowania i odpowiedniego podejścia.
sursaop
2 ambitnych muzyków (gitara, perkusja) poszukuje
2.05.2016
wokalisty do projektu post-hardcore - djent, jeśli umiesz krzyczeć oraz zarazem wyciągnąć czyste wysokie dźwięki, to odezwij się. Wymagamy na pewno zaangażowania i odpowiedniego podejścia.
Witam, poszukuje do składu polskiego Mike'a
2.05.2016
Portnoy'a, chodzi o grę w stylu The Winery Dogs, ja reprezentuję gitarę w stylu Richie Kotzena, Douga Aldricha, Philipa Sayce'a (na sterydach), krótko mówią tłusty tele, szybkie przejścia, melodyjne chwyty i sporo tappingu i legato, jeżeli szukasz power trio, to pisz, jest materiał, ja gram i śpiewam, bas raczej już jest, kwestia zgrania i zobaczenia, jak to się kula, gdyż jest wiele ambitnych przejść. Plan prosty: miesiąc prób, nagrywamy 5 numerów na EP-kę i gramy gigi.
Bart_83
Nowy zespół heavymetalowy z Poznania nawiąże
2.05.2016
współpracę ze skutecznym menedżerem.
Jestem z Warszawy, rocznik 1988, grałem kiedyś
2.05.2016
hobbystycznie w kilku zespołach, ale się porozpadało (szkoły, studia itp.) i przez to mam teraz kilka lat przerwy - ale żal mi umieć grać i nie grać. Toteższukam chętnych do pogrania power - melodic metalu: Battle Beast, Nightwish, Dreamtale, Hammerfall, Manowar, Iron Maiden. Jeśli ktoś lubuje się w tych zespołach, chce coverać lub tworzyć coś w tym stylu, z czystą przyjemnością pouczestniczyłbym. Gram na perkusji, klawiszach i domofonie.
Bielsko-Biała i okolice, poszukiwany wokalista
2.05.2016
do zespołu grającego szwedzki death i pochodne. Wymagane zaangażowanie, poważne podejście do tematu. Jesteśmy na etapie tworzenia materiału do pierwszej rejestracji.
Bielsko-Biała i okolice, poszukiwany gitarzysta
2.05.2016
do zespołu grającego szwedzki death i pochodne. Wymagane zaangażowanie, poważne podejście do tematu. Jesteśmy na etapie tworzenia materiału do pierwszej rejestracji.
Kondor
Witam, zespół rockowy poszukuje wokalisty
2.05.2016
śpiewającego w języku polskim oraz angielskim, z przewagą na polski, muzyka w klimatach hard rock, rock (Deep Purple, Whitesnake), chodzi o barwę. Chętnych zapraszam na priv. Zespół ma za sobą mnóstwo koncertów. Poszukujemy tylko wokalistów. Pozdrawiam.
slawek156
Poszukujemy do zespołu basisty i perkusisty
2.05.2016
z woj. warmińsko-mazurskiego. Zespół gra szeroki blues - rock. Jeśli masz chęć oraz czas i jesteś zakręconą pozytywnie osobą, napisz do nas. Być może Ciebie szukamy. Klimat w zespole jest bardzo luźny. Wymagane czas, sprzęt swój, doświadczenie. Czekamy na odzew. Więcej info na priv.
Od zawsze chciałam mieć rockowy zespół, ale
2.05.2016
miałam dwa problemy: zero odwagi, słaby głos. Głos nie stał się nagle mocniejszy, ale śpiewać umiem. Marzy mi się granie z ludźmi, którzy słuchają podobnej muzyki i mają podobną wizję, zainteresowania i po prostu jest to ich pasja. Inspiruję się głównie rockiem z elementami elektroniki (np. PVRIS, Enter Shikari, coś w stylu ostatniej płyty Bring Me The Horizon itp.). Ostatnio zaczęłam tworzyć swoją muzykę (jak na razie jest to w bardzo początkowej fazie) i pisać teksty. Jestem w Krakowie, pozdrawiam.
Trzech dżentelmenów (2 * gitara, bas, wokal)
2.05.2016
szuka perkusisty do zespołu z granicy punk - thrash metal. Gramy w Poznaniu, wiek 17 - 19 lat. Nie wymagamy super umiejętności, chcemy grać z jajem bez jakichkolwiek spin.
Lewa strona Warszawy. Początkujący perkusista
2.05.2016
szuka nieopierzonego, ale pełnego zapału zespołu lub formującego się składu w klimatach rock, pop, funk. Beat utrzymam, przejściówkę zrobię, coś zaakcentuję. Szału nie ma, ale w muzie siedzę od wielu, wielu lat, także ogładę muzyczną i wyobraźnię jakąś tam mam. Gram z metronomem. W razie czego mogę przesłać jakieś nagrania, mogę też coś dograć do wysłanego podkładu, nagrać i odesłać z powrotem.
Szczeciński zespół Gain Over szuka basisty.
2.05.2016
Posiadamy salę prób na wyłączność. Próby raz w tygodniu. Muzykom początkującym, osobom o niesprecyzowanych oczekiwaniach i planach muzycznych serdecznie dziękujemy. Pisz, nie gryziemy.
Cały Śląsk i pobliskie okolice. Interesuje
2.05.2016
mnie post-rock, piosenka poetycka, art music itp. Nic innego. Jestem mobilny, posiadam perkusję, a w razie potrzeby dysponuję salą. Pozdrawiam.
HughMaze
Poszukiwani muzycy (20 - 30 lat), gitara,
1.05.2016
bas, perkusja, do stworzenia zespołu, gatunek zbliżony do tego, co robiłem dotychczas: trochę Korn, trochę Rammstein, trochę Depeche Mode, trochę Beata Kozidrak. Melodyjny, alternatywny (ostatnio usłyszałem industrialny) materiał na ukończeniu. Ważne są chęci i płodność, abyś był dobrym muzykiem i miał czas na próby. Możesz malować paznokcie i mieć dyskografię The Spice Girls. Więcej na prv.
Szczecin. Gitarzysta szuka ludzi do stworzenia
1.05.2016
składu. Preferowane klimaty - muzyka z pogranicza rocka i metalu z elementami alternatywy.
zijuan
Witam, Pszów i okolice. Szukamy wokalu do
1.05.2016
naszej kapeli. Zespół istnieje jakieś dwa lata. Obecnie mamy trzyosobowy skład - gitarę, bas i perkę. Gramy w klimatach Stone Sour, może trochę w stylu Slipknota. Zresztą zainteresowanej osobie prześlemy próbki.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Ile najwięcej razy widziałaś(eś) na żywo jeden (ten sam) zespół?