zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku piątek, 25 kwietnia 2014

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 768
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:

- wokalisty (157)
- gitarzysty (63)
- basisty (90)
- perkusisty (107)
- inne (26)

- wokalista (57)
- gitarzysta (91)
- basista (34)
- perkusista (34)
- inne (8)

Ogłoszenia

Dąbrowa Górnicza, Katowice i okolice. 30
24.04.2014
lat. Doświadczony gitarzysta szuka kapeli (bądź założy od podstaw) grającej w klimatach djent, metalcore i pokrewne. Są porządny sprzęt, doświadczenie sceniczne i studyjne, jestem mobilny. Mogę również robić część wokali - scream, growl. Próbki mojego grania (i śpiewania) na PW. Pisz.
Witajcie. Zespół, poruszający się w zróżnicowanych
24.04.2014
klimatach, od kawałków typu Tool, przez Dream Theater, docierając do utworów typu ska, swing i metal (zaiste dziwne połączenie, ale ciekawie wyszło), kończąc nawet na muzyce rockowej typu Black Keys, Kings of Leon (raczej grając covery), poszukuje wokalistki z głosem dającym radę wokalowi z Halestorm. Nie wzgardzimy też męskimi odpowiednikami z mocnym głosem, potrafiącymi krzyknąć, ale mając jednocześnie dosyć eleganckie brzmienie. Mamy po 17 - 18 lat, jesteśmy z Warszawy. Więcej info na priv.
Zespół z Katowic, grający w klimatach metal
24.04.2014
- hard rock, szuka wokalisty. Na zespół składają się 2 gitary, bas i perkusja. Próby odbywają się w samym centrum Katowic raz w tygodniu 1,5h. Szukamy wokalisty (z naciskiem na rodzaj męski) czującego się pewnie na scenie i gotowego do tworzenia własnego materiału. Własny sprzęt nie jest wymagany. Mile widziane demo.
Zespół, grający szeroko pojęty metal, poszukuje
24.04.2014
gitarzysty (głównie rytmicznego) z Warszawy lub okolic. Wymagania: dyspozycyjność w weekendy (głównie niedziele), umiejętności wystarczające, by grać triole w tempie 170, umiejętność szybkiego ogarniania materiału (np. jeden kawałek tygodniowo), znajomość guitar pro, brak oporów przed graniem cudzego materiału (kreatywność też mile widziana). Próbujemy się raz w tygodniu na Pradze.
Zespół, grający szeroko pojęty metal, poszukuje
24.04.2014
wokalisty z Warszawy i okolic. Wymagamy dyspozycyjności w weekendy (głównie niedziele) oraz wszechstronnych umiejętności (trochę growlu, trochę screamu, trochę czysto, coby było ciekawo). Próby odbywają się zazwyczaj w Warszawie na Pradze Południe.
Witam. W Stopnicy, okolice Buska Zdroju,
24.04.2014
jest początkujący zespół metalowy, mamy salę prób, odbywają się w soboty. Szukamy perkusisty, który lubi się dobrze bawić i kocha metal oraz kreatywnego.
Szukamy dobrego wokalisty z Wrocławia do
24.04.2014
takiego grania: soundcloud - total-reset-plan.
Katowice, Cieszyn. Gitarzysta z profesjonalnym
24.04.2014
podejściem oraz 9-letnim stażem, posiadający doświadczenie studyjne jak i sceniczne (występy na małych jak i dużych scenach, trasy koncertowe), szuka zespołu do grania w klimatach prog rock - metal, post, hardcore. Jestem również otwarty na elektronikę, tak jak robi to np. KAMP czy Fair Weather Friends badz We Draw A. Interesują mnie tylko poważne zespoły, które mają już coś na koncie oraz konkretne plany na przyszłość. Zainteresowanych zapraszam na priv. Propozycje dotyczące grania metalcore, deathcore, metal odpadają z góry. Pozdrawiam.
Poszukuję działającej ładowarki do Roland
24.04.2014
micro cube (AC Adaptor, ACR-230-Roland) po okazyjnej cenie, pzdr.
Cześć. Trzech znajomych (2 * gitara, bas)
24.04.2014
szuka perkusisty z własnym sprzętem, do wspólnego grania. Po 2 latach wspólnej gry i wyjeździe poprzedniego perkusisty, po przerwie chcemy wrócić do bardziej aktywnego grania. Obracamy się w klimatach ogólnie pojętych rockowych i bluesowych: Led Zeppelin, Rush, Gov't Mule, AC/DC, Cream, Pink Floyd, Pearl Jam. W planach mamy wynajęcie salki na wyłączność i pracę nad własnym materiałem przerywaną tłuczeniem coverów, jak przyjdzie nam na to ochota. Wszyscy jesteśmy pracujący, więc próby raczej wieczorami, chętnie umówimy się na próbę lub jam - listę reprezentatywnych kawałków mogę podesłać na prv.
Hej. Zespol z wlasnym dorobkiem muzycznym
24.04.2014
i malym doswiadczeniem scenicznym szuka bebniarza. Mielismy roczna przerwe i teraz skladamy od nowa caly skład. Jesli chodzi o klimaty, to zdecydowanie mocne, ale z dusza. Nie gramy tylko, zeby bylo glosno i chaotycznie. Nie zamierzamy tez grac do szuflady, chcemy dzielic sie muzyka. Dwa damskie wokale daja czadu. Jestesmy z Torunia i proby tez sa w Toruniu. Nie musisz byc profesjonalista, wazna jest pasja.
Hej. Zespol z wlasnym dorobkiem muzycznym
24.04.2014
i malym doswiadczeniem scenicznym szuka gitarzysty. Mielismy roczna przerwe i teraz skladamy od nowa caly skład. Jesli chodzi o klimaty, to zdecydowanie mocne, ale z dusza. Nie gramy tylko, zeby bylo glosno i chaotycznie. Nie zamierzamy tez grac do szuflady, chcemy dzielic sie muzyka. Dwa damskie wokale daja czadu. Jestesmy z Torunia i proby tez sa w Toruniu. Nie musisz byc profesjonalista, wazna jest pasja.
Hej, poszukuję gitarzysty prowadzącego do
24.04.2014
projektu poprockowego, najlepiej z Piły lub okolic, info priv.
Silverman
Szukam zespołu chrześcijańskiego, różne klimaty
24.04.2014
muzyczne, ale fanie jakby były około post-rockowe.
Warszawa. Progresywno postowy (post-metal,
24.04.2014
post-rock) zespół Cereus poszukuje klawiszowca, ewentualne pomysły samplowe, przestrzeń. Latem nagranie płyty długogrającej, koncerty. Facebook - cereusband, bandcamp - cereus. Kontakt PW.
Alcometaloholic - thrashowa formacja ze Szczecina
24.04.2014
- szuka kapel chętnych do zagrania koncertów na terenie całego kraju.
Zespół z Warszawy poszukuje wokalisty. Gramy
24.04.2014
głownie własne kompozycje w stylu starego rocka i metalu (próbki na soundcloud - Sammael91). Posiadamy własną salkę, w której mamy próby regularnie. Szukamy osoby, która zajmuje się pisaniem i wykonywaniem tekstów po angielsku oraz czerpie inspiracje z takich zespołów jak m.in. Deep Purple, Black Sabbath lub Black Label.
Kraków. Poszukiwany energiczny gitarzysta.
24.04.2014
Zespół istnieje 7 lat, gramy coś jak melodyjny (heavy) metal. Ciężko to zamknąć w jakimś jednym gatunku. Umiejętność improwizacji, obycie sceniczne i własny sprzęt mile widziane. Początkującym niestety dziękujemy - jest materiał na pewnym poziomie, a my chcemy ruszyć z kopyta.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy korzystasz z internetu na telefonie komórkowym?