zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 30 maja 2017

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 272
+ Dodaj ogłoszenie
Województwo:

- wokalisty (54)
- gitarzysty (25)
- basisty (37)
- perkusisty (38)
- inne (7)


- wokalista (27)
- gitarzysta (30)
- basista (11)
- perkusista (10)
- inne (3)

Ogłoszenia

Gitarzysta z Gdańska, lat 17, szuka zespołu
29.05.2017
w klimatach metalowych. Gram 4 lata, mam doświadczenie sceniczne i trochę studyjnego, sprzęt spokojnie wystarczający do grania na scenie. Jak ktoś jest zainteresowany, to mogę podać kontakty do osób, które widziały mnie na scenie lub ze mną grały, albo podesłać jakieś próbki.
bad_magick
Warszawska wokalistka szuka kapeli do grania.
29.05.2017
Bez preferencji, byle były mocne gitary - najlepiej brzmiące nowocześnie. Wspólny styl do wypracowania. Próbki na prv.
Witam. Mam 16 lat, od 5 lat uczęszczam na
29.05.2017
lekcje wokalu. Szukam osoby bądź zespołu, której (któremu) nie przeszkadza mój wiek i, która (który) szuka dobrego wokalisty do swojego projektu lub zespołu. Mieszkam w Łodzi. Moje ulubione gatunki to soft rock, r&b, soul i pop. Kocham muzykę z lat 70 i 80.
Alternatywny zespół z Trójmiasta poszukuje
29.05.2017
dobrego perkusisty. Mamy własny materiał, salke, chcemy wydać płyte, a pod koniec sierpnia mamy bardzo ważny dla nas koncert. Klimaty: The Kills, Radiohead, The Doors itd. Szukamy kogoś w wieku 20 - 26 lat, kogoś, kto będzie miał czas. Wiecej priv.
etam
Warszawa. Dobry technicznie gitarzysta dołączy
29.05.2017
do bandu lub utworzy nowy skład. Gatunek około rockowo - metalowy - poszukujący. Za mna ok. setka gigów, podróży i koncertowania na różnych scenach w całej Polsce. Posiadam zawodowy sprzęt, własna próbownie oraz duże chęci. Poszukuję osób, które maja otwarte muzyczne umysły oraz szlifują nieustannie swój warsztat. Próbki umiejetnosci oraz materiału udostepniam na zyczenie.
Rybnik. Zespół Infestation szuka ogarniętego
29.05.2017
basisty na stałe. Wiek bez znaczenia w zasadzie, byleby była motywacja i umiejętności. Gramy thrash - death metal, oczywiście materiał własny, płyta w drodze.
Warszawski zespół rockowy poszukuje basisty.
29.05.2017
Aktualnie praca nad 4. albumem, zaplanowane koncerty. Sesyjnie lub na stałe. Kontakt PW.
Zespół Eier szuka gitarzysty - rock, metal
29.05.2017
i wszyscy, którzy odnajdą się w naszej muzie Potrzebne: zaangażowanie i frajda z grania, umiejętności i sprzęt też mile widziane.
Szczecin. Poszukiwany perkusista. Muzyka
29.05.2017
z pogranicza rocka i metalu progresywnego. Stawiamy na nieszablonowe rozwiązania i poszukiwania muzyczne.
Szukamy dobrego perkusisty, który kapele
29.05.2017
jak Katatonia, Coma, Tool, Riverside, Porcupine Tree, Lipali. Trochę o nas: 15 - 30 koncertów w ciągu roku, czasami fajny support, kilka wydanych płyt, próby gramy regularnie, zazwyczaj raz w tygodniu, czasami dwa. Szukamy kogoś, kto lubi muzykę, którą robimy i będzie chciał ją z nami tworzyć, ogoś, kto się zaangażuje, nie tylko w przychodzenie na próbę, ale też w sprawy zespołowe, kogoś dyspozycyjnego na wyjazdy w ew. piątki, soboty, niedziele i jeżeli zdarzy się ciekawa propozycja, też w środku tygodnia.
Wokalistka (plus teksty po angielsku) szuka
29.05.2017
do współpracy kogoś, kto robi własną muzykę, klimaty Massive Attack, Thom Yorke.
Koebane
Bielsko-Biała, Pszczyna, Katowice. Zespół
29.05.2017
ze stałą salą prób, pewnym doświadczeniem scenicznym jak i studyjnym poszukuje gitarzysty, który chętnie poruszałby się w muzyce z pogranicza alternatywnego metalu, nu metalu, metalcore'u. Ogólnie dosyć ciężkie melodyjne granie na nisko strojonych wiosłach z ciekawym, często niekonwencjonalnym wokalem. Mamy sporo swojego materiału. Niebawem chcemy wejść do studia i zarejestrować to, co dotychczas udało nam się stworzyć. Szukamy kogoś, kto wypełni odpowiednim klimatem naszą muzykę, kogoś, kto będzie rzetelny i obecny na próbach. Kogoś z własnym sprzętem i otwartym umysłem. Kto da powiew świeżości do naszej muzy. Wiek 18 - 23 lata.
Szukamy basisty do hardrockowego grania.
28.05.2017
Jest nas dwóch doświadczonych - dwie gitary. Mamy materiał, mamy sprzęt. Próbki na pw.
Dwóch gitarzystów z bogatym materiałem i
28.05.2017
zawodowym sprzętem poszukuje perkusisty z warsztatem. Mamy 28 i 35 lat, szukamy muzyków, żeby zrealizować numery, wyjść na scenę i do studia. Kolejność dowolna. Klimaty hardrockowe - Alter Bridge, Tremonti, Night Verses, Slipknot. Więcej na pw. Pozdrawiam.
Warszawa. Zespół Ko-rock, który na razie
28.05.2017
tworzą basista i perkusista, poszukuje gitarzysty w przedziale wiekowym 25 - 40 lat. Gramy dynamicznego rocka w oparciu o własny materiał. Szukamy kogoś, kto lubi słuchać Comy, The Police, Red Hot Chilli Peppers.
Warszawa. Zespół Ko-rock, który na razie
28.05.2017
tworzą basista i perkusista, poszukuje wokalisty w przedziale wiekowym 25 - 40 lat. Gramy dynamicznego rocka w oparciu o własny materiał. Szukamy kogoś, kto lubi słuchać Comy, The Police, Red Hot Chilli Peppers.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy wiosenna zieleń drzew, krzewów, trawy i rosnące kwiaty mają wpływ na Twoje lepsze samopoczucie po okresie zimowym?