zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku środa, 30 lipica 2014

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 624
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:

- wokalisty (117)
- gitarzysty (52)
- basisty (67)
- perkusisty (93)
- inne (30)

- wokalista (44)
- gitarzysta (83)
- basista (34)
- perkusista (29)
- inne (2)

Ogłoszenia

Witam. 19-letni gitarzysta z 6-letnim stażem
30.07.2014
przy gryfie poszukuje zespołu. Nie chce się ograniczać, więc cokolwiek się gra, to mi pasuje, byle by się rozwijać. Dodam też, że żadna ze mnie gitara prowadząca, więc interesuje mnie stanowisko rytmiczne w tle.
Wrocław. Szukam bratniej duszy do wspólnych
30.07.2014
spacerów, wyjścia do kina czy na koncert. Jestem kobietą, 20 lat, twardo stąpającą po ziemi, typ samotnika, słucham przeważnie heavy jak i glam czy viking metalu. Szukam osoby płci męskiej (20 - 29 lat), która ma poukładane w głowie, szczerej. Może później rozwinie się coś więcej?
Olsztyn. Gitarzysta szuka ludzi do założenia
30.07.2014
zespołu w klimatach progressive metalcore, djent. Główne inspiracje to Erra, Northlane, Volumes.
Szukam zespołu hardrockowego, ewentualnie
30.07.2014
bluesowego, bo w tych klimatach sie dobrze czuje, zespołu który gra koncerty i nagrywa płyty i ma dorobek. Jestem sprawnym gitarzystą, z wyróznieniami festiwalowymi, na koncie dwie płyty i duzy materiał, okolice Rawicz, Lubin, Legnica, Leszno, w ostatecznosci Wrocław.
Grimmetal
Warszawa. Zespół, grający kowery klasyki
30.07.2014
heavy metalu (Iron Maiden, Grim Reaper, Angel Witch), szuka perkusisty. Nie musisz wymiatać, Wiek najlepiej: 16 - 40 lat.
Szukamy gitarzysty do punkrockowego zespołu
30.07.2014
Projekt X. Posiadamy salę do prób. Zgorzelec i okolice.
Witam, szukam osób z pasją, marzycieli i
30.07.2014
realistów. W celu? Hmm, rozmów o końcu świata jak i wyjścia na piwo czy też koncert.
Witam. Poszukuje osoby z Piły chętnej nauczyć
30.07.2014
mnie grać na gitarze albo przynajmniej pokaże, jak zagrać coś z Metalliki. Mój zestaw to Gibson Flying V eb oraz Marshall JCM 2000 dsl 401. Pozdrawiam.
thewhatevas
Grasz na jakimś instrumencie i marzy Ci się
30.07.2014
spełnianie w tej pasji? Dołącz do naszego formującego się zespołu. Perkusja, gitara, klawisze? A może flet? Cokolwiek. Wszelkich fascynatów muzyki rockowej - zapraszamy do współpracy. Muzycznie chcemy łączyć indie rock ze zdecydowanie mocniejszymi klimatami. Konkretny wokal, nieco elektroniki, studio plus podstawy na basie, elektrycznej mamy. Nie ukrywamy, że najbardziej zależy nam na gitarzyście, basiście i perce, ale czekamy z otwartymi ramionami na każdy instrument, bo może wyjść coś naprawdę fajnego. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu PW. Najlepiej okolice Bielska, Czechowic-Dziedzic, Pszczyny.
Warszawa. 21 lat. Szukam zbłąkanej duszy
30.07.2014
do pogadania, spotkania. Jeśli kilka tatuaży i kolczyki nie są Tobie straszne, a wręcz przeciwnie, lubujesz się w klimatach black, death, pagan - folk, masz minimum 18 lat i jesteś z Warszawy lub okolic, posiadasz przede wszystkim rozsądek i masz poukładane w głowie, bo zwracam uwagę na charakter w pierwszej kolejności, a także cenisz sobie szczerość, długie rozmowy i wieczorne spacery, tudzież wspólne wypady np. na koncerty, to zapraszam do kontaktu. Ciekawe, czy los przyniesie jakieś niespodzianki.
yamura
Szukam ludzi do grania alternatywnego rocka,
30.07.2014
trochę industrialu. Katowice i okolice. Reszta informacji na priv.
Dwóch muzyków (gitarzysta i basista) szuka
30.07.2014
perkusisty (niewymagane doświadczenie) do nowo powstającego hardrockowego zespołu. Jeżeli czujesz się dobrze w rockowych tematach, to ogłoszenie dla ciebie, nie czekaj, napisz, a na pewno odpiszemy.
Zespół grający w stylistyce progrockowej
30.07.2014
poszukuje basisty. Mamy opracowany materiał, wydaną EP-kę, jesienią chcemy nagrać album. Szukamy sprawnego technicznie basisty, który nie boi się poeksperymentować z brzmieniem instrumentu i pograć solówki. Własna, dobrze zabezpieczona próbiarnia pod Wejherowem. Szukamy kogoś z Trójmiasta, ewentualnie okolic. Z Gdyni dojeżdżają 2 osoby, zawsze można pojechać jednym autem. Info na PW.
Cortx2
Poszukuje perkusisty do wieku 17 lat, do
30.07.2014
amatorskiego zespolu rockowego, na terenie Radomia i Trablic. Posiadam wlasna sale. Kontakt: PW.
Basista (lat 25) szuka zespołu. Słupsk i
30.07.2014
okolice. Sprzęt mam, transport mam, zapał do gry także. Więcej info na PW.
Poszukiwany perkusista chcący grać death
30.07.2014
- thrash metal. Salka jest, materiał jest - brakuje tylko garowego.
Kapela syntezatorowa poszukuje wokalisty
30.07.2014
lub wokalistki. Wymagana znajomość języka angielskiego, dobry słuch i mocny głos. Gramy mocną elektroniczną muzykę. Wszystkich poważnie zainteresowanych proszę PW. Nie wysyłam utwrów, próbek itd.
Zespół z Lublina poszukuje gitarzysty rytmicznego
30.07.2014
potrafiącego również screamować, growlować. Umiejętności gry nie muszą być duże. Gramy w klimatach heavy - stoner metal. Chętnych zapraszamy do wspołpracy.
Zespół z Lublina poszukuje wokalisty o potężnym,
30.07.2014
najlepiej ochrypłym głosie. Dobrze by było, gdyby potrafił również screamować, growlować. Gramy w klimatach heavy - stoner metalu, ale nie tylko. Chętnych zapraszam do współpracy.
Zespół Porn Groove szuka basisty. Zależy
30.07.2014
nam na kimś, kto ma czas i ochotę aktywnie uczestniczyć we wszystkich projektach związanych z działalnością kapeli. Poza wspólnym graniem zależy nam również bardzo na dobrym wzajemnym kontakcie. Gramy w klimatach raprockowych, lekko funkowych i trochę numetalowych. Ze swojej strony oferujemy 100% zaangażowania, mamy gotowy materiał autorski (5 utworów jest już nagranych studyjnie, pozostaje trzeba nagrać bas oraz zmisksować kawałki). Dwa inne mamy skończone w całości.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy chciał(a)byś się nazywać identycznie jak znany muzyk rockowy lub metalowy?