zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 1 grudnia 2015

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 485
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:
- wokalisty (107)
- gitarzysty (39)
- basisty (51)
- perkusisty (72)
- inne (30)
- wokalista (37)
- gitarzysta (49)
- basista (29)
- perkusista (20)
- inne (4)

Ogłoszenia

Alda
Livin Fire zaprasza w swoje szeregi basistę,
1.12.2015
zapaleńca klasycznego hardrockowego grania, silnie inspirowanego przestrzennymi brzmieniami z lat 80. Nowe nagrania na naszych stronach, w najbliższym czasie zaplanowane liczne koncerty, wiemy że robimy to, co robimy z przekonaniem i pasją, materiał na płytę coraz szerszy, no zapraszamy do kontaktu po prostu, nie pozwolimy, abyś się nudził(a), z naszą dotychczasową basistką niestety okazało się, że będziemy musieli się rozstać w najbliższym czasie, w związku z czym za porozumieniem szukamy następcy. Kraków i okolice. Kontakt PW.
Gdynia, okolice. Szukamy basisty do nowego
1.12.2015
projektu, rock - pop, może trochę elektronicznych smaczków. Bardziej Kings Of Leon niż Tool. Szczegóły na priv.
Zespół Operacja Ryś poszukuje wokalisty bądź
1.12.2015
wokalistki. Więcej utworów dla zainteresowanych na priv. Proszę o kontakt, pozdrawiam.
redmarlboro
Zespół z Rzeszowa, grający dosyć elastycznie
1.12.2015
(blues, rock, elementy metalu), szuka wokalisty bądź wokalistki. Składamy się z basu, elektryka i perkusji. Stawiamy na własny materiał, ale jego treść będzie zależeć również od poszukiwanego wokalu. Zapraszamy do kontaktu.
Gitarzysta, który gra na gitarze od 10 lat,
1.12.2015
szuka zespołu. Preferowane klimaty rock - metal. Własny sprzęt, doświadczenie sceniczne i wielkie chęci do gry. Mam 20 lat.
Szukamy basisty do zespołu thrash - speedmetalowego
1.12.2015
(inspirujemy się zespołami takimi jak Metallica, Megadeth, Testament, Exodus, Overkill itd.), w Bytomiu i okolicach (Katowice, Chorzów, Gliwice itd.), przedział wiekowy to 18 - 26 lat. Mamy już niemal cały materiał. Szukamy człowieka z chęcią grania i tworzenia, który by w 100% zaangażował się w nasz zespół. Gwarantujemy świetną atmosferę i jeszcze lepsze riffy. Chętnych, pytania zapraszam na pw, chętnie podeślę jakieś próbki.
Perkusista poszukiwany do zespołu rockowego,
1.12.2015
Mamy swoje kawałki i kilka covrów. Wszyscy jesteśmy koło 30, ale wiek nie ma dla nas znaczenie. Liczy sie umiejetnosć grania i znalezienie wspónego jezyka.
Moravius
Zespół Moravius (eks Salamandra), grający
1.12.2015
power metal, poszukuje klawiszowca z możliwością dojazdów do Ostrawy. Mamy jedną płytę i druga jest juz nagrana. Planujemy zacząć koncertować po Europie.
michalzawidz123
Bydgoszcz. Siemka, szukamy wokalisty do zespołu
1.12.2015
metalowego. Gramy krótko, w składzie: bębny, bas i gitara. Nie mamy wysokich wymagań: bez fałszu, dowolna technika. Mamy średnio 17 lat. Zapraszamy.
Borysn
Warszawa. Poszukiwany śpiewający gitarzysta
1.12.2015
do progressive technical death metalu. Mamy świetny materiał prawie gotowy do nagrania w studio. Brakuje tylko linii perkusji i tekstu. Inspiracje: Beyond Creation, Persefone, Rings of Saturn, Archspire, Allegaeon.
Borysn
Warszawa. Poszukiwany perkusista do progressive
1.12.2015
technical death metalu. Inspiracje: Beyond Creation, Persefone, Rings of Saturn, Archspire, Allegaeon. Mamy świetny materiał prawie gotowy do nagrania w studio. Brakuje tylko ścieżki perkusji i tekstu.
Poznań. Witam, w imieniu całego zespołu chciałem
1.12.2015
ogłosić, że poszukujemy wokalisty do świeżego zespołu metalowego. Kogoś z czystym wokalem i screamem. Mamy 5 kawałków i teksty do 3 z nich, w języku angielskim. Nasz przedział wiekowy to 19 - 26 lat (2 gitary, bas i perka). Brak wokalisty bardzo nas hamuje i dlatego podkreślam, że to pilne. Próby 4-godzinne co niedziele i spotkania gitarzystów w środku tygodnia. Jeśli jesteś zainteresowany, to prosimy o kontakt PW. Pzdr.
Częstochowa, gitarzysta szuka zespołu, własna
1.12.2015
próbownia, sprzęt do nagrywania, zaprzyjaźniony perkusista. Zachęcam.
Cześć. Szukamy perkusisty do zespołu Kwiaty
30.11.2015
Dachau. Mamy gotowy materiał, choć świeże pomysły mile widziane. Trudno mówić o inspiracjach, ale najbliżej nam do noise rocka, post-punku i poezji śpiewanej. Szukamy kogoś, kto poczuje klimat i kto uwielbia grać. Kraków, nagrania na fb. Kontakt PW. Pozdrawiamy.
Poszukiwany doświadczony klawiszowiec ze
30.11.2015
sprzętem i możliwością dojazdów, z okolic Rybnika. Muzyka w stylu Maroon 5. Z naciskiem na własny materiał.
Poszukiwany doświadczony basista ze sprzętem
30.11.2015
i możliwością dojazdów, z okolic Rybnika. Muzyka w stylu Maroon 5. Z naciskiem na własny materiał.
Jestem początkującym wokalistą. Uczę się
30.11.2015
śpiewu pod okiem fachowca od połowy roku. Dlatego też szukam zespołu początkującego lub średniozaawansowanego, z którym mógłbym zbierać pierwsze doświadczenia. W tym miejscu apeluję o czytanie ze zrozumieniem, bo ciągle jestem źle rozumiany. Skoro jestem początkujący, to nie jestem zaawansowany, nie mam mocnego i wyrobionego głosu, szukam początkującego zespołu i generalnie nie śmigam. Kluczowe inspiracje: Alice In Chains, David Bowie, Queen, Renata Przemyk, Hey, Maanam, Closterkeller, Tool, Pink Floyd. Teksty jakieś też piszę i komponuję utwory.
Naya333
Hej wszystkim muzykalnym. Szukam ekipy, z
30.11.2015
którą będę mogła założyć zespół w klimatach Skillet. Granie głównie w drop C i drop C#, ale jestem też otwarta na inne propozycje. Wymagania to umiejętność gry na instrumencie w stopniu fajnym lub jestem królem świata, poważne podejście do tematu no i banan na twarzy. Poszukuje: drugiego gitarzysty, basisty, perkusisty oraz wokalisty. Pozdrawiam.
Warszawa. Perkusista z doświadczeniem studyjnym
30.11.2015
i scenicznym szuka zespołu hardcore, metalcore, punk, nastawionego przede wszystkim na koncertowanie. Gram 12 lat, posiadam własny sprzęt, mam 28 lat.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Jak daleko mieszkasz od najbliższego klubu, w którym odbywają się koncerty?