zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku poniedziałek, 22 grudnia 2014

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 658
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:
- wokalisty (137)
- gitarzysty (56)
- basisty (86)
- perkusisty (116)
- inne (19)
- wokalista (48)
- gitarzysta (67)
- basista (22)
- perkusista (26)
- inne (3)

Ogłoszenia

Wokalista z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem
21.12.2014
scenicznym i studyjnym dołączy do fajnego, dobrze zgranego zespołu. Śpiewałem w kilku zespołach o różnych stylach muzycznych (hard rock, grunge, blues), ale ogólnie jestem otwarty na wszystkie ciekawe propozycje.
Zespół z doświadczeniem koncertowym i gotowym
21.12.2014
materiałem szuka wokalisty z charyzmą. Klimaty rock, metal, stoner, grunge. Próby w Lublinie.
nicko_n
Bytom, rock. Zespół RedCute szuka wokalisty(ki).
21.12.2014
Gramy razem od paru lat, jest to kontynuacja cover bandu, mamy koncerty, super atmosfere w zespole, salke, nagłośnienie, transport - wszystko funkcjonuje. Gramy muzykę autorską pod nazwą RedCute i kowery pod nazwą MosKUle - coś znajdziesz na necie. Liczymy na poważne propozycje. Kontakt PW.
Dąbrowa Górnicza i okolice. 31 lat. Doświadczony
21.12.2014
gitarzysta szuka kapeli (bądź założy od podstaw) grającej w klimatach djent, metalcore i pokrewne. Mam doświadczenie sceniczne i studyjne, jestem mobilny. Mogę również robić część wokali - scream, growl. Próbki mojego grania (i śpiewania) na PW.
Bytom. Zespół Prosecutor (thrash metal) szuka
21.12.2014
wokalisty. W przyszłym roku nagranie nowej płyty i koncerty.
Wielbiciel skór, wiatru we włosach i ostrego
21.12.2014
grania pozna dziewczynę o podobnych zainteresowaniach, wiek nieistotny.
Rybnik, Wodzislaw, Jastrzebie i okolice,
21.12.2014
kapela rockowo - hardrockowa poszukuje osoby na wokal. Gramy Nirvana, Green Day, Scorpions, Paramore, Metallica itp.
dave122
Cześć. Szukamy basu do zespołu rockowego
21.12.2014
- heavy. Mamy własne utwory i masę pomysłów na kolejne, chociaż covery też gramy. Aktualny skład to perka i 2 gitary. Salka jest w pełni wyposażona i ciepła. Zapraszamy na próbę. Kontakt przez PW.
dave122
Cześć. Szukamy wokalu do zespołu rockowego
21.12.2014
- heavy. Mamy własne utwory i masę pomysłów na kolejne, chociaż covery też gramy. Aktualny skład to perka i 2 gitary. Salka jest w pełni wyposażona i ciepła. Zapraszamy na próbę. Kontakt przez PW.
Warszawa. Perkusista szuka do grania prawdziwycj
21.12.2014
rock'n'rollowców. Chce grać głownie rock, hard rock. Szukam kreatywnych kolesi otwartych na moją głowę pełną pomysłów i gotowych pójść za nawet najdzikszymi marzeniami. Gram 5 lat, mam 16 lat.
Poszukuję towarzystwa do wspólnych wypadów
21.12.2014
na koncerty lub rozmów na tematy wszelakie, z naciskiem na muzykę, książki i film. Nie lubię fantasy i alkoholu, z religią panującą również mi nie po drodze. Jestem kobietą, której niewiele brakuje do trzydziestki, nie jest to jednak ogłoszenie matrymonialne. Jeśli mimo tego, że wiek studencki masz już za sobą, nadal nie myślisz o zmienianiu pieluszek, ale o poszerzaniu horyzontów, napisz - może znajdziemy wspólne tematy lub fascynacje muzyczne (moje są bardzo szerokie).
Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i najbliższe
21.12.2014
okolice. Pilnie poszukiwany młody perkusista lub perkusistka do zespołu grającego muzykę będącą wypadkową melodyjnego hard rocka lat 80 i klasycznego heavy metalu z odrobiną klimatu i wycieczkami w szybsze tempa. Wymagamy: zaangażowania i odpowiedzialności, podstaw instrumentu, grania równo i wypłacalności w kwocie 40 zł na miesiąc. Jesteśmy amatorami i chcemy się rozwijać, właśnie kończymy zbierać skład od nowa. Szukamy fajnej osoby z poczuciem humoru. Gramy tylko własny materiał - 10 utworów. Nie szukamy wirtuoza i zawodowca. Jeśli znajdzie się ktoś zdecydowany, to mamy szansę utrzymać własną salę.
Cześć. Zespół We Hate Roses szuka perkusistki.
21.12.2014
Gramy grunge - gruz z elementami punka. W naszej kapeli grają same dziewczyny - dlatego poszukujemy perkusistki. Na jesieni wydałyśmy sobie EP Trinity, którą można (nie całą) posłuchać na YT. Szukamy osoby, która tak jak my jara się graniem koncertów i nie boi się grać na perce jak zła. Kto chętny, niech pisze na prv. Pozdrawiamy.
Poszukujemy perkusisty do klimatycznej muzyki.
21.12.2014
Katowice, Sosnowiec i okolice. Próbki naszych utworów można znaleźć w serwisie soundcloud - Sorrowburn. Kontakt PW.
Cała Polska, szukamy wokalisty, growl plus
21.12.2014
clean, z dobrym angielskim, dyspozycyjnego. Wywodzimy się z takich kapel, jak Cold Passion, Decapitated, Asgaard, Thy Disease, gramy prog metal. Wymagamy dema.
_Wokalista_
Warszawa i ewentualnie okolice (ale raczej
20.12.2014
Piastów niż Wołomin). Wokalista szuka zespołu. Muzyka nieekstreemalna (nie growluje). Raczej ekipa 18+, ale jak jeden z was ma mniej (np. perkusista, których mało), to nie ma problemu. Thrash metal odpada, za dużo jest tego teraz, wystarczy. Próbek aktualnych nie mam (starych nie ma sensu, bym wysyłał), więc wchodzi w grę tylko przesłuchanie. Mam dużo czasu na śpiewanie (kocham to i umiem gospodarować swoim czasem), doświadczenie (studyjne i koncertowe) i serce do śpiewania.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy lubisz kupować prezenty?