zaloguj się | nie masz konta?! zarejestruj się! | po co?
rockmetal.pl - rock i metal po polsku wtorek, 30 czerwca 2015

Ogłoszenia

Kategorie
aktualnych ogłoszeń: 471
+ Dodaj ogłoszenie
Wybierz województwo:


- wokalista (30)
- gitarzysta (60)
- basista (23)
- perkusista (27)
- inne (4)

Ogłoszenia

Warszawa i zachodnie okolice. Basista, 26
29.06.2015
lat, mieszkam pod Warszawą, mam swój transport, czas na próby w tygodniu od 18, zagrane kilka koncertów i przerobione mnóstwo kapel. Nie gram samych prym pod gitarę, używam wszystkich (czterech) strun. Szukam zespołu kompletnego, najlepiej koncertującego. Na gatunek jestem otwarty, wykluczając: thrash, black, death i inne, w których przeważa growl i tego typu dźwięki nad czystym wokalem. Mogę przesłać próbki.
Warszawa. Nowo powstały zespół Slaves Of
29.06.2015
Fate poszukuje basisty. Szukamy konkretnej, umiejącej grać osoby. Klimat: thrash z elementami gothic, power, heavy metalu. Najlepiej, jakby miał własny sprzęt. Mamy doświadczenie sceniczne i studyjne.
Jestem początkującym perkusistą z Łodzi i
29.06.2015
poszukuję salki prób, na którą będę mógł wstawić swój sprzęt i ćwiczyć 1 - 3 razy w tygodniu. Budżet raczej ograniczony, więc interesuje mnie dołączenie do salki, na której jest już jakiś zespół, by zmniejszyć czynsz na ludzi. Najchętniej okolice Piłsudskiego.
Sosnowiec i okolice. Zespół Casus, reaktywowany
29.06.2015
w nowej odsłonie, poszukuje klawiszowca. Jest to nowa fala muzyczna nawiązująca do reggae i muzyki rozrywkowej. Lubimy też funk. Zapraszam do współpracy konkretnie zainteresowanych. Pozdrawiam.
Witam, szukam wokalisty w klimatach bluesowo
29.06.2015
- rockandrollowych, klimat lat 70. Zespół z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, regularnie występujący na żywo. Kontakt priv. Próby w Bielsku-Białej.
Witam, perkusista szuka zespołu, styl - death,
29.06.2015
black, czyli blasty, tylko poważne oferty. Pozdro.
Cześć. Szukam zespołu albo osób do składu.
29.06.2015
Jestem tuż przed 40 i długo nie grałem. Potrzebuję czasu, żeby się rozkręcić. Osoby chcące ze mną grać muszą być w miarę odważne, ponieważ w tekstach zamierzam nazywać rzeczy po imieniu. Zamierzam wiązać style, a ograniczenia jedynie w umiejętnościach. Moja muzyka Los De Marras, La Polla Records, Pearl Jam, 2 Minutos, La Vella Puerca, Billy Cobham, The Dreadnoughts i inne, czyli mieszanka wybuchowa. Czekam na kontakt od osób zdecydowanych.
Poszukujemy wokalisty lub wokalistki do naszej
29.06.2015
kapeli syntezatorowej. Potrzebny mocny głos, mile widziany angielski. Muzyka głównie oparta na instrumentach klawiszowych i innych wynalazkach elektronicznych oraz różnych gitarach. Szukamy frontmana. Osoby poważnie zainteresowane prosimy o kontakt PW. Nie wysyłamy żadnych utworów.
Wawa. Do kapeli funkowo - fusion - jazzowej.
29.06.2015
Szukamy saksofonisty(ki), puzonisty(ki), flecisty(ki) do sekcji dętej, ale nie tylko. W składzie jest już trębacz. Niewazne na jakim etapie gry lub nauki jestes, u nas znajdziesz miejsce. Bardzo duzo autorskiego materialu, w niedalekich planach wydanie plyty. Wiec o nas oraz probki na priv.
Poszukiwany wokalista. Post-metal. Growl
29.06.2015
mile widziany, ale niewymagany. Za to dobra chrypa, darcie japy i czysto - jak najbardziej. Więcej info PW.
Szczecin. Szukamy osoby chcącej śpiewać w
29.06.2015
klimatach melodic hardcore (Being As An Ocean itp.). Jesteś zainteresowany, pisz.
Szczecin. Szukamy osoby chcącej grać w klimatach
29.06.2015
melodic hardcore (Being As An Ocean itp.). Jesteś zainteresowany, pisz.
Warszawa. Poszukujemy perkusisty do powstającego
29.06.2015
zespołu nastawionego na granie dla ludzi, a nie dla siebie samych w sali prób. Klimaty okołorockowe, przez pop, elementy elektroniczne, do mocniejszego uderzenia, także szukamy kogoś wszechstronnego z otwartą głową. Średnia wieku to 25 lat. Używamy dużo przesterowanych gitar, ale i dużo klawiszy i elementów muzyki elektronicznej. Więcej informacji na PW.
Gitarzysta z Katowic (23 lata) poszukuje
29.06.2015
składu do grania, najlepiej od września. Mam 3-letnie doświadczenie z poprzedniego zespołu, z którym zagrałem też 2 koncerty (niestety skład się rozpadł). Wirtuozem nie jestem, ale cały czas się uczę. Szukam ludzi wyluzowanych, konkretnych, nastawionych na koncerty i tworzenie własnego materiału, ale bez spin, bo bardziej cenię atmosferę w zespole i przyjemność z gry. Skład może być początkujący. Interesują mnie klimaty folkowe (Eluveitie), ewentualnie klasyka, power i heavy metal (słucham też Metalliki, Sabaton, Nightwish i trochę Iron Maiden).
Katowice. Potrzebna osoba grająca na didgeridoo.
29.06.2015
Więcej informacji udzielę na priv. Pozdrawiam.
Siemanko. Poszukujemy perkusisty do zespołu.
29.06.2015
Jak na razie jest nas dwóch - gitara i bas, aczkolwiek przez ponad rok graliśmy razem w jednym bandzie. Za nami kilka koncertów i wizyta w studio. Jesteśmy otwarci na różne pomysły i nie ograniczamy się do jednego gatunku. Nie gramy metalu. Jesteśmy nastawieni na tworzenie własnego materiału i koncertowanie. Wymagamy przede wszystkim zaangażowania. Gramy we Wrocławiu. Po więcej PW.
Szukam koncertującej blackmetalowej (black
29.06.2015
- death też wchodzi w grę) kapeli. Gram parę lat, posiadam cały sprzęt oraz doświadczenie - dodatkowo mogę śpiewać.
Twilight
Led Zeppelin - projekt. Szukamy basisty,
29.06.2015
który nie obawia zmierzyć się z utworami Led Zeppelin. Planujemy w ramach projektu opracować ok. 10 coverów i wyjśc z tym do ludzi (na scenę). W zależności od efektu końcowego zdecydujemy co dalej. Oczekujemy poważnego podejścia, czyli w uproszczeniu przygotowywania się do cotygodniowych prób. Jeżeli granie kawalków Led Zeppelin sprawi Tobie frajdę i jesteś w stanie regularnie co tydzień rzychodzić na próby - napisz.
Witam, jestem gitarzystą rytmicznym z doświadczeniem
28.06.2015
scenicznym. Dołączę do zespołu grającego metal, mogą być to różne gatunki metalu. Bielsko-Biała, Żywiec, Skoczów.
Warszawa. Pogram oldschoolowy thrash, crossover
28.06.2015
i tego typu klimaty, bezwstydnie ociekające latami 80 i 90. Sprzęt, doświadczenie i pomysły są, brakuje mi tylko chętnych do grania.
« Nowsze
1
...

+ Dodaj ogłoszenie premium

Informacja

Odpowiedzialność za treść i formę ogłoszeń drobnych ponoszą ich autorzy.

Redakcja www.rockmetal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń drobnych.

Czy lepiej, żeby ludzie słuchali kiepskiej(?) muzyki, czy żeby nie słuchali muzyki w ogóle?